Rosja proponuje zawieszenie broni - początek końca wojny na Ukrainie?

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi

Rosyjscy urzędnicy ogłosili, że Władimir Putin jest gotowy do zawarcia zawieszenia broni w wojnie na Ukrainie, które uznałoby obecne linie frontu. Jest to znaczący krok w kontekście niemal dwuletniego konfliktu, który doprowadził do ogromnych strat ludzkich i materialnych.

 

 

Od początku inwazji w lutym 2022 roku, Rosja dążyła do szybkiego opanowania Ukrainy, jednak silny opór Ukraińców i strategiczne błędy zmusiły Kreml do modyfikacji celów wojskowych. Obecnie wojna osiągnęła stan patowy, a obie strony ponoszą znaczne straty, co skłoniło Putina do poszukiwania możliwości zawieszenia broni. Jak donosi "The Moscow Times", Putin sygnalizował gotowość do rozmów o zawieszeniu broni poprzez kanały dyplomatyczne, wskazując na możliwość zamrożenia konfliktu na obecnych liniach frontu.

 

Jednym z kluczowych powodów zmiany stanowiska Rosji jest rosnąca presja wewnętrzna i zewnętrzna. Według "The Week", poparcie dla wojny wśród Rosjan maleje, a rosnąca liczba obywateli domaga się jej zakończenia. Ankiety przeprowadzone przez niezależne organizacje pokazują, że większość Rosjan popiera ideę rozmów pokojowych, co ma wpływ na strategię Kremla przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w 2024 roku.

 

Putin jest skłonny do zawarcia zawieszenia broni, jednak pod pewnymi warunkami. Jednym z nich jest utrzymanie kontroli nad zajętymi terenami na Ukrainie. Według "Express", Putin chce ogłosić publiczne zwycięstwo, co ma na celu utrzymanie wewnętrznego poparcia i legitymacji władzy. Rosja chce także wykorzystać obniżające się wsparcie Zachodu dla Ukrainy oraz odwrócenie uwagi świata przez inne konflikty, takie jak wojna w Gazie, aby wywrzeć presję na Kijów do zaakceptowania zawieszenia broni na korzystnych dla siebie warunkach.

 

Mimo tych sygnałów, Ukraina pozostaje sceptyczna wobec intencji Rosji. Prezydent Wołodymyr Zełenski wielokrotnie podkreślał, że nie będzie negocjacji dopóki rosyjskie wojska nie wycofają się z ukraińskich terytoriów. W listopadzie 2023 roku Zełenski ponownie odrzucił możliwość rozmów z Rosją, podkreślając brak jakichkolwiek oznak rzeczywistej gotowości Moskwy do zakończenia konfliktu na sprawiedliwych warunkach.

 

Międzynarodowa społeczność również ma mieszane uczucia wobec propozycji zawieszenia broni. Stany Zjednoczone i inne zachodnie kraje obawiają się, że Rosja wykorzysta przerwę w walkach do wzmocnienia swoich sił i przygotowania się do kolejnych ofensyw. Takie stanowisko prezentowały zarówno administracja Joe Bidena, jak i inne rządy zachodnie, które odrzuciły wcześniejsze propozycje Moskwy dotyczące zawieszenia broni bez wycofania się z okupowanych terytoriów.

 

Deklaracja Putina o gotowości do zawarcia zawieszenia broni jest ważnym krokiem, jednak jej realizacja zależy od wielu czynników, w tym od gotowości Ukrainy do rozmów oraz międzynarodowego wsparcia dla takiego rozwiązania. Rosja dąży do zamrożenia konfliktu na korzystnych dla siebie warunkach, co może być trudne do zaakceptowania przez Kijów i jego sojuszników. Dalszy rozwój sytuacji będzie zależał od dynamiki na polu bitwy oraz presji wewnętrznej i zewnętrznej na obie strony konfliktu.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika axell69

Wklejam komentarz  mojego

Wklejam komentarz  mojego ulubionego  autora którego już tu wielokrotnie cytowałem dlatego że jest  umiarkowany i  ma w swoich  artach bardzo dużo prawdy analitycznej   wręcz  proroczej  ;)     

Jedz, pij i bądź wesoły!Eat, Drink, and Be Merry!

Aktualizacja wojny na Ukrainie – weekend z okazji Dnia Pamięci, 2024Ukraine War Update - Memorial Day Weekend, 2024

 

WILLIAMA SCHRYVERAWILLIAM SCHRYVER

25 MAJA 2024 RMAY 25, 2024

 

55

UdziałShare

 

 

Pocisk ATACMS wystrzelony z pojazdu HIMARS.

O ile wiem, na początku tego tygodnia pięć amerykańskich rakiet ATACMS zostało użytych w ataku krótkiego zasięgu na rosyjską baterię obrony powietrznej S-300, niedawno przemieszczoną w obwodzie donieckim. Co najmniej jeden z pocisków przedarł się i rozrzucił zawartość głowicy amunicji kasetowej, niszcząc niektóre elementy baterii.

 

 

Wyrzutnia rakiet S-300

Było to rzadkie zwycięstwo słynnej wunderwaffe ATACMS.

W międzyczasie dokonano kolejnego ciekawego ataku – najwyraźniej przy użyciu UAV dalekiego zasięgu – na jedną z rosyjskich strategicznych instalacji radarowych „za horyzontem”. Mówimy o dużej, stałej witrynie o wielu strukturach:

 

 

Budynki radarowe Woroneż-DM, Stacja Radarowa Armawir, Krasnodar, Rosja

Miejsce to może „spojrzeć” jedynie na mniej więcej jedną trzecią horyzontu i jest usytuowane tak, aby patrzeć z południowego zachodu na południowy wschód w celu wykrycia rakiet balistycznych wystrzelonych z Europy Zachodniej, Morza Śródziemnego i Bliskiego Wschodu.

 

 

Horyzont radarowy Armawiru

Nie jest dla mnie jasne, jakie znaczenie ma to dla krymskiej obrony powietrznej. Pod tym względem może mieć ograniczoną użyteczność.

Jednak gdy rozważam rozwój wydarzeń w ostatnich tygodniach, od czasu wprowadzenia na Ukrainę większej liczby rakiet ATACMS i zauważalnego pojawienia się stosunkowo dużej liczby ulepszonych dronów szturmowych dalekiego zasięgu, przychodzą mi do głowy następujące rzeczy:

  • Dowody są dla mnie jasne, że to, co widzimy, jest w 100% operacją NATO . Jasne, mogą mieć garstkę ukraińskich sanitariuszy, którzy przynoszą kawę, kanapki i tak dalej, ale poza tym prawdopodobnie w 85% Amerykanie, 10% Brytyjczycy i 4% Francuzi „specjaliści-wolontariusze” kierują całym przedstawieniem – od wyboru celu, przez ISR, po prasowanie. przycisk „Ogień” na panelu sterowania.
  • Zatem w stopniu prawdopodobnie bezprecedensowym w tej wojnie jesteśmy obecnie świadkami bezpośredniego starcia na polu bitwy pomiędzy siłami NATO a siłami rosyjskimi.
  • Chłopcy z NATO najwyraźniej próbują zniszczyć rosyjską obronę powietrzną, głównie w pobliżu Krymu. Używają do tego głównie rakiet ATACMS z głowicami kasetowymi. Wystrzelili także kilka rakiet manewrujących SCALP, ale wydaje się, że niewiele, jeśli w ogóle, uniknęło przechwycenia.
  • Zużyli już kilkadziesiąt głowic kasetowych ATACMS, z których przeważająca większość została przechwycona — do tego stopnia, że ​​zdecydowali się użyć PIĘCIU z nich do ataku na pojedynczą baterię S-300! To BARDZO wymowne. Rosjanie zniszczyli baterie Patriotów pojedynczymi celnymi uderzeniami Iskandera.
  • Oznacza to jednak również, że Stany Zjednoczone kontrolują swoje zapasy rakiet ATACMS z pojedynczą głowicą bojową – takich, które nadawałyby się na przykład do ataku na most Kerczeński.

