Rosja grozi Polsce i Rumunii jądrowym atakiem rakietowym

Kategorie: 

Rakieta Topol - Źródlo: Internet

Od wczoraj polskojęzyczne media emocjonują się informacją, że Rosja zamierza wycelować w Polskę i Rumunię, swoje rakiety balistyczne przenoszące broń jądrową. Oczywiście skrzętnie unika się wspominania o tym, że Rosjanie zapowiedzieli to jako retorsję na budowę tak zwanej tarczy antyrakietowej, której elementy mają się znaleźć właśnie w Rumunii i w Polsce.

 

Kwestię budowy tarczy antyrakietowej spowija od dawna kurtyna hipokryzji. Amerykanie budują rzekomo instalację przeciwko zagrożeniu z Iranu, które jest tak teoretyczne jak zagrożenie ze strony Korei Północnej. Od początku jednak Rosja wyraźnie stwierdza, że tarczę antyrakietową traktuje jako zagrożenie ze strony NATO.

Rosyjscy przywódcy otwarcie mówią o tym, że dookoła ich kraju pojawiają się kolejne amerykańskie bazy i w związku z tym wzrasta poczucie zagrożenia ze strony NATO. Taki punkt widzenia jest prawie nieobecny w polskojęzycznych mediach. Obowiązująca retoryka wskazuje, że Rosja jest agresorem na Ukrainie i grozi też innym krajom, w tym należącym do NATO.

 

Łatwo można się w tym wszystkim zagubić i ulec sączonej nam nieprzerwanie propagandzie, z której wynika, że wojna ukraińska jest wynikiem działań Rosji, a nie knowań USA i Izraela. W rzeczywistości jednak Rosja została zmuszona do działań, bo po "majdanie" w Kijowie, te same siły chciały montować coś podobnego w Moskwie.

Z punktu widzenia Rosjan wygląda to tak, że ich kraj jest osaczany przez Amerykanów, którzy dążą do wojny mającej ugruntować pozycję USA jako światowego hegemona. Polska czy Rumunia będą w takim konflikcie krajami frontowymi, które będą przeznaczone do zniszczenia. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro jesteśmy najwierniejszymi giermkami panów zza Atlantyku, którzy z kolei są wasalami Izraela.

 

Obecnie do rozmów na temat przyszłości Ukrainy nawet nie zaprasza się nikogo z polskich władz. Nie jest to potrzebne, ponieważ jako nieformalna kolonia USA i Izraela robimy i tak wszystko co nam się każe, bez względu na to czy naraża to wszystkich mieszkańców Polski. Wyszydzany w polskojęzycznych mediach Aleksander Łukaszenko odegrał większą rolę w uspokojeniu sytuacji na wschodniej Ukrainie niż pseudopolscy politycy wykrzykujący ku uciesze Ukraińców banderowskie hasła.

Warto sobie zadać pytanie czy stoimy po właściwej stronie dojrzewającego w Europie konfliktu. Ostatnie deklaracje USA, wedle których do krajów frontowych, w tym do Polski, zostanie wysłana ciężka broń pancerna wskazują kierunek w jakim zmierzamy, czyli nieuchronną wojnę.

 

Starcie amerykańsko-izraelsko-rosyjskie w Syrii doprowadziło do zupełnego zniszczenia tego kraju i do powstania potwora w postaci Państwa Islamskiego. Czym może się skończyć kolejna wojna pośrednia, tym razem u naszych granic? Tego nie wie nikt, ale ze względu na zagrożenie atakiem nuklearnym pewne jest jedno - nigdy jeszcze w historii Polski nie było tak wielkiego zagrożenia dla naszego istnienia.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Rosja !!!! DO BOJU

Rosjia Daje jeszcze Polsce i

Rosjia Daje jeszcze Polsce i Rumuni do zrozumienia że ma sojuszników w europie Niemcy Włochy Grecje Kazachstan Irak Arabia Saudysjka Całą Azje Ma Sojuszników oprócz Japoni Indonezji i Filipin A ukraina to pic na wode Tam Ćwicza cała Azja A usa to morda psa ona tylko kombinuje jak tu cala europe rozpieldolić Ja tak powiem Te co Wojny były to wszystko przez tych jankesow je**nych A NASZA ROSJA NAS BRONIŁA WŁASNA KRWIĄ I NIE ZAPOMINAJMY O TYM POLSKA CIAGLE BEDZIE ISTNIALA TAK SAMO JAK UKRAINA NIEMCY I CALA AZJA BO  Андрей Юрьевич Боголюбский ZAŁOŻYLI ŻE EUROPY I AZJI NIE MOŻNA ODDAĆ AMERYKANOM ANI KAWAŁEK ZIEMI A NARODY TE KTÓRE SA NA NASZEJ ZIEMI MAJĄ PRAWO NOSIĆ SWÓJ HERB I GODŁO DO KOŃCA SWIATA A JEŚLI KTÓRE ZDRADZI TO KARA ŚMIERĆ GŁOWY PAŃSTWA I JEGO PODDANYM, mam przykład 10.04.2010 r jak jakis zdrajca probowal rozpoczac wojne bo przed byl u amerykancow '' Namawial nas ze najpierw gruzja potem ukraina i polska a to dzieki naszym bochaterom AZJI I POLOWIE EUROPY Do WOJNY Nie doszło. SZYKUJMY SIE DO OBRONY NASZEJ EURO-AZJI TOWARZYSZE PRZED ZCHODNIA JE**NA AMERYKA
JUZ MOZLIWE ZE W TEN PIATEK WOJNA BEDZIE JAK NASZ TEN JE**NY RZAD DOGADA SIE Z AMERYKANAMI ZEBY COS DO POLSKI GROZNEGO PRZETRANSPORTOWAC CO BEDZIE ZAGRAZAC NASZYM OJCZYZNOM 

Portret użytkownika Jan III Sobieski

"Nasza Rosja nas broniła" 17

"Nasza Rosja nas broniła" 17 września Rosja napadła na Polskę Ribentrop z Mołotowem zawarli pakt rozbioru Polski. "Broniła" nas Rosja również w Katyniu Charkowie i Miednoje i Bóg wie gdzie jeszcze mordowaliście ruskie kacapy Polaków. Dlatego was tak kocham szczerze jak te żesze polaków wywiezionych przez was na Syberię.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Kuku... Kto tam.? To

Kuku... Kto tam.? To ja...żydopolak... Nie "ruscy" nas mordowali, lecz ruscy żydzi. Racz Waść to zapamiętać
86% w NKWD z Berią i wszyscy oficerowie.
A pakt R-M to skutek naszych sanacyjnych żydo-rządów, której jedynym zabiegiem strategicznym było czmychnięcie do żydo-Anglii
 Też racz Pan to zapamietać..
 I PW też... dzieki żydorządom Mikojalczyka i Churchila...
 My tez cuię kochamy szczerze..
 Acha... zapomniałem "Polaku" obrzezany (obrzygany??)  "żesze" pisze się rzesze...

Portret użytkownika bułak

na 100% nie zatakuje

na 100% nie zatakuje atomówkami z dwóch powodów pierwszy to że gdyby jej uzli stracili by sojuszników w Europie bo wpierw na niemcy poszła by chmóra  radioaktywna
 
Drugi powód jest taki ze  gdyby rosja uzyła bomby atomowe wtedy UK,czy USA mogli by użyc i mieli by bardzo dobra wymówkę
 
Rosja jednie straszy bo to od zawsze była ich AS w rekawie  Polacy obecnie sa jak w okresie miedzywojennym ponoc historia uczy ale Polacy omineli te lekcje  nie powinnismy kumac sie z Rosja czy USA  tylko z Niemcami fakt zrobili nam wiele złego ale duzo mniej niz kacapy
 
 

Portret użytkownika achiles

W Warszawie jest siedziba

W Warszawie jest siedziba Związku banderowców w Polsce, zwanym Związkiem Ukraińców Kieruje nim Petro Tyma - zwolennik Bandery. W redakcji gazety ukraińskiej "Nasze słowo" -z siedziba w Warszawie, siedzą dyżurni historycy i oni wchodzą na wszystkie dyskusje, przedstawiają się jako Polacy i opluwają zarówno Polskę jak i Rosję. Dlatego na forum jest tyle wrogich komentarzy na temat Rosji, bo robią to nacjonaliści ukraińscy z "Naszego słowa", znający dobrze język polski i historię stosunków w Europie. 
Nie dyskutujcie z tą banderowską dziczą, a opisujcie znane Wam ich zbrodnie, N I E N A W I D Z Ą tego, i po tym poznacie banderowca, którego przodków nie wykopano podczas Akcji Wisła, lecz przeniesiono z lepianek, do murowanych domów. Dzisiaj nie ma oprócz Litwinów bardziej zajadłych wrogów wszystkiego co Polskie niż mniejszość ukraińska w Polsce, marzą o tym, by Polskę wkręcić w wojnę z Rosją, będa wtedy mogli sięgnąc po “etnicznie ukraińskie” ziemie, które sa w obecnych granicach Polski, a których sie dopomina Prawy Sektor i inni ukraińscy nacjonaliści, co najciekawsze... POPIERANI przez naszych polskojęzycznych polityków, których czas najwyższy W Y M I E N I Ć.

KOPIOWAĆ TEN TEKST I WKLEJAĆ GDZIE SIĘ DA, bo ogłupianie Polaków przez naszych polityków “przyjaźnią” z banderowcami musi się skończyć, bo inaczej będzie powtórka z Wołynia.

Portret użytkownika Prawdziwy Patriota

ten, który wie... Możesz mi

ten, który wie... Możesz mi powiedzieć skąd to wiesz ?  
Nigdzie nie ma napisane jakoby to właśnie żydzi byli za to odpowiedzialni więc się pytam podasz jakieś źródło takowych rewelacji ?  
Do tego dlaczego akurat żydzi ? przecież na razie wszystko co złe przyszło właśnie stamtąd,Rosjanie nigdy nie byli przyjaźnie nastawieni do Polaków wiadomo to już od czasów XVI wieku ich rządy wpajają im propagande,że to MY jesteśmy ci źli a to nie prawda. 
Nie mam nic do obywateli Rosyjskich bo to nie oni są problemem tylko ich władza która jest agresywnie nastawiona do wszystkich narodów np.Gruzji a teraz właśnie na Ukrainie dzieje się to samo co w 1939 jak Hitler pod pretekstem "działań pokojowych" zajął Czechosłowacje i to teraz próbuje to wam przekazać,że jak NATO i USA nie będą działać to wtedy jesteśmy skończeni definytywnie...

Portret użytkownika znawca tematu

źródłem tych rewelacji są

źródłem tych rewelacji są dokumenty. Część z tych dokumentów jest w mojej rodzinie. Z wiadomych przyczyn ci ich nie okażę. A tak dla przypomnienia podaje linka:
http://tojuzbylo.pl/wiadomosc/czy-zydzi-kolaborowali-niemcami-w-czasie-wojny?page=4 - to kłamstwo??!! Są dokumenty i opracowania historyczne. Siedze w tym od lat, stąd moja obsesja na ich punkcie, która okazała sie wskutek ich obsesyjnej obecności we we wszystkich orgamnach władzy niszczcych nasz naród. Słowiański naród Polaków.
 Moje pokolenie wie, kto wstepował do NKWD, UB i SB.
To byli sąsiedzi i znajomi o których było wiadomo, że są żydami.
 Są dokumenty w Archiwach akt tajnych o pochodzeniu naszych polityków. Nic tego nie zakryje, żadne kłamstwo i przemilczenie faktów!!
 Najbardziej parchata zaraza tego świata.
 

Portret użytkownika znawca tematu

Moje chamstwo jest

Moje chamstwo jest inteligentniejsze od twojej kultury. A zmieniam "pseudonim" wg chwilowych kaprysów. Wcale nie udaję kogoś innego i jestem sobą pod każdym nickiem Dalej jestem AMR
Admin mnie zbanował ale nie oznacza to, ze wstydze się tego co mówię. Bo mówie to co inni niesmiało tylko myslą.
 Idiotyczne jest pisać "pierdol się"  w sposób "pi*dol sie.. To czysta hipokryzja.
Chamstwo jest dprzeznaczone dla bydła, które udaje kulturę a jest tylko bydłem.
 Dla ludzi o prawdziwej kulturze i delikatnosci mam swój słownik, który koreluje z nadawaną przez nich delikatnoscią  i sposobem myślenia.
----AMR ma taki temperament...

Portret użytkownika Prawdziwy Patriota

No prawdą jest,że niektórzy

No prawdą jest,że niektórzy żydzi kolaborowali z Hitlerem,tak samo przecież robili niektórzy Polacy,Czesi czy nawet Rosjanie.Nie zgodzę się z twoją tezą dlatego ponieważ nie wszyscy żydzi (czyt.obywatele) tego nie robili,tak samo my obywatele naródu Polskiego nie chcieliśmy współpracować z Hitlerem by był anszym wrogiem bo zajął nasze tereny i powstały takie organizacje jak Armia Krajowa czy Szare szeregi. 
Tak ci ludzie co byli za tym modercom to były największe parchate zarazy,nawet sam Hitler był żydem! 
Co d onaszych polityków lepiej się nie wypowiadać bo to jest katastrofa na wszystkich frontach i każdy Polak Patriota ci to powie.

Ban na czas nieokreślony

Strony

Skomentuj