Rasizm względem białych staje się plagą na świecie

Kategorie: 

Zamieszki w Baltimore - Źródło: twitter.com

Ostatnio znowu zaczyna się szerzyć rasizm. Rasą prześladowaną są jednak nieoczekiwanie biali. Polityczna poprawność wykrzywiła pojęcie rasizmu i według obecnego toku rozumowania ataki na białych dokonywane przez napływowych arabów w Europie czy też czarnoskórych mieszkańców USA, rasizmem nie są.

 

Wygląda na to, że prześladowanie białych jest dozwolone, właśnie ze względu na kolor skóry. Doświadczają tego często Polacy mieszkający i pracujący za granicą. Atakuje się ich bezpardonowo przy każdej okazji, obsmarowując w mediach czy wręcz fizycznie atakując i nic, nikt tego nie nazywa rasizmem, ale gdyby atakowano imigrantów z Pakistanu kwestia ta byłaby oczywista.

 

Jak nazwać ostatnie wydarzenia w USA, gdzie miasto po mieście dochodzi do ekscesów, których głównym celem jest atakowanie białych policjantów oskarżanych o prześladowanie czarnoskórych. Problem polega na tym, że ci afroamerykanie odpowiadają za zdecydowaną większość przestępstw, napadów i rozmaitych zbrodni, a policjanci po prostu wykonują swoją pracę. To nie podoba się czarnoskórym, którzy oczekują więcej delikatności stróżów prawa.

Zastanówmy się co by było gdyby napadani przez czarnych w Ameryce biali zaczęli nagle nawoływać do tego, aby w odwecie zabijać za to czarnych? Ryk oburzenia lewicy byłby potężny i bardzo słusznie, bo byłoby to niedopuszczalnym zezwierzęceniem. Ale przecież właśnie takie hasła, aby zabijać białych, najlepiej policjantów, padają cały czas podczas kolejnych zamieszek wybuchających w amerykańskich miastach. Jednak ludzie przeżarci do cna polityczną poprawnością nie są w stanie dostrzec w tym rasizmu.

 

Podobnie nieciekawie wygląda sytuacja w Europie. Rasistowscy nachodźcy z krajów islamskich powodują, że bezpieczeństwo w krótkim czasie stało się tylko pustym słowem. Praktycznie każdego dnia pojawiają się doniesienia o kolejnych incydentach prowadzących do zabijania białych przez islamistów. Wchodzą do pociągów, centrów handlowych i atakują nożami, toporami oraz strzelają do białych.

Domyślnie wszyscy islamiści dopuszczający się takich aktów są przez lewicę nazywani szaleńcami, ofiarami depresji, etc. Tłumaczy się, że nie rozumieli co robią, nawet jeśli wielokrotnie dźgali nożem kobietę, a nie rzadko jeszcze nęka się białych, którzy byli świadkami lub ofiarami przestępstw dokonywanych przez takie indywidua stojące ponad prawem.

 

Bezczelność antybiałych rasistów jest coraz większa. Domagają się oni na przykład postulowanej przez ich religię segregacji płci, na przykład na basenach czy w pociągach i o dziwo otrzymują to. Biali uginają się i pozwalają na wszystko. Zdominowani, sterroryzowani, słabi psychicznie Europejczycy są skazani na wymarcie i nic nie wskazuje na to, aby ten proces miał się zatrzymać.

Trzeba już do tego przywyknąć, że jesteśmy na wojnie rasowej, która niekiedy przybiera formę wojny religijnej. Jednak najbardziej poszkodowani są właśnie biali stanowiący podstawowy cel ataków. Sytuacja zmieniła się i Europa z kolonizatora świata zostaje właśnie skolonizowana.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika fix

Wiem to ciezki temat. Jednak

Wiem to ciezki temat. Jednak czy zdajecie sobie sprawe ile malzenstw mieszanych w ciagu chocby 10 lat odwiedza nasz kraj. To wstyd, ze nie dostrzegacie zmian.to nie problem, ze kultury i narody sie mieszaja.brak szacunku czlowieka do czlowieka.brak tolerancji.brak miłości i dobra.wojny doprowadzaja do zła.gdy slyszy sie, ze lekarze bez granic opuszczaja miejsce gdzie ratuja ludzi, bo nawet oni nie moga pomagac to jak ma byc lepiej. Nie popieram kultur, gdzie kobiety sa nikim. Chodzi o to, ze obecnie swiat propaguje zło.w tv same kryminaly.nic pozytywnego.chore reality. Gdyby na chwile swiat przypomnial sobie, ze wszystko jest chwila moze wojny by sie skonczyly.

 

Portret użytkownika radar

gowniany artykol. gosc

gowniany artykol. gosc naczytal sie i tworzy. Uesy widzial tylko na celulozie. Bez edukacji dzieci nie ma przyszlosci narodow. Getta w Stanach to standard. Mafie finansowe przejmujace cale miasta. I takie tam inne mecyje, ze juz o niewolnictwie z poczatkow ichnich dziejow, nie wspomne...

 

pOzdr

Portret użytkownika czytelnik

tyle lat ewolucji, walki o

tyle lat ewolucji, walki o wolnośc i równość np. w sprawie segregacji resowych czy równo uprawnieniu kobiet. Lewacy wmawiają nam że jesteśmy zaściankowi, zacofanymi zwierzętami z ciemno grogu oraz nie tolerancyjni. 

Na bazie Toleracji i wyżej wymienionych wartości zostały oparte prawa obecnie obowiązązujące i dzięki temu rozkwitamy.   A jesli miałbym wskazywać osoby obłąkane to nie tych o " depresantach" tylko o ludziach ich broniący i wmawiającym nam odrwotną sytułacje jaka istnieje i jaka napawa zgrozą.  

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika keri

W 966 wcisnął nam mieszko

W 966 wcisnął nam mieszko konia trojańskiego, który do dziś rozsadza Słowian od środka. Mieszko miał 7 żon i jeszcze mu się zachciało Dobrawy, przez którą Polacy stracili niepodległość. Orzeł jako symbol państwa to w przypadku każdego kraju symbol poddaństwa cesarstwu rzymskiemu. Sam mieszko chrztu nie przyjął. Dowodem jest nagrobek Bolesława Chrobrego, który zawiera napis, że jego ojciec (mieszko) był poganinem. Denar mieszka ma dwie wersje starszą ze swastykami, które były symbolem Polski przed chrześcijaństwem i drugą z krzyżem. Warto zauważyć ze zawierały one litery, wiec Polacy mieli swoje pismo już wtedy.

Portret użytkownika brudzio76

Pierwsze trzy komentarze

Pierwsze trzy komentarze śmierdzą mi fanatykiem isis z Afryki!Gdzie jest napisane że wszyscy banksterzy są biali?Lub że biali nie kochają natury?Czy zwykły biały człowiek chce jeść gmo?Polacy byli wiele razy atakowani przez białych i do tej pory żyją w nędzy prześladowani przez innych białych,lecz nie starają siłę skolonizować innych krajów!Nazwijmy to po imieniu-Dzicz to dzicz!Tyle w temacie.

 

Portret użytkownika ACHILES

Wszystko PRAWDA I  PEŁNA

Wszystko PRAWDA I  PEŁNA ZGODA Z AUTOREM, tylko po co biali sami pływali kiedyś po różnych wyspach i łapali czarnoskórych w siatki wywożąc ich do siebie w ROLI NIEWOLNIKÓW, albo po co wszczynają w ich Krajach WOJNY STRASZLIWE i powodują MASOWĄ ŚMIERĆ MILIONÓW LUDZI W ICH RODZIMYCH KRAJACH, albo po co robią IM BIALI W ICH KRAJACH ZAMACHY STANU I swoje porządki wedle swego uznania ustalają TAMTYM LUDZIOM WBREW ICH WOLI , tylko i aż po to by ograbiać ich BOGACTWA NATURALNE, LUB PALIWA KOPALNIANE ???

SPRAWDZA SIĘ TU POWIEDZENIE, ŻE CO ZASIEJESZ, TO I TO ZBIERZESZ, albo: NIE CZYŃ DRUGIEMU, CO TOBIE, NIEMIŁE, lub KARMA WRACA !!!

 

Portret użytkownika Ogo Pogo

W kwestii jak to określasz

W kwestii jak to określasz łapania dzikich.Handlem niewolnikami zajmowali się ŻYDZI.Tyle w temacie.Odsyłam do "Ukrytej  tyrani" z roku 1976 .Zdziwicie się jak spełniły się słowa pewnego Żyda ....który chciał zarobić, znowu nie tak mało kasy. Wystarczy wpisać hasło "Ukryta tyrania" a wszystko przed Wami.

Pozdrawiam.

Portret użytkownika lipka

Ameryka to emigracja z Europy

Ameryka to emigracja z Europy i cała ta ameryka ma raptem 300 lat, wcześniej w Ameryce niewolnictwa nie było ale było w Afryce. Niewolnictwem zajmowali się żydzi a o niewolnikach u żydów jest nawet w tzw. piśmie świętym. W Europie nie znano słowa niewolnik, hordy tureckie (dzicz) brały niewolników, arabskie szejki (bogata dzicz) też mieli pełno niewolników a wszystko wyszło od narodu przebranego bo jako handlujący wszystkim i wszystkimi sprzedali by własną matkę by zarobić pieniądz, złoto, kosztowności. Czarnoskórzy z głębi czarnego lądu nie brali niewolników bo byli ludożercami, więc trafiając jako niewolnicy do Ameryki nie kończyli w garnku sąsiedniego plemienia. Wydawać się powinno, że w obecnych czasach nie powinno się handlować ludźmi a jednak, cywilizacja, rozwój techniczny nie ma wpływu na rozum wykuty w kamieniu bo ten nie ma możliwości rozwoju i handel ludźmi jest dla onych tak samo oczywisty jak kilka tysięcy lat temu. Kamienne łby.

Strony

Skomentuj