Rosja szykuje słoneczne sondy do przewidywania ziemskich kataklizmów

Kategorie: 

NASA

Niektórzy naukowcy uważają, wybuchy aktywności słonecznej za przyczynę katastrof naturalnych na naszej planecie, ale do tej pory gwiazdy okazały się zbyt trudne do osiągnięcia aby zbadać je w każdym szczególe. Rosyjscy naukowcy uważają, że mają na to rozwiązanie. 

 

Erupcje wulkanów, trzęsienia ziemi, tsunami - apokaliptyczne obrazy stają się częścią zwykłych serwisów informacyjnych na całym świecie. Naukowcy nie dają uspokajających prognoz.

"Niestety, spodziewamy się poważniejszych kataklizmów, które mogą prowadzić do dużych strat ludzkich i zniszczenia", mówi Baku w oparciu o dane profesora Elchin Kakhalilov z Globalnej Sieci do prognozowania trzęsień ziemi. "Mówię nawet o zmianach możliwych w ośrodkach całej naszej cywilizacji".

 

 

Zmiany ziemskiej aktywności sejsmicznej zbiegają się ze wzrostem aktywności Słońca. Naukowcy są świadkami gigantycznych wybuchów plazmy na jego powierzchni i mówią, że mają one wpływ na naszą planetę, mimo że zachodzą ponad 90 milionów mil od Ziemi.

 

Źródło: Russia Today

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: ILLUMIGEN
Portret użytkownika ILLUMIGEN

Komentarze

Portret użytkownika Kruczysko

Własnie czegoś takiego mi

Własnie czegoś takiego mi brakowało, potwierdzenia, ze zaczyna sie coś dziac, że już to sie dzieje i będzie jeszcze "ciekawiej". Teraz zostaje nam chyba tylko czekać i obserwować. Nie możemy zrobic nic chyba, ze mamy do dyspozycji jakieś 350-500tysięcy dolarów na postawienie sobie schronu i wpakowanie w niego tyle zarcia ile jestesmy wstanie tam pomiescić :P. A tak powazniej. Wierze, ze ten artykuł mówi serio albo chcem w to wierzyc. Bardziej wierze rosjanom niź hUjeSA bo rosja mogła by miec kożyści w tym by ogłaszać taki stan rzeczy.W kazdym razie czekam na dalszy rozwój sytuacji Smile

Karuzela, karuzela....
Świat sie kręci i...   umiera...

Portret użytkownika Marduk

jestesmy uwiezieni na

jestesmy uwiezieni na planecie ktora czasem jest bombardowana przez slonce a ono staje sie bardziej aktywne cyklicznie... pomijajac jego wlasny 11 letni rytm dochodzi jeszcze do hiper aktywnosci spowodowanej przez wkroczenie w pole nieustannie plynacaj energii z centrum galaktyki... To mieli na mysli Majowie ... przekroczenie rownika galaktyki moze dla istot ludzkich okazac sie tragiczne w skutkach... planeta przetrwa jak zawsze ale my niekoniecznie  ,)

Portret użytkownika ILLUMIGEN

Dziś już wszyscy, stajemy w

Dziś już wszyscy, stajemy w obliczu możliwej katastrofy, za którą odpowiedzialne będzie słońce. Szereg wskazówek, które pojawiły się na ziemi w formie kręgów i szereg wskazówek w przestrzeni poza ziemskiej nie pozostawiają cienia wątpliwości, że obecny czas, jest czasem dla ziemi apokaliptycznym. Cały świat w skupieniu obserwuje i czeka na dalsze wieści, bowiem dziś naukowcy stają się jednomyślni co do niszczycielskiego wpływu słońca na naszą planetę, będącego czynnikiem wszelkich kataklizmów jakie nawiedziły ziemię. Dziś już nie ma pytać, czy to może być prawdą, pozostają tylko pytania, kiedy i jak potężny będzie kolejny rozbłysk i jakie są nasze szanse w dobie nieustannie narastającej aktywności słonecznej.

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Skomentuj