Rewolucja w Brukseli - przewrócone samochody, policja użyła armatek wodnych

Kategorie: 

Źródło: twitter

Ponad 100 tysięcy osób wyszło na ulice Brukseli aby wziąć udział w proteście przeciwko planom rządu. Protestujący sprzeciwiają się planom oszczędnościowym i podniesieniu wieku emerytalnego.

 

Podobne "reformy" przeprowadził w Polsce Donald Tusk, ale nasze bezrefleksyjne społeczeństwo nie protestowało, a wiele osób cieszyło się z tego powodu, że będą pracować dłużej, aby dostać potem mniej.

 

Belgijskie protesty przerodziły się szybko w starcia z policją, a stróże prawa musieli użyć armatek wodnych. Demonstranci, którzy zebrali się po południu w pobliżu dworca kolejowego w Brukseli Północnej, przeszli przez centrum miasta w kierunku dworca południowego. Według policji, na ulice stolicy Belgii wyszło prawie 100 tys. Ludzi. Jednak organizatorzy są przekonani, że protestowało przynajmniej 120 tysięcy manifestantów.

Spektakularny protest jest częścią ogólnego strajku pracowników sektora publicznego przeciwko planom ogłoszonym przez nowy rząd tego kraju. Mieszkańcy Belgii są niezadowoleni, w wyniku cięć w wydatkach budżetu i polityki podatkowej władzy. Z haseł demonstrantów wynika, że zdenerwowania wywołały plany podniesienia wieku emerytalnego.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika N1KT

Następnego pokolenia nie

Następnego pokolenia nie będzie - ziemia robi pauzę na jakieś kilka milionów lat od głupoty ludzkiej - FUKUSHIMA = Fallout ! Potrójny "Chiński Syndrom 1979r" oglądnij ten film z lektorem to zrozumiesz że wszystko i tak już jest stracone i nie ma najmniejszego sensu...
Fukushima breaking NEWS; PU NUCLEAR FALLOUT CONFIRMED ON CALIFORNIA COAST; 11/11/14 na YT
Pacyfik ocean umiera, wszystko pada od najmniejszego do największego a co w świecie zwierząt to stanie się też i z ludźmi... A jeszcze jak zabraknie ludzi do pilnowania tam w Fukushimie Dai-ichi to może stać się tak że nie będzie wcale ziemi... Zresztą ten scenariusz jest całkowicie realny bo ludzi wkońcu zabraknie w Japoni do pilnowania pomp którmi polewają corium, później pójdzie ktoś z innych krajów pilnować tego aż po ostatniego który zgaśi światło a jednocześnie błyśnie blask i nie ma już nic tylko pył w kosmosie po ziemi... (to mój czarny scenariusz i wiem że duże prawdopodobieństwo jest że tak się stanie.)
 
Wszyscy zaczną o tym myśleć poważnie kiedy zobaczą jak umierają na początku małe dzieci, mniejsze zwierzątka, i jak KAŻDY będzie miał raka abo kilka raków jednocześnie !
Arni Gundersen z 40 letnim doświadczeniem mówi że każdy na świecie pochłania około 10 gorących atomów dziennie ! to jest MASKARA 10 Hot particles alpha z Fukushimy co z miejsca oznacza że po 5-10 latach z automatu masz raka płuc/kości/białaczkę/mózgu/mięśni/ skóry i setki innych przypadków !!!
https://www.youtube.com/channel/UC9xHDLLjog6uGaNc8TKwX9A
Helen Caldicott, Arni Gundersen, Kevin Kamp, Piotr Bein - wszyskto na YT szukajcie bo to najważniejsze co w tej chwili jest na świecie...
 
 

Portret użytkownika rubikman

Polska jest bankrutem, tylko

Polska jest bankrutem, tylko wszyscy udają że nie widzą. Halo.... Lemingi to że macie sklepy pełne towarów to myślicie że tak będzie do końca świata ? Otóż NIE, daje Wam to fałszywe poczucie bezpieczeństwa i co.... obudzicie sie któregoś dnia i stwierdzicie że wasze pieniądze są nic nie warte bo Państwo zbankrutowało. I DOTYCZYĆ TO BĘDZIE WSZYSTKICH.

Portret użytkownika pomyśl

nie wypisujcie BZDUR - nie

nie wypisujcie BZDUR - nie potraficie się zorganizować , spotkać , dogadać a co dopiero założyć jakiś KLUB albo Organizacje - Nawet Jak ich nazywacie cytuje "" bezmyślni Amerykanie "" - mają po kilkaset różnych Klubów , związków ,Grup Na Każde miasto od Motocyklowych po Polityczne , zbrojne , prepersów , po religijne .... - W Utah mają nawet po kilka żon Smile - więc wstrzymajcie się z komentażami że polacy to polacy tamto - a Ty kim jesteś ( jak to jeden  pisze pod spodem -cytuje - Frajerem na zmywaku lub innym MUrzynem Europy z własnej woli Smile Lenistwa ? bo niemogłeś znaleść podobnie myślacych i wyjechałeś ? aaaaaaa I ten szpan Wekendowy Biggrin - no żal ...  A może taka zemsta wyjade --- to tak jak by ci ktoś spuscił łomot a ty  zamiast mu oddać , sponieierać , walczyć o swoje  - UCIEKŁEŚ !!!!!! Dlaczego bo nierozumiesz mechanizmów jakie sie odbywają w polsce Bogacą sie stare komuchy , SOlidarni  korupcja na całego - ale kto to robi ? niemiecko-izraelska polityka dzielą się tym co miało już dwno nastąpić.. Przestańcie być biernymi Pacientami !!!!!!! a za sprawą tajemniczej energi zwnej przez anglików magiczną przeż żydów Boską energią a przez inteligentnych - Twórczym potęciałem* zwanym dalej chęcią , czynem , pracą , Pujściem w odpowiednim kierunku zrobieniem czegoś wiecej niż wypisywaniem swoich narzekań w celu nie naprawy ale drastycznej zmiany na lepsze ale do tego trzeba właśnie was przedstawicieli którzy zgromadzą wokuł siebie innych by razem stać się wielką grupą społeczną - uczcie się od żydów , swiatków jechowy , tajnych stowarzyszeń , Hazarów , Hińczyków - jak zaczać kreować swój swiat !!! Idea nie umiera - wymierają jej zwolennicy , lub przeciwnicy i od  nas wszystkich zależy kto będzie szpanem 3 dniowym bo siedzi jak szczur na emigracji a kto bedzie mieszkał jak człowiek i żył jak człowiek ....

Portret użytkownika Kleopatra

Tu już nie ma żadnego

Tu już nie ma żadnego społeczeństwa w tym kraju, to tylko bezmózgie zoombi, potulne, srające w gacie ze strachu przed utratą pracy za te pare groszy i posłusznie chodzący do kościoła, który im nakazuje chodzić na wybory!

Portret użytkownika brutal

żeby cos mądrego powiedziec

żeby cos mądrego powiedziec trzeba zjesc coś konkretnego ale 80 % polaków wpier[...]la produkty z lidla i biedronki i macie efekty racjonalnego  myslenia proponuje polakom szczaw bo mozna go mieć za darmo na nic nie szkodzi ani nie pomaga w sam raz produkt dla polskich lemingów beznadzieja przecietnego polaka dawno juz przekroczyła bariere absurdu lepiej polacy nic juz nie róbcie bo może być tylko gorzej, a i nie zapomnijcie zagłosowac na PO 

Portret użytkownika black.serpent

Uwaga bo jeszcze krawacikowa

Uwaga bo jeszcze krawacikowa ch*jnia gejewropejska zdelegalizuje szczaw i inne naturalne twory natury. Kary będą srogie:
- zbieranie szczawiu i innych naturalnych, leczniczych roślin - 20 lat pozbawienia wolności
- morderstwo z premedytacją - 2 lata w zawieszeniu
 
Lemingi się nie budzą, one giną we śnie. Jak bardzo się cieszę, że kiedyś zamknę oczy i na wieki nie będę już musiał oglądać tego chorego, ziemskiego syfu, który stworzyła najbardziej sk**wiała rasa jaką zrodził wszechświat.

Portret użytkownika ben

 Problem  to my wszyscy , jak

 Problem  to my wszyscy , jak solidarnośc  niby to  walczyła  o nasze prawa  o lepsze jutro , i co nam zostawiła  świnie    jakie były przy korycie takie są  zwolnienia  grupowe  likwidacja   zakladów dziwne spółki zwłaszcza te górnicze  , byłe PGR  plajta  i byli  dyrektorzy nagle stali sie włascicielami  PGR zakładów pracy itd itd  , znamy  to wszyscy.I co  i nic  odeszła  nam ochota  delikatnie mówiac  wypalilismy się . Ale czy na pewno? nie mam  zamiaru kogokolwiek obrażać  szczytem ambicji jest  praca  za granicą  przyjazd  raz na miesiąc do domu i pełen szpan . Praca  po  studiach w   marketach na wysokim a jakże stanowisku  sprzedawca ,  gdzie kiedyś miało się handlówke i było się specjalistą a dziś czujemy się docenieni przez pracodawce.    Stoimy za ladą   pracujemy  za marne grosze   , tak naprawdę mamy tego dosyć mamy dośc rzadu syjonistycznych sługusów  złodzieji i kanciarzy hochsztaplerów z Polskim Orłem .Ale jak poderwać ten naród do walki  o lepsze jutro GDY WALKA ZAWSZE KOŃCZY SIE TAK SAMO .  Rządom  nie można ufać trzeba patrzyć im na ręce  i reagowć nie czekać te śmiecie bawią sie naszym kosztem czują się bezkarni i tak bedzie dopuki im na to pozwolimy.Straszy się społeczeństwo że nie ma wyjścia trzeba przyciagnąć pasa a świnie z Wiejskiej bawią się naszym kosztem ,kosztem narodu .
  DLACZEGO MY POLACY NARÓD DUMNY STALIŚMY SIĘ NOWOCZESNYMI NIEWOLNIKAMI??
  Wybory powiedzmy nie!  nie idżmy pokażmy nasz bunt nasz sprzeciw ,teksty typu jak nie pójdziesz to przez takich jak ty!  to tylko tłumaczenie  tych biednych otumanionych nowoczesnych niewolnikow.
 
 

Portret użytkownika marko5

niestety większość

niestety większość inteligencji wymordował stalin i hitler a po wojnie poprawiła komuna , więc skąd się niby mają mądrzy i myślący ludzie brać.Większość potrafi narzekać , kląć i liczyć cudze bo z liczeniem swojego mają problemy.25 lat temu wyższe wkształcenie posiadało 7-8% społeczeństwa a z tego ok 75% normalne a reszta tpu WUML itp.Dla słabo zorientowanych WUML to uniwersytet marksistowsko leninowski.Szczególnie wielu towarzyszy z PZPR było jego absolwentami

Strony

Skomentuj