„Rodziny smoleńskie” tracą zaufanie do Macierewicza. Czy poznamy w końcu prawdę?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Antoni Macierewicz miał być „buldogiem”, który razem ze swoją komisją, wyszarpie prawdę o katastrofie smoleńskiej. Jednak lata mijają, a cierpliwość ludzi najbardziej zainteresowanych wynikiem śledztwa, już się kończy.

PiS po dojściu do władzy hucznie zapowiadało rozliczenie wszystkich winnych zaniedbań, dotyczących prezydenckiego lotu do Smoleńska, w wyniku którego zginęło 96 osób, w tym tak ważnych dla państwa, jak Para Prezydencka, szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego czy prezes Narodowego Banku Polskiego.

Dla Jarosława Kaczyńskiego była to sprawa ekstremalnie ważna przede wszystkim z osobistego punktu widzenia. W końcu śmierć poniósł jego brat bliźniak z małżonką. Oczywiste jest to, że za rozwój wydarzeń, a raczej jego brak, odpowiadał rząd Donalda Tuska, który przekazał prowadzenie śledztwa stronie rosyjskiej, efektem czego po 11 latach, nadal nie udało się odzyskać wraku prezydenckiego samolotu.

Wiadomo było, że będzie ciężko ustalić coś bez podstawowego źródła informacji, jakim była ta maszyna. Jednak PiS nie szczędził środków na komisję pod kierownictwem Antoniego Macierewicza, choć nieżyjący już generał Sławomir Petelicki mówił, że Amerykanie na pewno wiedzą, co się wtedy wydarzyło i po prostu trzeba poprosić o udostępnienie nagrań z ostatnich chwil lotu.

Zatrudniono wielu specjalistów z zagranicy, zrobiono filmy wyjaśniające przebieg wypadku lotniczego. Główna teza brzmiała i brzmi: na pokładzie doszło do wybuchu.

Skoro tak, pojawia się naturalne pytanie: kto był sprawcą tego wybuchu? Samolot tuż przed lotem wrócił z przeglądu w Rosji. Wielu ludzi mających wiedzę na ten temat, padło ofiarą „seryjnego samobójcy”. Wiadomo, że Putin miał motyw, w końcu Lech Kaczyński stanął na czele nieformalnej koalicji wspierających Gruzję przed rosyjską inwazją. Sprzeciwiał się otwarcie neoimperialnej polityce Kremla, mówiąc to w obecności Putina na Westerplatte, w czasie przemówienia z okazji obchodów 70-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Ludzie, z którymi rozmawiała Anita Gargas - dziennikarka śledcza TVP - przyznawali, że to był zamach oraz, że ten, kto odrzuca tę tezę, jest po prostu naiwny. Mówili, że sami do tego dojdziemy. Gdyby jednak bezspornie ustalono, że faktycznie doszło do zamachu ze strony rosyjskiej, to byłby to powód do wypowiedzenia wojny.

Pierwsza wojna światowa wybuchła z powodu zabicia arcyksięcia Ferdynanda. W Smoleńsku zabito prezydenta z Pierwszą Damą, najwyższe dowództwo wojskowe i szefa najważniejszej instytucji finansowej. Argument za wojną byłby jeszcze większy!

Gdyby „ludzie Macierewicza” przedstawili dowód światu, trzeba by coś z tą Rosją zrobić? Pytanie, co? Złożyć doniesienie na Putina, Miedwiediewa, FSB? Putin zagwarantował sobie bezkarność do końca życia, podobny handicap otrzymali ludzie z jego najbliższego otoczenia. Nikt, kto wtedy był w Rosji u władzy, nie odpowie przed żadnym sądem.

Tak więc, co? Zamach na Kreml? Wtedy to Rosja wypowie wojnę Polsce i jak to kiedyś zgrabnie ujął Żyrinowski „zostaniemy całkowicie zniszczeni”.

Inna forma represji wobec tego państwa? Efekt taki sam, Rosja wjeżdża czołgami do naszego kraju, załatwia sprawę w kilka dni i po zabawie.

Tak więc, co bada ta komisja? Rodziny ofiar na pewno nie będą zadowolone, jeśli na końcu przedstawiona zostanie konkluzja w stylu: „nie można ustalić przyczyn”, lub jakiś inny banał, który będzie kpiną zarówno z ofiar, z ich rodzin, jak i reszty narodu.

Kaczyńskiemu nie udało się nawet postawić przed Trybunałem Stanu Tuska, Kopacz i innych, którzy byli wtedy u władzy. Jeśli więc nie zostało oczyszczone nasze własne „podwórko”, to jak mamy się zabrać za cudze?

Wiele wskazuje na to, że ten PR-owy chwyt, na którego oparach PiS tyle lat „jechał”, budując „mit smoleński”, zaczyna być dla Kaczyńskiego problematyczny. Bo co, jak co, ale jeżeli on, mając taką władzę, jakiej nie miał nikt od bardzo dawna w Polsce, będąc bratem bliźniakiem głównej ofiary katastrofy, nie będzie w stanie jakoś tej kwestii rozwiązać, to najbardziej dostanie się jemu, a nie wykonawcą jego rozkazów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

„Rodziny smoleńskie” tracą

„Rodziny smoleńskie” tracą zaufanie do Macierewicza. Czy poznamy w końcu prawdę?

 

PRAWDA o SMOLEŃSKU jest do BÓLU PROSTA

1) NIE MA ŻADNEGO DOWODU, iż KREOWANY na polińskiegto HITLERA lech kalkstein kaczyński KIEDYKOLWIEK wraz z TU-101 "WRÓCIŁ z rządowej wizyty na Litwie, tej dokonanej w "przedzień "wypadku..... a raczej sa przesłanki (brak OFICJALNYCH MATERIAŁÓW z "wylotu" że stamtąd zwyczajnie NIE WRÓCIŁ i wraz z resztą ZHOLOKAUSTOWANYCH w SMOLEŃSKU owym samolotem ODLECIAŁ do KIBUCA w telawiwie PRZETRZYMAĆ medialną chucpę pt ZAMACH w SMOLEŃSKU... by jako "KŁÓL POLACTWA WRÓCIĆ  ZMARTWYCHWSTAŁY"

2) tzw "DELEGACJA SMOLEŃSKA "....

poza tymi wysłanymi dla UWIARYGODNIENIA ZAMACHU jak tw PANCERNY SZPION PUTLERA (agent do robienia rejwachu) pojechała tam pociągiem....tak PRZYPADKIEM.... PRETORIANIE KACZEJ ZDRADZIECKIEJ SAKIEWKI zamiast ze swoumi umiłowanym fuhrerem polecieli "pociągiem"... czyżby WIEDZIELI że samolot tam "NIE LĄDUJE" ?

....ZOSTAŁA ZAMORDOWANA jeszcze na OKĘCIU poprzez DZIELNE WOJSKO POLIŃSKIE... i WYEKSPORTOWANA TU-102 do raSSiji by później KOPACZ mogłą je WYKOPAĆ już ZALUTOWANE w BLASZANYCH TRUMNACH. ZAMORDOWANA poprzez POPISOWĄ KLIKĘ w tym WOJSKOWYM HANGARZE WYBUDOWANYM TUŻ PRZED ZAMACHEM i TUZ PO NIM ZRÓWNANYM z ZIEMIĄ

3) SYGNAŁ... "ZAMACH" nadała WIELKA KŁAMLIWA BRYTANIA z bazy w NORFOLK ... to to "OSTRZEŻENIE" przed "ZAMACHEM" nadae w nocy 9/04 czyli SYGNAŁ do WIELKIEJ CHUCPY.. żydonatowskokacapskiej mającej WYKREOWAĆ w POLACTWIE zwłaszcza tym PISDZIACKIM "KONIECZNOŚĆ POMSZCZENIA SWOJEGO "KÓLA z KACZNIKA" (patrz pomagdalenkowa narracja medialna) czyli tak potrzebną teraz ZGODĘ na MARSZ POLACTWA na SARACENA KACAPSKIEGO by Polskę łatwiej było zasiedlać żydostwu telawiwskiemu (potomkom gestapowcóww i nkwudzistów uciekniętych tam przed procesami o ZBRODNIE NA NARODZIE POLSKIM w 56)

4) KACAPOWO w tym "ZAMACHU" SIEDZI po SAME PEJSY.... "WRAK" SMOLEŃSKI to FALSYFIKAT ułozony jeszcze PRZED ZAMACHEM z cześci około lotniskowej fabryki...... na jednym z materiałów w TV pokazywano jak "WE WRAKU" KACAPSKI SAŁDAT WYBIJA OCALAŁE z "WYPADKU" OKNA w kabbinie pasazerów...

