Rosja buduje kosmiczny bombowiec zdolny do uderzenia na dowolny kraj na świecie

Kategorie: 

Wojskowy samolot kosmiczny X-37B należący do US Army - Źródło: US Army

Rosyjscy wojskowi najwyraźniej chcieli, aby ta informacja dostała się do mediów, bo publicznie potwierdzili, że Rosja buduje samolot kosmiczny, którego głównym celem będzie przenoszenie broni jądrowej. Pozyskanie takiej broni pozwoliłoby zaatakować w dowolnym miejscu na świecie w ciągu dwóch godzin.

 

Rosjanie powiedzieli, że budują coś jak zrobotyzowany mini-autobus wypełniony głowicami nuklearnymi. Kosmiczny samolot ma być pojazdem tego samego typu co tajny amerykański X-37B, który również może zostać załadowany głowicami jądrowymi i byłby w stanie zaatakować w dowolnym miejscu na świecie w ciągu kilku godzin. Rosyjscy wojskowi mówią, że ich projekt ma za zadanie dorównanie rozwojowi technologicznemu USA w zakresie kosmicznych dronów i już poczynił duże postępy. Mają nadzieję, że może zostać ukończony do 2020 roku.

X-37B. United States Air Force.

Plan zakłada, aby bombowiec mógł startować normalnie z lotnisku i patrolować przestrzeń powietrzną Rosji. W razie potrzeby będzie się w stanie wznieść w przestrzeń kosmiczną, uderzając w dowolny cel głowicami jądrowymi, a następnie powróci do bazy. Pojazd ma mieć udźwig 20 ton i musi być w stanie rozpędzić się do prędkości hipersonicznych jak rakiety.

 

Zapowiedzi militaryzacji przestrzeń kosmicznej budzą niepokój. Umieszczenie na orbicie broni jądrowej byłoby bez wątpienia aktem naruszenia traktatu o przestrzeni kosmicznej , podpisanego w 1967-tym przez 104 kraje w tym Rosję.

"Państwa nie wprowadzają broni jądrowej lub innych rodzajów broni masowego rażenia na orbitę Ziemi na pobliskie ciała niebieskie lub stacje kosmiczne." - stwierdza Traktat

Jednak nie wspomina o budowaniu pojazdów zdolnych do wyniesienia w kosmos broni jądrowej, a gdy dojdzie do wojny nikt nie patrzy na traktaty, dlatego trudno się dziwić Rosjanom mi Chińczykom, że próbują jakoś się przygotować na to co planują Amerykanie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Portret użytkownika ekstragoon

"Die Zeit": rosyjscy doradcy

"Die Zeit": rosyjscy doradcy kierują antyzachodnią propagandą w Donbasie...

Wynika z nich, że w pracy propagandowej separatyści opierają się na podręczniku autorstwa rosyjskich doradców. Autorzy zalecają pracownikom aparatu propagandowego piętnowanie "profaszystowskiej Ameryki" jako źródła wszelkiego zła. "Po Majdanie władza na Ukrainie wpadła w ręce oligarchicznej proamerykańskiej junty - morderców i złodziei" - czytamy w podręczniku. Dziennikarze powinni porównywać Ukrainę Poroszenki z "faszystowskimi dyktaturami" sterowanymi przez USA. Jako ekspertów, których należy pytać o ocenę wydarzeń, autorzy tych wskazówek wymieniają kremlowskiego nacjonalistycznego ideologa Aleksandra Dugina i doradcę prezydenta Władimira Putina, Siergieja Głaziewa.

więcej na temat: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Die-Zeit-rosyjscy-doradcy-kieruja-antyzachodnia-propaganda-w-Doniecku,wid,18523151,wiadomosc.html?ticaid=117d21

Coś Wam to mówi o zachowaniu niektórych ludzi na tym portalu, czy to nie zastanawiające.

Historia Rosji oczami Łotyszy film: The Soviet Story Polskie spojrzenie: Transformacja Od Lenina do Putina.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

Przed chwilą to trollu

Przed chwilą to trollu banderowski wklejałeś, tylko co z tego wynika??.......

Śmieszny trollina banderowski!!........A jaka ma być propaganda Powstańców z DRL i ŁRL?......Pro-uSSmańska??..........Przecież to żydo-uSSmania zmajstrowała upaińcom banderowski majdan, który wywołał wojnę domową i agresję nazistowskiej junty z kijowa na Donbas!!.......Cała reszta jest zgodna z prawdą, bo przecież dzisiejsza uSSmania jest pro-nazistowska, jeżeli sponsoruje juntę z kijowa, która oficjalnie gloryfikuje nazizm !!............Ja bym bardziej zastanowił się nad takimi jak ty trollami, które staraję się wprowadzać w życie jedną z podstawowych dyrektyw OUN z uchwały z 1990r: 

FRAGMENTY UCHWAŁY KRAJOWEGO PROWIDU ORGANIZACJI UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW (OUN) podjętej  22.VI.1990.

/W.Poliszczuk "Gorzka prawda - zbrodniczość OUN-UPA"- Toronto 1995 - str. 372-379/..............

Przeciwstawiać się wszelkiemu zbliżeniu Polaków i Rosjan zarówno na Ukrainie jak i w Polsce, podsycać wrogość Polaków do Rosjan i odwrotnie, pamiętając, że ścisły sojusz rosyjsko-polski jest poważnym zagrożeniem dla Ukrainy i jej całości terytorialnej...

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika ekstragoon

Padlinka... to ile Ci płacą,

Padlinka... to ile Ci płacą, czy Ty może tak z wałsnej woli jesteś "good frends" kalaasz własne gniazdo chłopie POLSKĘ, która od wieków postrzegała Rosję jako wroga. Jaka ta Polska jest taka jest , ma swoje wady i wiele jest do zrobienia, ale w końcu jest nasza własna. Porozmiawiaj ze starszymi Oni bali się tylko Rusków i Żydów.

Historia Rosji oczami Łotyszy film: The Soviet Story Polskie spojrzenie: Transformacja Od Lenina do Putina.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

Gdy rozmawiam ze starszymi,

Gdy rozmawiam ze starszymi, to oni mówią tylko jedno: "Niemiec przepuścił, a ukrainiec zastrzelił" !!...........I głównie to mówią!!.........Przestań żyć przeszłością!!..........Patrz na tu i teraz!!......A tu i teraz nie Rosja okupuje i wyniszcza Polskę ekonomicznie, tylko żydo-anglo-uSSmańska banksterska mafia, która jeszcze reaktywowała Polsce na wschodzie nazi-banderowskiego potwora upadlińskiego (na szczęście słabego i zbankrutowanego) !!.......Dziś Rosja jest sojusznikiem Polski przeciw twoim ziomalom nazi-upadlińskim i ich bandyckim sponsorom zza oceanu !!.........Polska to moje gniazdo, ale nie twoje!!.......Popierając nazizm i banderyzm na upadlinie kalasz to miejsce ty, a nie ja, ponieważ nikt Polsce nie uczynił tak potwornej rzezi, jak bander-upadlińcy, którzy są śmiertelnymi wrogami Polski !!........To oni i ich żydo-uSSmańscy sponsorzy są dla Polski w tej chwili głównym zagrożeniem !!........Nie Rosja!!.........Kogo ty chcesz oszukać??........Mnie nikt za to co robię nie musi płacić!!.......Nasłuchałem się opowieści i naoglądałem relacji i zdjęć z ludobójstwa na Wołyniu dokonanego rękoma banderowskich upadlińców, więc to co robię, robię z przekonania!!.......Pamięć o tym, co Polsce zrobiły banderowskie upadlińskie ścierwa napędza mnie i wielu Polaków do działania przeciw wam!!..........Juz przegraliście !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika ekstragoon

Zdjęcia są wstrząsające i

Zdjęcia są wstrząsające i bardzo sugestywne....lecz nie zmienia to faktu że Niemcy nam robili rzeczy podobne. Jakoś Niemców się oswoiło i teraz są bardziej pacyfistycznie nastawieni niż Polacy. Sala rzezi jest też inna niemcy kilka mln, (bo nie wiem czy mogę liczyć żydów) Ukraińcy nam ok 200 tys. Ale to niczego nie zmienia mord to mord. Przyjmiemy Ukrainę do UE i ich też bedziemy traktowali jak partnerów. Pamiętaj: Nacjonalizm stwarza nacjonalizm, to jest przesłanie filmu "Wołyń". Nikt nie powinien cierpieć z powodu innego koloru skóry lub wyznania.

Historia Rosji oczami Łotyszy film: The Soviet Story Polskie spojrzenie: Transformacja Od Lenina do Putina.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

mord to nie jest MORD !!.....

mord to nie jest MORD !!........Co innego zabijać wrogich żołnierzy na wojnie humanitarnym strzałem w głowę, a co innego bezbronne kobiety i dzieci poprzez rozcinanie piłą, nabijanie na kołki od płotów, wbijanie gwoździ w glowę.............itd, bo tych zwyrodniałych sposobów upadlińcy mieli dziesiatki!!........mord to nie MORD !!........PS: Przestań śnić!!.......Nazi-banderowswka upadlina nigdy nie wejdzie do hujni gejropejskiej !!.....Z dwóch powodów!!......Po pierwsze: hujnia gejropejska się sypie i wkrótce bedzie to hujnia islamska, a po drugie: nazi-upadlina rozpadnie się na części, czego juz jesteśmy świadkami i czemu z radością kibicujemy!!.......Nazi-banderowska upadlina to śmiertelny wróg Polski!!.......Albo Polska albo nazi-upadlina!!........Ja i wielu Polaków wybieramy Polskę, a banderowski syf niech sczeźnie !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Historia Rosji oczami Łotyszy film: The Soviet Story Polskie spojrzenie: Transformacja Od Lenina do Putina.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

śmieszna jestes trollino

śmieszna jestes trollino banderowska!!..........Takie oświadczenia są tylko czczą gadaniną i niczym więcej !!.........Bankrut upadliński prowadzący wojnę domową z własnymi obywatelami, z niewyobrażalną skalą korupcji na swoim terytorium nigdy do hujni gejropejskiej nie wejdzie !!........Takie śmieszne oświadczenia przypominaja mi oswiadczenia róznych przedstawicieli uSSmaństwa, które zapewnia, że juz właśnie będą się zajmować zniesieniem wiz dla Polaków!!.......Jesteś skrajnie dziecinny !!...........PS: dwa powody, dla których nazi-upadlina nie wejdzie do hujni gejropejskiej: 1. Hujnia gejropejska się rozpada i za parę lat bedzie juz hujnią islamską! 2. Nazi-upadlina też się rozpada, co właśnie obserwujemy ku naszej uciesze !!........Nazi-upadlina to śmiertelny wróg Polski !!.......Albo Polska, albo nazi-banderowska upadlina!!........Ja i wielu Polaków wybieramy Polskę, a nazi-upadlina niech szczeźnie !!........PS2: "artykÓł"..........może jednak "artykuł" !!..............I ty chcesz być wiarygodnym dyskutantem??........Najpierw nauka podstaw, a potem sprawy poważniejsze !!.........Juz nawet nie chce mi się z ciebie smiać !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika ekstragoon

ale merytorycznie jestem

ale merytorycznie jestem lepszy - prawda....zero piany, same argumenty. Wiesz z tą ortografią to się zastanawiam czy przypadkiem nie chcesz być bardziej papieski od Papieża, tzn. wytłumaczę Ci. Osoby które się podszywają za Polaków będą punktowali wszelkie niedoskonałości antagonisty, w tym wypadku moją orografię. Starają się tym samym dyskredytować oponenta, przy jednoczesnym braku wiarygodnych argumentów. A wiesz że już przestaje sie stosować ogonki w Polskich literach, tak piszą młodzi ludzie lub z mojego pokolenia gdy DOS nie dostarczal takich ekstrawagancji.

Pisanie na klawiaturze powoduje (u niektórych) wsteczny analfabetyzm, i to właśnie u mnie występuje - naprawde ubolewam nad tym.

Historia Rosji oczami Łotyszy film: The Soviet Story Polskie spojrzenie: Transformacja Od Lenina do Putina.

 

Strony

Skomentuj