Ricky Gervais obraził na gali Złotych Globów całe Hollywood nazywając ich zboczeńcami i głupkami

Kategorie: 

Ricky Gervais na gali Złotych Globów - Źródło: Kadr z Twittera

W zeszłym tygodniu odbyły się rozdania nagród znanych jako Złote Globy. Jest to nagroda za najlepsze produkcje telewizyjne i filmowe, która stanowi zwykle zapowiedź typów do Oscarów. Tym razem jednak główną rolę odegrał tam brytyjski komik Ricky Gervais, który zmasakrował w swojej przemowie dosłownie cały Hollywood już we wstępie nazywając ich przedstawicieli podłym i zboczonym towarzystwem skłądającycm się z półinteligentów. 

 

Podczas wystąpienia Gervais zdołał obrazić praktycznie wszystkich obecnych na sali i wielu nieobecnych. Całe jego przemówienie było jednym wielkim oskarżeniem tego środowiska, ubranym w formę standupowego Roasta, czyli grillowania. Ricky Gervais stwierdził, że prowadzi Złote Globy po raz piąty i ostatni i nie musi się już bawić w konwenanse. Porzucił zatem polityczną poprawność i miałkość wypowiedzi tnąć jak brzytwa i orząc zgromadzone towarzystwo wzajemnej adoracji po całości.

 

Od razu wytknął pedofilskie skłonności Hollywood i wyśmiał niektóre nominowane do nagród produkcje jako przykład, że to był dobry rok dla filmów pedofilskich. W tej kategorii Gervais widział na przykład film "Leaving Neverland", albo "Dwóch Papieży", który jest dostępny na Netflixie. Kontynuując wątek pedofilii wspomniał o Jeffreyu Epsteinie, znanym pedofilu, który miał organizować dziewczynki dla zabaw seksualnych bogatych degeneratów.

"Zamiast oglądać tę galę, moglibyście obejrzeć cały pierwszy sezon «Afterlife». To serial o mężczyźnie, który chce się zabić, bo jego żona umiera na raka, a i tak jest tam więcej zabawy niż tutaj. Spoiler alert: sezon drugi jest już w drodze, więc ostatecznie się nie zabił. Tak jak Jeffrey Epstein. Wiem, że to wasz przyjaciel. Mam to gdzieś."

 

Potem było jeszcze ostrzej. Wyśmiał między innymi platformy streamingowe wyzłośliwiając się szczególnie na korporacji Apple, która zaczęła się zajmować produkcją telewizyjną. Wytknął im hipokryzję a potem dodał, że nawet jakby Państwo Islamskie założyło swoją platformę VoD to większość obecnych na sali przebierałaby nóżkami, żeby ich agenci załatwili im z nimi jakiś kontrakt. 

"Apple weszło do gry telewizyjnej z «The Morning Show», znakomitym dramatem o istocie godności i robienia tego, co słuszne, stworzonym przez firmę, która ma fabryki w Chinach. Mówicie, że jesteście tacy ogarnięci, ale firmy, dla których pracujecie, robią w Chinach niewiarygodne rzeczy. Apple, Amazon, Disney. Gdyby ISIS założyło serwis streamingowy, pewnie dzwonilibyście do swoich agentów, prawda?"

Potem Gervais skrytykował obecne kino nazywając je okropnym, miałkim i płytkim, opierającym się na wcześniejszych produkcjach. Wyśmiał też popularne produkcje Marvela i DC szydząc, że grający w nich aktorzy muszą się skupiać nie na zapamiętywaniu tekstów, ale na braniu sterydów i chodzeniu na siłownię. Zaatakował również obleśnych producentów filmowych.

"Nasza kolejna prezenterka była gwiazdą produkcji Netfliksa «Nie otwieraj oczu» - filmu, w którym ludziom pomaga przetrwać to, że udają, że nic nie widzą. To zupełnie jak w pracy z Harveyem Weinsteinem. Tak, tak - tak właśnie robiliście"

Potem zmasakrował adaptację musicalu Koty, który okazał się zupełną porażką. Stwierdził, że na szczeście nikt nie widział występu w tej szmirze wojującej działaczki LGBT i aktorki Ellen DeGeneres. Gervais stwierdził, że to co ona lubi najbardziej to "wyciągnąć się na dywanie, podnieść nogi i lizać się po ...." można się tylko domyślić po czym, bo prowadzący transmisję ocenzurował  tą część wypowiedzi.

 

Zakończył swoją ponad 7 minutową przemowę następującymi słowami

"Jeśli wygracie dziś nagrodę, nie używajcie jej jako platformy do wygłaszania przemówień politycznych. Nie powinniście robić opinii publicznej wykładów na jakikolwiek temat. Nie wiecie nic o prawdziwym świecie. Większość z was spędziła w szkole mniej czasu niż Greta Thunberg. Jeśli wygracie, przyjdźcie, weźcie swoją nagródkę, podziękujcie agentom, waszemu Bogu i spierdalajcie, ok?"

Szokujący występ RIckiego Gervaisa od dwóch dni jest głównym tematem angielskojęzycznych portali społecznościowych. Jeszcze nigdy nikt nie zdobył się na taką szczerość względem tego zdegenerowanego towarzystwa w Hollywood i jego wyczyn zostanie z pewnością zapamiętany przez długi czas.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

No dobra, powiedział i co?

No dobra, powiedział i co? Ano NIC! Na internecie też mamy sporo ludzi mówiących prawdę i co? Ano NIC!

Ot takie zaplanowane "spuszczenie pary" dla obniżenia napięcia w ludziach, taki kontrolowany gest, że niby widzimy jacy jesteśmy źli i tyle. Beż żadnych efektów na przyszłość. Za 2-3 miesiące nawet nikt nie będzie o tym pamiętał i tyle.

W obecnych czasach przykład idący od dołu już gówno daje i coraz szybciej się rozmywa i znika. A od góry nie idzie żaden przykład, ani nie widać opamiętania...wszystko idzie zgodnie z planem NWO, jakoś nie zauważyłem, żadnych istotnych zmian ani problemów z jakimi muszą się zmagać elity. Na dzień dzisiejszy wystarczy już tylko im czasem odrobinę zwolnić i wychować 1-2 pokolenia "nowych ludzi" i pozamiatane. Postęp technologiczny, promowany styl i filozofia życia, moda, sztuka, media, szkolinctwo itd. działają w kierunku zrobienia z nas posłusznego, uzależnionego od systemu bydła, którym się łatwo zarządza w tym techno-folwarku. Garstka ogarniętych nic już nie zrobi i można ich bez problemu namierzyć, wyłapać, zlikwidować, uciszyć albo zrobić z nich psychopatów.

Sami zadajcie sobie to pytanie - czy ludzi stać w chwili obecnej na jakiś REALNY globalny protest, na bunt przeciw systemowi - odpowiedź brzmi NIE. Lokalnie pokrzyczymy i poprotestujemy, pokrzyczymy w internecie, a system dalej robi swoje. Lokalne wystąpienia, nawet kilkudziesięcio- czy kilkusettysięczne protesty np. we Francji, ucichną i pozostaną bez echa, reszta świata nie podejmuje reakcji. Nie ma żadnego charyzmatycznego wartościowego przywódcy ludzi, który jest w stanie ludzi obudzić i popchnąć w dobrą stronę - za to świetnie działają na ludzi coraz to nowsi celebryci i gwiazdki.

Można tak jeszcze wiele pisać...

Portret użytkownika 777

wy tu gadu gadu a depopulacja

wy tu gadu gadu a depopulacja w polsce bedzie obowiazkowa !

System się domyka! Czy będą odbierane prawa rodzicielskie za odmowę szczepień?! | J. Socha

https://www.youtube.com/watch?v=UL1KKWCHxdY

a mam wnuka 20 miesięcy nieszczepiony, zdołałem przekonać młodych . Wnuk jest zdrowy, obrotny, rozumny, narazie przychodzą kartki. Trzeba będzie jedynie upominac decydentów szczepień ,jak już opory prawne nie pomogą. Wychodzi na to że, nie mieliśmy naszych przodków bo nie mogli żyć bez szczepień. PRZEKRĘT OSZUSTWO NWO, nowy sposob zabijania ludzi i to dziecici ,jednak jest potrzebny armagedon na spalenie nowoczecnej sodomy gomory.

