Recepcjoniści w hotelach mogą być wkrótce w formie hologramów

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Firmy VNTANA oraz Satisfi ogłosiły powstanie nowej platformy, która umożliwi przedsiębiorcom opracowywanie własnych holograficznych pracowników. Nowy projekt łączy technologię sztucznej inteligencji oraz wzbogaconej rzeczywistości (ang. augmented reality – zwiększenie interakcji między człowiekiem a komputerem).

 

 

 

 

„Nasza technologia holograficzna pomogła wielu firmom w lepszej komunikacji z klientami i dziś możemy zaprezentować światu nowy dodatek do naszej platformy” – powiedziała Ashley Crowder, prezez i współzałożycielka firmy VNTANA – „Dzięki współpracy z Satisfi Labs, po raz pierwszy udało nam się zintegrować sztuczną inteligencję z hologramem, co pomoże komputerom w przeprowadzaniu zaawansowanych interakcji z klientami".


Jedną z głównych cech oferowanego przez firmy systemu jest zdolność sztucznej inteligencji do gromadzenia i przetwarzania danych o interakcjach z ludźmi, co pozwala komputerowi na stworzenie indywidualnych technik komunikacji dla każdej osoby.

System ma korzystać także z funkcji rozpoznawania twarzy oraz rozpoznawania emocji ludzi, z którymi odbywa „rozmowę”. Jak twierdzą twórcy, inteligentne hologramy mają być jak najbardziej naturalne w rozmowie, aby przekonać nawet największych sceptyków.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika devoratus

Tylko zasadniczo - do czego

Tylko zasadniczo - do czego to ma służyć?

Bo gdyby było tak, że niedługo w pracy ludzi zastapią roboty, z ludzie będą mogli spędzać czas z rodziną, na basenie albo na czytaniu książek - to byłoby super.

Jednak, jak znam życie, będzie tak, że ludzi w pracy zastapią roboty, a ludzie będą zdychać z głodu na bezrobociu...

 

 

Skomentuj