Rosja może użyć nuklearnych torped Posejdon, zdolnych do wytworzenia radioaktywnego tsunami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

NATO alarmuje, że z Rosji wypłynął podwodny okręt atomowy K-329 "Bełgorod" z sześcioma pociskami typu Posejdon. Supertorpeda Posejdon jest wyposażona w głowicę nuklearną i jest zdolna do wywołania "radioaktywnego tsunami". Jest największym pociskiem tego typu na świecie.

 

Wywiad NATO ostrzega sojuszników o możliwym wystrzeleniu przez Rosję supertorpedy atomowej Posejdon z okrętu podwodnego Biełgorod - Te pociski nazywane są często "bronią apokalipsy", są sto razy mocniejsze od użytych do ataku na Hiroszimę i Nagasaki

Na wieść o rosyjskich manewrach Stany Zjednoczone miały aktywować sieć satelitarną do śledzenia torped. Te wyszukują podwyższonej temperatury wody, bo aktywowana torpeda wydziela wokół siebie duże pokłady ciepła. Same pociski trudno jednak namierzyć.

 

Supertorpedy Posejdon mają głowice jądrowe o sile dwóch megaton trotylu. Podwodny pocisk jest praktycznie nie do wykrycia ponieważ osiąga prędkość 140km/h i operuje kilometr pod wodą. Wcześniej Rosjanie straszyli wystrzeleniem takiej torpedy. Wyposażone w bombę atomową mogą spowodować fale tsunami zalewając miasta Anglii lub Stanów Zjednoczonych. Rosja wyprodukował ich kilkadziesiąt i nikt oprócz dowództwa nie wie gdzie się znajdują.

 

Prawdopodobnie okręt podwodny płynie na Morze Karskie. Nie można wykluczać, że to właśnie tam dojdzie do manifestacji siły tej nowej rosyjskiej broni masowej zagłady.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika jony V

Na RT.com puścili taki

Na RT.com puścili taki artykuł:
"Tajne stowarzyszenia: Nieszkodliwe kluby tylko dla członków czy straszliwe zagrożenia dla demokracji?"

W tym artykule mówią o masonach na zachodzie schwabie covidzie i resecie. Co śmieszne jest tam też nagranie do wypowiedzi schwaba o tych młodych liderach w którym wymienia putina i merkel. W samej treści artykułu oczywiście o tym nie piszą jest to tylko w nagraniu po angielsku. Pytanie Po co oczerniają pośrednio putina na RT.com

https://www.rt.com/news/564101-secret-societies-global-agenda/

Portret użytkownika Zenek ;)

"https://ripsonar.wordpress

"https://ripsonar.wordpress.com/2022/08/19/rosyjski-mil-deklaruje-pochodzenie-c19-na-ukraine-globalisci-dnc-stworzyli-covid/

 

Rosyjski MIL badał próbki biologiczne od wydanych ukraińskich żołnierzy i to, co udało im się znaleźć, nie jest niepokojące. Około 20% z nich jest nosicielami patogenów Zachodniego Nilu, które były badane „przez Pentagon w ramach ukraińskich projektów UP-4 i UP-8”. Sugeruje się, że ukraińscy żołnierze są poddawani mimowolnym eksperymentom biologicznym i narażaniu na broń biologiczną (pomyśl tu o Norymberdze).

Oprócz przenoszenia patogenów, prawie wszyscy poddani żołnierze ukraińscy nosili ślady szerokiej gamy narkotyków i opioidów, w tym met i kodeinę.

Rosja z pewnością przypomni nam o używaniu przez nazistów metamfetaminy podczas II wojny światowej. Omówiłem to 2 tygodnie temu, kiedy lewicowe media próbowały przedstawić tę rzeczywistość jako rodzaj zmutowanej teorii spiskowej X-men. Nie, to tylko naziści, a historycznie naziści używają narkotyków. Szczególnie jako zaleta podczas wojny. "

 

i KOLEJNY SUCKes RZĄDU..... Smile

po SKAŻENIU POLSKI ZUBOŻONYM URANEM (-> manewry NATO na poligonach)

też i AFRYKAŃSKA POMROCZNOŚĆ KURDUPLOWA ma się CAŁKIEM DOBRZE

 

Portret użytkownika andre64

To juz poczatek konca Rosji.

To juz poczatek konca Rosji. Imperium sie rozpada. Ten na na ktorego liczyl narod rosyjski ( Putina ) przyklada reke do samounicestwienia.
Morduja niewinnych ludzi , swiat o tym nigdy nie zapomni. Rusek dla nich zawsze bedzie bestia prymitywna.

Portret użytkownika dąb-rozwadowski

Koniec to by było zbyt szumne

Koniec to by było zbyt szumne, na Ukrainie czerwonoarmiści ostro teraz biorą w dupę więc sie gęsto tłumaczą że to całe NATO z nimi walczy bo na pewno nie jest to wina ich bezdennej buty i głupoty. Nijaki Sołowiow czy jak go zwał opowiada banialuki że pół ukraińskiej armii to Polacy i Rumuni. Nie, no jade już doczekać się nie mogę. A co mnie to cymbały ? Było Ukraińców nie atakować bo to tak samo zapalczywy naród jak kacapiski tylko że najwyraźniej sprytniejszy. Dostali kupę starego ale jarego sprzętu posowieckiego i troszku techniki z NATO i już czerwona gwiazda dostaje wpierdol. I po co to ? Po co było hodować wielkiego kolosa który się teraz chwieje i może zwalić Wam wszystkim na łby, żeby putin mógł sobie srać w złote sedesy ?

człowiek ma niby wolną wolę, ale niech tylko dupa zechce srać a w związku z tym lepiej być tak mądrym że aż głupim czy tak głupim że aż mądrym ?

Portret użytkownika spokoluz

Znasz historię onuc ? Oni są

Znasz historię onuc ? Oni są twardzielami - napoleon , hitler ( to tylko najnowsza historia ) cofnęli się ale dali łomot , że kości piszczały. Nie siej propagandy bo w tym problem dla watykanu , że cyryliści twardo trzymają się i  podbite tereny. I te ostatnie pojednania to był pic na wodę bo watykan chciał zmiękczyć cyrylistów - napiszę w łacińskim co cyrylica im odpowiedziała teraz - idi na chuj.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Zenek ;)

"https://wiadomosci.wp.pl

"https://wiadomosci.wp.pl/putin-ukryl-sie-w-bunkrze-szykuje-sie-do-ataku-6819744443415360a
 

Kanał General SVR od wielu miesięcy podaje informacje o tym, co dzieje się w najbliższym otoczeniu Putina. Przekonuje też, że rosyjski dyktator jest ciężko chory. Informacji tych nie można jednak w żaden sposób zweryfikować.

Według autora kanału Putin od kilku dni przebywa na Syberii, w jednym ze swoich bunkrów. Ma tam przygotowywać się do ataku atomowego, którym odgraża się Zachodowi od kilku tygodni.

Z relacji na kanale Generał SVR wynika, że Putin nie tylko szykuje się do uderzenia, ale odwiedza także "miejsca mocy" i spotyka się z miejscowymi szamanami. Jedno z tych spotkań miało odbyć się w poniedziałek, dokładnie wtedy, gdy oficjalnie - jak donosiły rosyjskie media - spotkał się z szefową rosyjskiego ministerstwa kultury Olgą Lubimową.

"Płonący ptak przyniesie zwycięstwo i śmierć"

Czego dowiedział się we wtorek Putin od szamanów? Z doniesień Generał SVR wynika, że miał usłyszeć, iż "płonący ptak przyniesie zwycięstwo i śmierć". "Interpretację tego, kto, komu i co przyniesie, pozostawiono fantazji prezydenta" - czytamy w poście.

Putin miał już powiadomić swoich najbliższych współpracowników i rodzinę o konieczności ewakuacji. Na liście "zaproszonych" do bunkra na Syberii znalazła się domniemana kochanka Putina - Alina Kabajewa z dziećmi oraz dwie córki dyktatora z rodzinami."

 

PŁONĄCY PTAK po ichniemu to ŻAR PTICA

https://pl.wikipedia.org/wiki/Żar-ptak

 

z nią związana jest RUŚ CZERWONA aktualnie okupowana poprzez żydohitlerowców (syjonazistów ukraińskich) zwanych banderowcami co może być jednym z prawdziwych powodów napaści na Ukrainę Rosjan.

Portret użytkownika W.Redny

To oznacza tylko jedno -

To oznacza tylko jedno - zdychający Fiutin chce popełnić samobójstwo rozszerzone i pociągnąć za sobą cały świat...

Tak bym napisał gdybym choć przez chwilę wierzył że kacapskie służby są aż ta debilne że nie potrafią namierzyć i zlikwidować typa który publikuje w internecie  ruskie tajemnice państwowe. Biggrin

Ten typ to zwykły śmieć, jak każdy kto rozpowszechniania rosyjską propagandę. 

A ponieważ informacja że Fiutinowi odbiło do tego stopnia że chcę wywołać wojnę atomową i zostawić swoich obywateli na śmierć samemu chowając się w bunkrze może skłonić do myślenia i reakcji nawet kacapa to jest to kolejny dowód na to w jak wielkie gówno Fiutin wpakował Rosję i jak bardzo są teraz zdesperowani. 

Ale Wowka  swój cel osiągnął - trafi do historii. 

Jako ten debil który zniszczył Rosję. Biggrin

Portret użytkownika Zenek ;)

Drogie "ZIARNO" BOŻE,

Drogie "ZIARNO" BOŻE,

w najbliższym czasie powinno dojść do DŁUGO OCZEKIWANEGO tzw "WYDARZENIA" jakie ODMIENI ŚWIAT PONOWNIE, tym razem "z głowy" "na nogi". "WYDARZENIE" jakie będzie miało miejsce wespół z zapowiedzianym biblijnym "WSTRZĄŚNIĘCIEM NIEBA i ZIEMI" i ponieważ mity mówią o ZMIANIE ORBITY planety na taką jaką ona miała SPRZED NAPAŚCI HITER JUDE jezusa i maryi na nią to możliwe, iż wystąpią też powiązane z tą zmianą TRZĘSIENIA ZIEMI jak i POTOPY w tym WYWOŁYWANE SZTUCZNIE poprzez różnego rodzaju ZAPRZEDANE ZŁU "SROMY".

Innym celem owego jest "WYMIECENIE wszelakich PLEW jezusowomaryjnych", wszelkich ZBOKÓW, wszelkich ZDRAJCÓW, SPRZEDAWCZYKÓW i INNYCH ŁACHUDR od "ZIARNA" czyli tych jacy PRZETRWAJĄ APOKALISPĘ, której zasady są PROSTE "MASZ DUSZĘ a w NIEJ OBRAZ CHRYSTUSA" WYGRAŁEŚ.... masz tam "GÓWNO OBJAWIONE"... możesz pełzać pod najbliższą macewę BO NIKT z TEGO co już WISI NA NIEBIE nawet na ciebie nie spojrzy.... a co dopiero NASRA...

o czym zresztą wiadomo od min 3600 LAT kiedy to FUHRER PLEMION HITLER JUDE, niejaki MOJA.RZESZA (NAZISTOWSKA) (Baltazar na epifaniczne) dostał TABLICE z PRZYKAZANIAMI jako WARUNKOWĄ szansą na dalszy pobyt ZEZWIERZĘCONYCH HOMOPODOBNYCH KREATUR na tej planecie....  co jak wiadomo skończyło się SPISANIEM poprzez nich MEIN KAMPFU zwanego TORA, gdzie tysiące pokoleń HITLEROW i HIMLELRÓW pospisywało KŁAMLIWE WYWODY "jak BOŻE PRZYKAZANIA zydki mają ŁAMAĆ by OFICJANIE było na goja". Teraz będzie jak to powiedzieć ODPŁATA (BOŻA) za te CWANIAKOWARTWA.

 

W każdym razie, możliwe iż będzie wam dane zobaczyć jak pod "PLEWAMI żydowskimiPOTWIIERA SIĘ ZIEMIA ich WCIĄGA". Nie BIEGNIJCIE NA RATUNEK i i WAS WESSIE, tak samo NIC NIE RÓBCIE jak ZACZNĄ PŁONĄĆ, ROZPADAĆ się PRZEPOCZWARZAĆ w ROBACTWO...... DLA "ZIARNA" BOŻEGO temat RATOWANIA "PLEW" żydowskich NIE ISTNIEJE, inaczej SAMI SIĘ PLEWĄ STANIECIE i razem z  nimi w PIEKLE SKOŃCZYCIE.

 

I to by było na tyle z rzeczy waznych. Osoby posiadajace dzieci niech je wyposarza w telefony kontaktowe do dalszej rodziny i wykaz leków i substancji na jakie sa uczulone... tak na WSZELKI WYPADEK .... skoro Polacy, podobnie jak cały pozostałyt świat, WOLELI BAŁWOCHWALIĆ OBŻYDLIWOŚCI PEJSATEJ zamiast się NAWRÓCIĆ jak to im kazano w biblii. JAK SOBIE POSŁALIŚCIE "UCZYNKAMI" taką ZAPŁATE podczas "WYDARZENIA" OTRZYMACIE wraz z PREMIĄ za wszelkich poprzez was URATOWANYCH lub SKAZANYCH na ZAGŁADĘ... SILNIĘ z ich liczby by łatwiej było liczyć. Wink

 

Zostały DWIE DATY do KOŃCA. Język

 

PS.

ŻADNA WASZA INTROIZACJA w rozumieniu TEKSTU BIBLII NIE JEST WIĄŻĄCA dla ANIOŁOW SĄDU BOŻEGO.

 

BYŁO NIE CWANIAKOWAĆ przy niej..... może by przetrwało więcej polacków niźli jakiś 1 %

 

 

Portret użytkownika spokoluz

ale przeciez elity de i ru to

ROFL

ale przeciez elity de i ru to w języku dyplomatycznym forever friend's - po jednej linii pochodzenia !!! aaa , jeszcze gb - linia k..ewstwa po magnatch z de nominowanych przez watykanum - kołko zamknięte. Jedyne co powiedział tan Jaki to oczywistość wiadomą od dawna , z którą nikt nic nie zrobi na razie bo wszędzie są pachołki tychże elit.

Ale  .....   wodnik im zajrzał w oczy Smile No i srają jak ulandczyk na placu czerwonym z dowcipu ale to nie jest dowcip a ich byt w przyszłości Smile

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Strony

Skomentuj