5) TU-101 przenazwany na TU-102 powróciwszy z raSSiji z trupami został sprzedany, by NIKT mu w NUMERACH CZEŚCI nie GRZEBAŁ (się  PODMIANKA nie WYDAŁA)

6) TU-102 wysłany do raSSiji wraz z trupami 10/04 zaginął gdzieś w MROKACH KACAPOWA i obecnie lata jako jeden z radzieckich w ich liniach lokalnych

 

cel MASKIRÓKI SMOLEŃSKIEJ jest taki sam jak wczesniejszych KIBOLOWYCH ME --- WYZWOLIĆ u POLACTWA NIENAWIŚĆ do KACAPÓW (PODRÓB RUSÓW) i NASZCZUĆ na KACAPÓW na potrzeby WYLUDNIENIA Polski na potrzeby nazistowskiego osdanictwa, tych tzw chazarów

i w tym planie RĘKA w RĘKE.., SIEDZI i RZĄD POLIŃSKI, i KACAPOWO i uSSa i GB (i reszta NATOWSKIEGO planktonu)

 

Portret użytkownika malina

Teamt znika do przyszlego

Teamt znika do przyszlego roku ale jednak trzeba naprostować. NIE !

Nie spisek Ukraińsko Rosyjsko Amerykańsko Izraelski, spisek rządów i służb kilku albo kilkunastu krajów na świecie przeciwko jednemu polskiemu prezydentowi którego nawet nie wszyscy znali.

Zamach słusznie został nazwany Zamachem Warszawskim przez mądrzejszych od nas analityków, a jego źródła i sprawcy tkwią w Warszawie. To nasza wewnętrzna sprawa a nie rosyjska. Sprawcami były polskie mafie o powiązaniach międzynarodowych którym b. przeydent i jego otoczenie zaczęli wyraźnie przeszkadzać, a po drugie stronie pomogli towrzysze pracy i biznesu. Nie należy utożsamiać sprawców zamachu z rządem rosyjskim, osobiście z  W. Putinem czy rządem jakiegokolwiek innego państwa (za wyjątkiem Polski). To byla robota Deep State jak się to teraz nazywa, a bardziej pospolicie mafijnego drugiego państwa powiązanego z politykami.

I wśród tego towarzystwa Rodziny Smoleńskie powinny szukać  winnych śmierci bliskich sobie osób. Być może niektorych znają, kontaktują się i robią z nimi byznesy nawet o tym nie wiedząc.

Portret użytkownika Zenek ;)

W CHUCPIE SMOLEŃSKIEJ

W CHUCPIE SMOLEŃSKIEJ

wcale nie chodziło o ZEMSTĘ (zamordowanie) NIEDOLOTA SMRODLIWIE ZDRADZIECKEIGO czyli LECHA JUDASZA KALKSTEINA

jak to głosi "HIACYNTOWE" TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ DEFLORACJI

kreując "GÓWNO na SZTURMÓWCE" czyli KULT KOLEJNEGO ZDRAJCY Polski jako jej "BOHATERA", niemalże że i KLÓLA

 

ale o ZNALEZIENIE WYGODNEGO POWOU (SPOSOBU, OKAZJI) do (ZBIOROWEGO) ZAMORDOWANIA OSÓB ZWABIONYCH PRZEZ NIEGO w ŚMIERTELNĄ PUŁAPKĘ...

ale o  JEDNOCZESNE ZAMORDOWANIE CAŁEGO GRONA niewygodnych ŚWIATOWEMU HITLERYZMOWI osób ZWABIONYCH w TOWARZYSZENIE mu w "GOLGOCIE".... czyli UROCZYSTOŚCIACH Katyńskich.. ZWABIONYCH przez niego w POTRZASK Katyński... czyli

 

osób ZAMORDOWANYCH we WOJSKOWYM HANGARZE na Okęciu

osób ZAMORDOWANYCH w TRAKCIE TRANSPORTOWANIA ich do tego HANGARU poprzez BOR'owskich agentów

 

jakich potem TRUPY odleciały do Smoleńska udawać te MORDOWANE i DOBIJANE w RAPORTACH "SZAJBIARSKICH" "HIACYCNTOWYCH" TWarzyszy bolszewickoantenkowych

 

i zgodnie z UKOCHANĄ w KACAPOWIE tendencją do POWOŁYWANIA się na UPRZEDNIO POFAŁSZOWANE "DOWODY" (czyli JEDNA KOMISJA FAŁSZUJE a otem DRUGA te "DOWODY" WYKREOWANE (z sufitu) przez pierwszą bierze za (rzeczywiste) DOWODY budując na nich ( z definicji) CELOWO FAŁSZYWĄ NARRACJĘ mającą "UDOWODNIĆ" z GÓRY ZAŁOŻONĄ "TEZĘ")

 

TAŚMY z tzw ZAPISEM LOTU też są LEWE.... znaczy RZECZYWISTY ZAPIS został UBOGACONY EMOCJOANYMI WSTAWKAMI.... potrzebnymi PROPAGANDZIE PISIACKOBOLSZEWICKIEJ do (wy)KREOWANIA NIEDOLOTA SMRODLIWIE ZDRADZIECKEIGO czyli LECHA JUDASZA KALKSTEINA na MEŃCZENNIKA putinowskiego zamachu (czytaj NAPUSZCZENIE Polactwa na KONIECZNOŚĆ POMSZCZENIA swojego Kaczlerka+ czego pokłosie jest obecne do dziś i w Przesmyku Suwalskim i WPowskich zuchach mordujących cywili w Donbasie)

 

i to MEŃCZENNICTWO... ten FASZYWIE OBŁUDNY KULT ROMUSA widać przy okazji w każdej STĘKANICY SMOLEŃSKIEJ odprawianej jak woodooistyczne gusła kabalistyczne poprzez jego Remulusa..... by ZACZAROWAĆ Polski NARÓD.... ZAUROCZYĆ go KLEJNĄ ILUZJĄ.

Portret użytkownika malina

Jeżeli kogos żal to owych 90

Jeżeli kogos żal to owych 90-ciu osób które -zakladam, w dobrej wierze chcialy udać się do Katynia po to żeby uczcić pamięć pomordowanych  tam polskich oficerów i podoficerów po tragicznej kampanii wrześniowej 39 r.  Myśle że taki gest pamięci IM się należy i należało to uszanować. Nie wszyscy członkowie tej Delegacji chcieli potraktować ten wyjazd jako element kampani wyborczej byłego prezydenyta, albo ogólnie Pisu. Może chodziło o normalny gest przypomnienia narodowego, tyle że cmentarz znajduje sie na obcej ziemi. Nie tylko ten jeden.  Trudno, tych wydarzeń nie da się już cofnąć a ich  sprawcy pozostaną sprawcami.

Portret użytkownika Zenek ;)

Rosjanie czy roSSjanie czyli

Rosjanie czy roSSjanie czyli KORZENIE "BRACI" sławianów" z domu chazar (żydomongoloid)

 

to są polskie KRESY !

czwartek, 8 kwietnia 2021, 12:02

.. na Ukrainę nigdy nie "weszliśmy" . Zachodnią część (Małopolska Wsch/Galicja Wsch) Kazimierz Wlk odziedziczył po Księciu Halickim Bolesławie Jerzym II w 1340r a po krótkim panowaniu węgierskim została formalnie przyłączona do Korony przez Jadwigę w 1387r. Region ten NIGDY nie był częścią Moskwy/Rosji aż do 1945r (okupowany przez Rosjan 1914-15 i 1939-1941). Wschodnia Ukraina od 1320r zależna od Litwy a od 1369r część Wlk Ks Litewskiego, przyłączona do Korony w efekcie Unii Lubelskiej 1569 jako część prowincji małopolskiej do 1793r. Prawdopodobnie źródłem różnicy pomiędzy Ukraińcami i Rosjanami jest fakt iż Rusini od XIV w byli w europejskiej sferze kulturowo-politycznej natomiast Moskwa po uzyskaniu niepodległości w 1490r utrzymała system rządów odziedziczony po Mongołach, w wielu aspektach do dziś. Na marginesie określenie "Rosja/Rosjanin" nie istniało do XIXw, zostało wynalezione w celu zaakcentowania jakoby "odwiecznych praw" Moskwy do wszystkich ziem ruskich. Napoleon prowadził wojnę nie z "Rosją" lecz z Moskwą (Moscovie), w powstaniu listopadowym "Chłopicki na przedzie na Moskala nas wiedzie", alianci walczyli z Moskwą/Moskalami (Muscovy/Muscovites) podczas wojny krymskiej 1853 r i jeszcze podczas I w.ś. Legioniści "tłukli Moskali".

 

WIELKIE ZWODZENIE Słowian w wykonaniu CYNOCEFALA (*) putlera (sarumana mośkiewskiego) w najlepsze trwa

ile ŻYĆ POCHŁONIE ta kolejna ŻYDOWSKA MASKIROWKA... lechopodobna w wykonaniu SŁOWIAŃSKICH PODRÓB  ?

 

(*) filmowo "WILKOŁAK", biblijnie "ŻMIJA w SKÓRZE BARANKA" aka "NEFILIMS" aka "SETYDZI" (od Seta - 3 brata Abla, też egipskiego Seta, "dawcy" CHUACABR w kuturze masowej)

 

Portret użytkownika Alien1974

.............................

.........................................Ekipa, która wyjaśniała 5 lat wypadek rządowej limuzyny z premier rządu w Oświęcimiu i w rezultacie nic nie wyjaśniła, nie powinna brać się za wyjaśnianie czegokolwiek. Przyczyna katastrofy w Smoleńsku podana jest od 11 lat w necie na długo przed końcowymi raportami komisji MAC i Millera. 

Strony

Skomentuj