Rok 2013 może przynieść początek światowego totalitaryzmu

Kategorie: 

Źrodło: commieblaster.com/nwo-cfr-bilderberg/index.html

Jeśli twoje życie składa się ze złudzeń serwowanych przez propagandę telewizyjną, oszukańcze pseudo wiadomości i wieści ze świata celebrytów to lepiej nie czytaj tego tekstu, ponieważ możesz sobie zburzyć swój poukładany świat, w którym pozornie wszystko ma jakiś sens.

 

Jak zwykle na początku roku w mediach roi się wręcz od przewidywań odnośnie tego, co nas może spotkać w ciągu zbliżających się 12 miesięcy. Niestety w natłoku doniesień medialnych trudno o optymizm i większość analityków sugeruje, że to będzie bardzo trudny czas. Niektórzy idą dalej sugerując, że będzie to okres narastającego totalitarnego szaleństwa wymierzonego w normalnych ludzi.

 

Ma się to odbywać na różnych płaszczyznach, ekonomicznej, społecznej, politycznej i innych. Niektórzy uważają, że w 2013 roku będziemy wspominać rok, 2012 jako stare dobre czasy.

 

Amerykańskie społeczeństwo coraz bardziej się polaryzuje i podczas gdy większość nadal jest pochłonięta wiara w swoje polityczne bóstwo, jakim został podejrzany osobnik o nazwisku Obama to wielu obywateli tego kraju z przerażeniem patrzy na to, co planuje "charyzmatyczny tyran" jak bywa często określany afroamerykański prezydent Stanów Zjednoczonych.

 

Niektórzy stwierdzają, że George W. Bush był tylko tyranem a Obama poprzez umiejętne stosowanie neurolingwistyki stał się niebezpieczny. Wachlarz zarzutów, jakie wysuwają pod jego adresem przeciwnicy zdaje się wskazywać na to, że celem prezydencji Baracka Obamy jest dostosowanie USA do pryncypiów narzuconych w Unii Europejskiej. Bywa to nazywane po imieniu, jako drogą do komunizmu.

 

Ludzie zwracają uwagę, że Obama planuje rozbrojenie Amerykanów a tragedie takie jak w Newtown wywołane przez kolejnych szaleńców na Prozacu mogą być nieprzypadkowe. Wiele osób obawia się kolejnych tego typu zdarzeń, które mogą być nawet inspirowane przez amerykańskie służby, aby wymusić rozbrojenie tego narodu. Niektórzy zwracają uwagę, ze podobnie charyzmatyczny był Adolf Hitler i Stalin i również zaczynali swój totalitarny plan od rozbrojenia obywateli.

 

Podobieństw jest zresztą znacznie więcej a to, że pewnych rzeczy nie nazywamy po imieniu jest tylko kwestią semantyki. Zresztą ostatnio nawet w Polsce daje się zauważyć tendencję do nazywania wszystkiego, co nielewicowe, jako w oczywisty sposób faszystowskie. W roku 2013 te procesy z pewnością się znacznie nasilą.

 

Wśród wielu prognoz przewija się przekonanie, że nadchodzący rok przyniesie montaż państwa policyjnego. Można powiedzieć więcej, to już się odbywa czy to poprzez wszechobecne kamery przemysłowe czy też tworzenie różnorakich służb inwigilujących obywateli. Polska już jest europejskim liderem pod względem podsłuchów obywateli a ostatnie zakusy polegające na bezczelnym rabowaniu kierowców wskazują nam kierunek, jaki obejmą władze. Więcej kontroli, więcej sankcji i dolegliwości w stosunku do obywateli.

 

Sytuacja w innych krajach zachodnich jest podobna. Wszystko to sprawia wrażenie realizacji jakiegoś scenariusza, którego finałem będzie słynny Nowy Porządek Świata z Globalnym Rządem. Gdy posłucha się retoryki Obamy i Tuska można się zdziwić jak podobnie się wypowiadają, te same frazesy o miłości a w tle plany budowy hydry urzędniczej wspomaganej służbami specjalnymi.

 

Wszelkie problemy, jakie mamy na świecie są wywoływane przez rządy, które w odpowiedzi na nie oczekują jeszcze większej władzy i kontroli nad obywatelami. Można odnieść wrażenie, że państwa zamierzają ograbić nas z naszych pieniędzy czy to zwykłym rabunkiem podatkowym za pomocą aparatu ucisku, czy też za pomocą ukrytych metod takich jak inflacja i kreowanie długu, który trzeba przecież spłacać.

 

Rok 2013 będzie z pewnością kolejnym czasem ekstremów pogodowych takich jak powodzie, huragany i susze. Do tego może dojść ewentualna aktywność słoneczna o ile nasza gwiazda zdecyduje się w końcu wrócić w ramy jakiejkolwiek regularności.

 

Ten rok ma być też czasem wojen. I tak jest ich aż nadto, ale skuteczne wprowadzenie NWO wymaga pacyfikacji krajów islamskich, które skutecznie opierają się wszelkim próbom zachodniej indoktrynacji. Wszystko wskazuje na to, że na wiosnę 2013 możemy być świadkami kolejnego spektaklu z "bronią masowej zagłady", który już wcześniej doprowadził do zniszczenia Iraku. Teraz na celowniku są Szyici. Syria jest rozszarpywana od wewnątrz dokładnie tak jak postąpiono z Libią a w kolejce czeka Iran.

 

Nikt nie zadaje pytania o to, dlaczego uzbrojone w broń atomowa USA i Izrael odmawiają prawa posiadania takiego taktycznego uzbrojenia Iranowi. Nie łudźmy się, że w tej materii coś się zmieni. Konflikt zbrojny jest też bardzo prawdopodobny w obrębie Morza Wschodniochińskiego gdzie do starcia dążą dwie potęgi, Chiny i Japonia. Można powiedzieć w przenośni, że gaz już się dawno ulatnia, pozostaje pytanie czy pojawi się iskra.

 

Czarne wizje przyszłości można mnożyć w nieskończoność, ale warto mieć nadzieje, że splot jakichś nieoczekiwanych okoliczności spowoduje, ze konstruktorzy światowego ładu zostaną zmuszeni do porzucenia swoich planów globalnej kontroli i totalitarnego ucisku.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika C-nin

  Myślę, że Polska nie podda

  Myślę, że Polska nie podda się bez walki. Jesteśmy silnym narodem i historia pokazała, że nie tak łatwo nas wytępić. Teraz chcę sprawic abyśmy wymali śmiecią naturalną (niski przyrost naturalny) ale wkrótace ta tendencja sie zmieni.

Portret użytkownika costass

Witam ludziska , czytam to na

Witam ludziska , czytam to na temat NWO i widze że wiecie że dzwonią ale nie bardzo wiecie gdzie , otóż poczytajcie więcej na temat NWO i dowiecie się kto za tym stoi,
opornym podpowiem , masoneria(wolnomularstwo) a nad nimi jeszcze stoją iluminaci , tak dokładnie ci sami opisani w książce Browna. Teraz uwaga< masoneria jest powiązana z innymi tzw sektami , m-dzy innymi scjentologami i świadkami jechowy, ich plan jest bardzo podstępny i prosty w istocie ; maja oni kontrolę nad mediami : telewizją i przemysłem muzycznym , filmowym : w ten sposób kreują społeczeństwo liberalne , takie które akceptuje wszelkie odmienności (homoseksualizm , ateizm , aborcje , eutanazje i wiele in.) , stosują oni politykę antyrodzinną , z ich inicjatywy powstał ruch NEW AGE który promuje człowieka samego w sobie , głosi że każdy jest wolny i ponad wszystkim. Wszystkim kojaży się to z wolnością ale prowadzi to do totalnego haosu , tzw "róbta co chceta" , fajne , co? kojaży wam się z czymś?
Kolejnym celem tego światowego rządu ma być wprowadzenie jednej wspólnej religii na całym świecie , no i tu jest problem bo np Islam jest bardzo głęboko zakorzeniony i będą mieli duże problemy aby go wyeliminować dlatego tak podsycają wszelkie konflikty w tym rejonie i nagłaśniają w opinii publicznej jacy to oni są źli , Katolicy nie będąstanowili takiego problemu gdyż są bardziej tolerancyjni a niektórzy nawet z entuzjazmę przyjmą nową mniej wymagającą religię.
Narzędziem w wprowadzaniu nowej religi ma być Projekt Blue Beam przy użyciu nowoczesnej broni HAARP , radzę wam poczytać na ten temat.
Także Matrix raczej nas nie ominie w walce z NWO , z tą tylko różnicą że będziemy musieli chyba ukrywać się w lasach jeśli będziemy chcieli zachować trochę wolności.
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze się odezwę, zainteresowanych zapraszam na PBM ew TOROWISKO , tam możecie pisać normalnie bez skrępowania o wszystkim.

Portret użytkownika Moro

O tym już przeciętny

O tym już przeciętny gimnazjalista wiedział 2-3 lata temu. A co do iluminatów to kto nimi jest? Czy to przypadek że są nimi Rotschildowie, Rockeffelerowie i Morganowie? I czy to przypadek że wszystkie te rodziny są żydowskiego pochodzenia? Zastanów się...

Portret użytkownika dajte pokój

Pierdoły takie naćpane nie

Pierdoły takie naćpane nie ubite .Takie artykuly zniechęcają do czytania ZNZ ludzi ciekawych świata.Jakieś sito zróbcie bo to będzie portal już tylko dla wariatów i nikt nie uwierzy w chemtrailsy i inne poważne zjawiska, które powinniśmy  obserwować-conajmniej.
Baaardzo proszę- zróbcie z tym jakiś porządek.
 

Portret użytkownika hopsiup

Ale tłok.... Jak ja się tu

Ale tłok.... Jak ja się tu zmieszczę? Hmmm.
W ramach reedukacji - no cóś takiego przed nami - oglądam tvn i uczę się co kolega Michnik podaje do wierzenia. Uj, uj, co za frapująca "lektura".
Dzisiaj w Polsacie podawali, że będzie lepiej. Tak przynajmniej "czynniki rządowe". Nie ma to jak dobre "pranie mózgu". Ha.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Obalenie światowego

Obalenie światowego totalitaryzmu jest proste. Światowy totalitaryzm opiera sie na spreparowanym prawie. Społeczny bojkot ustaw spowoduje, że "wszystkich nie zamkną"... Społeczny wyraz nieposłuszeństwa poparty wojskową solidarnością oraz solidarnością służb jest powaznym zagrożeniem dla totalirtaryzmu. BNastepnym etapem jest bojkot wyrobów przemysłowych .
 Nie kupujmy sobie wygodnictwa... Nic nie jest tak dotkliwe dla globalistów jak utrata zysków.
 Stosowanie metody "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta" jest uniwersalną metodą do osiągnięcia zwycięstwa . Stosujmy ją.
Potrzebmy jest charyzmatyczny i wojskowo przygotpowany inteligentny ( IQ> 160)  przywódca z dobrym zapleczem informatycznym, hakerskim wprowadzającym zamęt i intrygi w ogniskach władzy..napuszczający jednych na drugich... ale dla naszego interesu
 Znikną szybko te bazyliszkowe uśmiechy naszych przywódców... Póki nie dogadali się jeszcze...
Ostatni etap... to pół-pokojowe przejęcie władzy i oddanie jej ... wspólnotom plemiennym...
Szczegóły w opracowaniu...

Portret użytkownika stereo

generalnie racja. trzeba

generalnie racja. trzeba pamietać że totalitaryzm jest systemem stworzonym przez nikogo innego tylko przez ludzi w celu kontroli innych ludzi więc skoro człowiek taki system skonstruował to także człowiek może ( i powinien go obalić). z historii wynika też że każdy ustrój totalitarny był wprowadzany przy zdecydowanej aprobacie wiekszości społeczeństwa co także świadczy iż ludzie jako społeczność są dość podatni na manipulację(bo w ich oczach system nie wyglądał tak groźnie jak się potem okazywało)Ale ewentualna osoba o cechach jakie podajesz podajesz powinna być nie tyle super inteligentna co pełna altruizmu bo w sumie takie przymioty jak charyzma, bogate zaplecze militarne,techniczne i informatyczne i zdolności dowódcze stworzyłyby z niego de facto nowego "wodza" ( no bo niewielu da radę oprzeć się pokusie zatrzymania przy sobie tak wielkiej władzy jaką posiada). zresztą już dawno ktoś stwierdził że władza nie powinna być skupiona w rękach jednej osoby. Ale niezależnie od tego w jaki sposób zabralibyśmy się za obalanie systemu i tak zawsze trzeba kogoś lub coś utopić we krwi.

Strony

Skomentuj