Refleksje na święta

Kategorie: 

http://www.freeimages.com/photo/1387470

Stwórcy tego świata zaprogramowali go w Dualiźmie. Wszyscy wiedzą co to jest Dualizm, pluralizm, różnorodność. Najlepszym przykładem tej różnorodności jest sama Matka Natura. Inne Dualizmy to dzień i noc, Dobro i Zło, ciepło i zimno, jasno i ciemno, samiec i samica, kobieta i mężczyzna, energia dodatnia i energia ujemna...

 

Nasz świat, wszystko co nas otacza, zbudowany i zbudowane jest jest na świętych zasadach Dualizmu i nie jest nam możliwe, ten stan rzeczy zmienić albo zlikwidować. Likwidacja Dualizmu jest rzeczą dla nas niemożliwą. Niech ktoś spróbujre zkikwidować energię minusową a zostawić tylko dodatnią – energia przestanie istnieć.

 

Hegemonia jest zaprzeczeniem śwętego Dualizmu. Brak dualizmu, brak pluralizmu, prowadzi nieustronnie do unicestwienia DANEGO BYTU, Koniec kropka. Nie ma nocy bez dnia, dobra bez zła, jasno.ci bez ciemności, życia bez śmierci itd. NIE MA I W NASZYM OBSZARZE ISTNIENIA NIGDY NIE BEDZIE WYSTEPOWAŁ BRAK DUALIZMU.

 

Takim samym brakiem Dualizmu jest DYKTATURA. Dzisiaj każdy wie (oprócz samego dyktatora), nawet dziecko w przedszkolu, że każdy niemal dyktator kończy źle, i jak potężny jest opór przeciwko każdej dyktaturze – i adekwatnie, ile wysiłku, walki i terroru potrzeba, by utrzymać dyktaturę przy życiu.

 

Takim samym dążeniem do likwidacji Dualizmu kieruje się Usrael chcący hegemonii. Za pomocą NATO (organ wykonawczy CIA), i Unii Gejropejskiej bardzo intensywnie - i za pomocą wszelkich dostępnych środków (legalnych i nielegalnych), wcielana jest w życie idea jednego rządu , jednego państwa, jednego systemu, jednej waluty itd, itd.

 

Ta zwariowana idea nigdy nie będzie mogła zaistnieć, a jeżeli tak, będzie to koniec Ludzkości i Cywilizacji, równoznaczna z likwidacją światła i pozostawieniem tylko ciemności. Brak bowiem Dualizmu jest równoznaczny z zatrzymaniem sensu bycia, sensu istnienia. Gdyby brak dualizmu był czymś dobrym, Matka Natura dawno by go zastosowała. Brak Dualizmu jest największym wrogiem istnienia, największym wrogiem Stworzenia świata.

 

Lecz złowrogie siły, dążące do zawładnięcia światem, nie są zdolne do tego, by tak daleko myśleć. Skoncentrowane na materialnych zdobyczach i na materialiźmie jako Religii, odeszły od moralnych wartości i od Duchowego źródła powstania świata. Dualizm bowiem wyklucza istnienie SAMEJ tylko MATERII bez istnienia jej Przyczyny. Materia nie jest Przyczyną, lecz Skutkiem isnienia świata Duchowego, który się w Materii zrealizował i realizuje. Zlikwidowanie Dualizmu oznaczałoby odstąpienie od Przyczyny i Skutku, a to jest kolejna niemożliwość.

 

Dążenie do hegemonii, obojętnie w jakiej dziedzinie życia, zawsze prowadzi do katastrofy. Hegemonia jest bowiem stanem, z którym walczy sama Natura, tworząca nieustannie nowe formy życia we wszystkich możliwych zakątkach Wszechświata.

 

Jak zła jest hegemonia, czyli brak Dualizmu i pluralizmu widzimy na każdym kroku. Jak wiele, często zbrodniczego wysiłku, kosztuje likwidacja lub chęć likwidacji innych systemów politycznych, gospodarczych lub wojskowych widzimy na przykładzie NATO, Usraela, lub Unii Gejropejskiej. Grzech chciwości zaćmił ich mózgi, a mordowaniu nie ma końca. Nazywają to wprowadzaniem demokracji, humanitarnym bombardowaniem, obroną sprawiedliwości itp. Nic tylko oszczerstwa i kłamstwa, mające zamaskować ich mordercze działania na rzecz hegemonii, władzy nad wszystkimi i wszystkim. Ta historia i to działanie skończy się dla Ludzkości targicznie, jeżeli nie będziemy temu procesowi zapobiegać.

