Replikatory, teleportacja, podróże w czasie… Jakie technologie są ukrywane przed ludzkością?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wielu ludzi, którzy dawniej pracowali przy tajnych projektach uważa, że oficjalny poziom technologii, o którym mowa w mediach głównego nurtu i na uniwersytetach, to tylko wierzchołek góry lodowej. Mają bowiem istnieć równolegle dwa programy rozwoju. W ramach tego drugiego – nieoficjalnego - rozwijane mają być technologie rodem z najbardziej śmiałych filmów science-fiction.

Corey Goode w jednym z wywiadów, które przeprowadzał z nim David Wilcock powiedział:

Poziom technologii posiadanej przez Tajny Program Kosmiczny przyćmiewa wszystko, co my posiadamy tutaj na Ziemi. Obejmuje on replikatory, teleportację, podróże w czasie, antygrawitację, darmową energię i technologie lecznicze, które dezaktualizują wszelkie choroby, epidemie oraz proces starzenia się. Technologie te przetransformowałyby nasze społeczeństwo w prawdziwy kolektyw „Star Trek” w ciągu dnia. Wszystkie te urządzenia już istnieją, ale po prostu nie pokazuje się ich nam. Stoi za tym Kabał oraz ich panowie.

Dla niewtajemniczonych replikator, to urządzenie, które na żądanie stwarza „z niczego” dowolny materialny obiekt.

Kilkanaście lat wcześnie w podobnym tonie wypowiedział się Ben Rich, opracowujący technologie dla Lockheed Martin:

Mamy już możliwości, aby podróżować do gwiazd. Te technologie są tak głęboko ukryte wewnątrz tajnych programów, finansowanych z czarnych budżetów, że potrzeba by interwencji samego Boga, by je wydostać i wykorzystać dla dobra ludzkości. Cokolwiek możesz sobie wyobrazić, wiemy już, jak to zrobić.

 

Ponoć już w 1952 r. tajny rząd amerykański posiadał technologię latających spodków o fantastycznej prędkości. Dysponowali liczbą ponad 500 takich samolotów ukrytych w tajnych bazach. Jeśli faktycznie mieli to w 1952 roku, a poziom  tajnej technologii wojskowej według m.in. Phila Schneidera, wyprzedza publiczny stan wiedzy każdego roku o kolejne 44 lata, to co oni mają 67 lat później, czyli dziś, jeśli obecna tajna technologia wyprzedza tą z 1952 roku o prawie… 3000 lat?

Co ciekawe również czołowi politycy największych mocarstw jednoznacznie sugerowali, że interakcja pomiędzy ludźmi a istotami pozaziemskimi jest faktem od tysięcy lat. Mówił o tym na żywo, na antenie Russia Today, w rozmowie z dziennikarką Sophie Shevardnadze, były minister obrony Kanady – Paul Hellyer:

 

Także John Podesta – bliski doradca Baracka Obamy i szef kampanii prezydenckiej Hillary Clinton w jednym z tweetów zasugerował, że jego największą porażką było to, że nie udało mu się doprowadzić do odtajnienia informacji na temat UFO:

 

Należy w tym miejscu przytoczyć ponadto słowa Neila Keenana:

Wartość aktywów finansowych ulokowanych w starożytnych depozytach Elity, można wyrazić za pomocą liczby, która ma jedynkę i 50-60 zer. Nawet gdyby każdemu z 7 miliardów ludzi na świecie dać miliard dolarów, to byłby to zaledwie malutki ułamek wartości tylko jednego z tych depozytów. Poza tym wszystkie pieniądze i tak zostaną zdeponowane w ich systemie bankowym. Ziemia jest najbardziej obfitą planetą. Mamy wystarczająco dużo pieniędzy, aby każdy był milionerem bez długów jakiegokolwiek rodzaju.

Kluczowe pytanie brzmi: czy jest na tym świecie lub poza nim ktokolwiek, kto mógłby niczym niegdyś Prometeusz wykradający bogom ogień, uwolnić dostęp do tych technologii i bogactw dla całej ludzkości? Czy może faktycznie jest tak jak twierdził Ben Rich: tylko sam Bóg może tego dokonać i bez niego żaden niepowołany człowiek nie będzie w stanie do nich dotrzeć?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera


Komentarze

Portret użytkownika Adrem

Ci, co pełnią funkcje

Ci, co pełnią funkcje prezydentów, premierów itp to zaledwie średni personel struktur władzy na Ziemi.