Portret użytkownika Hostus

To pilnuj. My zaszczepiliśmy

To pilnuj. My zaszczepiliśmy obie: zaburzenia autystyczne i autyzm wysokofunkcjonujący. 

Jak już będziesz musiał, to żadnych 5 czy 6 w jednym. Leć zwykłym NFZ i tylko to co koniecznie trzeba - H. Czerniak. My zrobiliśmy 5 w 1, by dzieci nie bolało... 

Portret użytkownika osa

Niestety ale taka jest prawda

Niestety ale taka jest prawda... Czy to przypadek, że w każdym prawie filmie na platfromach musi być jakiś wątek lbgt?  Czy to przypadek że osoby o bardzo dużych wpływach w Hollywood miały lub mają problem ze swoją tożsamością seksualną?

Czy to było przypadkiem jak w świecie mody lata temu w gronie szarych eminencji, które uwielbiały młodych chłopców pojawiły się obowiązkowe trendy w modzie, które zamieniły modelki kobiety w wygłodzone wieszaki przypominające bardziej młodych chłopców niż kobiety?

Teraz jest dokładnie tak samo. Osoby które mają duże wpływy są delikatnie mówiąc odbiegające mocno swoimi preferencjami od średniej dla tego gatunku. I to one narzuciły ideologię i piorą umysły i zmieniają dzieci i młodzież sącząc im 'prawdy' w takiej postaci jaką oni by chcieli widzieć... Po pierwsze przyzwyczająją dzieci i młodzież że to jest takie normalne i powszechne (ale w rzeczywistości ile procent ludzi samych z siebie jest o takich preferencjach??), pokazują że to takie nowoczesne w odróżnieniu od świata ramoli, którzy przecież są tacy konserwatywni i nietolerancyjni...

I tradycyjnie uciśniona mniejszość ma ambicje stać się mniejszością, która narzuci swoje własne wyobrażenia większości (nie to żeby to było możliwe, że mniejszość może terroryzować większość swoją ideologią)... No ale przecież w każdej chwili kolejne tysiące dzieci na świecie ma prane mózgi przez produkcje platform streamingowych i Hollywood pokazujących jedynie słuszną wizję świata... No bo to przecież przypadek i słynny 'wyjątek od reguły' (ciężej o bardziej idiotyczne wytłumaczenie), że pary homo nie mogą się reprodukować i ewolucja doprowadziła do takiego stanu rzeczy, że muszą być różne płcie dla naszego gatunku...

Dla jasności nic nie mam do niczyich preferencji. Jest mi to naprawdę obojętne co kto robi w domu i z kim... Jednak ustalanie pewnych ogólnych norm nie powinno się zaczynać zmieniąc pod to by tworzyły preferencje dla mniejszości. Mniejszość powinna mieć swoje prawa, ale nie kosztem praw większości.

Pełne zaskoczenie uczucia urazić można także i większości a nie tylko mniejszości... Niech kiażdy sam dokonuje wyboru, niech każdy szanuje wybór innego i niech ci co mają inne zdanie nie nadużywają swojego wiecznie 'pokrzywdzonego' statusu by narzucać nowy porządek...

Portret użytkownika hiorty

Przygotujcie sie to bedzie

Przygotujcie sie to bedzie wyjatkowy rok wiele brudu wypłynie na światło dzienne ,prawda o tym co się dzieje na naszej plananecie będzie się działo oj bedzie hehe kosmiczne ujawnienie ,napęd antygrawitacyjny .Zaczyna się era wodnika, złoty wiek ,wolność.Sojusz galaktyczny robi dobrą robotę .

Portret użytkownika fiki

Ricky Gervais jest

Ricky Gervais jest komediantem i od kilku lat robi takie przedstawienia w hollywood , nie jest zadna nowoscia, jego przedstawienia i zartowania z sytuacji i aktorow, nie jest zadnym szokiem dla aktorow i Amerykanow..

Strony

Skomentuj