 

 

Most w Cieśninie Kerczeńskiej

  • Nie jest do końca jasne, ile z ostatniej dostawy ~100 rakiet ATACMS zawiera potężniejsze jednolite głowice bojowe. Całkiem prawdopodobne, że większość z nich, ale niewiele, jeśli w ogóle, zostało dotychczas wykorzystanych.
  • Opierając się na wysokim współczynniku przechwytywania przez Rosjan ATACMS i biorąc pod uwagę względną twardość konstrukcji takiej jak Most Kerczeński, sądzę, że Zespół NATO obliczy, że konieczne jest wystrzelenie salwy 30–50 rakiet, aby, miejmy nadzieję, uzyskać kilkanaście solidnych rakiet. uderzenia w most – co i tak byłoby bardzo mało prawdopodobne, aby spowodowało poważne szkody.
  • To powiedziawszy, mam duże wątpliwości, czy NATO ma na teatrze działań wystarczającą liczbę wyrzutni, aby przeprowadzić tak potężną salwę.

W każdym razie w tym miejscu stoimy w ostatnim tygodniu maja 2024 r.

Armia ukraińska jest w stanie bliskim załamania.

Rosjanie są wyraźnie silniejsi niż w jakimkolwiek momencie tej wojny.

Magazyny broni NATO zostały zniszczone w zdumiewającym i całkowicie nieprzewidzianym stopniu – niemal do punktu faktycznego wyczerpania w przypadku wielu europejskich krajów NATO.

Jednak imperium najwyraźniej pozostaje zdeterminowane, jeśli nie wręcz zdesperowane, aby przeciągnąć tę sprawę na tyle długo, aby zachować zachodnie status quo polityczne.

Pentagon i Whitehall są, co zrozumiałe, sfrustrowane względną bezsilnością swoich zabawek w porównaniu z zabawkami rosyjskiego Ministerstwa Obrony i zamierzają znaleźć sposób na połączenie kilku zwycięstw oszczędzających twarz, podczas gdy ich ograniczone zapasy wystarczą.

Ze swojej strony Rosjanie są w stanie i są coraz bardziej skłonni do odwetu na celach NATO poza granicami Ukrainy – szczególnie na Perfidnym Albionie .

Aby podkreślić swoje poważne zamiary, przeprowadzają na Białorusi drugą rundę ćwiczeń z taktyczną rakietą nuklearną.

 

 

Rosyjski taktyczny system rakiet balistycznych Iskander-M

Tutaj, w Ameryce, zbliża się weekend z okazji Dnia Pamięci. Kiedyś skupiało się ono na uhonorowaniu żołnierzy poległych w wojnach amerykańskich, obecnie jest jednak przede wszystkim okazją do świętowania początku lata.

Więc... bawcie się dalej, ludzie. Nie martwcie się wiatrem, który wasi przywódcy sieją w odległych krainach, ani plonami nadchodzącej trąby powietrznej.

Jedz, pij i bądź wesoły!      żródło : https://imetatronink.substack.com/p/eat-drink-and-be-merry

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika ba19

„Nowy Nostradamus” podaje

„Nowy Nostradamus” podaje dokładną datę wybuchu III wojny światowej

" Kushal Kumar mówi, że wzrosną napięcia między Izraelem a Hamasem, między Koreami, Chinami i Tajwanem oraz Rosją i NATO. Choć wielu powiedziałoby, że to oczywiste, Kumar użył wykresu astrologii wedyjskiej, wykorzystującej ułożenie planet i gwiazd. I wyszło, że do rozpoczęcia najgroźniejszej z wojen pozostało zaledwie kilka tygodni. Datę jej rozpoczęcia wskazał na 18 czerwca 2024 r. "

https://i.pl/nowy-nostradamus-podaje-dokladna-date-wybuchu-iii-wojny-swiatowej/ar/c1-18556217

Oczywiście ta data jest jak każda inna  fikcyjna , ale na pewno to tej wojny dojdzie , bo ani USA – UNIA – NATO  , ani Rosja nie odpuści :

III wojna światowa jest nieuchronna , ona tylko dowiedzie usprawiedliwionej interwencji Boga Biblii na naszej planecie :

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Przebudźcie się  1984 nr.6 str.3-6

 

Wydarzenia światowe wskazują, że wykonanie wyroku Bożego może nastąpić w każdej chwili. Toteż wkrótce musi się też spełnić następujące proroctwo: „Skoro tylko będą mówić: ‛Pokój i bezpieczeństwo!’ — wtedy od razu spadnie na nich nagła zagłada” (1 Tes. 5:3). Choć werset ten dopuszcza możliwość wybuchu wojen konwencjonalnych czy nawet ograniczonej wojny atomowej, to jednak wyklucza powszechną katastrofę nuklearną. Dlaczego? Zastanów się: Kto by pozostał po kataklizmie jądrowym, żeby obwołać „pokój”? A gdyby nawet niektórzy ocaleli, to czy mieliby jakieś powody, aby na skażonej radioaktywnie ziemi obwieszczać „bezpieczeństwo”?

Król Północy to - Rosja

Król Południa to - USA - NATO

Daniela 11: 40  „A w czasie końca król południa+ wda się z nim we wzajemne przepychanie i król północy niczym burza uderzy na niego z rydwanami i jeźdźcami oraz licznymi okrętami; i wtargnie do krajów, i zaleje jak powódź, i przetoczy się.

27  „A jeśli chodzi o tych dwóch królów, serce ich będzie skłonne do wyrządzania zła i przy jednym stole+ będą mówić kłamstwo.+ Ale nic się nie powiedzie,+ gdyż koniec jest jeszcze na czas wyznaczony.+

Tak czy inaczej ci dwaj królowie Północy i Południa  wkrótce połączą siły aby stanąć do wojny z Królem Królów , będzie to dla nich taki " Dzień Niepodległości"  te przepychanki zakończą się sojuszem :

Objawienia 17: 12  „A dziesięć rogów, które ujrzałeś, oznacza dziesięciu królów,+ którzy jeszcze nie otrzymali królestwa, lecz na jedną godzinę otrzymują władzę jako królowie wraz z bestią. 13  Ci mają jedną myśl i dlatego dają bestii swą moc i władzę.+ 14  Ci stoczą bitwę z Barankiem,+ ale Baranek ich zwycięży,+ ponieważ jest Panem panów i Królem królów.+ Zwyciężą też ci, którzy są z nim powołani i wybrani, i wierni”.+

Jeremiasza 25: 31  „‚Wrzawa dotrze aż do najdalszej części ziemi, bo Jehowa wiedzie spór z narodami.+ Będzie się sądził z wszelkim ciałem.+ A niegodziwców wyda pod miecz’+ — brzmi wypowiedź Jehowy. 32  „Tak rzekł Jehowa Zastępów: ‚Oto nieszczęście idzie od narodu do narodu,+ a z najodleglejszych miejsc na ziemi zostanie wzbudzona wielka nawałnica.+ 33  I pobici przez Jehowę będą w owym dniu od jednego krańca ziemi aż po drugi kraniec ziemi.+ Nie będą opłakiwani, nie będzie się też ich zbierać ani grzebać.+ Będą jak gnój na powierzchni roli’.+

 W taki sposób spełni się to proroctwo :

Mateusza 6:  „Macie więc modlić się w ten sposób:+

10 „ Niech przyjdzie twoje królestwo.+

Mateusza 25: 31  „Kiedy Syn Człowieczy+ przybędzie w swojej chwale, a wraz z nim wszyscy aniołowie,+ wtedy zasiądzie na swym chwalebnym tronie.+ 32  I będą przed nim zebrane wszystkie narody,+ i będzie oddzielał+ jednych ludzi od drugich,+ jak pasterz oddziela owce od kóz. 33  I postawi owce po swej prawicy,+ ale kozy po swej lewicy.+

Daniela 2: 44  „A za dni tych królów+ Bóg nieba+ ustanowi królestwo,+ które nigdy nie zostanie obrócone wniwecz.+ I to królestwo nie przejdzie na żaden inny lud.+ Zmiażdży ono wszystkie owe królestwa+ i położy im kres, lecz samo będzie trwać po czasy niezmierzone;+

Idą zmiany na naszej planecie ze wszystkich zwalą z nóg !

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

35  Niebo i ziemia przeminą,+ lecz moje słowa na pewno nie przeminą.+

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

35  Niebo i ziemia przeminą,+ lecz moje słowa na pewno nie przeminą.+

Psalm 46:  Chodźcie, zobaczcie poczynania Jehowy,+jak spowodował zadziwiające wydarzenia na ziemi.+

  Sprawia, że wojny ustają aż po kraniec ziemi.+Łamie łuk i kruszy włócznię,+wozy pali w ogniu.+

Micheasza 7: 16  Narody zobaczą i zawstydzą się z powodu całej ich potęgi.+ Położą sobie rękę na ustach;+ uszy ich ogłuchną. 17  Będą zlizywać proch jak węże;+ rozdygotane niczym gady ziemi, wyjdą ze swoich wałów obronnych.+ Przyjdą ze drżeniem do Jehowy, naszego Boga, i będą się ciebie bać”.+

Amosa 2: 16  A kto wśród mocarzy odznacza się silnym sercem, nago będzie uciekał w owym dniu’+ — brzmi wypowiedź Jehowy”.

Malachiasza 4: 4  „Oto bowiem nadchodzi dzień palący jak piec+ i wszyscy zuchwali oraz wszyscy, którzy popełniali niegodziwość, staną się jak ścierń.+ I pochłonie ich ten nadchodzący dzień — rzekł Jehowa Zastępów — tak iż nie pozostawi im ani korzenia, ani gałęzi.+

Mateusza 5:  „Szczęśliwi łagodnie usposobieni,+ gdyż oni odziedziczą ziemię.+

Objawienia 21:  I otrze z ich oczu wszelką łzę,+ i śmierci już nie będzie+ ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie.+ To, co poprzednie, przeminęło”.+  I Zasiadający na tronie+ rzekł: „Oto czynię wszystko nowe”.+ Mówi też: „Napisz, ponieważ słowa te są wierne i prawdziwe”.

1 Koryntian 2:  Ale jak jest napisane: „Oko nie widziało i ucho nie słyszało ani się w sercu człowieka nie zrodziło, co Bóg przygotował dla tych, którzy go miłują”.+

Portret użytkownika KittySlayer

Niezależnie co stoi, czy co

Niezależnie co stoi, czy co spowodowało że Putin zaproponował
zakończenie tej wojny to jest on wytrawnym graczem i trudnym przeciwnikiem dla parchatych zbrodniarzy z usa czy izraela - nie udało się pokonać Rosję i przejąć rządy za pomocą żyda Prigożyna,
być może od początku o to chodziło aby doprowadzić do wojny i potem na drodze puczu przejąć rządzenie Rosją ale to się nie udało.

Nie jest żadną tajemnicą, że ci zbrodniarze zaplanowali tą wojnę
na kolejne DWA LATA i nawet nie przyszło tym parchom do głowy aby 
zakończyć ten konflikt i dogadać się z Putinem tylko to bydło parchate kombinuje jak dalej ten konflikt prowadzić - OCZYWIŚCIE CUDZYMI rękami, bo ukraińskie mięso armatnie się kończy czy skończyło i od początku konfliktu ciągle starają się wciągnąć do bezpośrednich walk Polskę i Polaków i aktywnie te polskojęzyczne rządzące bydło i ZDRAJCY POLSKI biorą udział w tym procederze.

Dlatego ta oficjalna propozycja Putina psuje ewidentnie szyki tym parchatym zbrodniarzom, bo kto okaże się agresorem gdy ta propozycja Putina zostanie odrzucona?

Zapewne najmniej obchodzi Putina mięso armatnie z ukrainy czy Rosji czy potencjalnie z krajów ościennych w tym Polski, być może widzi tą szytą grubymi nićmi "prowokację gliwicką" - zamachy, rezygnacja ciapatego z administrowania UK itd. i widzi tą desperację parchatych zbrodniarzy do eskalacji, nawet do tego stopnia, że zostaną użyte taktyczne atomówki a ewentualna wymina ciosów za pomocą atomówek mogłaby doprowadzić do zmiany Włodarza Rosją i to jest chyba główny powód tego wyprzedzajacego ruchu/propozycji Putina.

Na razie jako szaraczki możemy jedynie spekulować i przyglądać się rozwojowi sytuacji/prowokacji zbrodniarzy.

„Veritas est adequatio rei et intellectus”

Portret użytkownika ARTUR

Rosjanie faktycznie dali

Rosjanie faktycznie dali propozycję rozejmu / pokoju , ale Ukraina ma ustawowo wprowadzony zakaz rozmów więc zapewne to się nie uda . Efektem braku rozmów będzie uderzenie na Ukrainę które zatrzyma się dopiero na Lwowie , systemy radarowe są już im praktycznie niepotrzebne bo wszystko wysłali na orbitę łącznie z bronią do zestrzeliwania samolotów i rakiet w przypadku wojny z NATO .

Portret użytkownika spokoluz

To własna kompozycja adminie

To własna kompozycja adminie ?  Czy wklejka ze ścierwówki ? 

Jakoś nigdzie nie trafiłem na zagranicznych portalach na takie informacje po przeglądzie informacji ze świata od kacapskich do arabskich. 

Na podobne , jak w artykule, informacje można tylko trafić na portalach wulności i dymokracyji zahutnih.

Ten czas na dozbrojenie  jest potrzebny 404 bo o tym nawet zahutnie portale piszą - o krytycznym stanie osobowym i sprzętowym 404.

 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika axell69

Rosja  straciła jeden  w

Rosja  straciła jeden  w wielu  - cytuję :

"Jeden z absolutnie kluczowych rosyjskich radarów umieszczonych za horyzontem, służących do wczesnego ostrzegania nuklearnego, został trafiony atakiem dronów, Oślepiając Rosję przed rakietami wystrzeliwanymi w jej stronę z . . . Bliski wschód.

818. oddzielna jednostka radiotechniczna na stacji radarowej Armawir w Kraju Krasnodarskim w Rosji została zniszczona......

 

Po uszkodzeniu dwóch stacji radarowych na stacji radarowej Armawir powstała OGROMNA DZIURA w rosyjskim systemie wczesnego ostrzegania przed atakiem nuklearnym. 

Rosja jest teraz bierną kaczką, jeśli chodzi o pierwszy nuklearny atak, nie tylko na jej silosy strategicznych rakiet nuklearnych, ale także przeciwko wszystkim głównym skupiskom ludności w Rosji.

Okręty podwodne wystrzeliły rakiety nuklearne z dalekowschodniego Morza Śródziemnego, rakiety wystrzelone z lądu lub nawet z powietrza z Turcji, z IZRAELA, rakiety wystrzelone z Morza Czerwonego, WSZYSTKO nie może już być wykrywane przez Rosję.

źródło : https://halturnerradioshow.com/index.php/news-selections/world-news/flash-urgent-russia-early-warning-nuclear-missile-radar-attacked

 

 

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika spokoluz

UAV uszkodziły centra

UAV uszkodziły centra kontroli systemu radarowego, który monitorował tymczasowo okupowany Krym i strefy operacyjne NATO.

Potwierdzono, że ukraińskie UAV uszkodziły rosyjską stację radarową Woroneż-DM 23 maja 2024 roku. Stacja radarowa znajdowała się w pobliżu miasta Armavir w Kraju Krasnodarskim (Federacja Rosyjska), donosi Defense Express.

Poinformowano, że drony uderzyły w szczególności w budynki, w których znajduje się personel zarządzający i utrzymujący wspomnianą stację radarową.

Oprócz tego radaru rejon bliskiego wschodu obserwuję jeszcze jeden woroneź i radary na krymie zatem o dziurze nie ma mowy.

Często informacje ze strony hala huntera są przekoloryzowane i mocno podrasowane w stosunku do rzeczywistości.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika axell69

Co do  Halla Turnera  zgadzam

Co do  Halla Turnera  zgadzam się , często  namawia  ludzi  by  przygotowywali się na wojnę  nuke , kazdy kto słucha Halla  i mu wierzy  ma piwnice    i strychy załadowane  srodkami  na przetrwanie  na  milion  lat ;)     jednak  on zawsze ma info   najszybciej  ze wszystkich   i   jest  w miarę  wiarygodny  bo coś  na rzeczy  jest  i potwierdza się  .   

Odnośnie kraju 404   i to że  dla niego  ma być  zawieszenie   broni  - jesli to prawda  to zachut i tak nie ma  już  im co dać , więc jedno zaprzecza drugiemu .   Dziwna  ta wojna    

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika spokoluz

Mam swój pogląd na tą wojnę i

Mam swój pogląd na tą wojnę i go powtórzę - na 404 przeszkadzała wszsytkim czyli od usrańca do chinola stworzona naziolska organizacja , która działała jak mafia do tego legalnie uzbrojona ściągająca haracze od wszystkich i kontrolująca całą 404.

Chodzi tylko o nich aby kontrolę mieli ci co trzeba bez dodatkowych kosztów.

Zdelegalizowanie tej mafii nie wchodziło w grę bo byli uzbrojeni i kontrolowali szund 404. Stworzyli ich usrańcy ale wymkneli im się spod kontroli.

Druga rzecz - kacapia i usraćy zarabiają potężną kasiorę na sprzedaży uzbrojenia - usrańcy na krajach zachodnich bo oddali sprzęt i amunicję na 404 a kacapia na nowych klientach zagranicznych sprzedając skutecznie przetestowany bojowo na 404 sprzęt .

Nie zdziwię sie jeśli chinole rozpoczną reklamę swojego sektora uzbrojeniowego - przecież pecunia non olet usrańcom , kacapii i chinom.  Jeden rywal został wyeliminowany z tego wyściugu do kasy - ue.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Arya

Jeden rywal został

Jeden rywal został wyeliminowany z tego wyściugu do kasy - ue.

Jest tak, bo UE jest pod USmańskim butem. To chyba dlatego w UE mamy takie durne przepisy, by nas jeszcze bardziej pogrążyć. Na tym zyskują nie tylko USmani, ale jak widać też  Rosja i Chiny.  Myślę, że Chinom bardziej się to opłaca niż wdrożenie Nowego Jedwabnego Szlaku, bo gdyby tak nie było, to Chiny optowałyby za zakończeniem wojny na 404 już dawno.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Endymion

UE nie jest pod USmańskim

UE nie jest pod USmańskim butem, hierarhia władzy na Świecie jest na wyższym poziomie, a tutaj można tylko zaobserwować, że Hameryka jest dla nich ważniejsza od UE. Hameryka jako niezwyciężona armia w takim konflikcie jak Irak, traci miano superarmii i super sprzętu, a też jej przemysł nienadąża za potrzebami dozbrajania Ukrainy. UE wykrwawia się ekonomicznie, a także wyczyściła swoje magazyny broni, a przemysł także nie nadąża z produkcją. Rosja traci ludzi, sprzęt i rujnuje gospodarkę po przestawieniu w tryb wojenny. Ukraina przegra wojnę i jej nie będzie, bez ludzi i gospodarki nie miała będzie miała racji samodzielnego politycznego bytu.

Chiny pragmatycznie obserwują, jak oponenci wykrwawiają się, a same rosną w siłę. Na tej wojnie zyskują. Silna Rosja nie jest w ich interesie, chociaż niby są po tej samej stronie, ale wolą anektować Syberię, a Rosję zrobić swoim wasalem dostarczającym tanie surowce.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Arya

UE nie jest pod USmańskim

UE nie jest pod USmańskim butem

Formalnie nie, ale nieformalnie... jaki jest najważniejszy kraj w Unii? Oczywiście Niemcy. Po 2 wojnie światowej Niemcy zostały podzielone na strefy wpływów. Zachodnią część zabrali Alianci (a właściwie Ameryka). Po zjednoczeniu Niemiec nadal wpływy ma tam Ameryka. Tak to działa.

hierarhia władzy na Świecie jest na wyższym poziomie

Prawda.

Hameryka jest dla nich ważniejsza od UE

To nie tak, że jest ważniejsza. Ameryka po 2 wojnie światowej stała się bardzo silnym państwem i zaczęła pełnić rolę światowego żandarma. Z tego "oni" korzystali. Teraz hegemonia Ameryki wisi na włosku, a nowym pretendentem jak wszyscy wiemy, są Chiny. 

 Rosja traci ludzi, sprzęt i rujnuje gospodarkę po przestawieniu w tryb wojenny. 

Ludzi może i traci, ale rosyjska gospodarka idzie do góry właśnie dzięki przestawieniu w tryb wojenny. 

 

Chiny pragmatycznie obserwują, jak oponenci wykrwawiają się, a same rosną w siłę. Na tej wojnie zyskują. Silna Rosja nie jest w ich interesie, chociaż niby są po tej samej stronie, ale wolą anektować Syberię, a Rosję zrobić swoim wasalem dostarczającym tanie surowce.

Prawda. Myślę, że nie tylko Syberię chcą anektować, Syberia to może być początek, a potem przyjdzie kolej na inne obszary.  Chiny to cierpliwy gracz i być może za jakiś czas (raczej dłuższy niż krótszy) mogą chcieć przejąć całą Rosję i stworzyć jedno państwo. 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Skomentuj