Rosjanie usiłowali przechwycić nad Bałtykiem amerykański samolot rozpoznawczy

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Rosyjski myśliwiec Su-27 wystartował z Kaliningradu, aby przechwycić amerykański samolot rozpoznawczy P-8A Poseidon – informuje rosyjskie ministerstwo obrony.

 

Jak donosza rosyjskojęzyczne agencje informacyjne, aby przechwycić cel, poderwano samolot Su-27 służby obrony powietrznej. Załoga rosyjskiego myśliwca zbliżyła się na bezpieczną odległość do obiektu powietrznego, zidentyfikowanego jako samolot rozpoznawczy P-8A Poseidon z amerykańskich sił powietrznych" - informuje agencja.

„Rosyjskie środki kontroli przestrzeni powietrznej nad neutralnymi wodami Morza Bałtyckiego wykryły cel powietrzny zbliżający się do granicy państwowej Federacji Rosyjskiej" - podał rosyjski resort obrony.

 

Po usunięciu obcych samolotów z granicy państwowej Federacji Rosyjskiej rosyjski myśliwiec powrócił bezpiecznie na lotnisko macierzyste. To drugi taki przypadek w ostatnich dniach na Bałtyku. W ubiegły czwartek rosyjskie wojsko zgłosiło przechwycenie samolotu rozpoznawczego Gulfstream szwedzkich sił powietrznych w pobliżu rosyjskiej granicy.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Olgierd Szary

Właściwie twój ostatni

Właściwie twój ostatni komentarz wszystko wyjaśnia do konca.

Już nawet nie udajesz - zasłona opadła.

Wprost deklarujesz sie jako wierny sługus-satanista Kremla.

Czyli dla ciebie głosy zwykłych Rosjan, którzy ostro wprost do kamery krytykują panoszenie się Chińczyków na Syberii i pokazują np. szkolne atlasy w Chinach, gdzie 3/4 Syberii już jest przypisana do Chin, gdzie na portalu krytkują zdradę Rosjan przez Kreml na forum OFICJALNEGO PATRIOTYCZNEGO ROSYJSKIEGO PORTALU TRZECIEGO RZYMU - to wprost wywołuje u ciebie wytresowaną "jedynie słuszną" reakcję i twój komentarz - CYTUJĘ: 

"Trzeci Rzym? Buhahahahaha! Co ty mi tu proponujesz za debilizmy? Ja nie jestem obłąkany, tak jak ty i interesuje mnie REAL-RZECZYWISTOŚĆ, a nie senne majaki jakichś oszołomów podobnych do ciebie, hehehehehe!"

Czyli zwykli ROSJANIE PATRIOCI - WIERNI PRAWOSŁAWIU - to wg ciebie wprost chodzące "debilizmy" i "oszołomy" mający "majaki.... 

Wyjaśnia się przy okazji twój generalnie szyderzczy i pogardliwy stosunek do chrześcijaństwa en bloc.

A także - skoro ignorujesz moje RACJONALNE i LOGICZNE ostrzeżenia - wyjaśnia się, dlaczego tak szydzisz ze zgodnych  ROSYJSKICH przepowiedni wielu świętych prawosławnych, ostrzegających wprost przed atakiem Chin na Rosję.

Nic dziwnego, że tak wrzeszczysz służko Kremla - przecież to ukochany dla ciebie Chabad Lubawicz i Berl Łazar rządzą na Kremlu, satanista mason 33 stopnia Aleksander Dugin głosi naczelną doktrynę imperializmu Kremla, a wychwalany przez ciebie wykonawca satanistycznych planów, kadrowy ateista pułkownik KGB - jest przez ciebie uwielbiany i ustrojony w piórka "zbawiciela" i wręcz żywego boga [pychy] na ziemi. 

Istne panopticum. Dewiacja do dziesiątej potęgi. Takie rzeczy są możliwe tylko w Rosji....

Ten twój tekst i wywody to powinni przeczytać WSZYSCY prawicowcy i konserwatyści na Zachodzie - wpatrzeni ŚLEPO i BEZMYŚLNIE w Putina-lalkę Chabadu i satanizmu -  wpatrzeni w niego jako niby "ostatnią nadzieję i ostoję zdrowych obyczajów i obrońcę chrześcijaństwa".

W Polsce zreszta też powinni to przeczytać  - i to  WSZYSCY POLACY OBOWIĄZKOWO.

