Rosja przygotowuje wojsko na wypadek katastrofy w Ameryce

Kategorie: 

Źródło:

Niekorzystne prognozy dotyczące aktywności sejsmicznej w Ameryce Północnej nadal będą uzupełniane z powodu przemieszczania się i pęknięć poprzecznych płyt tektonicznych. Zagrożone jest praktycznie cały kontynent, w tym Kanada i Stany Zjednoczone, którego tereny wzdłuż wybrzeża w rezultacie katastrofy mogą po prostu przestanie istnieć.

 

 

 

Niemniej jednak, rządy krajów Ameryki Północnej nadal ukrywają rzekomo prawdziwe informacje przed opinią publiczną, chociaż skutki trzęsienia ziemi mogą mieć katastrofalne rozmiary, podaje portal Yournewswire.com.

 

Z kolei Rosja szykuje jednostki wojskowe, które muszą być przygotowane na wypadek katastrofy na kontynencie północnoamerykańskim. Napięcie płyt tektonicznych wzmaga się. W ostatnim czasie odnotowano wystarczająco dużo serii niszczycielskich trzęsień ziemi, a konsekwencje tego, co może nastąpić w Stanach Zjednoczonych, będą opłakane. Niektórzy eksperci wieszczą nawet oddzielenie Ameryki Północnej i Południowej.

 

Rosja przerzuciła już prawdopodobnie około dwudziestu pięciu tysięcy żołnierzy w zagrożone obszary. Akcja odbywa się pod płaszczykiem ćwiczeń.


 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika babawanga

Przeciez to juz wszystko bylo

Przeciez to juz wszystko bylo... Takie trzesienia to nie od dzis, juz poprzednia cywilizacja odkryla tak jak my Ameryke, osiedlila sie tam i budowala piekne miasta... do dzisiaj pozostaly tam piramidy. Potem potezne trzesienie, wielki potop i od nowa rozwoj cywilizacji i odkrywanie Ameryki - pytanie tylko ile razy juz tak bylo? Patrzac na to jak bardzo kontynenty od siebie sie oddalily to nasuwa sie odpowiedz: miliony razy. Tylko rozwoj zawsze inny, jedna cywilizacja opiera sie na elektrycznosci, inna grawitacji, inna sile umyslu i wiary - pierdu pierdu w nieskonczonosc...

Portret użytkownika Eragon

Jest tajne porozumienie

Jest tajne porozumienie między Rosją a Usa na temat pomocy wojskowej coś jak nasza ustawa 1066 , z tym że to zostało przećwiczone w Nowym Orleanie zdemolowanym przez Katrinę,wtedy byli tam Rosjanie pod przykrywką ONZ w ilości kilku tysięcy ale o tym cisza.Najciekawsze jest to że elity rządzące tak jak "nasze" nie ufają swojej armii tylko do ochrony chcą użyć obcej armii.Kłótnia dwóch supermocarstw to tylko pic na wodę dla zwykłych ludzi.Już dawno podzielili się strefami wpływów chociaż ostatnio ussrael zaczyna podgryzać Rosjan,a to do niczego dobrego nie prowadzi.

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika inzynier magister

Gdyby się coś stało że USA by

Gdyby się coś stało że USA by wybuchło sejsmicznie to Polska albo przygotowane jednostki ONRu powinni w takim momencie natychmiast wkroczyć do siedzxib masonerii i ją aresztować bo by już masoni nie mogli krzyczeć o pomoc do innych masonów spod znaku i cyfry ustawy o bratniej pomocy 1066-6 ! "My niżej podpisani przywódcy „Solidarności” z lat 1980-1989, byli więźniowie polityczni i działacze na rzecz Wolnej i Niepodległej Polski wyrażamy oburzenie, że układ z Magdalenki i Okrągłego Stołu ośmiela się podważać działania legalnie wybranych władz Polski. Wasz list otwarty i podjęte przez was różne wrogie Polsce działania wzmocnione stanowiskiem i czynami Prezesa TK, są postrzegane przez nas jako próba paraliżu demokracji w Polsce. Prawdziwym zagrożeniem dla praworządności i demokracji w Polsce  jesteście wy sami i wasze działania. Zagrożeniem dla demokracji są nikczemne słowa waszego listu. To wy, udając obrońców prawa i obywatelskich swobód, nie schodzicie z drogi niszczenia pokoju społecznego i prób antydemokratycznego odwrócenia wyników ostatnich wolnych wyborów. To wy, kłamiąc i mieszając ludziom w głowach przy aplauzie obcych, eskalujecie konflikty i podziały w społeczeństwie. Wybraliście drogę konfrontacji z narodem, który obecnym rządom Prawa i Sprawiedliwości dał najsilniejszy mandat, jakiego nigdy wy nie mieliście w 26 letniej historii III RP. I nigdy już, mamy nadzieję, mieć nie będziecie! i dalej piszą tak 

potem przy okrągłym stole zawarliście zdradziecki kontrakt, który komunistycznym zbrodniarzom zapewnił bezkarność i stanowiska oraz razem z wami i obcym kapitałem udział w przejmowaniu i niszczeniu polskiego majątku, za cenę zrujnowania życia milionom uczciwych Polaków.To wy za cenę kłamstwa i narodowego zaprzaństwa, zabiegacie w Unii Europejskiej i we wspólnocie euroatlantyckiej o poparcie różnych, nieprzychylnych Polsce sił przeciw własnemu narodowi. Zawsze byliście również trollami Rosji i lizaliście trony Kremla, więc nie pozujcie dzisiaj na jego wrogów."

http://3obieg.pl/odpowiedz-bylym-prezydentom-i-pozostalym-sygnatariuszom

Polacy, do broni! Kowalski & Chojecki & Turczyn 29.04.2016

https://www.youtube.com/watch?v=-1jRuWNuJx8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Sonda2

Trzęsienia ziemi występują

Trzęsienia ziemi występują częściej, jakby nie było również w głowie, bo dostaliśmy internety i stronę na której ciągle się o nich pisze, nie przyznasz mi racji? I co wy z tym lewactwem? To jakaś nowa choroba psychiczna? Moda czy co?

Portret użytkownika U_P_Adlina

jak to się włodi trolina

jak to się włodi trolina rozzłościł !!......Jak to sie zapluł !!......Aż wyszły mu jakieś niezrozumiałe wyrazy !!......hehehehe...........Tak trolino!!.....Nawet niebiosa mają dosyć bandziorów usmańskich i być może spuszczą na ten zbrodniczy grajdół odpowiednią karę !!!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj