Rosja uznała działalność organizacji George'a Sorosa za zagrożenie dla bezpieczeństwa

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Heinrich-Böll-Stiftung/CC BY-SA 2.0
Żydowski finansista George Soros ściąga do Europy miliony uchodźców z Bliskiego Wschodu. Jest to bardzo niebezpieczny eksperyment, co widać chociażby po ostatnich wydarzeniach we Francji. Podczas gdy europejscy politycy nie widzą w działaniach Sorosa niczego groźnego, Rosja postanowiła zakazać działalności jego organizacji.

 

Media nie mówią zbyt wiele o dotychczasowych "osiągnięciach" George'a Sorosa, zwolennika Nowego Światowego Porządku. Wiadomo że to on jest odpowiedzialny za inwazję uchodźców na Europę. Dziennikarz Sky News dotarł do specjalnych poradników dla emigrantów, gdzie opisano ze szczegółami jak dostać się do Unii Europejskiej. Są one finansowane między innymi przez organizację o dość jednoznacznie brzmiącej nazwie: "Welcome To Europe". 

 

Ten sam George Soros przekazywał miliony dolarów odpowiednim organizacjom na protesty i zamieszki w Ferguson oraz na kampanię w mediach społecznościowych. Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że założona przez Sorosa Fundacja Batorego otrzymała 150 milionów złotych na walkę z tzw. mową nienawiści, czyli z homofobią, antysemityzmem, ksenofobią i wszelkimi formami dyskryminacji, być może także z krytyką uchodźców.

 

W obawie przed działalnością żydowskiego miliardera, Rosja postanowiła wpisać jego Instytut Otwartej Społeczności wraz z powiązanymi organizacjami na listę niepożądanych. Oczywiście w USA spotkało się to ze sprzeciwem i oburzeniem, ale rosyjskie władze, biorąc pod uwagę między innymi wspierany przez Sorosa kryzys migracyjny stwierdziły, że jest on zagrożeniem dla rządu i bezpieczeństwa narodowego.

 

 

Źródło: http://www.wnd.com/2015/11/russia-bans-george-soros-charities-as-security-threat/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika student

Nikomu nie powinienem źle

Nikomu nie powinienem źle życzyć, ale chcałbym, żeby tego sukinsyna razem z całą zgrają rotshildów i innych kanalii tego świata spotkało wszystko najgorsze. Oby te ścierwa jak najprędzej kopnęły w kalendarz, oby zdychały w nędzy lub rozrywane na strzępy tudzież palone żywcem błagały o litość i miłosierdzia nie zaznały. Kij, że Jezus kazał nadstawiać drugi policzek. Ja nie Jezus i dla kogoś, kto rujnuje moją Ojczyznę oraz życie miliardów obywateli innych krajów, współczucia nie mam. Putina osobiście nie lubię, ale za tą decyzję mogę tylko wstać i zacząć bić brawo. Brawo za odwagę graniczącą z szaleństwem, bo syjonistyczna mafia to najgorszy i najbardziej wpływowy pomiot, jaki kiedykolwiek narodził się na tej planecie.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Soros ma za plecami całą

Soros ma za plecami całą amerykańską Partie Demokratyczną. Jak w Białym Domu siedział Bush i Soros u niego interweniował w sprawie Chodorkowskiego to ten go wyśmiał i wywalił za drzwi. Po tym zdarzeniu Soros wyłożył 16 mln zielonych żeby dyskredytować Busha.
Dzisiaj Soros tylko dlatego tak szaleje bo ma w Białym Domu swojego poplecznika, czarnego komuniste na którego kampanie wyborczą wpakował dwa razy grube miliony $$$.

 

Portret użytkownika Zenek :)

Chiny odkryły karty:

Chiny odkryły karty:

"Chiny i Turcja stworzą nowy wspólny szlak transportowy. Z pominięciem Rosji

Turcja i Chiny, przy wsparciu Azerbejdżanu, Gruzji i Kazachstanu, dogadały się w sprawie transportu towarów do Europy z pominięciem Rosji. Odpowiednią umowę podpisali w Stambule przedstawiciele dużych firm transportowo-logistycznych. Donosi o tym agencja Interfax.

W tym celu firmy zamierzają powołać konsorcjum mające zająć się realizacją projektu „Chiny-Turcja-Europa”. W jego skład wejdą między innymi Mishgeng Logistics, Trans Caucasus Terminals, КТЖ Экспресс a także azerska firma Karavan Logistics. Dyrektor Trans Caucasus Terminals potwierdził, że jego firma już przystąpiła do pracy we wszystkich krajach uczestniczących w projekcie. Pierwsza partia kontenerów ma być przetransportowana nową drogą w 2016 roku. Do projektu może być także włączona Ukraina.

Interfax/KRESY.PL "

(http://www.kresy.pl/wydarzenia,azja-centralna?zobacz%2Fchiny-i-turcja-stworza-nowy-wspolny-szlak-transportowy-z-pominieciem-rosji)

za to Fulford zapowiada na grudzień "WIELKĄ NAWALANKĘ pod Megido" i "ROZBIORY SYRII" pomiędzy nazistowskie hieny, jej drogich sąsiadów.

Portret użytkownika Patriota

Chciałbym żeby ten stary

Chciałbym żeby ten stary skurwy..n choć na 1 dzień zamienił się z którym z dzieci z Afryki, które walczą codziennie żeby zdobyc wode pitna, gdzie dla nas jest to niewyobrażalne. Ten szatan ma więcej dolarów niż komórek mózgowych. ! Takich tylko zabić dla dobra świata. A Putin nie jest żadnym wybawcą, robi wszystko na przekór Ameryce, dlatego Rosja wychodzi na bohatera bo Ameryka na tyle upadła że jest w stanie zrobić wszystko DOSŁOWNIE aby mieć kontrole nad wszystkim i wszystkimi.

No music, no life.

Strony