Rosja będzie eliminować wszelkie zagrożenia dla jej wojsk w Syrii, oświadczył Putin

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Global Panorama/CC BY-SA 2.0
Możemy być pewni, że kolejne zestrzelenie rosyjskiego samolotu lub ewentualny atak na żołnierzy czy infrastrukturę lądową spotka się ze zdecydowaną odpowiedzią Rosji. Władimir Putin dziś ogłosił, że wszelkie zagrożenia będą po prostu eliminowane.

 

Przede wszystkim chodzi tu o islamistów z ISIL, którzy kontrolują 70% Syrii oraz część Iraku. Jednak jego wypowiedź dotyczyła wszelkich zagrożeń, łącznie z Turcją, która jakiś czas temu zestrzeliła rosyjskiego Su-24. Trudno powiedzieć co się wydarzy gdy zachodnia koalicja, przypadkiem lub celowo, zaatakuje obiekty należące do Rosji.

 

Irak wciąż domaga się od Turcji aby wycofała swoje wojska, jednak prezydent Recep Tayyip Erdogan wykluczył taką możliwość. Ostatecznie może dojść do sytuacji w której władze Iraku poproszą Rosję o pomoc, ale USA i państwa arabskie bez wcześniejszej zgody chcą tam wysłać aż 100 tysięcy żołnierzy.

 

Stany Zjednoczone aby wesprzeć Turcję w jej konflikcie z Rosją ogłosiły, że to Assad współpracuje z Państwem Islamskim i kupuje ropę od terrorystów. Jest to oczywisty absurd - islamiści przejęli pola naftowe, walczą z wojskiem i próbują obalić rząd, więc dlaczego mieliby jeszcze chcieć handlować z władzami Syrii, skoro mogą robić to z Turcją i Izraelem?

 

Ostatnie wydarzenia na Bliskim Wschodzie wskazują, że najbliższe miesiące będą bardzo napięte. Gdy Rosja wyśle do Syrii 150 tysięcy żołnierzy a USA wraz z bogatymi państwami arabskimi kolejnych 100 tysięcy do Iraku, można będzie spodziewać się dosłownie wszystkiego, łącznie z wybuchem wielkiej wojny.

 

 

Na podstawie:

http://www.bbc.com/news/world-middle-east-35070204

https://www.rt.com/news/325539-iraq-turkey-invasion-erdogan/

http://english.alarabiya.net/en/News/middle-east/2015/12/11/Putin-any-targets-threatening-Russia-forces-in-Syria-must-be-destroyed.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rezun

Ten cały Włodi czy jak mu tam

Ten cały Włodi czy jak mu tam nie jest Ukraińcem, tylko pajacem mającym za cel doprowadzanie wszystkich do szału i sprowadzanie dyskusji do rynsztoka. Jestem Polskim Ukraińcem i mówię Wam, że Ukraina to prowincja po części Polski, po części Rosji, która niepodległość dostała od Nowych Władców Świata ale jej nie utrzyma, bo jest to stan jej obcy. To tak, jakbyście dali niepodległość Mazowszu. Część Ukraińców nawet nie mówi po rusińsku (ukraińsku), tylko po rosyjsku i jest duszą i ciałem oddana Rosji. A ta część, co tak bardzo manifestuje ukraińskość jest w sporej mierze antypolska, pamiętająca ucisk polskich panów nad ludem i krwawe tłumienie prób oporu i protestów. To była jedna z przyczyn wydarzeń na Wołyniu, których normalni Ukraińcy się wstydzą. Niestety, ale władcy Europy popierają ludzi niskiego stanu, będących pogrobowcami zbrodniarza Bandery a ci dorwawszy się do władzy robią to, co rozpasane chłopstwo umie najlepiej: kradną, kłócą się, zabijają i niszczą Ukrainę. To, co powiedział Bismarck o Polakach, świetnie pasuje do obecnie rządzącej Ukrainą czerni: Nie trzeba ich niszczyć - dajcie im niepodległość a sami się zniszczą. I właśnie się niszczą, Rosja tylko chce część uratować, ale żydowscy rządcy świata ogłosili to agresją. Źle zrobili Polacy, że odmówili propozycji włączenia części Ukrainy do Polski, to mogłoby uratować ojczyznę moich przodków przed zupełną degradacją i rozkradzeniem. Teraz idzie złe, a jedyna szansa Białej Europy to sojusz Polski i Rosji - bo Niemcy to słudzy żydów i Europę wydają na zatracenie.

Portret użytkownika Бронислав

Liczę na wysoki wyrok dla

Liczę na wysoki wyrok dla tego łotra.Nie wiem co on działąniami antypolskimi na portalu patriotów chciał osiągnąc, cieszę się że to koniec jego na znz.
Do tego trolla jeśli jeszcze go nie przymknęli:
Ukraina to sztuczny twór istnieje 20 lat. To tak jak np. w rosji jest republika mordowii. Podział rosji administracyjny to obwody, republiki, kraje itd. Ukrainia jak wróci do macierzy też będzie krajem tylko wchodzącym w skład Rosji. Rusini to jeden naród bo przecież tam - ukraina - nie ma mowy o narodzie, wytłumaczyłem to mojej żonie(ukraince). Chyba na wosie się uczyłeś jakie warunki trzeba spełnić żeby mówić o narodzie. Jakim językiem posługuję się na ukr?? No właśnie masz odp. takim samym jak w opkupowanym przez Zsrr Rosję - rosyjskim. Proste nie ma języka ukr. To po prostu kraj taki sam jak Ałtajski, Kamczacki czy Krasnojarski.  Ja się dużo dowiedziałem od żony + nauczyła mnie języka ROSYJSKIEGO, bo nie istnieje ukraiński. Teraz mieszkamy w Nowojaworowsku. Pozdrawiam wszystkich słowian.(Czechów, Polaków(Lechitów), Rusinów (Rosjan). Wiele narodów np. Węgrzy nazywają Nas Polaków Lechici (Lengyel od Lecha). A ogóle sama etymologia słowa ukraina jest dla was poniżająca. U-kraja, ale jakiego? U Rzeczpospolitej ów twór był tak nazywany jako kraj pogrniczny, pogranicze dla województwa kijowskiego. O polakch można powiedzieć że mają wysoką rozwiniętą kulturę wśród słowian a o banerowcach że mają wysoką kulturę zarzynania xD. Widać żydowskie wpływy teraz nad ukrainą. Ukraincy to Rusini, tak jak ślązacy to Polacy.
Dlatego miliony ukrainców chcą właczenia ua do fr. Już niedługo jeśli cię skażą wyrokiem prawomocnym będziesz mógł być dumny że karę za grożenie Polakom zarzynaniem odbędziesz w Federacji Rosyjskiej - kraju Ukraińskim.
 

Portret użytkownika Mojeimię44

Achilles niestety Rosja

Achilles niestety Rosja została przyparta do muru. Syjonistom za bardzo zależy na rosyjskich złożach żeby odopuścili. Sam zobacz jak daleko się te gadzie plemię posunelo? Do czego jest zdolne żeby tylko osiągnąć swój cel czyli zdobycie Rosji. Okrążono Rosję z każdej strony świata wojskami szatanow zjednoczonych wraz z ich demonów racją. Militarnie Rosja jest w szachu. Strategicznie w szachu. Niestety ekonomicznie też jest w szachu. Ekonomię Rosji zniszczono przez nielegalny wywóz ropy z Iraku Syrii itd. Szatanska smoła jest w cenie. Kupują to smołę od isis za grosze przez co spada na nią popyt na rynku legalnym i cena nurkuje w dół. Straszne rzeczy szatany zjednoczone światu zgotowaly. Putin osobiscie parę lat temu mówił, że to tylko kwestia czasu do wybuchu III wojny światowej. Mówił o tym że Rosja będzie próbowała jak najdłużej utrzymac pokój na świecie i że nie będzie się dawać prowokacji jednak teraz to już beznaczenia bo Rosja nie ma innej możliwości jak bronić się militarnie albo oddać władze w Rosji szatanom z syjonistami masonami i illuminatami. Sad przykro mi ale coraz miej jest państw które nie podpisały paktu z szatanem. Polska zrobiła to w latach 80 . Ukraina robi to obecnie. Europa sprzedała się chwilę po zakonczeniu II wojny światowej a bliski wschód i Afryka walczą. Straszna jest ta ostateczną wojna miedzy dobrem i złem. Najważniejsze żeby społeczeństwo się obudziło i zauważyło że żyjemy w trakcie apokalipsy i ustało po dobrej stronie. Jeśli tego spoleczenstwo nie zrobli cały świat będzie płonął przez ropę, smołę i jej pochodne. Im więcej osób zrozumie tym miej zginie. Ja do tego podchodze w sposób bezstresowy bo wiem jak to się skończy. Jednak niektorzy ludzie będą mieli prze....ne za zdradę świata a u nas za zdradę raju i zrobienie z niego kraju. Sami zoboczycie. Czy kwestia ropy smoły i ognia nie kojarzy wam się z piekłem? Jeśli nie to znaczy że nigdy się nie obudzicie i zginiecie marnie w ogniu szatanow zjednoczonych i państwa nazwanego Israel (is real) chociaż z realnościa państwo te nie ma nic wspólnego i raczej powinno się nazywać norael (no real).

Portret użytkownika U_P_Adlina

Zobaczcie, jak banderowska

Zobaczcie, jak banderowska wsza włodi nagle sie rozpisała! Nigdy go nie widziałem w takim stanie!! Musi być bardzo sfrustrowany działaniami Rosji, bo wpadł w trans!! Skopiował troche artykułów z jakichs szmatławych żydo-mediów i wkleił. Reszta to jego psychodeliczne imaginacje, które nawiedzają go, gdy korzysta z niezwykle zaśmierdziałego wychodka za lepianką, w której prowadzi swoje plugawe życie w jakiejs upadlińskiej dziurze. Gdyby jeszcze te obłąkane imaginacje pozostawiał tylko sobie, ale nie...................on koniecznie chce się nimi podzielić. Włodi, my na tym portalu nie zajmujemy sie chorymi psychicznie dewiantami!! Idż do Poradni Zdrowia Psychicznego i tam opowiedz lekarzom, co ci się przedstawia w tym twoim smierdzącym wychodku!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika U_P_Adlina

Nie rozumiem cię adminie tej

Nie rozumiem cię adminie tej strony, dlaczego wykasowałeś moje posty do zwyrodnialca banderowskiego włodiego?? Zauważyłeś chyba, że ta antypolska kanalia ubliża nie od dzisiaj forumowiczom ale dziś przeszła sama siebie, pisząc, jak to bedzie zarzynać Polaków i innych wrogów banderyzmu!! Skasowałeś co prawda i jego część postów, ale nie rozumiem, dlaczego tez niektóre moje, bo choć ostro odpowiedziałem temu dewiantowi, to jednak nie wszystkie moje posty były w takim tonie, ale ty wywaliłes i te w których nie było wulgaryzmów!! czyżbys nagle stał sie zwolennikiem banderowskich kanalii??!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Wojox

Nie jestem adminem, ale

Nie jestem adminem, ale musisz używać normalnego języka. Włodi dorabia, jest hejterem i z tego utrzymuje dzieci. Każdy ma swój sposób na życie. Przez takie  "nieodpowiedzialne" pisanie z portalu robi się ściek. Wiesz jakie wszystko jest teraz "śliskie", mowa nienawiści i inne teksty nie są mile widziane w lewckim ustroju NWO. Ale niebawem się to już zmieni. Bo każdy balon można pompować tylko do pewnego momentu...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika U_P_Adlina

normalnego jezyka używam w

normalnego jezyka używam w normalnych rozmowach, ale z dewiantem, który pisze, że bedzie kogos zarzynał trudno jest uzywac normalnego jezyka!! I nie usprawiedliwia go, ze jest trolem! Takie teksty powinny być nie tylko wywalane, ale też taka kanalia powinna być usuwana z forum

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika John Moll

Witam, to nie admin lecz ja

Witam, to nie admin lecz ja usuwam posty. Staram się kontrolować sytuację na forum i usuwać prowokacyjne wpisy, choć nie zawsze udaje się to zrobić na czas. W ostatnim czasie byłem zmuszony usuwać kolejne komentarze, które na tym portalu są zwyczajnie niepotrzebne.

 

Mam prośbę do Ciebie i wszystkich innych forumowiczów. Proszę nie karmić trolli. Ich wulgarne i agresywne wpisy będą usuwane gdy tylko zostaną namierzone. Ewentualnie proszę je zgłaszać. To ułatwi sprawę i przyspieszy reakcję.

 

PS: Wpisy wyrażające swoje zdanie są ok. Ale wpisy atakujące innych użytkowników są wycinane lub usuwane w całości.

 

Pozdrawiam.

Portret użytkownika Wojox

Dodam od siebie że o wiele

Dodam od siebie że o wiele fajniej czyta się merytorycznie sensowne wypowiedzi, nawet kiedy pokazują kontrowersyjne poglądy piszącego. A jak do pisania dokładamy emocje od razu to widać i posty są do "ścieku". Albo ZnZ jest portalem innym niż wszystkie, albo stanie się jak wszystkie inne, na które nigdy nie wchodzę z powodu podobieństwa merytorycznego do ogólnie pojętego "mainstreimu" który jest kontrolowany przez siły NWO...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Strony

Skomentuj