Rosja i Syria chcą zniszczyć Europę przy pomocy kryzysu migracyjnego, twierdzi generał NATO

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kampania oczerniania Rosji i oskarżania ją o wszelkie zło na świecie trwa a zakłamanie i hipokryzja Zachodu nie zna żadnych granic. Choć Turcja we współpracy z Arabią Saudyjską eksportuje radykalny islam do Europy, NATO twierdzi że to Rosja wraz z Syrią spowodowała kryzys migracyjny i przy jego pomocy prowadzi wojnę hybrydową.

 

Masowy napływ migrantów do Europy pojawił się wraz z destabilizacją Libii i Syrii. Wojna w tych krajach ma wspólny mianownik - wszystko zaczęło się bowiem od tajemniczych protestów, które natychmiast przerodziły się w walki. Skąd rzekomo pokojowi demonstranci nagle zdobyli broń? A skoro Zachód tak dzielnie stanął po stronie rebelii, dlaczego nie wspiera jej w Jemenie?

 

Rosja oficjalnie przyłączyła się do wojny w Syrii we wrześniu minionego roku. Masowa migracja do Europy trwała w najlepsze. Działania Turcji i Arabii Saudyjskiej w Syrii oraz szantaż Unii Europejskiej w sprawie uchodźców mówi sam za siebie. Jednak generał Philip Breedlove, dowódca sił NATO w Europie jest przekonany, że Putin i Assad wykorzystują migrantów aby zniszczyć UE i tworzyć podziały.

Po części ma on rację - Rosja rzeczywiście mogłaby skorzystać na słabej Europie, lecz Breedlove nawet nie wspomniał o tym, że to Erdoğan przepuszcza wszystkich uchodźców, a wraz z nimi terrorystów. Faktycznie mamy do czynienia z islamizacją i osłabianiem Europy, ale dowódca sił NATO albo nie ma pojęcia co naprawdę dzieje się w Syrii, albo po prostu próbuje w ten sposób chronić Turcję i zwalić całą winę na Rosję.

 

Należy również zwrócić uwagę na to, że Zachód wzmacnia wszystkich swoich sojuszników i może nawet dostarczyć broń nuklearną do Europy Wschodniej oraz do Korei Południowej. USA zawsze tłumaczą, że będą ich chronić przed wrogiem, ale jednocześnie odmawiają tego samego Rosji, która przecież wspiera swojego sojusznika, jakim jest Syria. Zachód nigdy nie przyzna, że celowo wywołał wojnę w tym kraju aby go po prostu przejąć, tak jak zrobił to już z Libią czy Ukrainą.

 

 

Źródło: http://www.cnbc.com/2016/03/02/putin-weaponizing-migrant-crisis-to-hurt-europe.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ludwik

Ludzie jak widzę te wasze

Ludzie jak widzę te wasze kłotnie to mi sie zle robi ponieważ bredzicie od rzeczy u nas w Polsce to i nawet murzyn nie chce być, jak słyszałem wypowiedzi niektórych z marszu protejących w Polsce to jasno mozna wyciągnąć wniosek rze nie ma obawy o nasz kraj ponieważ u nas ten tzw socjaljest za mały nawet dla murzyna o nas Polakach już nie wspomnę bo to jest temat zamknięty oni chcą prawdziwych pieniędzy a nie 650 zł, tyle to oni dostają tygodniowo jako kieszonkowe o ile nie wiecie, mogą co najwyżej zrobić jakiegoś zamieszania względem naszej wiary ale sądze że Polacy poradzą sobie z tym problemem i każdy tego typu przypadek zostanie odpowiednio pobity i doprowadzony do porządu, nie wiem czy wiecie ale w Polsce tego typu zachwać jak niszczenia kościołów czy krzyży atakowania kobiet nie bęzie ponieważ każdy Polski facet stanie w obronie nawet obcej mu kobiecie z pomocą to nie są flegmatycy Niemcy żabojady i angola którzy liczą tylko na Policję któej to akurat nigdy nie ma na czas także nie martwcie się na zapas z tymi okruszkami damy sobie radę trzymajcie sie i idzcie na dyskotekę nie wszystko jest czarne.

Portret użytkownika Brzoza

Kazdemu polecam maly reset.

Kazdemu polecam maly reset. Najlepiej na 1 Dzien w gory czy nad morze ostatecznie do lasu zeby nabrac swiezej energii czi czy jak to zwa.potem z dystansu spojrzec na ludzi i swiat.wielu lubi prowokowac w dzisiejszym swiecie.najlepiej miec na to wyje.....ne. przepraszam jesli kogos urazilem.

Portret użytkownika SurvivorMan

Ten jankeski terrorysta to

Ten jankeski terrorysta to dopiero ma tupet!
On myśli, że społeczeństwa Europy są tak samo tępe jak społeczeństwo amerykańskie...
Niestety... Wystarczy dwa wydarzenia z zeszłego roku umieścić we właściwych im ramach czasowych, by zobaczyć jak ten syjonistyczny kundel łże!
Otóż:
1. Tak zwani "uchodźcy" zaczęli szturmować Europę jakoś około czerwca (łatwo to zweryfikować w internecie).
2. Rosja zadeklarowała pomoc Assadowi na początku września, a fizycznie zaczęła przeprowadzać operację militarną w październiku (to także łatwo zweryfikować w internecie).
Pytanie brzmi: Jakim więc cudem napływający do Europy tak zwani "uchodźcy" są efektem działań Rosji???
Jakim bezmózgiem trzeba być, by łyknąć brednie które ten jankes wyszczekuje???
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika achiles

banderowskie władze, są dziś

banderowskie władze, są dziś w Naszym Kraju i się spotykają z Ministrem Prezydenckim p. Szczerskim i co oznajmiono, po spotkaniu ??? Ano to, że Nasz Kraj bedzie znosił banderowcom wizy i Polska bedzie orędownikiem szybkiego przyjęcia upadliny w struktury Unii Europejskiej i NATO.  To tak z grubsza i na gorąco relację zdaję. 

Portret użytkownika inzynier magister

Mafie niszczą Polskę,

Mafie niszczą Polskę, określona partia chłopska i jej aparatczycy wyprowadzali kasę bo jak się okazuje "Aż siedem gmin z terenu województwa zachodniopomorskiego wspomagało swój budżet pożyczkami w parabankach. Zadłużenie rekordzisty – gminy Rewal, sięga już kwoty 70 mln zł. To więcej niż jej roczny budżet. Problem zadłużania się w parabankach dotyczy siedmiu gmin z terenu województwa zachodniopomorskiego. Władze samorządowe sięgały po tego rodzaju środki, by zapewnić sobie płynność finansową, w sytuacji gdy banki nie chciały udzielać im dalszych kredytów. http://www.pch24.pl/gminy-na-pasku-parabankow--zachodniopomorska-plaga-zajmie-sie-prokuratura,41629,i.html#ixzz41vliEiOb
 
Wyszkowski: "za pieniądze SB wypromowano Donalda Tuska
https://www.youtube.com/watch?v=K-8zOX2o6Dc
 
KOD wSieci - Coryllus o obozie patriotycznym w mediach
https://www.youtube.com/watch?v=PoeyURKcN9A
Zdrajcy z KOD-u to bardzo niebezpieczna organizacja chcąca obalić legalnie wybrany rząd ! ONR powinien robić kontrmanifestacje i mocne kontruderzenie w sorosowców z KODu ! Należy wzmacniać ONR i pokazywać w TV narodowej Mariana Kowalskiego i innych którzy chcą Polski silnej a nie słabej ! ONR jest na rękę PiS bo broni go przed zdradziecką międzynarodową banksterką petru-szenki !

Musimy się jednoczyć w obaleniu szatańskiej polskojęzycznej masonerii, to można osiągnąć tylko modlitwą do Maryi i Jezusa, Miłosiernego oraz prawnie zdelegalizować masońskie organizacje lucyferian !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika S.N.69

Proponuję spojrzeć na całe to

Proponuję spojrzeć na całe to zamieszanie z dużego dystansu, oczami członków załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS ( ISS-ISIS pewnie ujrzymy z chwilę nowe teorie, pseudo badaczy internetowych ), wspólny projekt teoretycznie rywalizujących ze sobą mocarstw, budowa stacji na bazie planów amerykańskich i rosyjskich stacji kosmicznych, finansowanie w dużej części amerykańskie, wspólne projekty badawcze, od kilkunastu lat po katastrofie amerykańskiego promu transport sprzętu i ludzi odbywa się z kosmodromu Bajkonur z użyciem rosyjskich rakiet. Obecnie na stacji przebywa w idealnej charmoni trzech rosjan, dwóch amerykanów i brytyjczyk.
Spektakl który nam serwują, trwa już tak długo aż trudno jest uwierzyć, w to że wszyscy świetnie się dogadują przy popołudniowej cherbatce. W europie żadnej wojny nie będzie co najwyżej może kilka zamachów terrorystycznych dla podtrzymania napięcia, z bardzo prostej przyczyny, ewentualny otwarty konflikt na terenie europy doprowadził by do zatrzymania działalności międzynarodowego biznesu, straty były by nie do odrobienia przez długie lata, została by zatrzymana sprzedaż wszelkiego rodzaju dóbr nie potrzebnych do przeżycia, różnego rodzaju usługi przestały by być świadczone, turystyka i wszelkiego rodzaju rozrywki nagle przestały by istnieć itd. ale co najważniejsze społeczność muzułmańska przestała by istnieć. Proponuję nie ulegać klimatowi kretyńskich terii i podpowiedzi ze strony anonimowych pseudo ekspertów politycznych, którzy wylęgają się jak grzyby po deszczu przy okazji takich materiałów jak ten powyżej, ukrywając się za przeróżnego rodzaju obrazkami i pseudonimami, a z których pewnie wielu ma tak niewiele do powiedzenia we własnym domu, a co tu dopiero mówić o wyjściu ze swoimi przekonaniami na szeroki świat.
Ps.
Stawiam markowy alkochol na koniec roku lub wcześniej, jeśli sytuacja w europie przyjmie inny obrót niż ten który przewiduję, tym którzy podniosą teraz rękawicę. Oczywiście oczekuję podobnego gestu w moim kierunku.

Portret użytkownika sly

Może coś wiecej z czym by się

Może coś wiecej z czym by się dało podyskutować, jakieś rozwinięcie myśli, a może to już maximum możliwości kryjących się za tą mityczną postacią z prze zabawnego obrazka powyżej. Rexio daj sobie szansę, możesz nawet napisać coś z kimś starszym, to nie wstyd poprośić kogoś bardziej wyedukowanego od siebie o pomoc. Daj czadu być może świat czeka na Ciebie a ty jeszcze nie odkryłeś w sobie jeszcze wszystkich pokładów swojej potężnej mocy, którą ja nazywam fanatycznym obłędem.

Portret użytkownika S.N.69

Było nisko a teraz jest

Było nisko a teraz jest jeszcze niżej, niestety wpisujesz się idealnie swoim profilem ułomności w tak zwaną pseudo kulturę polskich kiboli, miotasz się bez sensu ale chociaż zauważyłeś że nie jesteś osamotniony w tym typowym dla ogolonych myśli i być może główki postrzeganiu rzeczywistości, które polega głównie na bezsensownym ujadaniu. Najzabawniejsze jest to że ty i tym podobne przypadki jesteście tak cudownie przewidywalni, że drażnienie was to czysta przyjność która niestety szybko się nudzi tak jak zabawa z bezrozumnym zwierzakiem.
Czasem mam nadzieję na coś więcej, coś bardziej wymagającego, niestety zawsze powtarza się ten sam scenariusz, czyli w efekcie końcowym wylewa się w tych niby komentarzach zwykłe uliczne szambo.

Strony

Skomentuj