Rosja tworzy kopie leku, który uratował Donalda Trumpa przed Covidem w 4 dni

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Eksperci uważają, że po podaniu lek wywoła natychmiastową odpowiedź immunologiczną. Analog tego leku został już użyty w leczeniu prezydenta USA Donalda Trumpa, który wrócił do pracy w ciągu kilku dni od doniesień o pozytywnym wyniku testu COVID-19. Lek jest już opracowywany przez wiodące laboratorium Centrum Gamaleya.

 

 

Centrum Gamaleya otrzymało grant na opracowanie leku na COVID-19 opartego na przeciwciałach monoklonalnych - powiedział TASS szef ośrodka Alexander Ginzburg. Jego odpowiednik był już stosowany w leczeniu prezydenta Trumpa po infekcji w październiku br. Wstrzyknięto mu eksperymentalną surowicę na bazie przeciwciał. W ciągu czterech dni Trump został wypisany ze szpitala i wkrótce wrócił do pracy.

„Przeciwciała monoklonalne będą tworzone w laboratorium w wyniku inżynierii genetycznej w postaci skoncentrowanej” - skomentował Ginzburg.

Staną się analogiem przeciwciał znajdujących się w osoczu i będą chronić tych, którzy wyleczyli się z wirusa. Obecnie w leczeniu COVID-19 aktywnie wykorzystuje się wprowadzanie osocza od chorych. Planuje się, że nowy lek częściowo zastąpi takie manipulacje.

 

Pierwsze wyniki badań klinicznych poznamy pod koniec 2021 roku, najwcześniej jesienią. Potencjalnie taka strategia leczenia może wywołać natychmiastową odpowiedź immunologiczną, zabezpieczyć przed rozwojem ciężkich postaci choroby i postawić pacjentów na nogi w ciągu zaledwie kilku dni.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika T.R

Inżynier zdradzę Ci jedną

Inżynier zdradzę Ci jedną tajemnicę zawartą w 1 Liście do Tymoteusza . 1 Tm 2 ,5  " Albowiem jeden jest Bóg , jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi,człowiek ,Chrystus Jezus który wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie "  A teraz idź i nie grzesz więcej i nie bluźnij .

Portret użytkownika Kwazar

Rosja tworzy kopie leku...

Rosja tworzy kopie leku....Sznowny panie Tallin Jaką kopię ? Zasada dzialania tego leku jest zawsze ta sama więc nie da się stworzyć kopii.Rosjanie prowadzą tak samo skuteczne badania jak USA dokladnie na tej samej drodze do sukcesu, bo to już nie jest żadna tajna droga, dla dobrze wyposażonych i zorientowanych BIOLOGICZNIE. To w Polsce się mogą nie orientować o co chodzi ? Nie te laboratoria,naukowcy,kasa. W takich Niemczech to już niekoniecznie się NIEorientują.W USA i Rosji, tam akurat dokladnie wiedzą o co chodzi o Chinach nie wspomnę.Resztę, życie jak zawsze pokaże.

Portret użytkownika Quark

W Chinach dopiero co skazano

W Chinach dopiero co skazano pewną lokalną dziennikarkę na dwa lata więzienia za "sianie fermentu i niepokojów społecznych" bo miała czelność pisać artykóły obnażające prawdę na temat sytuacji epidemicznej w Wuhan , nie wiadomo tylko w jakim tonie był ów tekst , czy władze ukrywały skalę problemu czy też ona obnażyła tego fikcję.

Portret użytkownika baca

to nie szczepionka tylko

to nie szczepionka tylko pielęgniarka sparaliżowała sobie twarz produktem do Bila Gatesa który zawsze wywoływał swoimi produktami epidemie paraliżu u ofiar...
brawa dla tej pielęgniarki, wielkie brawa... bo jak już ktoś musi być przez Bila Gatesa zabity lub sparaliżowany to niech to będą ochotnicy, ok?

 

Portret użytkownika Binx

Oczywiście ze testy są do

Oczywiście ze testy są do doopy, ale wirus jest , miał być bronią biologiczną , moja żona przeszła to dziadostwo w lutym gdy byliśmy we Włoszech na nartach i nie było gorączki czy dusznosci. Więc kazdemu radze aby nie lekceważył tego wirusa , oczywiscie testy nic nie pokazują (co pisze sam producent testów).

Co wiecej wypuszcza kolejną wersję bardziej zabójczą bo ludzie się nie boją i się nie szczepią syfem genetycznym ....

Portret użytkownika drako_tr

@Binx ...jak to testy nic nie

@Binx ... 80-94% testów daje fałszywie pozytywny wynik... a prawdziwy wynalazca testu wyraźnie napisał, że NIE WOLNO na jego podstawie stawiać żadnej diagnozy, bo nie po to on powrastał.

Co więcej, kowidek jest na tyle "inteligentny", że dziwnym zbiegiem okoliczności wypuścił swoją wqurwioną wersję właśnie tam, gdzie rozpoczęto szczepienia nowiusim i bezpiecznym, eksperymentalnym preparatem ... a może ten skubaniec w tym preparacie się schował i nabrał "mocy"?...

Portret użytkownika Medium

To w Ameryce do szpitala

To w Ameryce do szpitala biorą na podstawie samych pozytywnych testów?

Pierwsze słyszę...

PS. Sama właśnie dziś biegałam na drugi już w moim życiu test PCR. Dostałam zwolnienie, bo jakiś wirus mnie zaatakował.

Mam wieczorem stan podgorączkowy i z kaszlu oskrzela mi się odwracają na lewą stronę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Medium. Czy pierwszy raz w

Medium. Czy pierwszy raz w życiu jesteś chora? Co byś robiła gdyby nie było testów na covid?  Jeszcze 2 lata temu lekarz rodzinny powiedziałby ci zapewne, że masz zapalenie oskrzeli. Dziś jak sama piszesz biegasz za testami nie obawiając się tego, że naziębisz stan zapalny. Kiedyś mówiono cyt. Uważaj żebyś się nie przeziębiła jak masz grypę bo niebezpiecznie jest naziębić grypę. Dziś mówią. Biegnij jak najszybciej zrobić sobie test PCR najlepiej 4 razy w roku. Ehh co za czasy. 

Ps. Morawiecki miał rację- powrotu do normalności nie będzie teraz będzie nowa normalność. 

Czym jest nowa normalność? Szaleństwem. 

Biedna rodzinka Rothschild kiedyś zarabiali na wojnach dziś muszą zarabiać bardziej humanitarnie na testach.

Wytrawne oko zauważy w logo World Economic Forum 666

A ja ci napiszę tak. Trzymaj się drzewa życia i nie wierz tym, którzy służą "bestii"

https://youtu.be/LNGDtix8g2E

https://youtu.be/P6AUh7FuTuU

https://youtu.be/9mi7AJzUrmQ

Portret użytkownika Medium

Pierwszy raz od początku

Pierwszy raz od początku epidemii jestem przeziębiona i w dodatku od niedawna pracuję w... służbie zdrowia:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/jestem-pracownikiem-sluzby-zdrowia--kiedy-mam-obowiazek-poddac-sie-kwarantannie2

Quote:
 Jeszcze 2 lata temu lekarz rodzinny powiedziałby ci zapewne, że masz zapalenie oskrzeli. 
Przynajmniej by osłuchał, to ważne przy stanach zapalnych dróg oddechowych.

Co do kompetencji niektórych lekarzy rodzinnych przypomnę sytuację sprzed ok. 10 lat, kiedy jeszcze w szpitalach w pomocy doraźnej nie wydawano pisemnego świadectwa o wizycie. 

Z objawami gorączki szybko nawracającej po zażyciu środków p/gorączkowych i suchego kaszlu zglosiłam się w niedzielę do lekarza. Osłuchowo wszystko było w porządku. Zrobiono analizę krwi i EKG. Obraz EKG był zawałowy, dodano więc jeszcze test z krwi na specjalne białko, którego poziom w czasie zawału bodaj wzrasta. Nie potwierdzono.

Stanęło, że to najpewniej zapalenie osierdzia. Recepta na antybiotyk załatwiła sprawę, na pismie więcej nic.

Po skończeniu przyjmowania antybiotyku zgłosiłam się do kontroli u lekarza rodzinnego z wynikami badań ze szpitala. Mówię lekarce, że to było zapalenie osierdzia i teraz mam objawy arytmii.

- A kto to pani powiedział??! - ona na to. - To było zapalenie oskrzeli.

Grzecznie jednak osłuchała, ale na arytmię nic nie dostałam. Dostałam później od innej lekarki Milocardin - dobry lek, szkoda, że już wycofany.

Rok temu ze starym juz wypłowiałam EKG i analityką sprzed dobrych paru lat konsultowałam ten obraz z kardiologiem.

Mówił, że takie EKG obrazuje silne niedotlenienie mięśnia sercowego i wysoce prawdopodobne, że wraz z gorączką 38st. świadczy o zapaleniu osierdzia.

Tak więc wnioski wyciągaj sam...

Portret użytkownika drako_tr

To w Ameryce do szpitala

To w Ameryce do szpitala biorą na podstawie samych pozytywnych testów?

Wychodzi na to, że tak, bo jak go odwozili "konającego" do szpitala, to miał tylko leciutko podniesiona temperaturę Biggrin i...pozytywny wynik testu Lol

Mam wieczorem stan podgorączkowy i z kaszlu oskrzela mi się odwracają na lewą stronę.

Medium, a czy nie miałaś przypadkiem kontaktu z jakimś wyszczepionym kowidiotą?

Strony