Dla nich nic nie jest dostępne.

Tylko kasa i ograniczony zasób władzy nad bydłem, czyli nami.

 

Portret użytkownika Lommo

Na YT jest materiał jak w

Na YT jest materiał jak w 2012 w Afaganistanie Amerykanie po bombardowaniu góry odkryli jakiś obudowany tunle a dalej halę z Vimaną czyli legendarnym pojazdem antygrawitacyjnym. I zaraz po tym odkryciu latało do Afaganistanu wielu szefów państw co akurat po sprawdzeniu okazuje się prawdą , był w Afganistanie z wizytą w 2012 roku również polski prezydent. Zawsze mnie zastanawiało czemu mocarstwom tak zalezy na obecności w tym biednym Afganistanie, sprawa miała najwidoczniej drugie dno. Skąds wiedzieli gdzie nalezy szukać ale nie mogli długo znależć. Chińczycy też podobno w Tybecie znalezli masę ciekawych dokumentów w klasztorach, przecież i ekspedycja niemiecka przed II wojną węszyła w Tybecie. A z tymi różnicami technologi ogólnodostępnej i tej tajnej jest najwyczajneij tak jak zawsze w historii ludzkości. I w starożytnych Indiach władze miały dostep do wyższej technologi a zwykli ludzie żyli w prymitywie, i tak samo było w starożytnym Egipcie i być może w państwach indiańskich w Ameryce Południowej. Więc nic niezwykłego jeśli dziś było by tak samo.

Portret użytkownika Kokosz

Przecież ci tzw obcy są tu

Przecież ci tzw obcy są tu cały czas. Wy szukacie w kosmosie nie rozumiejąc, że czas nie istnieje. Wszystko dzieje się tu i teraz na danych częstotliwościach. Nasz cielesny odbiornik odbiera proste sygnały i daje nam wrażenie istnienia w tej formie gęstości- materii. Wszystko jest energią. Iskrą. Te istoty w swej próżności zmodyfikowały adama. Stworzyły tą gęstość. Więzienną celę dla istot doskonałych. To my. Cały czas Martrix na jednej matrycy tworzy kolejne eony. Cywilizacje. Wszystko tak samo.Wystarczy otworzyć umysł na światło które każdy z nas ma w środku. Każdy eon dostaje kod w postaci prawdy-chrystusa i nie mówię o jego ciele. On jest w nas, a my w nim. Gdy posługujemy się tym kodem chrystusa (fraktalem serca) zaczynasz przenikać ich program. Czytać go, a nawet programować. Zaczynasz rozumieć w jak prostego bio-bota jakaś próżna istota załadowała nasze iskry bytu. Programy ciała. Chemia.Feromony.Hormony.Wydalanie.Odżywianie ipt. EGO- programowalny klon twej niby osobowości, która mówi i myśli 24h to wszystko co usłyszała, przeczytała lub odebrała poprzez antenę DNA w kodzie błędów swych cielesnych przodków. Do 7 pokolenia. Oko za oko. I tak się mordujecie w odwecie biegając jak chomiki w kole życia i śmierci. Tak zaprogramował to ten, który od początku wie że upadł. Pan wybranych, którym podaje kody zagęszczania materii za odsys energii bytu. Tak to się kręci od eonów, a wy mówicie, że on nie ma technologii. On jest technologią. Kostruktorem, który jedyne czego nie może dotknąć to nieśmiertelne stworzenia najwyższego. Może je zwodzić, mamić, mieszać "czas" i prawo, tworzyć mody i trendy, zabijać i wytracać to co jego. Wasze bio- boty należą do niego. Iskry,światło jest ojca. Miałem tego nie pisać, ale to bez znaczenia. Osoby widzące świecą się na czerwono na mapie świata. Widzą nas. I dobrze.

Do tych którzy chcą się obudzić.

Portret użytkownika Ojej

Po porozumieniu się  z

Po porozumieniu się  z szatanem i jego demonami mają sataniści technologię sięgającą miliardy lat wstecz. tj. umysł szatana i armie demonów będących w ludzkich ciałach opętanych.

Internet to www. = 666. To przez niego jest mind-control. Wszystkie false flag , działania satanistów i tych co dzień w dzień do nich się przyłączają nawet nieświadomie bo nieświadomość ich tam prowadzi na tą ciemną stronę a właściwie podświadomość nad która człowiek ma kontrolę nazywaną od Boga wolną wolą a oni mają ci sataniści pełną kontrolę nad swoimi demonami ale nie mają kontroli nad wolna wolą. Dlatego ludzie będą wychodzić na ulicę z nożami bo pokazują im to na false flag. Utwór Blue Cafe nie przypadkiem był domeną zamachu na Adamowicza... Zapamiętaj. Zapamietaliście?

Napewno - zabijać za pomocą noża... Dlaczego nie WIERTARKI ? Bo nie ma takiego obrazu!!!

Zagrożeniem są ci co mają kontrolę nad przekazem podprogowym. Oczywiście nie dzieje się to bez pomocy demonów i szatana bo oni są za durni by na to samemu wpaść. Ale w ich umysłach rządzą demony i to one podpowiadają załóż kotarę.

Wybrali Adamowicza dlaczego ? Bo ma w nazwisku ADAM pierwszego człowieka , którego zabija kto ? Wilmont a czym jest wilmont ? No chyba domyślacie się , pewnie demonem w nazewnictwie... poszukajcie...

Sanjaja ujawnia karetkę nie ma krwi , eter ujawnia NWO Iluminati - nie oni nie ujawniają ale wręcz przeciwnie wzmacniają przekaz. To przez ich demony ludzie mają kodowane w umyśle 999 czyli 666. Nie ma krwi !!! Podświadomośc mówi , jak to nie ma ? Jest wyjdę na ulicę Ja wam pokażę , że może być.

To nie jest świat dawny to jest Matrix. Tutaj wszystko jest planem szatana i stąd rozpoznajemy przykłady tych co są demonami

Nieprzypadkowo mają w avatarach , obrazie , tematach filmów coś co ukazuje kim są naprawdę.

Jabłonowski ma wilka = wilk w owczej skórze

Suwerenny ma PL gdzie jest z PRL czy on na to wpadł ? Nie, Ale jego demon już tak :0

Ma avatar z odwróconą barwą czyli antypolak.... powinien mieć białe tło i czerwony napis. Oczywiście on sam o tym jeszcze nie wie ,ze jest demonem i wilkiem w owczej skórze. Ale ma już znak Bestii 666.

Dalej Eter kolejny magik , pochodzenia chazarskiego ( semickie rysy , rudy) ale cóż idol dla mas. Ma przecież NWO pokazuje jak działają Iluminati ... KOment typu brawo Eter zdemaskowałeś ... nie on nie demaskuje on ZACHĘCA was do przyłączenia się - JA WAM POKAŻĘ... demon Etera to potężny duch skoro tak się dają na niego nabrać.

Mam kontynuować o armii demonów , proszę bardzo :  nie tylko false flag , ujawnianie Ilumnatii , przekazy podprogowe są u polityków . ich ruchy ... chyba nie wierzycie ,że Winnicki jest wierny Chrystusowi idąc pod ambasadę Izraela?

Kolejny Antychryst a jest ich wielu to MEMY  wyśmiewanie. pokazywanie sexu porównania Polaka do małpy...

Dzieło BOGA zniweczone!!! Płaska ZIEMIA demoniczny wymysł ukazujący dzieło Boga jako tandetę bo jak miał być potop skoro ziemia jest płaska...

Jeszcze coś o czym zapomniałem -  prawo MATRIXA to nieskończoność wszystkich wydarzeń , demoniczny umysł połaczony z umysłem kogoś kto ma UMYSŁ ponadwszystkich  który potrafi sterować ludzmi tak ,że widzą przekazy podprogowe ,których czlowiek nei jest w stanie wytworzyć np Wilmont ma maskę czy to efekt cieni ? Ma maskę ale nie ma jej naprawdę ... Ma tylko w tej chwili kiedy ma mieć ( MATRIX) to nie jest ręka człowieka - stad Jezus mówił IDŻ PRECZ SZATANIE

i ma rację. ci co interesują się MATRIXEM wchodzą w niego i staja się kolejnymi podatnymi na demony ludzmi zatraconymi.

Potem to już jest łatwo , piszecie o broni jest taka najpotężniejsza SEN to wtedy wchodzą demony w słabe jednostki i je opętują.

Nie wierzę ,że nie śni się wam nic co jest złe ? NP zabijanie , seks z prostytutką czy też wyśmiewanie kogoś .

Tak to jest ta broń , którą dysponują ci wielcy - prosta , stara i niezniszczalna przez czlowieka... SATANIZM.

Człowiek interesujący się teoriami FALSE FLAG , NWO Plaska Ziemia staje sie narzedziem tych demonów.

Mnie się śniło ,że zabiłem kolegę kością dinozaura ( nie dziwcie się przecież demon mówił pewnej pani ,że ludzie walczyli z dinozaurami... demon innej pani mówi Zapamiętaj... i jej piosenka utkwiła wam napewno Smile a obraz poddprogowy ?

NIESKONCZONA ilość znaków , obrazów , tez i teorii to jest SATANIZM ... Odkręcanie historii , przerabianie hymnu , pieśni patriotycznych typu Jabłonowski z wulgaryzmami to jest SATANIZM

Widzicie jak łatwo zdemaskować wroga? Wystarczy poznać jego liczbę to liczba człowieka 666.

i na zakończenie : oni nas kontrolują przez sny MIND CONTROL by wejść do nas musimy ich wpuścić

temu służą te wszystkie FALSE FLAG , YOU TUBY i ZNZ gdzie ludzie przeżywają każdą rzecz nie myśląc ,że to sie musi stać.

RADZĘ unikać MATRIXA bo ktoś z was stanie się nowym satanistą ...

P.S. Kośc dinozaura co wam przypomina? Bo mnie nóż. Survivor co masz do obrony? Nóż wiec blisko jesteś jego uzycia:)

a nie lepiej na złość szatanowi nosić łopatkę z hakiem ? 

Szatan będzie was obnażał bo jesteście ciągle przebierańcami , on nie nawidzi takich ludzi ,którzy służą mu dla zysku kosztem jego pokłonu... dlatego was demaskuje i będzie jak Magdę Żuk z przekazem podprogowym ,który mocno wkurwił Polki... Pani Żuk nie na darmo została wybrana do tej aktorskiej roli... Żuk to skarabeusz Egipt to przecież skarabeusz gnojowy.. Kim jest ŻUK ? Smile Gdzie się chowa ta aktoreczka? Bóg dał możliwośc czytania MATRIXA znaku Bestii byśmy mówili IDZ PRECZ SZATANIE... Magdalena ŻUK - Gaża - leżak :)  Adamowicz - ADAM pierwszy człowiek... :)  woda ( może ocean?) Smile

Z Bogiem.

Portret użytkownika pacynka

Trzeba się zgodzić, że "elity

Trzeba się zgodzić, że "elity" dysponują technologią wyprzedzającą pospólstwo. Ogólnie jednak przyjmuje się, że ten odstęp wynosi 70-100 lat. Gdyby odsadzili nas o 3000 lat nie byłoby potrzeby forsowania wszystkich programów depopulacyjnych tylko jednym ruchem pozbyliby się całego bydła by wreszcie mieć Ziemię dla siebie. Ci wszyscy demaskatorzy wymienieni w artykule są najpewniej agentami "elit" wykonującymi zadanie zaciemniania rzeczywistości i kompromitowania prawdziwych tropicieli "praktyk spiskowych".

Jedynym powodem, dla którego nasi właściciele jeszcze nie użyli rzekomej fantastycznej technologii do unicestwienia nas może być to co twierdzą wierzący w Boga. Mianowicie przed śmiercią każdy ma przekląć Stwórcę, stać się zepsutym itp. by zostać potępionym (jedyna walka toczy się o nasze dusze).

Strony

Skomentuj