Ciekawe, czy masz u siebie w domu ikony Lenina, Stalina i Putina w aureoli? Modlisz się do nich?

Do szatana też? jeszcze po kryjomu, czy już oficjalnie?

Pewnie dla ciebie ulubionym awatarem szatana jest uwielbiany Aleksander Dugin - który wprost mówi: "Gdzie jesteśmy my, tam jest centrum piekła". Też ma osobną ikonkę w diabelskiej aureoli?

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

Cóż takiego on wyjaśnia ukro

Cóż takiego on wyjaśnia ukro-ana(para)lityku? Hehehehe! Jaka zasłona opadła? Widzisz już jakieś zasłony? Hehehehehe!
Wierny sługus? Mówisz chyba o sobie, jako wiernym sługusie ukro-banderowskiej junty z kijowa, co?
To są głosy zwykłych Rosjan? To pewnie przekupione marionetki na potrzeby waszej propagandowej produkcji, hehehehe! Kogo ty chcesz takimi bredniami przekonać ukro-ana(para)lityku? To nie wasz nazi-majdan w kijowie. Zapominasz o tym, hehehehehe!
Chrześcijaństwo? Mnie interesuje PRAWDA ukro-ana(para)lityku, a nie zinstytucjonalizowane religie. Poniał? I nie mieszaj w to religii, bo one nie mają z tym nic wspólnego, o czym ty tu brzęczysz bez ustanku.
Twoje "racjonalne" ostrzeżenia????? Buhahahahahahahaha! Po kompromitacji z "sojuszem" polsko-chińskim i "chińskimi brygadami lądującymi w Polsce" jeszcze nawijasz o swojej "racjonalności"? Hehehehehe! Zaiste, jesteś klownem nr 1 tego portalu.
Nie bredź mi o "przepowiedniach", bo mnie interesuje rzeczywistość, a nie majaki podobnych do ciebie oszołomków. Rzeczywistość ci nie pasuje, więc uciekasz do "przepowiedni" oczywiście zgodnych z twoją "jedynie słuszną opcją", hehehehehe! Żenada. Daj spokoj, bo już mnie brzuch boli od śmiechu. Atak Chin na Rosję jest tylko w marzeniach waszych sfrustrowanych obecną sytuacją środowisk, bo nic innego wam już nie pozostało, hehehehehe! Tylko marzenia. Hehehehehe!
Dugin to satanista i mason 33 stopnia? Wiele razy prosiłem o wiarygodne źródła tych twoich wypocin, ale oprócz twojego ględzenia nic nie widziałem. Już ci mówiłem, że tego typu senne majaki są tylko w twojej chorej ukro-łepetynie i nigdzie więcej, hehehehehe!
A Putin robi świetną robotę zwalczając banderyzm na waszym ukro-grajdole i osłabiając jego uSSmańskiego sponsora. Stąd też i wasze kwiki. Jednak zawsze są to kwiki sobie, a muzom, hehehehehe! 
Podaj wiarygodne źródła na to, że Dugin mówi to, co tu podałeś? Gdzie one są? Jak zwykle zmyślasz ukro-trollino, hehehehe! Śmiech na sali.
Boli was ten Putin, oj boli, hehehehehehe! Sobie, a muzom ukro-trolle. 

Hehehehehehe!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Olgierd Szary

Na ból brzuszka polecam

Na ból brzuszka polecam tabletki z krzyżykiem.

I paciorek na dobranoc.

Z pokorą sercu, tak jak to było za dawnych lat, gdy pacholęciem będąc, modliłeś się ufnie do tego na górze.

A nie do tego na dole.

Tego drugiego odradzam. Z całego serca.

I nawróć się, póki nie jest za późno.

Inaczej długafalowo będzie źle, bardzo źle.

Czego ci nie życzę ani nikomu na świecie.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Nie skorzystam, bo nie

Nie skorzystam, bo nie SYMBOLE zbawiają człowieka ukro-ana(para)lityku.
Do tego na górze, a nie do tego na dole? Twój problem jest taki, że pokręciła ci się góra z dołem i oddajesz hołd temu na dole, choć wydaje ci się, że to góra. No, ale wy w tych swoich ukro-baniakach macie wszystko poprzestawiane do góry nogami.
Ja tobie też życzę, ale głównie rozumu.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Olgierd Szary

Na ból brzuszka polecam

Na ból brzuszka polecam tabletki z krzyżykiem.

