The Rolling Stones po raz pierwszy w historii wystąpią na Kubie

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Legendarny brytyjski zespół The Rolling Stones pod koniec marca 2016 roku po raz pierwszy da koncert na Kubie. Taka informacja pojawiła się na facebookowej stronie TV Cuba. Występ w Hawanie będzie ostatnim na trasie Ole Tour w Ameryce Łacińskiej.

 

Wszystko zaczęło się 3 lutego br. w Chile. Potem muzycy zagrają w Argentynie i w Urugwaju, a zakończą występy pod koniec marca na Kubie. Koncert, którego data nie jest jeszcze dokładnie znana, odbędzie się w miejscu Athletic na przedmieściach Hawany. 

Brytyjski zespół dołączy do listy znanych artystów, którzy odwiedzili Kubę w ubiegłym roku. Wcześniej zawitał tam m. in. brytyjski piosenkarz rockowy Ozzy Osbourne.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Masoni z Loży Złotego Świtu

Masoni z Loży Złotego Świtu na Kubie. To dopiero nowina. Widać, że Ciemni nie odpuszczają i szukają nowych „dusz” na Kubie. Ale te cztery beztalencia z rachitycznie podrygującym liderem raczej się tam nie spodobają. Bo tam króluje Salsa, a poczucie rytmu Kubańczycy mają we krwi.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Skomentuj