 

Pierwszy Przykład na życie w świecie gdzie istnieje hegemonia możemy sobie zobaczyć na Snowdenie. Ten facet nie ma gdzie się ukryć i jest ścigany po całym świecie, Zostawmy ten aspekt sprawy, czy ten facet jest winny czy niewinny. W hegemonii nie ma miejsca dla inno-myślących. Gdzie mógłby się schować ktoś, kto potrzebuje azylu politycznego, jeżeli wszystko jest jednym państwem, jednym rządem, jedną policją która kontroluje wszystko?

 

Jeżeli dojdzie do tego, że będziemy żyć na planecie o nazwie Hegemonia, będzie tylko terror, drony, donosy, homoseksualizm, a modlić będziemy się do jakiegoś prezydenta. Czy zauważacie że my jesteśmy już tak daleko? Czy zauważacie totalną kontrolę, może niedługo i kontrolę myśli i czynu, totalne szpiegowanie wszystkich rozmów telefonicznych, totalna kontrola pieniądza, kontrola wszystkich komputerów, kamerowanie przestrzeni itd itd?

 

Drugi przykład na to jak będziemy żyć w hegemonii można nawet zobaczyć i przeżyć na własnej skórze – wystarczy pojechać do Korei Północnej na krótki urlopek. Jeżeli dopuścimy do tego by psychopacie z NATO. Usraela i Unii Gejropejskiej doprowadzili do NWO GMO itd., to Natura uzna tą Planetą za straconą a dalsze utrzymywanie tu życia za bezsensowne.

 

Adekwatnie do fatalnego obecnie stanu Ludzkości – buntuje się więc i sama Planeta Ziemia. Wraz ze wzrostem zbrodniczych działalności Człowieka, postępuje równierz aktywność naszej Planety przeciw nam. To też jest Dualizm. Ponadto, jeżeli Ziemia dojdzie do wniosku że my się chcemy powybijać, to Ona nam w tym pomoże – zawsze nam już przecież pomagała.

 

 

Wikipedia:

Hegemonia – termin pochodzi z języka greckiego, w starożytnej Grecji oznaczał przywództwo jednego państwa nad innymi, które poddają się jego kierownictwu. Hegemonia była związana z rywalizacją dwóch najsilniejszych państw-miast: Aten (Związek Morski) i Sparty (Związek Peloponeski) oraz okresowo Teb (Związek Beocki). Współcześnie termin hegemonia oznacza również: zwierzchnictwo, przewodnictwo, przywództwo danego państwa nad innymi które je dobrowolnie uznają; lub przeważający wpływ, supremację, dominację jednego państwa nad innymi, prymat w polityce międzynarodowej uzyskane przy pomocy groźby lub użycia siły. 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Nostra Damus
Portret użytkownika Nostra Damus

Komentarze

Portret użytkownika Dowód osobisty

A co widziałeś u roślin

A co widziałeś u roślin pitolka czy pipolka, że już oceniasz płeć? xD
Ryby, nie posiadają przyrodzenia takiego fajnego erekcyjnego, żeby ich również ocenić. Dziwny swiat z takim Twoim myśleniem.
Zazwyczaj się biorą degeneraci właśnie z posiadaniem tego rozmnarzania się. Jedynym problemem jest brak równowagi, jeżeli jeden zalicza 100 kobiet to 99 mężczyzn jest samotnych co zmienia pogląd ich rzeczywistości. Ale również patrzmy na ich charakter, są silni i słabi w każdej dziedzinie. Tak samo zaliczacz jest słaby, ale również jest silny. A także samotny jest słaby, ale również silny Wink Przez to automatycznie TWORZĄ się silne i słabe kobiety. NIESTETY. Ponieważ 99 mężczyzn boi się jednego, który okrada im w przyszłości żony, żeby byli SZCZĘŚLIWI. Stąd siły ciemności wiedzą jak to niszczyć, kiedy siły jasności nie mają wiedzy na ten temat co się wokół nich dzieje i dlaczego się tak dzieje, bo na to pozwalają, dopuszczają. To samo porównać ówczesny problem.

"Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli" (z domu niewoli, o której sami tak dbacie, by się nie nawrócić) Jezus Chrystus

Portret użytkownika eva11

Juz dawno nie czytalam tak

Juz dawno nie czytalam tak udanego wpisu ,super trafny na dzisiejsze czasy
ale jak widac nie wszyscy do koca zrozumieli i jak zawsze tlumacza sobie na swoj sposob,ale takie prawo ma kazdy .
Tak jak prawo mamy kierowac sami swoim zyciem i niekt nam tego nie odbierze nigdy .
Zycze Szczescia w Te Swieta I Nadzieji z Zmartwychwstalym Jezusem .
 

Portret użytkownika jj

drogi autorze, dyktatura to

drogi autorze, dyktatura to nie brak dualizmu moim zdaniem, z jednej strony jest dyktator, z drugiej banda slepo poddanych pacholkow, hegemonia, religia, wszystko opiera sie na dualizmie. religia z jednej strony- brak zdolnosci logicznego myslenia z drugiej-slepa wiara bez kwestionowania niczego. usrael z jednej strony, nietykalny byt na arenie swiatowej z ilsoscia broni atomowej zdolnej do wysadzenia calej planety, z drugiej Iran albo inne kraje ktorym ktos zabrania posiadania owej broni i grozi atakiem jesli tylko zrobi krok w kierunku jej pozyskania. z jednej strony setki jebanych nierobow-poslow, politykow zyjacych na krzywy ryj--z drugiej ubozejace spoleczenstwo placace coraz wiecej na ich dostatnie zycie. wszedzie jest nie tylko dualizm ale przeciwstawne bieguny, inaczej swiat nie moze istniec chyba- bo jak wiesz ze jest ci dobrze, jezeli nigdy nie zaznales cierpienia? pytanie tylko jak utrzymac balans tego zjawiska- tego nie potrafi ludzki gatunek i w tym jest problem. 
jezeli ja dzis wyjde na ulice i oglosze sie krolem- to mnie tylko wysmieja, jezeli uda mi sie sprac glowy setkom tysiecy ludzi- zostane owym krolem i nikt nie bedzie tego kwestionowal. 
out

Portret użytkownika Nostra Damus

olo manolo napisał:Dualizm to

olo manolo wrote:
Dualizm to nie roznorodnosc i odwrotnie. Miedzy jasnoscia i ciemnoscia, miedzy dobrem i zlem itd. jest jeszcze cala gama mozliwosci a wspomniane skrajnosci sa tylko granicznymi wartosciami. To zaden dualizm.

To nie ma znaczenia. Dualizm nie ogranicza się do Jasno i Ciemno, wcale o to nie chodzi. Pomiędzy Jasnem a Ciemnym jest jeszcze niekończona ilość szarości, można stopniować bez końca. To właśnie Dualizm umożliwia potężną gamę kolorów zawartych pomiędy Czarnym a Białym. Hegemonia oznaczałaby tutaj tylko jeden kolor.
W Dualiźmie chodzi o Rozpoznawanie i możliwość odróżniania i porównywania, co ułatwia i umożliwia nam dokonanie wyboru. Gdyby wsztko było jednością, Hegemonią, nie mielibyśmy ( bo nie potrafilibyśmy ) rozpoznać co jest co, a wszystkie nasze poczynania byłyby przypadkowe.
Nie wiedzielibyśmy co jest dobre, bardziej dobre, mniej dobre, albo po prostu złe. Wrzucenie tego wirtualnego świata w dualizm umożliwia wogóle jego zaistnienie i działanie.
W hegemonii politycznej nie mielibyśmy wyboru, a następna generacja Ludzkości nawet nie wiedziałaby że może być inaczej, bo skąd?
Datego Ludzkość nie kroczy jedną drogą. Ludzkość kroczy wszytkimi możliwymi drogami jednocześnie. Po prostu dlatego, by ewolucja mogła wybrać tę dla nas najlepszą. Tu również wielorakość dróg i podjętych decyzji zapewnia cywilizacji i species przeżycie. W razie kataklizmu zawsze znajdzie się jakaś ścieżka, która okazała się tą właściwą. Gdybyśmy wszyscy kroczyli jedną drogą (n.p. hegemonia polityczna), a ta droga okazałaby się ślepą lub fałszywą, mogłoby to oznaczać całkowitą zagładę danego rodzaju Ludzkiego.
Hegemonia jest wrogiem Istnienia i należy z nią walczyć -jeżei taka dojdzie do skutku. Jak już ale wsdpomniałem, doprowadzenie do hegemonii jest bardziej trudne i kosztowne  od utrzymania Dualizmu i pluralizmu, które są NATURALNYM STANEM RZECZY W NATURZE.
Dążenie do stworzenia jednego rządu, jedego państwa, jednej waluty, jednego systemu jest szaleństwem, któremu trzeba koniecznie zapobiec.
 
 
  
 
 

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika ygnac

Moim zdaniem "DUALIZM", to

Moim zdaniem "DUALIZM", to był okres ok. 2 tyś. lat Naszego "PRZED-SZKLA" ,
które właśnie kończymy. Poznawszy zasady dualizmu, wkraczamy, a raczej
wracamy do JEDNI, gzie mamy wolnoś wybprów, znając konsekwencje
takiwych.

RADOŚCI Z NASZEGO "ZMARTWYCH POWSTANIA"

Portret użytkownika MARGO

" Stwórcy tego świata

" Stwórcy tego świata zaprogramowali go w Dualiźmie..."
______________________________________________
Jeśli głębiej się zastanowić to...
ten tzw. DUALIZM, można z powodzeniem nazwać... paradoksem... - paradoksem duchowym,  jakiemu nieustannie podlegamy, a który poelga na tym, że “im niżej się ląduje, tym wyżej się zajdzie” 
Wkroczenie w świat dualizmu i wynikającego  z niego cierpienia, paradoksalnie uczy nas dojrzałości oraz  świadomego godzenia "przeciwieństw" w harmonijną,  zróżnicowaną jedność a także  świadomej  relacji z Duchem Światła Miłości i Prawdy...
Paradoksalnie na ten przykład - w obliczu "katastrofy Smoleńskiej" - setki i tysiące ludzi zjednoczyło się w swoich sercach po stracie - jak by nie było - przywódcy naszego państwa..., pomimo dzielących ich różnic politycznych...
Dopiero...,  wszelkiej maści krętacze i przekupieni geszefciarze, podzielili nasz naród na "prawicę i "lewicę"...
 
Po Zdrówka
 

 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika Zenek

  Ten świat jest

 
Ten świat jest zaprojektowany w TRÓALIŹMIE i jedyne wyjście z niego to tą trzecią drogą, ale ponieważ ona nie jest OCZYWISTA ugrzęźliscie w iluzoryczności wyboru która z tamtych dwóch jest DOBRA a która ZŁA.
 
I nie macie co sie obrzucac "świętymi pismami" bo to co było w nich ważne, co zapisano "miedzy wierszami" już dawno, dawno temu zostało z nich wycięte jako "niezrozumiały bełkot pradawnych staruchów".
 
Jedyne co wam zostało to nawrócić się na Rodzimowierstwo i wyczekiwać Azraela z nadzieja iż się nad wami ulituje i was Zbawi czy też wybawi z tej pajęczyny klątw w jaką was ubrali wasi "czcigodni i bogobojni" kapłani. Klątw byście zawsze cierpieli w biedzie, byście zawsze im służyli, byście oddawali im wszystko co macie ... i tak dalej.
 
Noo i pogonić satanistów, obłudystów, judaistów wszelkiej maści i innych pro banderowców z kraju. Oczywiście jak chcecie by tu ponownie został zbudowany RAJ jaki był kilka tysięcy lat temu nim kryżackie robactwo nalazło zbawiać torturami i stosami chrześcijańskich Słowian bo od nas chrześcijaństwo - to prawdziwe - się zaczęło.
 
Wasz wybór, co co było zapowiedziane zostało ukończone.    Smile
 
PS. Następna szansa będzie za jakieś 500 lat bo co tyle on się odradza na Ziemii popatrzeć jak bardzo poniszczyliście jego świat swoimi "objawionymi" (po maryście, opium czy innym świątynnym specyfiku) wizjami".
 
PS Oczywiście zawsze macie "drogę do nieba" i iście pod dyktando nazistów i satanistów "wojować z ruskimi o Królestwo Bestii yahwe", o jego "zaprowadzanie", o jego "wieczne panowanie" jakie zniszczył rzeczony Azrael. Bo tym jest "bycie "przygłupiem katolicyzmu", te "narodową funkcją pełnioną od stuleci". Wykrwawianiem się na walce z braćmi, z Czechem czy Rusem. 
 
A diabeł się z was śmieje i ślini się z zadowolenia licząć zrobione na waszych trupach judaszowe szekle. Na tym polega ZWODZENIE.
 
 
 

Portret użytkownika Nostra Damus

Nie trzeba wylczyć by

Nie trzeba wylczyć by zwyciężyć - powiedział mądry człowiek.
Ale co to jest "walka"?
Inna sprawa, że ten Asrael jest dowodem na pluraizm wśród Bóstw i religii. Także tutaj obowiązuje ta sma zasada. Gdybyśmy nie wiedzieli, jak źle "rządzi" Jahwe, nie wypytrywalibyśmy Azraela. Nawet tam nie ma hegmonii...
I nie pisz proszę "wy", "was" itd, ponieważ i Ty jesteś częścią ogółu.
Ten świat jest nasz, także i Twój, a nie Ty ponad nim.
 
Pzdr.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika MARGO

Ktoś pisze: "..Jedyne co wam

Ktoś pisze:
"..Jedyne co wam zostało to nawrócić się na Rodzimowierstwo i wyczekiwać Azraela z nadzieja iż się nad wami ulituje i was Zbawi czy też wybawi z tej pajęczyny klątw w jaką was ubrali wasi "czcigodni i bogobojni" kapłani..."
_____________________________________
Witaj Kolego Ktosiu
Widzę, że bardzo wysoko umiejscowiłeś własne ego-ja, skoro prócz siebie samego, radzisz wszystkim innym to..., czy tamto...
Pomijając już jednak ten Twój rozbuchany do granic możliwości egocentryzmnie wydaje mi się by rada - jaką tutaj na forum wszystkim zalecasz do zastosowania - była tą jedyną i właściwą, zważywszy na różnorodność rasową osób czytających to forum...
Zasadnym w tym momencie jest zadanie pytania:
- a cóż to takiego jest to "rodzimowierstwo" ?
Ale także kilka innych, bardziej osobistych pytań, jak na przykład:
- Czy jesteś pewien, że w Twoich żyłach płynie jedynie czysta krew słowiańska, bez żadnej domieszki ?
- Czy poznałeś dogłębnie - od początku do końca - swoje drzewo genealogiczne, z którego wzięła swój początek istota - jaką jesteś ?
Z tego, co mi wiadomo wynika, że... nie ma ludzi doskonałych lub do szpiku kości zepsutych. Każdy z nas  bowiem był w  historii swojej duszy raz okupantem, a innym razem ofiarą napaści...
- Ciekawe..., do której z tych kategorii obecnie byś siebie zaliczył  ... ?
 
Po Zdrówka Ktosiu
 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika Zenek

  Twoje urojenia mnie nie

 
Twoje urojenia mnie nie interesują, twoja projekcja tego urojenia mna mnie również.
 
Twoja fascynacja nazizmem i pomaganie im w zakłamywaniu obrazu świata może zaintygowywać ale w świetle obsesji zwanej "żydowskie geny" jest całkowicie zrozumialna. Też ci współczuje.
 
Co do reszty i treści przekazu:
 
CAŁĄ TAJEMNICA WIARY CHRZEŚCIJAN (prawdziwych , nie tych katożydowskich klonów) zawiera się w trzech słowach: LADA, BODA, LELI.
 
Dla misterium zawartego w tych trzech słowach od 6 tysięcy lat nazizm pod postacią "religii objawionej" pali świat próbując kłamstwem, oszustwem czy zwierzecą brutalnością przejąć na rzecz żydowskiej Bestii yahwe cały splendor należny tamtym trzem bytom.
 
Próbuje żydowską Bestię ustawić na pozycji Stwórcy czy wmówić, jak masz to w swojej misji życiowej, iż "rytualne żydowskie mordy religijne są dobre i porządane bo są czynione DLA ROZWOJU ŚWIATA; dla ulepszenia jego lepszym" co jest klasycznym obłudnym wybielaniem i rozgrzeszaniem zwyrodnialców rojących sobie jakoweś "wybrannictwo" czy "umowę z Bogiem. Jedyna umowa wyznaczona jest poprzez słowo Azrael.
 
 
 

Strony

Skomentuj