I paciorek na dobranoc.

Z pokorą sercu, tak jak to było za dawnych lat, gdy pacholęciem będąc, modliłeś się ufnie do tego na górze.

A nie do tego na dole.

Tego drugiego odradzam. Z całego serca.

I nawróć się, póki nie jest za późno.

Portret użytkownika Olgierd Szary

Upadlenkow, Upadlenkow -

Upadlenkow, Upadlenkow - sprawy są proste - dla USA Syria czy Afganistan to trzeciorzędne zadupie względem konfliktu strategicznego z Chinami. Dlatego USA wycofują siły i ceduje ten grajdołek  na Izrael. Który to Izrael sobie lata jak chce nad Damaszkiem, a ty udajesz, że pada deszcz. Zwycięstwo w Syrii? Zwycięstwo to by było, gdyby izraelskie czy amerykańskie samoloty bały się nawet zbliżyć do syryjskiej granicy, gdyby syryjskie S-300 i rosyjskie S-400 zestrzeliły kilka eskadr samolotów izraelskich. A tymczasem i w 2018 i w 2019 było zupełnie na odwrót - ataki rakietowe z morza, ataki lotnicze z powietrza, a rosyjskie S-400 udawały "nic nie widzę, mnie tam nie ma". Dostawa S-300 tez absolutnie nic nie zmieniła, a takie były bombastyczne zapowiedzi Kremla. Może zaprezentujesz jakieś szersze wywiady z Syryjczykami, którym bomby lecą na głowę, jak to wychwalają "wspaniałe" rosyjskie "zwycięstwo" i "niezwyciężoną" strefę "absolutnego panowania" w powietrzu w promieniu 400 km od S-400? Bredzić i gadać głupoty w twoim stylu to potrafi każdy z IQ<50, ale to się nadaje jedynie do obserwacji jako ciekawy psychiatrycznie przypadek totalnego wyparcia rzeczywistości. A że Kreml robi na siłę z Rosji "pożytecznego idiotę" w interesie WYŁĄCZNIE Chin - to możesz winić jedynie Kreml - no i własną głupotę stania w zaparte jako służka Kremla - jak Gollum przy Szelobie. Szczerze – to właśnie większe państwa mają skłonności do głupoty z powodu pychy – Rosja jest tu doskonałym przykładem. Xi będzie poklepywał Putina po ramieniu, czas działa dla niego, a jak Rosja sama się wykończy wyścigiem zbrojeń, rozpętanym na własne życzenie - akurat Chiny będą miały łatwą robotę do wykonania. Wystarczy nieco poczytać i np. pooglądać na portalu patriotycznym i prawosławnym Trzeciego Rzymu [ https://3rm.info ], co myślą NAPRAWDĘ Rosjanie o tej samobójczej polityce Kremla i wpychania Rosji w gardło smoka, który już teraz jest o rząd wielkości silniejszy ekonomicznie od Rosji - i spokojnie koncentruje się na technologicznym prześcignięciu USA. A moment osiągniecia tego celu - będzie czarnym dniem dla Rosji. Bo Chiny wtedy nie będą już musiały obawiać się USA, wiec będą mogły spokojnie ustawić sprawy na swoim podwórku i skonsumować dotychczasowego "sojusznika", czyli "pożytecznego idiotę" czyli Rosję. Która będzie tak długo poklepywana po pleckach dla zachęty przeciw USA, DO CZASU, aż Rosja zesłabnie i w końcu  stanie się w tej roli bezużyteczna dla Chin - bo sama się wykończy wyścigiem zbrojeń i konfrontacją z USA. Chiny, mając skuteczną i szczelną obroną antyrakietową i hipersoniczną, będą mogły same uderzyć bezkarnie na Rosję. A przy wyludnieniu Syberii - jej zajęcie dla Chin to kwestia miesiąca maksimum, może mniej. To co Upadlenkow? - przestaniesz udawać ślepego i głuchego durnia i może dasz co nieco komentarzy na temat szeregu artykułów Trzeciego Rzymu, które ci podsuwałem?  PRZYPOMNIEĆ? Co - że pensję i premię zabiorą, ba,  ze słodkiej posadki politruka-pieniacza [ czyli zwykłego płatnego ch…ma] wyrzucą? - tego się boisz, służalcu-satanisto Kremla? Czyli... będziesz dalej bredził nie na temat? I udawał, że pada deszcz?

Portret użytkownika U_P_Adlina

Oczywiście ukro-ana(para

Oczywiście ukro-ana(para)lityku, że sprawy są proste. Bandycki uSSman to zbrojne ramię israhella, którego kluczowym celem była Syria, która miała stać się przyczółkiem do ataku na Iran. Tak więc była to kwestia PRIORYTETOWA dla israhella, a więc i dla uSSmana. Nie piernicz więc o "trzeciorzędnym zadupiu", bo się ośmieszasz. Tym bardziej, że i israhell i uSSman kwiczą w temacie Syrii wniebogłosy, hehehehe! I to świadczy o tym, jak ważna była dla nich ta kwestia. Oczywiście ty znowu majaczysz, tak jak z chińsko-polskim"sojuszem", które to brednie zostały brutalnie dla ciebie zweryfikowane przez REAL, hehehehehe!
Bandycki uSSman wycofuje się, bo robi bokami. Wszyscy to widzą i nawet Turcja już go olała, jako przegranego, hehehehe!
Israhell sobie nie lata nad Damaszkiem śmieszna trollino, tylko atakuje znad Libanu. Nawet tego nie wiesz chachełku?
Zwycięstwo jest wtedy, gdy legalny rząd przejmuje terytoria dotychczas zajęte prze terrorystów, a tak jest w Syrii, więc jest to zwycięstwo. To, że sfrustrowany israhell dokonuje śmiesznych "ataczków" spoza syryjskich granic nie mogących już nic zmienić w sytuacji w Syrii tego nie zmienia.
Już ci mówiłem, że masz prosty ukro-umysł nadający się do zbijanki w warcaby, ale szachy, to dla ciebie za duże wyzwanie. Nie chodzi o to, aby symetrycznie odpowiadać na "ataczki" israhella czy uSSmana, ale żeby WYGRAĆ. A Assad przy pomocy Rosji wygrał. I to się liczy. Nie chodzi o to, aby bokser w walce zadał więcej ciosów, ale żeby WYGRAŁ. Jego przeciwnik może zadać więcej ciosów, ale cóż z tego, jeżeli przegrał? Dociera do prostego ukro-trolla?
Kreml więc wie, co robi. 
Pożytecznym idiotą to na pewno jesteś ty dla ukro-banderowskich środowisk, natomiast nikt nie traktuje mocarstwa nuklearnego jako idioty. Chiny potrzebują rosyjskiego parasola nuklearnego i potężnego wsparcia militarnego.
Materiały? Twoje ukro-bzdety może są dla ciebie "materiałami", ale dla ludzi spoza twoich środowisk są zwykłymi bzdecinami.
Znowu majaczysz swoje śmieszne "przepowiednie", ale przecież nawet teraźniejszości nie jesteś w stanie poprawnie ocenić, co udowadnia twoja kompromitacja w kwestii "sojuszu" polsko-chińskiego i chińskich brygad aero-mobilnych lądujących w Polsce, buhahahahahaha! Ta kompromitacja jeszcze cię niczego nie nauczyła? Przypominasz mi jehowych przepowiadających kolejny koniec świata, a gdy termin mija oni niezrażeni "przepowiadają" kolejny, hehehehehehe! Ty masz podobny program robienia z siebie klowna, hehehehehe!
Wyścig zbrojeń wykańcza uSSmana, a nie Rosję. To uSSman wydaje gigantyczne kwoty na setki swoich baz na całym świecie i setki tysięcy umieszczonego tam żołdactwa, oraz na anachroniczne lotniskowce (10) generujące gigantyczne koszty. Efekty widzimy w porażkach w Syrii i Afganistanie. Znowu więc REAL brutalnie weryfikuje twoje majaczenia.
Tworzy się nowy porządek świata, który będzie wielobiegunowy, w odróżnieniu od obecnego, gdzie Chiny będą współpracować z Rosją, a nie ją atakować wywołując wojnę nuklearną i ryzykując własną zagładę, jednocześnie robiąc przysługę uSSmanom. Zrozum, że rządzący Chinami są normalni, w odróżnieniu od ciebie. Hehehehehe!
Trzeci Rzym? Buhahahahaha! Co ty mi tu proponujesz za debilizmy? Ja nie jestem obłąkany, tak jak ty i interesuje mnie REAL-RZECZYWISTOŚĆ, a nie senne majaki jakichś oszołomów podobnych do ciebie, hehehehehe!
Udawać idiotę? Ty na pewno nie musisz go udawać. Kompromitacja w kwestii "sojuszu" polsko-chińskiego jasno pokazała, że jesteś zwyczajnym oszołomkiem nie mającym pojęcia nie tylko o tym, co będzie w przyszłości, ale nawet o tym , co jest tuż przed twoim nosem, czyli w teraźniejszości. Mimo wszystko i mimo FAKTÓW nadal bredzisz swoje oderwane od rzeczywistości majaczenia w myśl zasady: "Jeżeli moje teorie nie zgadzają się z faktami, tym gorzej dla FAKTÓW", hehehehehehe! W efekcie jak zwykle ośmieszasz się niemiłosiernie i godnie pełnisz funkcję portalowego klowna nr 1. Hehehehehehe!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Olgierd Szary

głupiego udajesz marek500? -

głupiego udajesz marek500? - Polska miała po zakończeniu wojny w 1945 uzyskać CAŁY ten teren z Królewcem. To po co błaznujesz o Państwie Krzyżackim i Prusach?, jak CAŁE ziemie Prus miały należeć do Polski. Ale Stalin-złodziej i oszust nałgał Amerykanom i Brytom, jaki to on biedny i jak nieodzownie do życia potrzebuje niezamarzającego portu - chociaż i tak zagarnął niezamarzającą Kłajpedę po bandycku - bo połykając i włączając na siłę całą Litwę... i resztę Bałtów też. Cały ten teren królewiecki  prawnie należy się Polsce, Rosjanie niech się wynoszą do siebie - i będzie spokój. Tak swoją drogą - to zapomniało się już o "wyczynach" rosyjskich pilotów wojskowych, jak latali przed nosem pasażerskim odrzutowcom z wyłączonym transponderem? Albo jak świadomie,  z premedytacją naruszali przestrzeń powietrzną np. Bałtów czy Skandynawów? Znowu amnezja wybiórcza odgórnie sterowana z Kremla? Jak to się nazywa? - zdaje się że podwójna moralność, albo moralność Kalego...nieprawdaż? To co - już TERAZ Rosja robi z siebie biedniutkie niewiniątko? - jak PRZEDTEM sama zainicjowała i podgrzewała na maxa prowokacje? Śmiechu warte takie gadanie...a przy pierwszej okazji Polska przejmie teren Królewca, już za dekadę widać będzie, że Rosja odpada i bankrutuje gorzej, niż przed 1989. Zresztą na własne życzenie - bo jako ekonomiczny karzeł próbuje dorównać w wyścigu zbrojeń obu supermocarstwom - które na taki morderczy wyścig zbrojeń stać - a Rosji JUŻ NIE.  Bo próba ucieczki do przodu z tymi HiperWunderWaffe Putina 1 marca 2018 - tylko nakręca ten wyścig i daje wygodny pretekst obu supermocarstwom do jego eskalacji. Putin tylko przyśpiesza "sprawdzam", gdy WTEDY okaże się, że Rosja jest za biedna na TAKI wyścig technologiczny systemów uzbrojenia RMA nowej generacji. Na szczęście Polska za 5 lat będzie miała 120 Krabów 155 mm w linii, a te z precyzyjną amunicją strumieniową Nammo 3 Mach dadzą zasięg 130 km - i PEŁNE obłożenie precyzyjnym ogniem KAŻDEGO skrawka obwodu kaliningradzkiego. A wtedy bez naszego pozwolenia to rosyjskie ptaszki będą musiały chodzić na piechotę, a mobilne Iskandery i Kalibry zostaną zniszczone przed wyjazdem z koszar, ba, nawet w hangarach. Tak samo samoloty na lotniskach i inne ulubione zabaweczki Kremla. No i w 2026 zakończą się dostawy F-35 dla państw europejskich, które osobliwie wolą trzymać z USA - i wolą amerykańskie myśliwce 5 generacji. Konkretnie dostawy na 2026 - Norwegia 52 F-35, Dania - 27 F-35, Belgowie i Holendrzy też nabrali wody w usta wobec Berlina i Paryża i wolą Amerykanów - Holandia dostanie  52 F-35, Belgia 34 F-35 [a tak strasznie Berlin wciskał Eurofightera,, a Paryż wciskał Rafale...i nic nie uzyskali], tak samo, zbuntowane na Niemcy i Francję Włochy będą miały 90 F-35, a Hiszpania jasno powiedziała, że jak Berlin i Paryż nie wpuszczą ich do programu FCAS - to kupią od USA 57 do 65 F-35, w tym 12-18 F-35B pionowego startu i lądowania dla swego "śmigłowcowca", który stanie się lotniskowcem [zresztą Włosi tak samo kupują pokładowe F-35B]. A...zapomniałem - Brytowie kupią 138 F-35 [z tego kilkadziesiąt F-35B dla swoich dwóch nowych lotniskowców]. Stan na 2026 - tylko Brytów, Norwegów i Duńczyków - to będzie 217 F-35 w linii. A w całej Europie [zakup F-35 pokazuje akurat  najlepiej kto obraca się na twardo na USA w Europie] będzie od 393 do 458 F-35 V generacji stealth.  A Rosja? - WTEDY w 2026 będzie miała 15 [słownie: PIĘTNAŚCIE] Su-57 serii zerowej PRZEDSERYJNEJ - bo docelowe silniki i awionika dla Su-57 będą dopiero "po 2028". Ciekaw jestem, jak WTEDY kremlowska propaganda będzie kwiczała, jak to, ojojoj! „Rosja taka biedna i tak ciężko zagrożona…” – a będą mieli to na własne życzenie i z tytułu ślepego popierania Kremla...zachciało się pychy, łamania BEZWARUNKOWEGO Traktatu Budapesztańskiego 1994 [i to złamała go Rosja - gwarant traktatu!], zajmowania Krymu, rozkręcania hucpy w Donbasie... Kremlowska propaganda będzie żałośnie kwiczała, dokładnie z takim samym natężeniem, jak TERAZ chełpi się swoją siłą. Jak to powiedział kremlowski satanista Upadlenkow? - cytuję: " No nie popłacz się, hehehehe! Tak już jest na tym świecie, że wojny zmieniają granice państw. Nic na to nie poradzisz. Po co więc ten kwik?"....  a słyszałeś Upadlenkow o takim naszym przysłowiu: "Każdy kij ma dwa końce"? Nieee? To sobie zapamiętaj - i przypomnij - WTEDY - jak wiatr się odwróci za niecałą dekadę. I CO WTEDY ci zostanie Upadlenkow? - oprócz żałosnego schizofrenicznego HEHEHE na siłę? To od razu mam ci do sprezentowania  inne nasze przysłowie, jak znalazł na taką sytuację: "Nosił wilk razy kilka...ponieśli i wilka...." - a...przypomnij sobie WTEDY Upadlenkow, jak szydziłeś z moich ostrzeżeń, jak Kreml prowadzi Rosję w przepaść. Bo taka zmiana statusu sił w Europie od 2026 spowoduje, ze Rosja będzie musiała albo wybrać USA - albo samobójczo dalej wchodzić w paszczę chińskiego smoka. Wiem, wiem, zaraz zaczniesz bajtlowac o "trwałym" sojuszu Chin i Rosji...podczas gdy Chiny wykorzystują do cna Rosję  jako klasycznego darmowego "pożytecznego idiotę" przeciw USA...a gdy Rosja dostatecznie zesłabnie, a Chiny wdroża stsemy bojowe RMA nowej generacji...to ten TYMCZASOWY SAMOBÓJCZY sojusz Kremla skończy się błyskawicznym podbojem Rosji, a WTEDY Rosja ze swymi rakietami i hipersonikami będzie mogła sobie je...przez grzecznośc nie dokończę - będa zwyczajnie bezwartościowe, bo Chiny będą miały megawatowe lasery i wiążki broni energetycznych do pełnej obrony kraju, a żadna rakieta czy hipersonik nie przegoni lasera czy wiązki energetycznej  - za to w drugą stronę Rosja nie odeprze ataku Chin - na chińską skalę. Więc daruj sobie Upadlenkow swoje tanie krótkowzroczne żałosne głupoty dla przedszkolaków - do kogo ta mowa?

Portret użytkownika U_P_Adlina

Ty na pewno głupiego udawać

Ty na pewno głupiego udawać nie musisz ukro-ana(para)lityku. Nie ma takiej potrzeby. Po prostu to twoja natura.
Nie zapominaj, że podział świata po II WŚ był ustalany nie tylko przez stalina i żydo-ZSRR, ale i uSSmanów oraz angoli, a ci bez zmrużenia oka ustalili takie granice, jakie im wszystkim pasowały. I tyle.
Naruszanie przestrzeni powietrznej trollino? Taki jesteđ zbulwersowany? Ale nigdy nie słychać twoich kwików, gdy uSSman bezprawnie atakuje inne kraje i instaluje tam swoje żołdactwo? Gdzie wtedy jesteś ukro-trollu? I ty bredzisz o podwójnej moralności kalego? Śmiech na sali. Sam jesteś najlepszym przykładem podwójnej moralności kalego.
Przestań już ośmieszać się tymi twoimi bredniami o tym, co będzie za dekadę. Ty nawet obecnej sytuacji nie jesteś w stanie poprawnie ocenić, a bredzisz o tym, co będzie za dekadę???? Buhahahahaha. Te twoje majaki są tak samo wiarygodne, jak twoje brednie o "sojuszu" polsko-chińskim i lądowaniu chińskich brygad aero-mobilnych na polskich lotniskach. W ostatnich dniach rzeczywistość brutalnie dla ciebie zweryfikowała twoje wypociny, gdy w Polsce "sojusznik" aresztował chińskiego "szpiega", a z Pekinu poszła ostra retoryka w kierunku polskiego "sojusznika". Już zapomniałeś, jak się zbłaźniłeś trollino? Gdzie więc ty startujesz do przepowiadania przyszłości, jak nie potrafisz zobaczyć nawet tego, co jest w teraźniejszości? Po co tak się ośmieszasz trollino?
Bankrutuje to uSSman i widać to po sytuacji w Syrii i Afganistanie, gdzie jego słabość jest widoczna jak na dłoni. Rosja natomiast pokazała w Syrii, że rośnie w siłę. Takie są fakty i wszyscy to widzimy. A ty bredzisz o "ekonomicznym karle"? To jak niby ukro-trollino "ekonomiczny karzeł" ośmieszył "supermocarstwo" w Syrii? Hehehehehe! Co za brednie?!
Wyścig zbrojeń więc ostatnio przegrywa uSSman, ponieważ wydaje gigantyczne sumy nie na nowe uzbrojenie, ale na setki baz na całym świecie i setki tysięcy swojego żołdactwa w tych bazach. Olbrzymie koszta generują także anachroniczne na dzisiejszym polu walki lotniskowce, których uSSman ma bodajże 10, a które żłopią kasy co niemiara. Efekty widzimy. Przegrane w Syrii i Afganistanie.
Nie ma dziś supermocarstw trollino. Bandycki uSSman stracił ten status w Syrii, a Chiny są za słabe. Są trzy mocarstwa: Rosja, Chiny i uSSman.
"Precyzyjny ostrzał każdego skrawka Obwodu Kaliningradzkiego????? Buhahahahaha! Rozumiem, że w swoich sennych majakach widzisz już wojnę Polski z Rosją o Kaliningrad, hehehehehehe! A kiedy lądują chińskie brygady aero-mobilne na polskich lotniskach?....Buhahahahahahaha! A potem dziwisz się, że postrzegany jesteś w kategoriach półgłówka, hehehehehe!
F-35 to najdroższa pomyłka uSSmanów, hehehehe! Rozlatują się w locie, hehehehe!

"Amerykańskie siły powietrzne przyznały, że jeden z samolotów F-35 z bazy lotniczej Kadena znajdujacej się na japońskiej wyspie Okinawa podczas lotu „zgubił” detal kadłuba"

https://www.defensenews.com/air/2017/12/05/f-35-loses-aircraft-panel-during-training-flight-near-okinawa/

Hehehehe! Nie ośmieszaj się więc trollino.
Co będzie w 2026 roku, to trollino wiesz tyle, co nic. Ty nawet nie widzisz tego, co jest obecnie, o czym świadczy twoja ostatnia kompromitacja w kwestii "sojuszu" polski-chińskiego. Hehehehehe!
Traktat Budapesztański? A kto ukro-trollu złamał prawo międzynarodowe przeprowadzając bezprawny zamach stanu na twoim ukro-grajdole? Sami łamiecie prawo, a żądacie, aby przestrzegać go względem was ukry? Obalając demokratycznie wybrane władze postawiliście się w szeregu z bandytami i terrorystami, a w stosunku do nich używa się prawa pięści i tak się stało. Dostaliście piąchę w nos, co należy się bandytom. Sami łamiecie prawo, to nie liczcie, że z wami będzie się postępować zgodnie z prawem. Poniał ukr? 
Nie bredź znowu, co będzie za dekadę, bo po prostu możesz tylko rozśmieszyć takimi wypocinami. Ty nawet teraźniejszej sytuacji nie potrafisz ocenić, co udowodniła sprawa z aresztowaniem w Polsce chińskiego "szpiega", a bredzisz o tym, co będzie za dekadę, hehehehe!
Rosja nic nie musi wybierać. Trwa potężny sojusz rosyjsko-chiński, którego celem jest osłabianie uSSmana, a jego skuteczność wszyscy widzimy. Bandycki uSSman widocznie dla wszystkich słabnie i opuszczają go kolejni "sojusznicy". Nic dodać, nic ująć.
Nikt nie traktuje mocarstwa nuklearnego jako pożytecznego idioty. Te rolę na pewno odgrywasz tych dla ukro-bander środowisk. Chiny same mogłyby mieć kłopot z uSSmanem, ale w sojuszu z Rosją te dwa mocarstwa są nie do przejącia. I to jest horror dla twoich środowisk. Stąd twoje wielki kwiki w temacie, hehehehehe!
"Błyskawiczny podbój Rosji" to znowu tylko twoje senne majaki bidoku, jak te "chińskie brygady aeromobilne lądujące w Polsce", hehehehehe! Śmiech na sali. Chiny nie mają zamiaru atakować nuklearnego mocarstwa i narażać się na zagładę, robiąc tym prezent uSSmanowi, który pozostałby na placu boju jako zwycięzca. Oni są normalni, w przeciwieństwie do ciebie ukro-trollino. Ty juz bowiem widzisz Polskę atakującą Kaliningrad, buhahahahahahahaha!
Nikt nie będzie miał monopolu na nowe środki walki, więc znowu bredzisz. Lasery megawatowe, a może i gigawatowe (hehehehehe!) będą mieć i Rosjanie. Daruj więc sobie ukro-ana(para)lityku te twoje bzdeciny, bo ośmieszyłeś już się dostatecznie w kwestii "sojuszu" polsko-chińskiego i "chińskich brygad aeromobilnych lądujących w Polsce", buhahahahahahaha! Kabaret to najlepsze miejsce dla ciebie, hehehehehe! Alternatywą jest pokój bez klamek, hehehehehe!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika pilippek

ROSJA wg zmian na ziemi: 

ROSJA wg zmian na ziemi:  mocarstwo, bogactwo, ostoja demokracji, nie zdradza sojuszników, najelpsze technologie rakietowe kosmiczne i w ogole cud miod malina rosija xD 

jesteście gównem dopoki nie wywalicie dwóch grup:

płaskoziemcow

i debili ktorzy wyzywaja wszystkich od ukrów bo ktos smiał rosję skrytykować

 

i dobrze admini wiecie jakie praktyki te grupy mają, w jaki sposob są oceniane komentarze itd ;) 

a wykopek dalej beke cisnie z was jak i reszta internetu wraz z waszymi cytatami i screenami  wypowiedzi :)

Portret użytkownika U_P_Adlina

To nie jest Rosja według ZnZ,

To nie jest Rosja według ZnZ, ale według ogólnej opinii. Sytuacja w Syrii i nie tylko tam to potwierdza. a to, że to nie w smak waszym ukro-środowiskom, to wasz problem.
Gównem to jest twój ukro-bełkot ukro-babino z mopem z blanchardstown, a wywalić to ty sobie możesz swojego starego śmierdzącego mopa. Poniała?
Beke ciśnie? Jak na razie to "beke ciśnie" się z waszego obłędu rusofobicznego śmieszna babino z mopem, hehehehe! 
Wracaj na swoje meNdialne ścieki.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika pilippek

znowu sprany móżdzek bredzi o

znowu sprany móżdzek bredzi o babie z mopem i ukrobełkocie :)  

 

opinia świata o rosji?xD pewnie, wszyscy emigrują do tego bogatego kraju po nowe lepsze życie Smile a same ruskie uciekają gdzie mogą zeby nie wpierdalac ziemnaków i nie zyc za 500 zl miesięcznie w rozpadających się chałupach z kiblami na dworzu xD i dobrze głąbie wiesz ze nie mam na mysli tych paru duzych miast Smile nawet te w afryce jako tako wyglądaja 

daj juz spookój, syf i bieda a w głowach tylko imperializm i wojsko. 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj