Rosja znosi sankcje wobec Turcji

Kategorie: 

Źródło: Kremlin.ru/CC BY 4.0

Turecki przywódca wysłał niedawno list do Władimira Putina, w którym uznał Rosję za ważnego partnera i dał do zrozumienia że chce odbudować pozytywne relacje. Miał również wyrazić żal z powodu śmierci rosyjskiego pilota, zaoferować wsparcie finansowe dla jego rodziny i przeprosić za zestrzelenie samolotu choć niektóre media temu zaprzeczają. Bez względu na to, stosunki na linii Rosja-Turcja niemal natychmiast poprawiły się.

 

 

Dziś Recep Tayyip Erdoğan i Władimir Putin przeprowadzili pierwszą rozmowę telefoniczą odkąd doszło do zestrzelenia rosyjskiej maszyny nad turecko-syryjską granicą. Strony już zaplanowały pierwsze spotkanie. Co więcej, Putin powiadomił rosyjski rząd aby ten rozpoczął proces normalizacji sfery handlowej i gospodarczej z Turcją.

Turecki myśliwiec zestrzelił samolot Su-24 w listopadzie zeszłego roku, gdy rosyjska maszyna operowała w pobliżu Turcji i bombardowała pozycje tzw. Państwa Islamskiego. Putin nazwał wtedy Erdoğana zdrajcą i zapowiedział że będzie żałował tej agresji a w syryjskiej prowincji Latakia kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Turcją rozmieścił system rakietowy S-300.

 

Sankcje gospodarcze były dla Turcji dość uciążliwe. Rosja ujawniła również powiązania Erdoğana z Państwem Islamskim i opisała ze szczegółami jak handlował ropą naftową z terrorystami. Teraz Putin i Erdoğan poklepią się po plecach i wszystko powróci do normy, ale w zamian za zniesienie sankcji rosyjski przywódca może wymusić na Turcji rezygnację ze wspierania antyrządowych bojówek w Syrii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ACHILES

Walczmy o pokój, nie dopuśćmy

Walczmy o pokój, nie dopuśćmy do wojny! : Amerykanie prowokują Rosję do wojny. Ludzie, Majdan na Ukrainie był prowokacją wojenną!
Tak samo zestrzelenie rosyjskich samolotów nad Syrią, kiedy walczyli z terrorystami islamskimi. Później taką prowokacją było zestrzelenie rosyjskiego samolotu pasażerskiego nad Egiptem. Zestrzelenie samolotumalezyjskiego też było robotą bandytów z USA,. To nawet odkryli dziennikarze amerykańscy! 
W lipcu 2014 roku Ukraińcy pod wodzą wojskowych instruktorów z USA, Izraela i z Polski doprowadzili do bestialskiego zabicia prawie stu Rosjan w Odessie ! Amerykanie liczyli, że Putin nie wytrzyma i da znak do ataku!
Agentura USA robiła w państwach socjalistycznych rozpierduchę w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Na ten cel wyłożyli miliony dolarów. Konkretni ludzie Solidarności brali te judaszowe srebrniki, mogą więc ich teraz szantażować listami judaszowych płac, nagraniami, itd.
Zauważcie, że politycy PO i PiS żrą się między sobą, ale na rozkaz USA zgodnie wykonują zadania. Jak na przykład na Majdanie, gdzie kazano im podżegać do wojny! 
Te bydlaki do krwawej wojny z Rosją wciągają również Polskę. Nie bądźmy jak głupi Ukraińcy, nie dajmy się zdrajcom ! 
Ludzie, uważajcie również na KOD. Czyżbyście nie zauważyli, że to są kundle Sorosa, łobuza, który jako agent specjalny CIA stoi za każdą wojną od około dwudziestu lat! Ta walka PiS z PO i KOD to pic na wodę fotomontaż, to gra wojenna mająca na celu skłócenie, a więc podzielenie Polaków. Narodem podzielonym łatwo się rządzi! 
Te wojny polityków mają na celu odwrócenie uwagi od prawdziwego celu amerykanów - WYWOŁANIU KRWAWEJ WOJNY POLSKI Z ROSJĄ!
Poczytajcie w internecie, którzy z polskich polityków, dziennikarzy i urzędników państwowych powiązanych jest z Sorosem jego " fundacjami". Ratujmy Polskę sami, jak kto może. Nie liczcie na polityków, bo jest wśród nich mnóstwo sprzedawczyków   !!!

TO,NIE MOJE, ALE PODPISUJE SIĘ POD TYM CAŁKOWICIE .

Portret użytkownika ACHILES

Prawda jest taka, że

Prawda jest taka, że Prezydent Putin i Rosyjskie Władze doskonale zdają sobie sprawę, że tylko z turasami po swojej stronie są w stanie zaprowadzić spokój w Syrii, co obecnie dla Rosjan jest priorytetam. Przepraszając się z Rosjanami erdogan wystawia się na wielkie niebezpieczeństwo wewnątrz swego Kraju, bo brodate dzikusy, tak łatwo zdrady swego dawnego protektora, nie podarują, o czym już świadczą te wszystkie zamachy, jakie w Turcji ostatnio miejsce mają.

Z pewnością dużą ujmą na HONORZE było i jest jednanie się z turasami, dla obecnej z Kremla ekipy, ale polityka światowa, to coś znacznie więcej, jak MACHANIE SZABELKĄ, BEZ OPAMIĘTANIA, co zaobserwować możemy w przypadku niby Naszych HARCOWNIKÓW dzierżących obecnie ster władzy, którzy to już teraz ponoszą CAŁKOWITĄ KLĘSKĘ swej zagranicznej polityki . 

Portret użytkownika inzynier magister

Rosyjska Duma – pod

Rosyjskie NWO się spierszy tak jak USmańskie ! "Rosyjska Duma – pod pretekstem walki z terroryzmem – znowelizowała prawo, znacznie ograniczając wolność wyznania w kraju. Drugie czytanie projektu odbyło się w ubiegły piątek. W środę wprowadzone zmiany miały być omawiane przez Radę Federacji Rosyjskiej, a następnie przesłane do podpisania prezydentowi.W ub. piątek dwóch członków Dumy zaproponowało szereg poprawek do ustawodawstwa antyterrorystycznego, które na przykład wymagają zgody władz nie tylko na głoszenie wiary, ale nawet na prowadzenie rozmów religijnych.Nowe prawo – jak informuje protestancka Fundacja Barnaby – wymaga uprzedniego zezwolenia władz na dzielenie się – nawet nieformalnie – wiarą chrześcijańską. Zezwolenie trzeba uzyskać nawet w tak podstawowych kwestiach, jak przesłanie do znajomego za pośrednictwem poczty elektronicznej zaproszenia na udział w nabożeństwie.Prawo nie zezwala na kult religijny w prywatnym domu z udziałem większej liczby osób wierzących. Szczególne ograniczenia nakładane są na duchownych, którzy nie mogą podejmować rozmów na tematy religijne w obecności osób niewierzących poza budynkiem sakralnym. Urzędnicy będą mieli prawo karać kościoły grzywnami w wysokości do 50 tys. rubli, to jest około 770 dolarów, jeśli członek ich wspólnoty będzie podejmował „działalność misyjną”.Prawo wprowadza także ograniczenia w zakresie kontaktu duchownych i kościołów z obcokrajowcami. Na przykład każdy, kto nie jest obywatelem rosyjskim, a uczestniczy w nabożeństwie, będzie musiał wylegitymować się wizą zezwalającą na pracę w Rosji. W przeciwnym wypadku spotka go grzywna i zostanie wydalony z Rosji. Przewodniczący Zjednoczonej Rady Chrześcijan Wiary Ewangelicznej „biskup” Siergiej Riachowski zaapelował do Władimira Putina, by zmienionej ustawy nie podpisywał.Zdaniem Riachowskiego, zmiany dotyczące „wolności sumienia i związków wyznaniowych” są ekstremalne. Tak radykalnych ograniczeń nie przewidywało nawet ustawodawstwo bolszewickie z lat 20. ubiegłego wieku http://www.pch24.pl/bedzie-jak-za-bolszewikow--rosja-ograniczy-wolnosc-wyznania--pretekstem-walka-z-terroryzmem,44254,i.html#ixzz4D2SJFs7T

Trzeba wiedzieć, że Astana wcześniej jeszcze do 1997 roku nazywała się zupełnie inaczej: Akmoła. W 1994 – rząd przyjął uchwałę o przeniesieniu stolicy z Ałmaty do Akmoły; z chwilą ukończenia tego procesu – w 1998 zmieniła się również nazwa miasta na Astana Zauważmy, że wystarczy drugą literkę przenieść na początek tej nazwy i z ASTANA uzyskamy słowo „SATANA” to futurystyczna stolica okultyzmu” władająca „Nowym Porządkiem Świata”,wysławiająca „najbardziej staro­żytną religię ludzkości”.W całym mieście rozmieszczone są olbrzymie, wielkie i małe podobi­zny słońca. Słońce to jeden z najważniejszych symboli masonerii – symbo­lizujące masońskie światło i jego nosiciela Lucyfera (Lucy Fera).Jednym z głównych budynków w mieście jest „Piramida Pokoju” – ol­brzymia trzykondygnacyjna piramida. Budynek zadedykowano zjednocze­niu światowych religii. Faktycznie jest świątynią religii okultystów. Występując na  ekumenicznym forum Cyryl podkreślił konieczność zachowania wspólnego dążenia wszystkich tradycyjnych religii do tworzenia wspólnego dobra i pokoju na świecie. Zjazd odbył się we wspomnianym  Pałacu Pokoju i Pojednania, o kształcie masońskiej piramidy, gdzie w sali konferencyjnej o nazwie „kolebka” (kolebka Antychrysta) spotkali się przedstawiciele 40 państw świata. Podczas przemówień muzułmanów, żydów, buddystów jak i samego patriarchy Cyryla, ani razu nie wspomniano imienia Jezusa Chrystusa.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/astana-stolica-iluminatow-czyli-nie-wszystko-zloto-co-sie-swieci-2015-06

Niestety nawet prezydent Putin (został zmuszony, czy mu ktoś napisał przemówienie, np.słynny rosyjski eNWOowiec Dugin ? przekierowanie 9min.24sek) wygłaszał „pochwalne” teksty o „zrównoważonym rozwoju”  Vladimir Putin delivers speech at Paris climate conference, przykładowo w 52 sekundzie !

http://popotopie.blogspot.com/2016/06/wyobrazcie-sobie-zrownowazony-rozwoj_13.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika człowiek

@inżyner magister cytuję

@inżyner magister cytuję "Słońce to jeden z najważniejszych symboli masonerii – symbo­lizujące masońskie światło i jego nosiciela Lucyfera (Lucy Fera)" daj mi żródło, które potwierdza, że Słońce jest symbolem Lucyfera!!! przecież to kompletna bzdura... Morningstar - Gwiazda Zaranna - nigdy nie był i nie będzie Słońcem!!!

TERAZ

Portret użytkownika livid

To jest nadinterpretacja nie

To jest nadinterpretacja Smile nie słońce tylko "niosący swiatlo" bardziej bym się zainteresował druga strona z tego względu, że pięknie muzyke tworzył co widzimy w różnych typach jakieś odniesienia do niego Smile ciekawa sprawa jest z Miles Cyrus co ostatnio wygląda jak by dostała duchowego odrodzenia albo może demona ?

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Gimnazjalisto. Brak słów na

Gimnazjalisto. Brak słów na twój wtórny debilizm jak i przedmówcy. Von do szkoły matoły. Księżyc niesie światło i je jednocześnie wypacza. Nie ma i nie będzie innego źródła zła. Słońce daje i czasem odbiera życie. Nie musi ''być'' bo jest - ale to kompletnie nieznana nauka dla was nowoczesnych naukofców.

Portret użytkownika Taki

I stalo sie jak zaplanowali

I stalo sie jak zaplanowali Zydowcy podrzegacze,wszyscy sie z Rosja pogodzili TYLKO POLSKA musi TRZYMC Fason. Caly Zachod zaczyna Handlowac z Ruskimi po cichu,zeby sie nie wydalo. Niech ten Macierewicz ZROBI wreszcie Polskie Wojsko z prawdziwego zdarzenia,a nie prosic Amerykanow ktorzy i tak klamia a za plecami robia co Innego.Mamy tylu zdolnych Inzynierow,Ludzi z glowa ze sami jestesmy w Stanie WSZYSTKO sami zbudowac, TYLKO pozbyc sie WSZYSTKICH ZYDOW ktorzy TYLKO niszcza NASZA Ojczyzne. Propozycje jak to Zrobic?????

Portret użytkownika xylotet

@ Taki ,,,, żydzi są w

@ Taki ,,,, żydzi są w otoczeniu Putina ,,,,, ale nie doradzają mu źle ,,,, co widać słychać i czuć ,,, jak myślisz ? ,,, będąc Oberrabinerem Moskwy a za tym całej Wszech Rusi ,,,, chciałbyś zostaś jakimś Rabinem Wikariuszem w jakimś Nowym Yorku ,,, albo Chicago ,,, dlatego tylko że wszystkie Oberrabinackie posady są już dawno zaklepane dla swoich ? ,,, muślisz że ci rabini są aż tak durni ,,,, aby odciąć gałąź na której fajnie siedzą ,,,, ? ,,,, Dlatego Rosja dziś przerzywa swój Renesans  :-)

Portret użytkownika inzynier magister

W programach satyrycznych nie

W programach satyrycznych nie wolno używać takich słów jak „geszeft” i „cymes” oraz nazwiska Rothschild! Takiego zdania jest żydowska organizacja B’nai B’rith, która protestuje przeciw „antyżydowskim stereotypom” w „Studio Yayo”, programie satyrycznym TVP3 Warszawa.Audycja pokazywana widzom w niedzielne przedpołudnie bije w internecie rekordy popularności. W drugim odcinku prowadzonego przez Pawła Dłużewskiego i Ryszarda Makowskiego programu „Studio Yayo” zaprezentowano utwór tego ostatniego. Zdaniem żydowskiej organizacji paramasońskiej B’nai B’rith, którą onegdaj współkierował Jan Hartman (jako wiceprzewodniczący), piosenka buduje negatywne stereotypy antyżydowskie. Dlaczego?Makowski śpiewał o finansowym aspekcie ostatnich lat polskiej historii, w tym o kredytach we frankach oraz drenażu naszego narodowego krwiobiegu gospodarczego przez zagraniczne koncerny. Utwór zaczął się od słów „cymes, geszeft”. Owe niekorzystne dla Polaków interesy prowadzone nad Wisłą przez zagraniczne korporacje i banki miały zakończyć się wraz z nastaniem rządów PiS.W utworze pada nazwisko Rotschildów, czyli żydowskiej rodziny bankierów i finansistów. Ród kojarzony jest jednoznacznie z prowadzoną niegdyś, szczególnie w XIX wieku, aktywnością wokół pieniądza.Zarówno wspomnienie owego rodu jak i słów „cymes” i „geszeft”, które już na trwałe weszły do języka polskiego budzi zastrzeżenia polskiej loży B’nai B’rith. http://www.pch24.pl/cenzorzy-z-lozy--bnai-brith-chce-wplywac-na-program-satyryczny-tvp-,44243,i.html#ixzz4Czq4GEhn

Modlitwa i jeszcze raz modlitwa do Jezusa Chrystusa oraz Maryi Dziewicy może nas uratować !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kasia

Modlitwa TYLKO!!!! do Boga

Modlitwa TYLKO!!!! do Boga,Jezusa Chrystusa może zmienić rzeczywistość.

Maria była tylko człowiekiem,więc prosze nie namawiac do grzechu .

Jezus Chrystus jest wystarczajaco wielki i nie głuchy i NAKAZAŁ,by prosic  TYLKO!!! Ojca i Jego.

Modląc sie do człowieka powodujemy gniew Boga,bo umniejszamy Go i czynimy Go kłamcą Jego obietnic.

 

Portret użytkownika Sprawdźcie

Isus (Jezus) Chrystus nigdy

Isus (Jezus) Chrystus nigdy nie powiedział, że On jest Bogiem Ojcem.

Bóg powiedział wielokrotnie, że On się nie zmienia i w wielu miejscach mówi wprost, że on jest Bogiem Wszechmocnym, Panem Bogiem, Panem twoim Bogiem i takich stwierdzeń Boga Ojca w ST jest cała masa.

Rodzaju 35:11 Potem rzekł do niego Bóg: Jam jest Bóg Wszechmogący!

Wyjścia 20:2 Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.

Bóg nigdy nie miał jakiegokolwiek problemu z przedstawianiem się swoim stworzeniom i zawsze bardzo dbał o swoje święte imię czyli reputację. Bóg nigdy swej tożsamości przez nikim nie ukrywał dążąc do tego, aby Jego słuchacze wiedzieli kto do nich mówi!

Skoro Chrystus jest tym samym Bogiem, czyżby zapomniał się umiłowanym owieczkom przedstawić? Ps 46:10, Ps 50:7, Ps 81:10, Iz 41:10, Iz 45:3, Iz 45:5, Jer 32:27, Ez 13:9, Ez 20:19 i wiele wiele więcej!

Chrystus nigdy nie powiedział wprost - jestem Bogiem Wszechmogącym! Dlaczego? Ponieważ Nim nie jest! Przedstawiał się jako Syn Człowieczy.

Czy Bóg jest Synem Człowieczym? Czyżby Bóg miał początek z kobiety? Isus Chrystus sam przedstawiał się jako Syn Człowieczy.

Mateusza 18:11 Przyszedł bowiem Syn Człowieczy, aby zbawić to, co zginęło.

Jana 13:3 Wiedząc, iż Ojciec wszystko dał mu w ręce i że od Boga wyszedł i do Boga odchodzi,

Kolejna fundamentalna prawda. Chrystus otrzymał wszystko od Ojca, od Niego wyszedł i do Niego wracał. Nie mógł być więc Bogiem, ponieważ wcześniej takich przywilejów nie posiadał, ale je od Ojca otrzymał.

Jana 17:3 A to jest żywot wieczny, aby poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Jezusa Chrystusa, którego posłałeś. 4 Ja cię uwielbiłem na ziemi; dokonałem dzieła, które mi zleciłeś, abym je wykonał; 5 A teraz Ty mnie uwielbij, Ojcze, u siebie samego tą chwałą, którą miałem u ciebie, zanim świat powstał. 6 Objawiłem imię twoje ludziom, których mi dałeś ze świata; twoimi byli i mnie ich dałeś, i strzegli słowa twojego. 7 Teraz poznali, że wszystko, co mi dałeś, od ciebie pochodzi; 8 Albowiem dałem im słowa, które mi dałeś, i oni je przyjęli i prawdziwie poznali, że od ciebie wyszedłem, i uwierzyli, że mnie posłałeś.

Ze słów Chrystusa wynika dobitnie, że istnieje jedyny prawdziwy Bóg!

Chrystus nie uczynił ani jednego cudu z siebie ale wszystko, co czynił i czego uczył innych pochodziło od Ojca! On zaś jest posłusznym Synem i za owo posłuszeństwo Bóg Syna niezwykle wywyższył!

Jana 12:49 Bo Ja nie z siebie samego mówiłem, ale Ojciec, który mnie posłał, On mi rozkazał, co mam powiedzieć i co mam mówić.

Bóg wydawał Synowi rozkazy. Takich wersetów jest więcej!

Mateusza 15:24 A On odpowiadając, rzekł: Jestem posłany tylko do owiec zaginionych z domu Izraela.

Mamy tutaj cel misji Isusa Chrystusa, który został posłany jedynie do owiec domu Izraela.

Dlaczego?

Ponieważ Boży plan zawiera obietnicę zjednoczenia 12 pokoleń Izraela.

Bóg posiada od wielu wieków plan wyswobodzenia Słowian, czyli rzeczywistego Narodu Wybranego,  oraz zaprowadzenia go najpierw na sąd na pustynię. Po 3.5 letnim oczyszczeniu Słowian z religijnego kąkolu i grzeszników zostaną oni wprowadzeni do Ziemi Obiecanej czyli miejsca, które zajmuje obecny fałszywy Izrael. Obecny Izrael zostanie przez Boga oraz Syna z pomocą wojsk anielskich siłą usunięty. Obecny Izrael - w jego granicach oraz poza granicami Biblia nazywa... synagogą szatana.

Apokalipsa 3:9 Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

Nie jest to jakaś nowa teoria oparta na jednym, niepewnym, być może błędnie przetłumaczonym wersecie biblijnym.

Wersetów mówiących o wyzwoleniu Izraela jest olbrzymia ilość!  Sprawdź!  Plan wyzwolenia Ludu Bożego. 

Chrystus został mianowany Królem Królestwa Bożego, które należy i jest zorganizowane przez Boga Ojca.

Mateusza 19:16 I oto ktoś przystąpił do niego, i rzekł: Nauczycielu dobry, co dobrego mam czynić, aby osiągnąć żywot wieczny? 17 A On mu odrzekł: Czemu pytasz mnie o to, co dobre? Jeden jest tylko dobry, Bóg. A jeśli chcesz wejść do żywota, przestrzegaj przykazań. (PUBG)

Isus Chrystus nawet siebie nie porównał do Boga ale nazwał jedynie Boga DOBRYM!

Mateusza 16:15 On im mówi: A wy za kogo mnie uważacie? 16 A odpowiadając Szymon Piotr rzekł: Tyś jest Chrystus, Syn Boga żywego. 17 A Jezus odpowiadając, rzekł mu: Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jonasza, bo nie ciało i krew objawiły ci to, lecz Ojciec mój, który jest w niebie.

Mateusza 16:20 Wtedy przykazał uczniom swoim, aby nikomu nie mówili, że On jest Mesjaszem.

Czyżby Bóg nas oszukał i zataił nie tylko przed apostołami ale przed całym światem, że nie jest on Mesjaszem? Czy też Chrystus powiedział im prawdę, że jest Mesjaszem i Synem Bożym ale nigdy nie powiedział im, że jest Bogiem Ojcem.

Powyższe wersety ujawniają nam niezwykłą prawdę o Synu oraz o Ojcu. Bóg Ojciec jest Stwórcą wszystkiego, jest Pomysłodawcą wszystkiego i posiada SWÓJ doskonały plan zbawienia, którego posłusznym sługą i wykonawcą jest Isus Chrystus.

Bóg jest Osobą, której za wszystko należy się chwała, uwielbienie i wdzięczność.

To Bóg wyznaczył swego Syna jako niezwykłą ofiarę za nasze grzechy. A Isus w doskonały sposób dokonał wszystkich poleceń swego Ojca, za co został On wyniesiony do niezwykłej chwały i pozycji Króla Królestwa Bożego, które jest królestwem Jego Ojca.

Podobnie jest w przypadku otrzymania listu. Dziękujemy nadawcy za list a listonoszowi dziękujemy za dobrze wykonaną pracę. Jeżeli w liście jest $100, to całe podziękowanie należy się tylko nadawcy jako naszemu dobroczyńcy!

W taki sposób odstępcze Chrześcijaństwo odsunęło Boga i jego Królestwo na bok, czcząc jego sługę, Mesjasza Isusa Chrystusa jako Boga Ojca. Chrystusowi także należy się chwała za dokonanie tak niezwykłego dzieła, ale cała wdzięczność i chwała musi nadal należeć do Autora i Stwórcy wszystkiego - Boga Ojca.

Isus Chrystus modlił się Boga Ojca. Nie mógł więc być Bogiem i dał nam wzór, do kogo powinniśmy się modlić. Do Boga Ojca.

Abyśmy nie mieli jakichkolwiek wątpliwości, podał nam nawet tekst modlitwy - Ojcze Nasz! Trudno o bardziej dobitne dowody, do kogo powinniśmy się modlić czyli za wszystko dziękować i do kogo zanosić nasze prośby i dziękczynienia.

W Starym Testamencie występuje termin - synowie Boży. Izraelici zawsze wierzyli w jednego Boga a synami Bożymi nazywano aniołów czy posłańców Bożych i nigdy żadnego z nich nie nazwano... Bogiem Wszechmocnym.

Kilka ciekawych wersetów.

Liczb 23:19 Bóg nie jest człowiekiem, aby nie dotrzymał słowa Ani synem człowieczym, aby żałował.

Jana1:18 Boga nikt nigdy nie widział,

Isusa widziały tłumy ludzi czyli Chrystus nie jest Bogiem.

Wyjścia 33:20 Nadto powiedział: Nie możesz oglądać oblicza mojego, gdyż nie może mnie człowiek oglądać i pozostać przy życiu.

Ozeasza 11:9 Nie wyleję mego srogiego gniewu, nie chcę ponownie zniszczyć Efraima, bo Ja jestem Bogiem, a nie człowiekiem, jestem pośród ciebie jako Święty i nie przychodzę, aby niszczyć.

Jana 14:28 ... tobyście się radowali, że idę do Ojca, bo Ojciec większy jest niż Ja.

Jana 10:29 Ojciec mój, który mi je dał, jest większy nad wszystkich

Jana 4:23 Lecz nadchodzi godzina i teraz jest, kiedy prawdziwi czciciele będą oddawali Ojcu cześć w duchu i w prawdzie; bo i Ojciec takich szuka, którzy by mu tak cześć oddawali. 24 Bóg jest duchem, a ci, którzy mu cześć oddają, winni mu ją oddawać w duchu i w prawdzie.

Chrystus wyraźnie mówi o potrzebie oddawania chwały i czci Ojcu! W powyższym wersecie Chrystus wskazał, ze Bóg jest Duchem, czyli nie człowiekiem czy synem człowieczym.

Jana 8:40 Lecz teraz chcecie zabić mnie, człowieka, który wam mówił prawdę, którą usłyszałem od Boga:

Mateusza 24:36 A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.

To jest niezwykle ciekawy werset. Oczywiście Bóg nie może być Synem skoro tylko On zna ową godzinę. Ale dlaczego nawet Synowi jej nie ujawnił? Podejrzewam, że zrobił to po złożonej ofierze Chrystusa, który dopiero po wypełnieniu ziemskiej misji został wielce przez Boga Ojca wywyższony na Króla Królestwa Boga Ojca.

Mateusza 20:28 Podobnie jak Syn Człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, lecz aby służył i oddał życie swoje na okup za wielu.

Jego powrót to już nie będzie służenie ale sprawowanie sprawiedliwej władzy opartej na Prawie Boga Ojca.

Jana 20:17 Rzekł jej Isus: Nie dotykaj mnie, bo jeszcze nie wstąpiłem do Ojca; ale idź do braci moich i powiedz im: Wstępuję do Ojca mego i Ojca waszego, do Boga mego i Boga waszego.

Mateusza 12:18 Oto sługa mój, którego wybrałem, umiłowany mój, w którym moja dusza ma upodobanie. Złożę na niego Ducha mego, a On obwieści narodom sąd.

Chrystus sługą Boga - werset z ust samego Ojca. Chrystus obwieści narodom sąd, oczywiście oparty na Prawie Bożym.

Mateusza 26:39 Potem postąpił nieco dalej, upadł na oblicze swoje, modlił się i mówił: Ojcze mój, jeśli można, niech mnie ten kielich minie; wszakże nie jako Ja chcę, ale jako Ty.

Bóg upadł na swoje oblicze przez Bogiem?

Chrystus jest Mesjaszem, czyli pomazańcem Bożym - nie może więc być Bogiem.

Jana 4:25 Rzekła mu niewiasta: Wiem, że przyjdzie Mesjasz (to znaczy Chrystus); gdy On przyjdzie, wszystko nam oznajmi. 26 Rzekł jej Isus: Ja, który mówię z tobą, jestem nim.

Chrystus znaczy Mesjasz, Pomazaniec, Namaszczony .

Padają także często komentarze, że Bóg ma na imię Jestem i kiedy Chrystus powiedział - Jestem, oznacza to że jest Bogiem. Czy to znaczy, że skoro ja jestem, to także jestem Bogiem? Zupełny absurd.

Jak widać wyraźnie z masy przedstawionych wersetów, że doktryny - Isus Chrystus jest Bogiem Wszechmocnym - nie da się w żaden sposób udowodnić. Z tych właśnie przyczyn niektórzy, jak masoreci celowo fałszowali teksty biblijne, aby zmieniać teksty słów wypowiedzianych przez samego Boga. Także synagoga szatana prowadzi zaciekłą wojnę przeciwko Bogu a zwłaszcza przeciwko Jego Prawu oraz Przykazaniom.

Właśnie za pomocą masońskich pastorów i innych fałszywych przywódców Chrześcijaństwa, zamiast Boga wielbi się Mesjasza czyli sługę Boga oddając mu chwałę, która należy się głównie Ojcu.

W tym właśnie celu do ksiąg biblijnych dodano wiele fałszywych ksiąg pióra fałszywego apostoła Pawła, oraz jego dwóch uczni: Łukasza i Marka. Ci ludzie, którzy nigdy Chrystusa nie widzieli i nigdy nie słyszeli słowa od Niego nie mogą świadczyć czegokolwiek o Synu Bożym.

Świadek, który niczego nie widział i nie słyszał nie może być świadkiem i jego zeznania nie mogą być brane pod uwagę.

W wielu swych wypowiedziach Bóg nam mówi - jedyną twierdzą są słowa Boga Ojca oraz słowa Syna, który będąc pouczony przez Ojca, jako wierny sługa Boga przekazywał Boże posłannictwo podczas swego pobytu na ziemi.

Bądźmy posłuszni tylko Bogu i Synowi, módlmy się tak, jak nam Syna nakazał - Ojcze Nasz i oczekujmy cierpliwie wyzwolenia spod jarzma nasienia węża i synagogi szatana.

Portret użytkownika xylotet

wystarczy spojrzeć na volumen

wystarczy spojrzeć na volumen wymiany handlowej USA Turcja ,,,, i Rosja Turcja ,,,,, broń można dziś kupić wszędzie ,,, tańszą i lepszą niż amerykańska ,,,, więc konkluzja nasuwa się sama ,,, że Turcja bez USA może dalej funkcjonować ,,,,, ale bez Rosji ,,, będzie jej szło tak jak zaczęło jej iść ,,,, nie każde państwo chce zostać nuklearą pustynią ,,,, w obronie interesów Wall Street ,,, tak jak właśnie Polska to zamierza ,,,, 

Ps ... ale ostatnio Prezes sam w własnej osobie wygłosił odczyt do tzw. prawicowych mediów ,,, "nie straszcie Polaków Rosją " ,,,,, na kresach.pl znajdziecie to wystąpienie ,,, sam byłem nawet zaskoczony ,,,,

Strony