(R)evolucja czy wygłupy?

Kategorie: 

https://www.facebook.com/events/750031045051893

Grupa Anonymous Poland szykuje akcje protestacyjne (a przynajmniej tak się zarzekają)  w całej Polsce.  Według podanej daty event ma się odbyć 26.04.2015.

 

W odezwie umieszczonej na facebookowym wydarzeniu https://www.facebook.com/events/750031045051893 wyczytać można:

"Władza zwierzchnia należy do Narodu. Naród sprawuje władzę przez przedstawicieli lub bezpośrednio! - art. 4 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej.Rząd doprowadził naszą Ojczyznę do bankructwa, wyprzedając polskie mienie za bezcen, niszcząc przemysł i wpuszczając obce banki..."

Brzmi to dość poważnie, a swoją akcję określają jako pokojową:

"Pokojowa (R)EWOLUCJA, której skutkiem będzie odsuniecie od władzy układu pomagdalenkowego okupującego nasz kraj od 25 lat.Wyłonienie nowej reprezentacji narodu, która będzie godna i gotowa, by przejąć tymczasowo władzę. Osiągniemy to poprzez wylosowanie 5 tysięcy obywateli kraju i stworzenie z nich zgromadzenia społecznego..."

Co z tego wyniknie jeśli uda im się zgromadzić tysiące osób,  jeśli to nie żart? Zastanawiająca jest w tym wszystkim jawność projektu,  wydarzenie jak na słynnych Anonimowych wisi na Facebook’u,  wokół którego pojawia się coraz więcej osób z patriotycznymi przekonaniami. Czyżby trafili w punkt?

 

Cała odezwa i wydarzenie dostępne jest tutaj :  https://www.facebook.com/events/750031045051893

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: FrankieWait
Portret użytkownika FrankieWait


Komentarze

"Antysemitą nie jest ten kto nie lubi żydów, lecz ten kogo nie lubią żydzi"

Portret użytkownika Adamo

Niektórzy chyba powinni

Niektórzy chyba powinni zacząć się leczyć, albo na chwilę przestać paranoicznie szukać wszędzie spisków. 
Wg niektórych wszędzie są agenci a to mossadu, a to CIA, a to KGB  a to czegoś jeszcze. 
Nasza grupa, w koordynacji z naszymi braćmi i siostrami z całego świata,  dąży do całkowitej decentralizacji władzy, co jest jedyną możliwością obecnie, na urwanie łańcucha bankstersko-korporacyjnego, na którego uwięzi jest nie tylko Polska. Nie da się skorumpować rządu rozsianego po całym kraju, w liczbie co najmniej 50tyś ludzi. Logistycznie jest to praktycznie niewykonalne, w przeciwieństwie do obecnej formy, spedu 460 "przedstawicieli" w jednym budynku.
Jeśli ktoś nie rozumie co to oznacza, to powiem inaczej: dążymy do przekazania bezpośredniej władzy nad państwem, społeczństwu, przy użyciu m.in otwartego (open source) oprogramowania implementującego zasady "demokracji płynnej". Demokracja płynna jest połączeniem demokracji bezpośredniej z reprezentatywną. Nie ma posłów i rządu, jest coś co nazywa się delegacją głosów. 
Przykład: 
Nie znam się na informatyce, ale syn mojej znajomej jest informatykiem, więc w kwestiach informatycznych oddaję mu swój głos. Jestem księgową i znam swój fach, więc w kwestiach tej dziedziny, sama decyduję. Mój mąż natomiast jest mechanikiem i dał w sprawach informatycznych swój głos synowi mojej znajomej również, a swój głos w kwestii finansów mi. Pojawił się projekt informatyczny, który zmusiłby warsztat mojego męża do dużych wydatków na nowy sprzęt, na co nas nie stać, więc w tej nowej, konkretnej kwestii, oboje odbieramy głos dany synowi znajomej i głosujemy sami.
Proste? 
 
Plan działania jest. I jest konsekwentnie realizowany. To nie jest żaden przewrót. Czy ktoś słyszał kiedykolwiek o przewrocie zorganizowanym przez Anonymous? Czy ktoś wie w ogóle czym Anonymous jest? Bo wyzywanie od agentów jest nawet nie tylko przykre, ale wręcz wzburza u niektórych z nas, krew w żyłach. Zwłaszcza gdy słowa te płyną od osobników którzy korzystają swobodnie z internetu, dzięki nam. Przypomnę ACTA, CISPA, SOPA, PIPA. 
Nie będzie żadnych burd. 
Jedynych agentów jakich tu widzę, są ci co bezczelnie obrażają ludzi, którzy ciężko pracują, by  wybudzić "zombie" z zapętlenia "wkurw" -> "nadzieja" -> "wybory" -> "nic się nie zmienia" -> "wkurw" -> ...

 
"Gdyby wybory miały coś zmienić, dawno zostałyby zdelegalizowane".
 
System finansowy świata dotarł do krawędzi przepaści i właśnie pikuje, nabierając prędkości, nieuchronnie zbliżając się do  bliskiego spodkania z dnem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zbliża się koniec cyklu, czyli kolejna wojna. Trudno nie zauważyć tego, co dzieje się i co relacjonują skorumpowane, korporacyjne media. 
Sytuacja geopolityczna jest łudząco podobna do tej, tuż sprzed I WŚ
W przeciwieństwie do "wiernych" systemu, widzimy że do wyborów może nawet nie dojść, bo wcześniej może rozpocząć się konflikt z np. Rosją. W przeciwieństwie do "wiernych" systemowi, nie mamy zamiaru oddawać przyszłości naszych dzieci w ręce kolejnych "mesjaszów". Ile jeszcze razy chcecie głosować, łudząc się, że kolejny gwiazdor polityki, z jakiejś partii, cokolwiek uzdrowi? 
Pominę tu prezydenta Bula, bo szkoda się już nad nim i jego nieudolnością i służalczością dalej pastwić... Duda i jego program, to puste frazesy. "Filary" jednosłowne, pięknie brzmią. A konkrety gdzie? Widać wyraźnie że polska polityka korzysta ze zdobyczy amerykańskiego systemu "demokratycznego". Hasłami Obamy były najpierw "zmiana" (czego? kiedy? gdzie? jak?), a później "nadzieja" (to już trudno nawet skomentować... nadzieja na co?). Podobnie brzmi program Dudy. Z braku chęci do "masakrowania" kolejnych kandydatów, chciałbym podkreślić jeden, wspólny punkt, który cechuje każdego z nich: UNIKAJĄ TEMATU ZNIEWOLENIA WZGLĘDEM MIĘDZYNARODOWEJ SZAJKI BANKSTERSKIEJ, JAK OGNIA. ŻADEN NIE WSPOMNIAŁ ANI NIE WSPOMNI NAWET SŁOWEM O TYM, A TO JEST GŁÓWNA PRZYCZYNA NASZYCH, I NA CAŁYM ŚWIECIE, PROBLEMÓW. RZĄDY SĄ MARIONETKAMI MAFII BANKSTERSKIEJ. CZY TO TAK TRUDNO DOSTRZEC?
Osobiście wypraszam sobie wyzywanie mnie od gimnazjalistów, agentów i innych. W ciągu ostatniego samego miesiąca, zrobiłem więcej dla przyszłości Polski, niż krzykacze których jedynym planem na przyszłość jest pójście na wybory i wybranie kolejnej marionetki. 
Ogarnijcie się w końcu. Otrzymaliście dar wolnej woli, od Stwórcy, który dobrowolnie i świadomie, przekazujecie grupce sterowanych, finansowanych i promowanych, aktorów. Ile jeszcze razy macie zamiar co 4 lata powtarzać bezsensowny cykl? 
Odpowiem: nie ma już czasu na powtarzanie cyklu. Nie ma już miejsca na oczekiwanie swobodnego załamania się gospodarki, bo banksterstwo do tego nie dopuści. WYWOŁAJĄ WOJNĘ ZA WSZELKĄ CENĘ.
To jest ostatnia szansa. Później czeka nas bardzo czarny scenariusz. I my, z całymi siłami, wiedzą i umiejętnościami, nie mamy zamiaru bezczynnie czekać. My już budujemy nowy paradygmat, by społeczeństwo jak najdelikatniej przeszło nadchodzący ekonomiczny armageddon.
 
I nie ma tu miejsca na gołosłowność. Za tydzień-dwa, udostępniamy publicznie platformę decyzyjna opartą na oprogramowaniu Liquid Feedback. Oprogramowaniu, które w najbliższych miesiącach będziemy przekształcać i dostosowywać, testować, przygotowując Polskę do pełnej samodzielności. Sami tego nie zrobimy. Nie jesteśmy alfą i omegą. By platforma spełniała zadanie, wymagamy uczestnictwa wszelkich grup społęcznych, zawodowych i klas.  Dość bierności i oddawania życia swojego i swoich dzieci, w ręce skorumpowanych szumowin. Pomyślcie co zostawicie po sobie przyszłym pokoleniom. Póki co wszystko zmierza ku temu, że zostawicie splądrowaną i wyjałowioną ojcowiznę, do tego obarczoną niewolniczym długiem, KTÓRY BĘDĄ SPŁACAĆ WNUKOWIE WASZYCH WNUKÓW.  ZACZNIJCIE W KOŃCU MYŚLEĆ SAMODZIELNIE.
 
Punktem kulminacyjnym będzie 26 kwietnia. I nie będą to burdy. Spotkamy się wtedy twarzą w twarz, z wszystkimi którzy tego będą chcieli. Nie po to by się bić. Po to by się zapoznać i pokazać, że nie jesteśmy jakimiś kosmitami z planety Melmak, co uwielbiają jeść koty. Że jesteśmy zwykłymi ludźmi, Polakami, takimi jak Wy. 
Z całego spektrum społeczeństwa. 
Na zakończenie, powiem to co mówimy zawzsze:
Szpodziewajcie się nas.
 
PS. Groźby karalne, które już pojawiają się względem nas, nic nie zmienią. Wręcz przeciwnie: utwierdzają nas w przekonaniu, że dążymy w dobrym kierunku. Nie mamy nic do stracenia. Przyszłość, jeśli na nią sami nie zaczniemy wpływać i zostawimy los szumowinom, może być gorsza niż śmierć. I my sobie z tego doskonale zdajemy sprawę. Czy Wy?

Portret użytkownika loleckisis

@achiles - CIA mam gó..o do

@achiles - CIA mam gó..o do Polski, i skąd te doniesienia, że oni stworzyli FB? Wyluzuj i nie czytaj pierdół w necie, bo mi się żal robi, jak czytam takie durne wypociny o CIA. Pewnie, nie mają co robić tylko przeglądają durne obrazki i duperele czytają. Obudź się człowieku, bo już pora.

Portret użytkownika loleckisis

Ale co nie którzy mają

Ale co nie którzy mają nasrane w głowach i srają w porty, byle by tylko dalej PO rządziło. Ale nie doczekanie, sprawiedliwość w końcu będzie. Strajki, protesty i walka z oszołomami, a nie oglądanie propagandy w tv na 3 popularnych kanałach i pierdo..ie jakiego mało. Ocknijcie się, bo przesiąkneliście ta propagandą i cuchnie na kilometr.

Portret użytkownika achiles

TROCHĘ Z INNEJ BECZKI, ALE

TROCHĘ Z INNEJ BECZKI, ALE KAŻDY POLAK POWINIEN O TYM WIEDZIEĆ, BO W SZMATŁAWYCH MEDIACH TRWA O TYM ZMOWA MILCZENIA !!!
 
Za rządów ministra Grada obecnie min. niesprawiedliwości podpisano kontrakt na dostawę 1,5 miliarda metrów sześciennych gazu z Kataru na 25 lat po sztywnej cenie 650 USD za tysiąc metrów. To jest kontrakt stulecia i aż dziwi, że ten Grad i spółka nie siedzą w więzieniu. Renegocjacja kontraktu na dostawę gazu mówi, że w tym roku nie odbierzemy gazu w związku z przedłużającą się budową gazoportu w Świnoujściu, czyli na świętego Tygdy którego nie ma nigdy o czym informuje portal świnoujski. W związku z tym Katar sprzeda 1,5 miliarda gazu na giełdzie za około 200 $, a Polska pokryje różnicę do ceny kontraktowej czyli 450 USD. Z moich wyliczeń wynika, że zapłacimy my polscy podatnicy Katarowi w 2015 roku za nieotrzymany gaz około 600 milionów dolarów. Nieźle co? A nowe kontrakty na gaz z Gazpromem podpisywane są bez zgody na rewers. Niemcy i Francja podpisują nowy kontrakt z Gazpromem w przyszłym roku. Cena gazu rosyjskiego w każdym z kontraktów jest odniesiona do ropy w uśredniony współczynniku=u liczony przez ostatnie 5 miesięcy. Cena gazu w Polsce jest sumą ceny na granicy Rosji + tranzyt przez Białoruś i Ukrainę. (stosunek 30% przez Białoruś a 70% przez Ukrainę) Niemcy maja dodatkowy rabat za udział w projekcie rurociągu północnego. Na granicy Rosji cena dla wszystkich jest jednakowa. Do Niemiec tranzyt jest dużo tańszy gdyż realizowany jest przez tylko przez Białoruś i Polskę . Najdroższy jest przez Ukrainę i to wpływa zasadniczo na cenę. Gdybyśmy się zgodzili na Jamal II, to wtedy rozmowa byłaby całkiem inna. Nie budowano by rurociągu północnego oraz mielibyśmy większe wpływy z tranzytu do Niemiec. Trudno "mleko" się rozlało. Rosjanie w tym roku obniża ceny dostaw gazu dla Europy o 30 %,(zapowiedź Gazpromu) kiedy i w jaki sposób nie wiem.

Strony

Skomentuj