Rosja głównym podejrzanym ataków sonicznych na Kubie i w Chinach

Kategorie: 

Źródło: Columbus Air Force Base, YouTube/CBS Evening News, Wikimedia Commons

Rosja jest głównym podejrzanym w śledztwie dotyczącym tajemniczych chorób wśród personelu ambasady amerykańskiej na Kubie oraz w Chinach. Według nieoficjalnych źródeł, informacje z przechwyconych komunikatów wskazują na zaangażowanie Moskwy w ataki soniczne.

Śledztwo zostało przeprowadzone z udziałem FBI, CIA i innych agencji. Jak dowiedział się portal ABC News, dowody nie są jednak wystarczająco przekonujące, aby Stany Zjednoczone mogły publicznie obwiniać Moskwę za ataki.

Amerykańscy urzędnicy powiedzieli w lipcu, że wciąż badają problemy zdrowotne urzędników amerykańskiej ambasady na Kubie. Jak się okazało, nadal nie wiadomo, kto lub co kryło się za tajemniczymi chorobami, które rozpoczęły się w 2016 roku i dotknęły 26 Amerykanów.

 

Objawy obejmują utratę słuchu, zawroty i bóle głowy i zmęczenie, co odpowiada objawom lekkiego uszkodzenia mózgu. Amerykański Departament Stanu podał w czerwcu, że grupa dyplomatów wróciła do kraju z ambasady w Guangzhou w Chinach, obawiając się, że również doświadczyli uszkodzenia mózgu.

 

USA sądzi, że w atakach mogła zostać wykorzystana tajna broń elektromagnetyczna, być może w połączeniu z innymi trudno wykrywalnymi technologiami.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Czy chociaż któryś z was,

Czy chociaż któryś z was, opowiedział się za wolną Polską. Nie podległą Rosji, Ameryce czy Niemcom? Na cholerę nam niby ich "opieka" Sami nie możemy rozwiązywać swoich problemów? Oczyścić władzy z wiadomego elementu. Bez sensu jest odwiedzać tą stronę i czytać tylko wpisy od ruskich, czy żydowskich trolli. Chociaż mogą to byc potomkowie daawnych kacapów czy żydów, którzy osiedlili się na stałe w Polsce. A czy ktoś zwrócił uwagę że 85% akcji TVN jest w posiadaniu Rosji! Tak samo Super Stacja. Ale zaraz, jeżeli właścicielem tuby propagandowej jak TVN są Rosyjscy chadecy, no to jak to? Najeżdżają medialnie na swój kraj? Chyba że w ten sposób robi z siebie ofiarę. Bo jak można cisnąć bezkarnie na pracodawce? No chyba że o to chodzi.  PIS w ten sposób ma nadal dużą większość zwoleników robiąc z siebie meczeników, pod czas zakładania nam homonta na psyki. I po diabła ja to piszę, skoro strona jest zdominowana tylkoprorosyjsko.

kolo21

Portret użytkownika kolo21

Od czasów króli, nasz kraj

Od czasów króli, nasz kraj był zawsze pod jakąś okupacją. Zmieniał się król, prezydent, partia ale nadal ci sami rządzili po za kulisowo. W czepkach pływackich oddawali cześć złotemu cielcowi. I to ich zawsze łączyło. A kraj w którym żyli, język którym się posługiwali czy obywatelstwo, to rzecz nabyta i zbędna dla nich. Zawsze sie dziwiłem, dlaczego Polacy nie uciekali widząc jak Hitler i Niemcy się zbroją. A miałem odpowiedź z histori rodzinnej.

Gdy wybuchła wojna, szkopy zajeli wioskę mojego pradziadka. Zapędzili chłopów do stodoły, przed którą pilnował ich jeden wermachtowiec. Reszta chlała w karczmie. Wtedy padł pomysł wśród uwięzionych  a by uciec tyłem stodoły. Ale wystarczył jeden głos sprzeciwu a by plan upadł tak szybko jak się narodził. Nie uciekajcie bo będzie strzelać. To powiedział niestety mój pradziadek. Na drugi dzień, o poranku przyjechało gestapo i wszystkich rozstrzelali. Tak działa sugestia debili na innych trzeźwo myślących. A to dzieję się min też tutaj na forum. Wystarczy jeden debil, a zaraża innych swoim debilizmem.

kolo21

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj