Rosja i Chiny zawierają sojusz w celu "detronizacji" amerykańskiego dolara na rynku światowym

Kategorie: 

Źródło: Flickr/ohkylel @twitter/CC BY-NC-ND 2.0

Moskwa i Pekin uczyniły pierwszy krok w celu zawiązania sojuszu ekonomicznego, który ma na celu wyparcie dolara ze światowego rynku monetarnego.

 

Rosja i Chiny zawarły umowę w celu wzmocnienia swoich zależności ekonomicznych, gdy sankcje oraz spadek ceny ropy uderzyły w Moskwę. Częścią tych działań jest, zrealizowane już, otwarcie pierwszego biura Rosyjskiego Banku Centralnego w Pekinie. Ma to dwóm mocarstwom ułatwić uniezależnianie się od konieczności używania amerykańskiej waluty w handlu międzynarodowym.

 

Otwarcie przedstawicielstwa Rosyjskiego Banku Centralnego w Pekinie okazało się perfekcyjnie dograne z czasem rozpoczęcia kooperacji pomiędzy oboma państwa w emitowaniu obligacji, walce z praniem brudnych pieniędzy oraz wspólnych działaniach antyterrorystycznych, głosi oświadczenie Dmitrija Skobelkina, głównego dyrektora Rosyjskiego Banku Centralnego.

 

Rosja w tym samym czasie przygotowuje się do wydania pierwszych obligacji w chińskich yuanach.

 

Rosja i Chiny uzgodniły w maju zeszłego roku, że zaczną wspólnie emitować swoje waluty na rodzimych rynkach, co powszechnie postrzega się jako próbę „detronizacji” dolara na rynku światowym. Jak widać pomimo zmian w Waszyngtonie stary konflikt ma się jak najlepiej, a wręcz zaczyna nabierać niebezpiecznych rozmiarów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika terminator

Tryzubie zmieniasz nicki jak

Tryzubie zmieniasz nicki jak rękawiczki , jedank zawsze jedzie od ciebie bnderowskim  fetorem, który czuć na sto kilometrów. Choroba nienawiści na którą cierpisz neandertalczyku jest niestety nieuleczalna . Cierpiał na nią twój dziad mordujący Polaków na Wołyniu , cierpisz i ty. Tak nienawidzieć innych potrafi tylko rasowy morderca , normalny człowiek nie jest do tego zdolny . Nie pozwala mu na to cząstka duszy ludzkiej zwana sumieniem , ty jestś tego widocznie genetycznie pozbawiony . Znam przyzwoitych Małorusinów mieszkających na Ukrainie i nie wsadzam was do jednego wora , którym tylko trzasnąć o najbliższe drzewo . Ty  nienawidzisz wszystkich których wasza chora banderowska ideologa uznaje za wrogów , dzisiaj to Rosjanin , jutro Polak a po jutrze być może cały świat .Zabierz więc swój szanowny tyłek na jakieś forum waszego " parszywego sektora " i tam głoś  swoje "mądrości ". Znajdziesz tam poklask i zrozumienie dla swych morderczych idei ...

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

ale jak to mówią - "w

ale jak to mówią - "w szaleństwie jest metoda" na wydymanie rosyjskiego społeczeństwa i pozbycie się "nieużytków" na rzecz chińczyków, już raz w historii Rosjanie taki "interes życia" zrobili sprzedając alaskę, a winni wszystkiemu Polscy masoni Smile

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Teresa z Torunia

Sowieckie komuchy powoli

Sowieckie komuchy powoli zdychają z głodu to chcą oddać się po protektorat chińskich komuchów a potem za pomocą jedwabnego szlaku wyeksporotwać to czerwone "dobro" do nas. Mieliśmy komunizm sowiecki, teraz mamy unijny ale chiński to dopiero będzie level hard. I tak pendolinio będzie kursowało na linii Pekin-Wawa przywożąc chińską biblię - książeczkę Mao.

Naczelny watykanu, również zapalony komuch z ustęknieniem czeka aby odwiedzić czerwony chiński raj i oznajmić światu kolejne swoje złote myśli rodem NWO.

Kasa z Europie kończy się, dlatego tak polityczne pieski ujadają z lewa i z prawa o jedwabym szlaku. Wczesniej sprzedali kraj za ruble, teraz za marki/euro a niebawem za juany, chyba że czerwoni płacą tymi obrzydliwymi, kapitalistycznymi dolarami. A przecież wiemy, że każdy rasowy czerowny brzydzi się i takiego kapitalistycznego dolara do rąk nie weźmie.

Portret użytkownika terminator

Wołodi znowu masz atak , sam

Wołodi znowu masz atak , sam będziesz niedługo żarł z głodu portret Bandery . Rosja i Chiny dadzą sobie radę bez twoich "mądrych " rad . W Rosji w tej chwili taka sama komuna jak u was demokracja . O tej kasie z UE która się kończy, to chyba dotyczy was . Europa i USA nie chce już  finansować waszego matecznika faszyzmu i jego złodziejskiego rządu. Chińczycy to mądry naród , podbił gospodarczo cały świat . Wy z nimi gospodarczo nie wygracie , mogli by was w tej chwili wykupić razem z śmieciami i insektami .Nienawiść  doprowadzila już cię do zmiany płci i obiera ci już zupełnie rozum . Zaczynasz bredzić i majaczyć , może to skonczyć się bolesnym zejściem z tego swiata. Poszukaj jakiegoś dobrego proktologa , moze coś poradzi na twe dolegliwości. Da ci żebraku umysłowy jakąś tabletkę na przeczyszczenie albo zrobi lewatywę. Jak sie porządnie wypróżnisz z faszystowskiego łajna na pewno ci się polepszy .

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

panie podlina. ze mną to jest

panie podlina. ze mną to jest tak, kiedyś znałem tylko rosjan z łotwy i rodzimowierców rosyjskich z "Leningradu" no i byli oni trochę pro-putlerowscy wierzyli w putlera tak jak pan (pewnie masz pan jego obraz i się do niego pan modlisz),i nawet im trochę wierzyłem,  lecz teraz mam trochę więcej znajomych z rosji, ukrainy, białorusi, mołdawii i wiesz pan co, niewielu z nich kocha pańskiego idola, wiedzą za to że całe rosyjskie media włączając w to RT to jedna wielka propaganda,i prosty naród rosyjski z "prowincji" jest nią tak ogłupiony a do tego pijany, że nie ma trzeźwego obiektywnego spojrzenia na swój kraj, w przeciwieństwie do ludzi którzy byli zmuszeni żeby wyemigrować,  nie jestem wrogiem żadnego słowiańskiego narodu, jestem wrogiem chazarstwa które od czasów prl i zsrr nie oddało jeszcze władzy.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

propaganda jet wszędzie !!...

propaganda jest wszędzie !!.........Popatrz na Polskę, gdzie większość meNdiów jest w rękach niemców i uSSmanów, którzy bombardują ogłupiały naród swoją propagandą !!........Nie mam portretu Putina natomiast cenię go za inteligencję, która pozwala mu ogrywać zachodnią żydo-banksterską klikę !!........Zauważ, że Putin wywalił z Rosji całe gówno związane z sorosem !!...........To o czymś świadczy !!..........Putin też nie cacka się z banderyzmem, który dla Polski jest śmiertelnym zagrożeniem !!..........To wszystko wystarczy, żeby mieć do niego sympatię !!...........Czy ci się to podoba, czy nie poparcie dla Putina ze strony Rosjan to już około 85% !!.........Nie wiem, jakich ty Rosjan znasz, ale w każdym społeczeństwie znajdą się tacy, którym coś się nie będzie podobać, jednak liczy się to, co sądzi większość !!.........Chciałbym, aby Polska miała polityków pokroju Putina, czy Orbana, a nie pacynki, które tańczą w takt muzyki granej im przez swoich władców !!...........PS: Co do chazarii koleżko, to bardzo możliwe, że to kolejny fejk rzucony przez pejsów jako dezinformacja !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj