Rosja wstrzymuje import towarów z Turcji

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Bryan Jones/CC BY-NC-ND 2.0

Rosja, na razie nieoficjalnie, wstrzymuje import towarów z Turcji. Na granicy z Rosją rozpoczęły się pierwsze trudności z odprawą tureckich towarów. Przewoźnicy kierowani są do pełnej kontroli, podaje RBC.

 

 

Dziś w Noworosyjsku zaczęto zatrzymywać towary z Turcji. Rosyjscy celnicy nie dają żadnych wyjaśnień. Jednak jest zbyt wcześnie, aby wyciągać jakiekolwiek wnioski.

 

Właściciel dużej sieci obuwniczej powiedział dziennikarzom RBC, że dziś całą partię butów, wiezioną przez jego ciężarówki, wysłano do badania. Z kolei przedstawiciel Dixie, który dostarcza z Turcji owoce i warzywa, również odczuwa wzmocnienie kontroli celnych.

 

Celnicy sprawdzają i weryfikują ładunki z Turcji bardzo dokładnie” – powiedział importer materiałów budowlanych z Moskwy. „Nikt nie wie, co będzie dalej…”. Nie wiadomo, co stanie z dużą partią towarów, które są już w drodze.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Teraz w Turcji zabraknie

Teraz w Turcji zabraknie deficytowych towarów, które tureccy islamiści codziennie spożywają bo komuś się zachciało strzelać rakietami w rosyjskie samoloty walczące z amerykańskim ISIS. W Polsce też się komuś zachciało robić zamachy więc za kilka miesięcy, może wcześniej, się pewnym masonom co to sprzedali Polskę i Polaków odechce spiskować na życie rodaków !

Gdyby nie nowy polski rząd już byśmy mieli na karku kilkadziesiąt tysięcy islamistów, sprzedane lasy i ziemie oraz podatek katastralny na wszystkie domy i samochody !

A banksterskie budowle by się rozrastałyna każdym rogu ! Na dokładkę by wprowadzono pederastyczne nauczanie do szkół i przedszkoli jak to robiono dotychczas na polecenie Sorosowej organizacji Fundacji Batorego !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dąb

Wczoraj ruscy bandyci

Wczoraj ruscy bandyci zbombardowali turecki konwój humanitarny w odległości 5km od granicy  zabijając 7 kierowców .  Sami ruscy nakręcają spiralę .  Turcy zapewne odpowiedzą ruskim bandytom w dwójnasób 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika goims

Trzeba przyznać że USA

Trzeba przyznać że USA pieknie osaczaja Rosję. Najpierw skłócili ich z Ukrainą, teraz z Turcją, nie tak dawno z Bułgarią...Jak niewiele trzeba że poszczuć jednych na drugich. Wywołać krwawy incydent i już sobie skaczą do gardeł jak wściekłe psy.  Tak samo zrobiono z muzułmanami, jeszcze 50 lat temu panowała wśrodów nich wielka tolerancja a teraz szyici i sunnici w wielu krajach z soba na noże. Ten kto to robi musi bardzo pogardzać ludźmi i ma ich za głupków, i ma racje po częsci bo głupki nie widzą tej gry. Nas zresztą też napuszczają na Ruskich całkiem skutecznie. Tak skutecznie że wolimy kupowac gaz za 700 z Kataru niż z Rosji i ciągle nas straszą zakręceniem kurka choć nigdy się to nie zdarzyło. Jak głupie pieski, dajace się szczuć, jak głupie burki.

Portret użytkownika Zenek :)

To jest gra na odcięcie

To jest gra na odcięcie Rosjan od wpływów ze sprzedaży ich ropy czy gazu. Atakowane są te państwa w jakich maja być inwestycje czy jakie obecnie mają duży udział w zasilaniu ich budżetu "dolarami" (tzw KARCZOWANIE KORZENI). Skoro się nie udało pejsatym nazistom wciągnąć Rosji w kolejna zimną wojnę z celem zbankrutowania jej wydatkami zbrojeniowymi to robiony jest dokładnie ten sam manewr ale poprzez ODCINANIE Rosji od dopływu "dolarów"poprzez niszczenie jej gospodarczych więzi. A że gojskie głupki jak Bułgaria, Polska czy inne filonaziludy na tym stracą to nazipejsien to nie obchodzi bo ich cel jest jasny od tysiącleci ZAPANOWAĆ NAD CAŁYM ŚWIATEM...... nikt nie płacze nad ZEPSUTYM NARZĘDZIEM ....., zwłąszcza nie kanalie od demona maryji/arymana..... Biblijnej Nierządnicy.....

Portret użytkownika 85r

Polacy z turcji sprowadzają

Polacy z turcji sprowadzają przedewszystkim ubrania i dywany. A kebaba jeszcze tureckiego nie jadłem bo nigdzie takowego nie widziałem ale za to jadłem kiedyś kebaba produkcji polskiej i niezbyt mi smakował. I raczej nie rozumiem zachwytu tym jedzeniem.

Skomentuj