Rośnie aktywność sejsmiczna w okolicy Morza Czarnego

Kategorie: 

Źródło: geofon.gfz-potsdam.de

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 5,9 w skali Richtera, jakie wystąpiło 23 grudnia 31 kilometrów od gruzińskiego wybrzeża Morza Czarnego wydawało się być odizolowanym incydentem, ale od tego czasu doszło tam do kolejnych kilku wstrząsów powyżej 5,5 stopni. Ludzie zaczynają się bać.

 

Wstrząsy są odczuwalne były na wybrzeżu Gruzji, ale tez na rosyjskiej części Morza Czarnego. Rosjan niepokoi to, że trzęsie w Soczi, która ma być w przyszłym roku areną zimowych igrzysk olimpijskich. Najnowsze trzęsienie ziemi wystąpiło znowu w okolicy Gruzji i według tamtejszych geofizyków miało magnitudę 5,5 stopni w skali Richtera. Zjawisko trwało 11 minut. Były to kolejne powtarzające się trzęsienia ziemi i wstrząsy powyżej 5 stopni.

 

Trzęsienie ziemi było odczuwalne we wszystkich gruzińskich osiedlach na wybrzeżu Morza Czarnego. Większość mieszkańców spędziła tam noc na dworze obawiając się powtórzenia zjawisk sejsmicznych i w konsekwencji nawet zawalenia się domów. Poprzednie wstrząsy uszkodziły ponad 100 budynków, dlatego obawy były całkowicie zasadne.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika b@ron

promyk...może napisz więcej o

promyk...może napisz więcej o swoich wizjach/proroctwach ,sama wiesz że ludzie sceptycznie podchodzą do proroków ,gdybys pisała o tym więcej być może ludzie z czasem zaczeli by ci przyznawać racje co do niektórych zdarzeń...miałaś kiedyś jakieś proroctwo które się spełniło czy wszystkie dotyczą przyszłości?...zaznaczam że podchodze poważnie do tematu być może bede się z czymś zgadzał a coś podważał ale ciekawisz mnie odkąd tu jestem i napewno ja cię nie chce ośmieszyć ,poprostu interesujące jest to co piszesz

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika promyk

Większość moich proroctw

Większość moich proroctw tutaj pisałam, nawet się powtarzałam. Wszystko dotyczy zmian, które maja nadejść a to ma zwiazek z przebiegunowaniem i nadchodzącą pierwszą paruzją /zmartwychwstanie i pierwsze wzięcie do nieba/. Ostatnio pisałam nowe proroctwa na inne medium. To co pisałam ma już odziwierciedlenie w faktach naukowych, to się już dzieje. Zaraz to powtórze. Teraz napiszę o konkretach, które dotyczą konkretnych miejsc.
1. Minesota - wielkie fale, wodospady, sztorm - /Minesota została zalana przez wodę pół roku po proroctwie, które miałam/.
Dalej miałam wizję, która dotyczyła północno wschodniego wybrzeża USA - ogromny sztorm, ogromne fale, w czasie sztormu z morza wyłoniło się "ogromne starożytne zwalisko, żelastwo" - tak to nazwałam a był to starożytny statek kosmiczny w formie spodka, dawno temu była katastrofa, w czasie sztormu ma wypłynąć na powierzchnię. Zginęło tam bardzo dużo istot. Tam była jakaś zła energia, którą czułam na sobie, coś jak silne promieniowanie negatywnej energii, może atomowej. Ten spodek jest dalej niebezpieczny. Widziałam duchy tych istot, coś chcieli mi powiedzieć, ale ja nie chciałam z nimi rozmawiać odesłałam pod stopy Jezusa i wiem, że tam poszli, widziałam to. Usłyszałam potem tylko, że przyszli się oczyścić. Oni byli bardzo naładowani tą złą energią. Jeśli chodzi o ten spodek to na wierzchu miał wygrawerowane znaki, przypominało mi to kalendarz Majów, gdzieś u Majów w każdym razie widziałam, coś jak dysk. I koniec. Nawet miałam to wysłać do NASA, ale po pierwsze się wstydzę, po drugie nie znam angielskiego i nie wiem jak to zrobić. Wiem, że inni amerykańscy prorocy wysyłają im swoje przekazy.
2. Karaiby - też ma spotkać kataklizm i to też ma związek z wodą.
3. Trzeci sobór "Nicejski" - uchwalą, że nie można przetaczać krwi.
4. Tibilisi - zniszczona doszczętnie.
Inne mające związek z przebiegunowaniem:
1. Polaryzcja i przebiegunowanie ziemadowania atmosferyczne, będą się wykolejać pociągi. /Metan w wodzie - ludzie będą pić wodę z rzek - masowe zatrucia metanem, silne wyładowania atmosferyczne, nie nosić wtedy przy sobie metalowych rzeczy/. Przebiegunowanie: Zero - godzina zero.  Świat sie zatrzyma. Spotka się przeszłość z przyszłością. Noc będzie dniem. Człowiek zobaczy siebie jak w zwierciadle. Zobaczy siebie takim jaki jest.  Musisz uchronić swój Naród, który jest do tego nie przygotowany. Jest czas na naukę. Mów o tym. Podnieś kamyk historii nieba. Musisz iść dalej, nie zniechęcaj się. Mów ludziom o tych przemianach, czasu mało. Zmieni się pole widzenia spraw ludzkich i Boskich. Będziesz myśleć jak Jezus. Bóg chce waszej przemiany. Przemiany ludzi na lepszych. Zły czas się kończy. Pisz o przemianach jakie będą.  Budzi się czas historii. Ludzie będą słyszeć hałas, krzyki, to będzie wielkie zmartwychwstanie. Ziemia się musi oczyścić z grzechów narodów. Myślą o pieniądzach a tu jest czas na adoptowanie się do noiwych warunków życia.
3. Zmiany w kodzie DNA - pojawi się trzeci wątek. Geny się zmienią.
4. Zmiany w heliosferze.
5. Cykle słońca się zmienią.
6. Zmieni się struktura geomeyrii ziemi.
7. Otwiera sie stratosfera.
8. Będę przechodzić chorobę popromienną.
9. Rewolty, rewolucje.
10. Recesja.
11. Będzie się zmieniać historia Narodów.
Wiele innych wskazówek tu pisałam, nie chcę się powtarzać. Zachęcam do przeczytania proroctwa Patrycji Mundorf z USA i Gizeli z Niemiec są po Polsku w internecie. Są też inne proroctwa między innym Fatimskie. Zachęcam do posłuchania gloria tv: "Sen Szymona".
Pozdrawiam. Muszę wracać do swoich obowiązków.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

promyk...właśnie oglądnąłem

promyk...właśnie oglądnąłem ten film i szczerze powiem że dosyć sceptycznie podchodze do tego typu filmów ,gdyż są kręcone w zasadzie po to żeby zwiększać grono wiernych,jeśli taka sytuacja miała miejsce wyobraź sobie że wizje tego człowieka mogły to być spowodowane szokiem po ukłuciu osy morskiej ...człowiek który godzi się ze śmiercią na pewno to przeżywa a nie wiadomo też czy jad tej osy nie powoduje halucynacji ...oczywiście nie do końca jestem niedowiarkiem,bo jeśli ten przypadek wydarzył się naprawdę to ten człowiek nie mógł przeżyć po pięciokrotnym ukąszeniu osy morskiej...źródła podają że już przy jednym ukłuciu szanse na przeżycie są zerowe ,chyba że po natychmiastowym podaniu antidotum..a w tym przypadku mineło dużo czasu od ukąszenia do czasu gdy znalazł się w szpitalu...fakt że przeżył napewno jest cudem...jeśli sytuacja zdarzyła się naprawde,daje dużo do myślenia, podobnie jak opowieści tych którzy przeżyli śmierć kliniczną ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika promyk

Dzisiaj jest moda na ateizm.

Dzisiaj jest moda na ateizm. Jest też mnustwo różnych propozycji do wyboru, trzeba bardzo uważać, żeby nie wpaść do jakiejś sekty, albo nie wejść w okultyzm. Nie mniej jednak przynajmniej w Polsce kościoły nie są puste. Życzę ci dużo rozwagi w poszukiwaniu swojej drogi. Niektóre drogi wydają sie nam na początku dobre a potem okazuje się, że prowadzą do nikąd. Wiara daje mi oparcie. Moje życie ma sęs i cel. Pozdrawiam i życzę "Szczęśliwego Nowego Roku".

Portret użytkownika b@ron

promyk...dziękuję za dobre

promyk...dziękuję za dobre słowo i tobie również życzę by nowy rok był lepszy i szczęśliwy dla ciebie.a co do "dróg" o których piszesz to nie mam się mimo wszystko za ateistę już kiedyś pisałem że dla mnie bóg jest projektantem niewiadomego pochodzenia i to pochodzenie mnie nurtuje ...nas mógł stworzyć ale sam się nie stworzył ...tak więc droga do początku daleka ...a sekty mi nie grożą gdyż głoszą brednie a okultyzm jest niebezpieczny gdyż może nas doprowadzić niekoniecznie do tego o co nam chodziło a prawdy i tak nie poznamy ...jeśli twoje życie właśnie dzięki wierze ma sens to myślę że ty idziesz dobrą drogą ale ta droga też nie jest dla mnie ...dziękuję za obszerne i sensowne  odpowiedzi na moje posty.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

promyk...oglądając ten film,

promyk...oglądając ten film, w zasadzie nie można wykluczyć ani stworzenia ani ewolucji autor wzorował się na bibli i nauce i to mi się podoba tak samo jak sam film który pokazuje piękno świata ,jednak tłumaczenia są  zbyt mocno skierowane w strone bibli ...a ta mnie nijak nie przekonuje ...kiedyś mi pod jakimś moim postem napisałaś że jakbym czytał biblie to bym wiedział (nie pamiętam teraz o co dokładnie chodziło)...i wierz mi...czytałem ale tam od samego początku gryzie się jedno z drugim...przynajmniej dla mnie ...tym niemniej film jak najbardziej dobry dla ludzi wierzących

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj