Rosja stanowi zagrożenie dla NATO, twierdzi przedstawiciel społeczności tatarskiej na Krymie

Kategorie: 

Źródło: Facebook

Według przedstawiciela społeczności tatarskiej, Refata Czubarowa, Krym stał się przyczółkiem, który pozwala Rosji realnie zagrozić NATO. Słowa te padły w jego wywiadzie dla radia Krym Realii.

 

„Dziś anektowany Krym stał się bezpośrednim zagrożeniem dla członków południowej flanki NATO. Problem ten dotyczy w szczególności Bułgarii, Rumunii i Turcji” - powiedział Czubarow.

Siódmego kwietnia Rafat Czubarow odbył spotkanie z Zastępcą Sekretarza Generalnego NATO, Rose Gottemoellerem, oraz z Szefem Biura Łączności NATO na Ukrainie, Alexandrem Vinnikovem. Ich spotkanie dotyczyło najprawdopodobniej sytuacji ludności tatarskiej na Krymie oraz potencjalnych zagrożeń ze strony rosyjskiej.

 

Według samego Czubarowa rozmowy miały dotyczyć:

„Krymu i jego rdzennej ludności, praw człowieka, więźniów politycznych, zbrodni popełnianych przez rosyjską administrację, roli NATO w zapewnieniu bezpieczeństwa państwom przy Morzu Czarnym oraz formy dialogu międzynarodowego dotyczącego anulowania aneksji Krymu.”

Trzeba przyznać, że większość z tych kwestii nie pasuje do stanowisk osób, z którymi spotkał się przedstawiciel społeczności tatarskiej. Pytanie tylko co więcej mógłbym im przekazywać w tak napiętej, międzynarodowej sytuacji, która coraz silniej przypomina preludium wojny?

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika Bee

Skoro wszyscy jak jeden maz

Skoro wszyscy jak jeden maz poza kuki chyba podpisali sie pod tym dziadostwem dziemol tł.brzmiace jak dżuma...to jak tu ufac, jak zyc ludzie....jak...ano siac w ogrodkach swoich swoje, nawiazywac kontakty z rolnikami....CZYTAC ETYKIETY...skad...co...i dlaczego..ewentualnie brac wiecej magnezu, bo glowa boli od tlumaczen w stylu....zeby byc wolnym...musimy zgadzac sie na ten szajs....rece i mozg...opadaja

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ruska armia stoi na granicy

Ruska armia stoi na granicy upadliny. Sakiewiczowi odznaczonemu medalem upa i innym ukropom udającym Polaków palma odbija - nie wchodźcie na niezależną bo tam już całkiem oszaleli z nienawiści - nie ma dla nich lekarstwa ani nadziei. Wygląda na to, że upa już wie co ich czeka, idą po nich żydy i zrobią im palestyne, ale najpierw tych co złapią będą wiązać w pęczki i rozjeżdżać czołgami. Będzie to co już było - czyli strasznie.

Portret użytkownika Surun

Skandal na procesie Piotra

Skandal na procesie Piotra Rybaka – Żydzi weszli na salę Polacy nie

Skandaliczne podejście Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu. Na salę sądową mogą jedynie posiadacze specjalnych przepustek, a takowe mieli jedynie przedstawiciele organizacji żydowskich, KOD-u i stowarzyszenia Obywatele RP. Ani Rybak, ani też jego pełnomocnik nie zostali powiadomieni o nowej procedurze.

Wielkim skandalem rozpoczął się proces apelacyjny Piotra Rybaka, skazanego przez sąd pierwszej instancji na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności, za spalenie kukły „stereotypowego żyda” podczas antyislamskich protestów na rynku we Wrocławiu. Nikt z rodziny i przyjaciół oskarżonego nie mógł przekroczyć kordonu policji. Wybuchła awantura, która szybko przerodziła się w obywatelski wiec. Wznoszono patriotyczne hasła i odśpiewano hymn Polski.

Ostatecznie Piotr Rybak wszedł na salę jedynie w asyście swego obrońcy i mediów. Na obszernej widowni zasiadło 16 osób. Większość z nich trzymała w rękach żółte róże i kartki z napisem: „precz z faszyzmem”. Mimo okrzyków zza drzwi sędzia rozpoczął rozprawę oddając głos obronie, prokuraturze, a na koniec także oskarżonemu...

więcej: http://prawy.pl/48766-skandal-na-procesie-piotra-rybaka-zydzi-weszli-na-sale-polacy-nie/

Portret użytkownika daro

DZIĘKI  SURUNIE

DZIĘKI  SURUNIE

,,Absurdy stają się normą, wprowadza się ustawy reżimowe zgodnie z zasadą małych kroczków, do tego dodam widmo rozpowszechniania nasion GMO wzrasta – owe firmy hodowlane mogą bez naszej wiedzy takie nasiona rozpowszechniać, z wielką szkodą dla konsumentów. Depopulacja prowadzona jest po cichutku, intensywnie malutkimi kroczkami na różnych płaszczyznach życia.)''

Ostatni mój komenarz na tym portalu brzmiał - Jeszcze Polska nie zginęła.  Po przeczytaniu powyższego tekstu ze stony   (   https://www.nwo.report/zdrowie/rolnik-ktory-wysiewa-powtornie-wlasne-ziarno-ktore-wyhodowal-swietle-prawa-uprawia-piractwo-nasienne.html)   ogarnia mnie zwątpienie i przerażenie.   Może ktoś wie co w tej sytuacji możemy zrobić, bo nie ulega wątpliwości, że trzeba bronić polskiego rolnika ,który chce hodować rośliny tak jak robili to rolnicy przez tysiące lat używając do tego swioch naturalnych nasion.

tubylec-  w innym komentarzu napisał : ''Ukraińcy na zachód, islamiści na zachód .. wszyscy tam cisną jakby tam było nie wiadomo co, jak sroki za błyskotkami .. może się wzajemnie zredukują .. wiecznie nienażarte stado, wcale mi was nie będzie żal jak się pozabijacie w pogoni za piniondzem. A mnie kompletnie nie interesuje praca ani na zachodzie ani w Polsce, nie zamierzam być już nigdy niczyim pracownikiem, i wali mnie kondycja rynku pracy, PKB i zadłużenie kraju, i kto będzie pracował w Polsce u pracodawców-złodziei-i-kretynów i za ile .. ja już sobie jadę za całym tym szczurzym peletonem w samochodzie z napisem: "koniec wyścigu". 

Te słowa bardzo mnie zasmuciły i poruszyły bardziej niż te wykrzykiwane ze złością i nienawiścią ,bo są wyrazem rezygnacji. Pamiętajmy ,że bardzo ważne jest to co dzieje się TU I TERAZ . Wszystko od nas zależy. Trzeba się ogarnąć, nie jest to jeszcze ,,koniec wyścigu" .  Trzeba myśleć o naszych dzieciach i wnukach ,jaki  świat im zostawimy?  Dał nam Bóg wspaniałą Ziemię i ma rację tubylec, że zmieniliśmy się w,,nienażarte stado goniące za pieniądzem''.Dajmy dojść do głosu tej leprzej stronie naszego człowieczeństwa , zawalczmy tu i teraz przeciw dibelskim planom skierowanym  naprzekór ludziom. 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Trzoda już dawno jest GMO.

Trzoda już dawno jest GMO. Żadna świnia nie przeżyje bez przywalenia jej 4 szczepionek. Polskie nasiennictwo nie istnieje zlikwidował je razem z PGR zbrodniarz Cimoszewicz. To samo chcą zrobić z zbożami, by tego dokonać wystarczy wyprzeć naturalne zapasy po to aby pozostały na rynku tylko te GMO sprowadzone z Monsanto, które muszą być opryskane by były wydajne. Rolnictwo w Polsce jest systematycznie likwidowane, nawet w Radiu co Ma Ryja był bardzo pozytywny redaktor, który mówił zwyczajnym Polskim chłopom co niedziela jaka jest realna i aktualna sytuacja w rolnictwie, jednak żyd z Ryjem go wywalił z swojego radia. Dewoty nawet się nie pokapowały, a był tam czad piekielny u nich w tym świętym radiu, mimo tego dewoty dalej dają kasę żydowinie.

Portret użytkownika Wlodi

Masz z nimi wiele wspolnego -

Masz z nimi wiele wspolnego - tak samo skladasz bardzo duzo gróźb bez pokrycia. Grozb malego ratlerka co mu sie zdaje i szczeka krecac sie w kolko. Tymczasem przyjdzie pitbull i przyklepie łapą. Amerykanski PitBull

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Skomentuj