Rosja wyśle do Syrii 150 tysięcy żołnierzy. Trwają przygotowania do inwazji na stolicę ISIL

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Trzeba przyznać, że Rosja i wojska syryjskie robią znacznie więcej niż Zachód aby pokonać samozwańcze Państwo Islamskie. Po ostatnich zamachach w Paryżu pojawiły się informacje, że Władimir Putin ma zamiar wysłać do Syrii armię 150 tysięcy żołnierzy.

 

Gdy tylko Rosja zaangażowała się w wojnę, władze Syrii zaczęły odzyskiwać terytoria przejęte wcześniej przez terrorystów. W ostatnim czasie udało się odbić bazę lotniczą w pobliżu miasta Aleppo. W sieci pojawiły się doniesienia, że bojownicy ISIS w akcie desperacji przebierają się za kobiety, często nawet malują się, aby uniknąć schwytania przez wojsko.

Źródło: Twitter

Jeszcze kilka miesięcy temu prezydent Baszar al-Assad twierdził, że jego armia staje się coraz mniejsza i będzie musiała porzucić niektóre terytoria aby wzmocnić te o większym znaczeniu. Obecnie w jej skład, według szacunków, wchodzi około 130 tysięcy żołnierzy. Gdyby Rosja nie rozpoczęła interwencji zbrojnej w tym kraju, islamiści mogliby rozpocząć szturm na Damaszek.

 

Teraz sytuacja obróciła się dosłownie o 180 stopni. Syria dzięki odpowiedniemu wsparciu stała się znacznie potężniejsza i znów osiąga same sukcesy w walce z Państwem Islamskim. Co więcej, z powodu ostatnich zamachów w Paryżu, Władimir Putin ma zamiar wysłać ogromną ilość żołnierzy. Spekuluje się, że w najbiższej przyszłości może dojść do ataku na Rakkę, stolicę ISIS. Można wręcz stwierdzić, że obecnie trwa wyścig między Rosją a Zachodem o to, kto jako pierwszy zdobędzie to miasto i wypędzi islamistów z kraju.

 

 

Źródło: http://www.express.co.uk/news/world/609757/Putin-ISIS-Islamic-State-Syria-Raqqa-troops-soldiers-air-strike-jets-military

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Tak a propo, PORÓWNALIŚCIE

Tak a propo, PORÓWNALIŚCIE LICZEBNOŚĆ ROSYJSKIEJ ARMII z wielkościami w tym newsie? Że wyśle aż 150 tysięcy wojaków? I to "przeciwko 20-30 tysiącom" demokratycznych, żydowskich terrorystów"...... Coś PROPORCJE SĄ NIE TAKIE..... żeby to była armia TYLKO NA ISIS...... Biggrin

Portret użytkownika Mojeimię44

III tajemica fatimska i

III tajemica fatimska i Polska
 
 
Dane o Polsce po wybuchu trzeciej wojny światowej

 
„W Polsce częściowemu zniszczeniu ulegną miasta przy­brzeżne, ale żadne polskie miasto nie zostanie zniszczone przez broń jądrową. Będą natomiast zagrożone bombardowaniem, podobnie jak całe niemal Zagłębie. Ludność stamtąd będzie ewakuowana. Nie powinna wracać aż po kataklizmie.
 
Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski za­grożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnię­cie. Atakowane będą tylko porty, obiekty strategiczne i prze­mysłowe. Dużych zniszczeń nie będzie, bo polska obrona do tego nie dopuści.
 
Po kilku dniach walk działania wojenne przeniosą się w głąb Niemiec, daleko od granic Polski. Niemcy będą niszczyć się wzajemnie z niesamowitą pasją i wściekłością, bo prawo nie­nawiści zawsze powraca ku temu, kto je stosował. Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa.
 
Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie. Będzie jed­ną Ojczyzną dla wszystkich tych, którzy ją kochają, znają jej tradycję, historię i kulturę. Jako prawdziwa matka zwracam się do wszystkich Polaków, aby ich ostrzec i przygotować na nadchodzące wypadki.
 
Polacy, jeżeli możecie, wracajcie do ojczyzny. Uchroni was opieka Matki Boskiej, Królowej Polski. Ale tam, gdzie za­mieszkujecie, też nie załamujcie się. Nieście pomoc, nadzieję, otuchę i ratunek. Bądźcie braćmi tych wszystkich, wśród których przebywacie. Mówcie o niezmierzonym Miłosierdziu Bożym, które jeszcze raz ocali Ziemię, a ocalałej da błogosła­wieństwo i pomoc. Wskaże drogę odrodzenia, którą pójdzie naród polski.
 
On po raz pierwszy odczyta i zrealizuje praw­dziwe cele ludzkości. Jeżeli chcecie pomóc, wracajcie. Czeka na was praca radosna, twórcza i szczęśliwa. Ale kto liczy na karierę i na wzbogacenie się na innych, niech nie wraca. Kraj Królowej Polski ma być czysty. Polska nie będzie krajem słabym, bezsilnym i biednym, ale w pierwszych dniach jej odrodzenia potrzebna będzie ludno­ści pomoc. Pomoc powinna być szybka i ofiarna. Później już nie będzie potrzebna. Kto wróci natychmiast, kiedy bramy Polski otwo­rzą się, uzyska pełne prawa i weźmie udział w budowaniu najpiękniejszego ustroju ludzkiego pod berłem Bożym".
 
Najpiękniejszy ustrój ludzki pod berłem Bożym- czyżby to była technokracja z prezydentem na czele oraz 12 osobową radą starców i Anastasis o którym tu już tyle razy pisałem? Tak kochani. To jest ten ustrój. A co znaczy berło Boże? Jest to Jezus Chrystus jako nasz patron narodowy. Kiedy to będzie? Za 27 lat czyli po III wojnie światowej. 
Dlaczego nie jest to o czasach zmiany ustrojów za czasów Wałęsy? Bo za czasów Wałęsy nie było III wojny światowej. Za naszych czasów już trwa. Pomóżcie mi i sobie. Patrzcie post poniżej! Zróbmy to co nam przepowiedziało wielu i co ja wam przepowiadam. 

Portret użytkownika Rezun

Oj, żydłacka propaganda. O

Oj, żydłacka propaganda. O jakiej to boskiej obronie mówisz? Żaden bóg nie istnieje, a w żydowskiego bożka Jahwe tylko oczadziałe umysły wierzą. My Słowianie mamy swoich bogów i własną kulturę i tradycje, które od ponad tysiąca lat słudzy zdechłego żyda usiłują zniszczyć.

Portret użytkownika Zenek :)

"Polska tym razem zostanie

"Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze."

- "zostanie oszczędzona" bo jest INNA WERSJA PRZEPOWIEDNI.... taka jaka mówi co zostanie z planety jak się ponownie wetknie koszerne nochale w sacrum.....

Bądź inaczej, maryjny demon jaki dyktował te słowa zdechł w tym roku od blasku ...... i już nie dyktuje "przyszłości" planety.....

Portret użytkownika drako_tr

Nie przejmuj się tymi co

Nie przejmuj się tymi co Ciebie krytykują, obrażają, czy też wyśmiewają... oznaczato, że są słabi i się boją, a skoro się boją wiedzą, że są winni i niebawem przyjdzie im odpowiedzieć za swoje czyny…
 
„Najpierw Cię ignorują.
Potem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą walczą.
Później wygrywasz” Gandhi Mahatma
 
Mojeimię44 i Achiles - czyńcie Panowie to co czynicie, dzięki Wam wielu ludziom klapki z oczu spadną…
Powodzenia i pozdrawiam.
 

Strony

Skomentuj