Rasa czy cywilizacja? (wywiad)

Kategorie: 

http://kompas.travel.pl/malik/media/30/4979.jpg
Przedstawiam Szanownym Czytelnikom zapis rozmowy, ktόrą przeprowadziłem z Marcinem Malikiem, znanym już Czytelnikom portalu prawica.net. Robię to z tym wiekszą przyjemnością, że nie zgadzam się z nim w zasadniczych punktach i jako zwolennik imperium francuskiego na trzech kontynentach uważam jego poglądy za bezpodstawną absolutyzację czynnika biologicznego. Doceniam zarazem jego uczciwość intelektualną , zapał do obrony Kościoła i «walenie prosto z mostu». Rozmowa z Panem Marcinem była dla mnie ogromną przyjemnością i momentem wolności wypowiedzi.

 

Odetchnąłem świeżym powietrzem.

Rozmawiam więc z Marcinem Malikiem, właścicielem strony o podróżach www.kompas.travel.pl który publikuje nie tylko zdjęcia i reportaże z podróży ale także swoje szlachetnie prawicowe poglądy. Dla niektórych poglądy Marcina okazują się ciągle jeszcze zbyt ciężkie do strawienia a inni widzą go jako głos prawdy. Czy nasi Czytelnicy się z nimi zgadzają?

 

Oto pytania, ktόre zadałem Marcinowi.

 

AR: Panie Marcinie, dziękuję Panu bardzo za zgodę na ten wywiad. Niedawno, na portalu prawica.net opublikował Pan swόj tekst zatytułowany “Globalizacja oczami podrόżnika”. Pański tekst wywolał bardzo ostre reakcje.

 

Inaczej mόwiąc, już sam Pański debiut na prawicowym portalu uczynił z Pana od samego początku „enfant terrible” blogosfery. Czy skoro już został Pan owym „enfant terrible” - mogłby Pan zacząć od przedstawienia się Czytelnikom? Gdzie się Pan urodził, gdzie studiował, ile ma Pan lat, w jakich okolicznościach wyjechał Pan z Polski? Jak wyglądaly Pańskie studia na AWF-ie ?

 

MM: Witam Pana.

 

Cieszę się, że mam okazję do zaprezentowania swoich poglądów w czasach lewicowego absurdu i mam nadzieję że będę w stanie pozytywnie wpłynąć na moich Czytelników. Zdaję też sobie sprawę, że moje poglądy są nieco odmienne od tych, które zazwyczaj słyszę lecz tylko dlatego że ja otwarcie mówię prawdę na oczywiste tematy, o których inni boją się rozmawiać nawet szeptem.

 

Mój artykuł pod tytułem „Globalizacja oczami podróżnika” wywołał ostre reakcje już wcześniej, dlatego że na co dzień ludzie są zmuszani do czytania skrajnie lewicowej propagandy, która nie ma nic wspólnego z prawdą i gdy raz na jakiś czas ujrzą tekst o zupełnie innym zabarwieniu burzy to ich poczucie sztucznego bezpieczeństwa.

 

Ja uważam, że nie można dusić rzeczy w sobie ale trzeba mówić o problemach otwarcie. Jeżeli Europa jest okupowana przez czarne i muzułmańskie hordy, ktore żyją na nasz koszt i wprowadzają legendarną wręcz przestępczość na koszt Białych, to mówmy o tym otwarcie. Natomiast jeśli chodzi o posądzenie o tak zwany „rasizm” to raczej bym się nie przejmował gdyż w założeniu systemu każdy jest dziś rasistą. Radzę przeczytać mój artykuł „Globalizacja oczami podróżnika” jeszcze kilka razy ze zrozumieniem aby zdać sobie sprawę z powagi obecnej sutuacji.

 

Urodziłem się w Warszawie prawie 36 lat temu. Po wielu latach treningu sportów walki, podróży i studiów na warszawskim AWF-ie wyjechałem do Londynu na stałe w 2002 roku. Pamiętam że opuściłem Polskę w jeden dzień po otrzymaniu tytułu magistra dlatego że moje wykształcenie oznaczało tylko bezrobocie. Same studia były jednak bardzo przyjemne a na sam koniec dostałem dyplom czyli potwierdzenie tego że mam rozum. Moja prawdziwa edukacja zaczęła się jednak po studiach, tylko że tutaj nie dostanę już dyplomu.

 

AR: W artykule, o ktόrym wspomniałem, nazywa Pan samego siebie katolikiem i białym mężczyzną. Nie wątpię że jest Pan biały gdyż to widać na zdjęciach ale jak rozumie Pan swόj katolicyzm ?

 

MM: Tak, jestem białym mężczyzną oraz jestem katolikiem i jestem z tego bardzo dumny. Mój katolicyzm objawia się nie tylko poprzez chodzenie do kościoła ale przede wszystkim poprzez przywiązanie do mojej kultury, wiary i Polski. Polska przyjęła chrześcijaństwo przez Mieszka I-go i od tego czasu wszyscy Polacy są katolikami. Uważam, że powinniśmy być wierni naszym katolickim wartościom i pielęgnować je zamist w imię absurdalnie lewicowej, marksistowskiej ideologii odchodzić od Kościoła. Pamiętajmy że papież Jan Paweł II pomógł nam w obaleniu komunizmu a ksiądz Popiełuszko umarł za Polskę.

 

Kościół katolicki stoi także na straży Polski, na straży naszych moralnych wartości i działa na rzecz zjednoczenia wszystkich Polaków. Kościół katolicki to także szpitale, domy dziecka, misje dobroczynne i wiele innych wspaniałych rzeczy. Mój katolicyzm objawia się więc najbardziej w postaci przywiązania do mojej kultury i kraju a gdy mam czas w niedzielę jak najbardziej chodzę też do kościoła. Z drugiej strony ateistów oraz ludzi opuszczających swoje narodowo-kulturowe wartości uważam za zdrajców kultury oraz za osoby słabego charakteru. Wierzę jednak że Polacy znają swoją wartość i swoją historię. W ciężkich czasach Polacy zawsze „uciekają” do Kościoła.

 

Gdy podróżuję ludzie zawsze mnie pytają jakiej jestem wiary i zawsze dumnie odpowiadam że jestem chrześcijaninem gdyż jest ku temu także pewien powód. Otóż podróżnicy przemierzają świat aby uczyć się o innych kulturach, zwyczajach i obrzędach. Jednak ci sami podróżnicy często pomijają fakt, że miejscowi ludzie często chcą się czegoś dowiedzieć także na temat naszej kultury. Nawet muzułmanie okazują mi większy szacunek dlatego że jestem katolikiem. Muzułmanie mówią że kozioł lub świnia w nic nie wierzy bo nie ma duszy i kultury więc ten kto jest człowiekiem powinien kulturowo gdzieś przynależeć. Jeśli chodzi o to zgadzam się z nimi.

Dziecko stworzone na podobieństwo Boga

AR: Co Pan rozumie przez „czystość rasową”? Osobiście, zdecydowanie mi nie po drodze z rasizmem i z koncepcją czystości rasy, gdyż to właśnie rasizm był jedną z przyczyn dla ktόrych wiarołomca Charles de Gaulle dopuścił się zdrady w Algierii a wcześniej wyzbył się imperium francuskiego, czym ten pyszałek i tyran zwichnął Francji życie i podciął jej nogi. Rasizm jest mi więc obcy.

 

Gdyby europejskie imperia kolonialne nie zostały na żądanie Związku Sowieckiego i USA zlikwidowane po 1945 roku to dziś nie byłoby imigracji i mielibyśmy być może całkiem inną sytuację na kontynencie, a i w W. Brytanii na pewno też.

 

MM: Czystość rasowa oznacza prokreacją tylko pomiędzy ludźmi tej samej rasy.W tym przypadku dla ludzi rasy Białej jest to niezbędny warunek dla naszego przetrwania, gdyż obecnie stanowimy tylko około 16% światowej populacji. W świetle powyższego uważam, że każdy Biały człowiek który wydaje na świat nie-Białe dziecko popełnia najcięższą zbrodnię przeciwko naszej ginącej rasie. Geny Białych ludzi oraz nasza czysta linia krwi są pielęgnowane i przekazywane z pokolenia na pokolenie przez tysiące lat dlatego poprzez mieszanie się ras czysta linia krwi danej rodziny umiera. W celu ochrony Białego Gatunku godna polecenia jest też higiena rasowa oznaczająca związki tylko w kręgu swojej własnej rasy.

 

Ja osobiście nie wierzę w rasizm Białych wobec innych, lecz wierzę w rasizm murzynów wobec Białych co objawia się na przykład poprzez masakry Białych w RPA. Nawet godna pożałowania pseudo-muzyka rap została stworzona z powodu nienawiści murzynów do Białych. Inne nie-Białe rasy są także rasistowskie lecz względem siebie, podświadomie uważając Białych ludzi za najpiękniejszą i najszlachetniejszą ze wszystkich ras. W Chinach są np. kremy wybielające skórę które i tak nic nie dają. W Korei i Japonii są natomiast popularne operacje plastyczne oczu podczas których Azjatki przerabiają swoje oczy na europejskie.

 

Gdy w Indiach Biały człowiek wchodzi do restauracji cała ulica jest w niego zapatrzona w zachwycie. Gdy byłem w Bangladeszu nagrywali mnie gdy jadłem a w Indiach oglądali mnie jak telewizję z otwartymi ustami. Różnica jest tylko taka, że niektóre rasy nas lubią a inne nienawidzą. To jest właśnie rasizm. Biały człowiek wskazał tylko drogę postępu, którą wszyscy chcą iść lecz mało kto jest w stanie nas naśladować. Niestety ci którzy nas zazwyczaj lubią też są zagrożeniem dla Białego Gatunku gdyż za bardzo chcą się do nas zbliżać.

Liczna rodzina nie obciążona genetycznie

Historia europejskich narodów jest pełna zdrajców i niestety zdrada swoich własnych ludzi była i jest w Europie na porządku dziennym. De Gaulle był tylko jednym z wielu i moim zdaniem Francji w tym momencie może pomóc tylko wojna domowa. Niestety ten piękny naród poetów, kucharzy i artystów zostanie etnicznie wymordowany, chyba że Francuzi się obudzą. Na dzień dziesiejszy się jednak na to niezapowiada.

 

Podczas II WŚ Europa nie była się w stanie sama bronić i dlatego była uzależniona od szantaży i wymuszeń USA i ZSRR. Mnie jednak interesują także lata powojenne gdyż wtedy zostały podjęte decyzje imigracyjne. Narody europejskie były leniwe i miały zbyt mało dzieci a przecież trzeba było mysleć o ekonomii. W początkowych latach imigracji obcych ras i kultur Europejczycy nie zdawali sobie sprawy z czym mieli do czynienia. Teraz już wiedzą i wielu pluje sobie w brodę lecz na zmiany jest już za późno. Teraz potrzebny jest totalny przełom na skalę globalną.

 

AR: We Francji nigdy nie będzie wojny domowej, ale to już inna historia. Pisze Pan iż kultury afro-azjatyckie przetrwają tysiące lat podczas gdy nasza cywilizacja być może zginie. Że nasza cywilizacja może zaginąć, to możliwe. Ale nawet jeżeli inne kultury, niższe od naszej i w gruncie rzeczy prymitywne przetrwają, to tylko dzięki temu że zostały zapłodnione przez światło naszej cywilizacji zachodniej. Same w sobie są błędne i nie mają w swym łonie zasady trwałości. Czy się Pan zgadza z moim poglądem?

 

MM: Niestety, jeśli nic nie zostanie zrobione w tym kierunku to cywilizacja Białej rasy zostanie powoli eksterminowana. Polityka otwartych drzwi, mieszane związki oraz mały przyrost naturalny wśród Białych ludzi wbijają nam ostatni gwóźdź do trumny. Poza tym uważam że poprzez propagandę strachu i ekonomiczną zapaść ludzie będą dawali się jeszcze łatwiej kontrolować.

 

W Wielkiej Brytanii na przykład Anglicy tak toną w strachu że nie są już w stanie trzeźwo myśleć. Brytyjczycy boją się nawet rozmawiać o kolonizacji swojego kraju, co przypomina mi sytuację w Tybecie. Tam też wszyscy się boją, tylko że u nas jest to “równość i demokracja” a u nich reżim. Moim zdaniem Chiny i Wielka Brytania mają bardzo podobną politykę.

 

Niestety nie zgadzam się z Pana poglądem, że inne kultury są błędne i nie mają zasady trwałości, choć z drugiej strony zależy to także od kultury. Kultura chińska, indyjska oraz wszystkie orientalne na pewno przetrwają.W czasach antycznych to Chiny były najbardziej zaawansowanym technicznie narodem na świecie a ich kultura jest bardzo silnie u nich zakorzeniona. Indie także mają swoją bogatą sztukę, kulturę, kuchnię, narodowe stroje i obyczaje. Ich kultury przez cały czas są pielęgnowane a nasza jest mordowana. Poza tym ich jest o wiele więcej.

 

Chciałbym też powiedzieć coś dobrego o kulturze czarnych czy Cyganów lecz niestety tutaj nie widzę niczego wartościowego co mogłoby się przydać światu. Niestety największe pasożyty rozmnażają się jak szczury nie dając absolutnie nic żadnemu społeczeństwu oprócz samych problemów. Z mojego doświadczenia wynika że tymi dwiema rasami brzydzą się wszyscy we wszystkich krajach w których byłem - i muzułmanie i Chińczycy i Hindusi.

 

Z Muzułmanami w Europie jest ogromny problem ale ci mają przynajmniej swoją sztukę, architekturę i bardzo dobrą kuchnię. Murzyn i Cygan to tylko ogromny problem a fakt że Biały człowiek wprowadził murzyna do cywilizacji, kupił mu garnitur i posłał do biura absolutnie nic nie zmieni a na pewno nam kiedyś bardzo zaszkodzi.

 

Jeśli natomiast chodzi o islam sam w sobie to uważam go za sprzeczny z kulturą europejską i niemożliwy do asymilacji. Mógłbym w tym momencie opowiedzieć kilka ciekawych faktów z Koranu jak na przykład ślub Mahometa z 9-letnią dziewczynką i kontynowanie tych praktyk do dziś lecz nie chcę się teraz na tym koncentrować. Tak długo jak islam istnieje poza Europą nie mam z nim problemu i nie zamierzam uczyć muzułmanów jak żyć. Uważam że wszyscy muzułmanie powinni być deportowani do swoich krajów i tkwić w swoim obłędzie u siebie. W krajach muzułmańskich jest także wiele ciekawych, pięknych i dobrych rzeczy lecz nasz pokój może być zagwarantowany tylko poprzez separację cywilizacyjną, za wyjątkiem handlu i turystyki. Przypominam, że to żydzi szczerze nienawidzą muzułmanów natomiast katolicy mają ich tylko dość u siebie gdyż jesteśmy nimi zmęczeni. Jeśli jednak będziemy bardziej jeszcze brnąć w społeczeństwo multi – „kulturowe”, boję się pomyśleć o tego tragicznych następstwach dla całego świata.

 

AR: Zupelnie pomija Pan rolę cywilizacji i tu leży Pański błąd.Nie dostrzega Pan tak samo kreciej roboty lewicy w Afryce. No, ale porozmawiamy o tym innym razem. Co Pan właściwie w takim razie rozumie przez rasę? To pojęcie nie jest jasne samo w sobie. Może Pan wytłumaczyć?

 

MM: Rasa to przynależność etniczna do danej grupy, stanowiącej jednocześnie populację tego samego gatunku zdolną do reprodukcji. Ludzie tej samej rasy mają więc możliwość kontynowania swojej linii krwi i właściwych dla siebie genów oraz przekazywania swoich wartości następnym pokoleniom. W bardziej uogólnionym znaczeniu ludzie tej samej rasy mają taki sam kolor skóry oraz podobne rysy twarzy, budowę oczu, głowy i włosów choć niekoniecznie posługują się tym samym językiem lub mają dokładnie tą samą wiarę.

 

Są też zazwyczaj róznice w budowie i strukturze ciała pomiędzy różnymi rasami. Murzyni mają wielkie wargi, kręcone włosy i szerokie nosy a Biali ludzie mają wąskie nosy, proste włosy i małe wargi. Zatem Holendrzy i Szwedzi są tej samej rasy pomimo że są innym narodem i posługują się innym językiem. Generalnie potrafię poznać Polaków lecz też nie zawsze gdyż niektórzy wyglądają bardziej jak Skandynawowie a inni jak Niemcy lub Rosjanie. Tak czy inaczej wszyscy przedstawiciele Białego Gatunku są do siebie podobni. Z tego samego powodu Arabowie urodzeni we Francji od trzech pokoleń, mający francuskie obywatelstwo i wychowani we Francji nigdy nie będą Francuzami.Oni będą zawsze Arabami, którzy tylko urodzili się i wychowali we Francji.

 

Pojawia się tu więc pytanie : jeśli pies urodzi się w stajni czy to oznacza że będzie koniem ? Zdecydowanie nie dlatego że Arabowie nie mają cech rasowych właściwych dla Francuzów, o kulturze już nie wspominając. Oni zawsze będą obcymi !

 

AR: Ten sam błąd co poprzednio. Jest Pan typowym Anglikiem! Zgadzam się z Panem natomiast, że globaliści pragną fizycznej eksterminacji rasy białej. Są na to dowody. Tyle tylko, że Pański program obrony nie bardzo jest realny. No bo jak np. karać za zawieranie małżeństw mieszanych? Samosądami? Czy nie łatwiej byłoby raczej zadbać o powrόt do antycznych cnόt grecko-rzymskich i do chrześcijańskiej moralności , tworząc społeczności zamknięte, jak to robia w Polsce kibice , a rodzinom i społeczeństwu nadać charakter zmilitaryzowany?

 

MM: Dla globalistów Biała rasa jest największym zagrożeniem - dlatego nas najbardziej niszczą, celowo wprowadzając do Europy elementy niezdolne do asymilacji kulturowo - rasowej. Gdy naród traci swoją przynaleźność rasową oraz swoją kulturę i wiarę, wówczas naród ten przestaje być narodem i łatwo jest go kontrolować !

 

Myślę, że odpowiedź na drugą część Pana pytania jest bardzo łatwa. Przede wszystkim można ochronić Europę przed wyginięciem w pokojowy sposób, choć jeśli chodzi o czarnych i tylko niektórych muzułmanów to akurat bardzo wątpie aby pokojowo się to dało zrobić. Z całą resztą nie byłoby problemu. Należałoby najpierw zamknąć granice przed nie- Białą, nie chrześcijańską imigracją, jednocześnie wprowadzając wysokie kary za mieszanie się ras. Innymi słowy dopóki żyjemy na tym samym terenie żyjmy w przyjaźni i wzajemnym szacunku obok siebie ale nie razem, w celu ochrony nas samych.

 

Następnie należałoby deportować wszystkich kryminalistów, co oznacza że dużo żydowskich bankierów i polityków oraz duża część czarnej i muzułmańskiej populacji musiałaby automatycznie opuścić Europę. Jeśli chodzi o resztę moich pomysłów to myślę że zachowam je dla siebie dlatego że nie wiadomo jak się potoczy kiedyś moje życie. Nie mogę niestety zdradzać wszystkich sekretów choć powiem że moja polityka miałaby tylko jeden cel i byłaby bardzo prosta do zrozumienia. Zrobiłbym wszystko dla ochrony i szczęścia Białych dzieci.

 

Nawiązując też do Pana pytania, uważam że młodzi ludzie powinni się dobierać w taki sposób aby zagwarantować sobie czyste rasowo potomstwo dlatego że dziecko urodzone na danej ziemi jest nie tylko darem dla rodziny ale także darem dla kraju. Z tego powodu właśnie każde dziecko powinno spełniać rasowe standardy etnicznie charakterystyczne dla tego właśnie kraju.

Z pokolenia na pokolenie duże Białe rodziny gwarantują przetrwanie Białego Gatunku

AR: Na zakończenie prosiłbym o kilka szczegόłόw technicznych. Skąd bierze Pan fundusze na swoje podrόże, czy podrόżuje Pan sam i czy podczas swych peregrynacji stykał się Pan z Polakami lub z Francuzami? Jeśli tak, to czy mogłby Pan opisać ich zachowanie się w krajach egzotycznych?

 

MM: Fundusze na moje podróże są bardzo skromne gdyż mieszkam w domach gościnnych i jem miejscowe jedzenie, jednocześnie stroniąc od luksusu. Często też sypiam na pustyni, w górach lub w lasach pod namiotem, lecz i tak najczęściej jeżdżę po najtańszych krajach. Generalnie jeśli stać mnie na lot to stać mnie też na wyprawę, dlatego że na miejscu jest zawsze pięknie i bardzo tanio. Cieszę się każdym krajem który odwiedzam (w tym wypadku bez znaczenia o jakiej rasie i kulturze) i czuję, że wspaniale spełniam swoją podróżniczą pasję.

 

Jest to wspaniała edukacja i wielka przygoda warta każdego pensa. Często też pomagam miejscowym ludziom, pracuję w szpitalach, kupuję im jedzenie i uczę dzieci angielskiego za miskę ryżu. Na każdą ze swoich wypraw biorę na jakiś czas moją drogą blondynkę a czasem też i dziecko.

 

Biała kobieta w wielu krajach to bardzo delikatna sprawa choć w Europie już też, dlatego że jesteśmy „namaszczeni” multi – „kulturową” utopią. Szwecja na przykład jest europejską stolicą gwałtu i to tylko i wyłącznie przez muzułmańską imigrację. Na marginesie, z uwagi na ewidentne niszczenie sub-rasy nordyckiej uważam że szwedzki rząd zasługuje na eksterminację.

 

Polaków spotykam rzadko choć chciałbym częściej i kontakt ten jest różny. Zazwyczaj Polacy rozmawiają ze mną przez chwilę lub dają mi do zrozumienia że nie są zainteresowani. Niektóre spotkania są miłe, inne dość chłodne. Z Francuzami jest inaczej choć podkreślam jeszcze raz że mówię o Francuzach a nie o Arabach którym wydaje się że są Francuzami. Zazwyczaj Francuzi myślą że jestem Anglikiem i są średnio tym podekscytowani. Dopiero gdy mówię że jestem Polakiem następuje ich zaskoczenie oraz czasem uśmiech. Z Francuzami miałem dobry kontakt.

 

Gdy byłem w Birmie podróżowałem z Francuzem przez trzy tygodnie a na Borneo malezyjskim spędziłem bardzo miły dzień z Francuzką i zabrałem ją potem na kolację. Zazwyczaj są mili i mam z nimi bardzo dobry kontakt a ich akcent jest tak zabawny że dodaje mi humoru i lubię ich przez to jeszcze bardziej. Z Francuzami i francuskimi Belgami przemierzyłem także dżunglę w zachodniej Malezji. Jeśli chodzi o słabe punkty Francuzów to są dwie główne rzeczy: wszyscy są nałogowymi palaczami czego nie jestem w stanie znieść a młode pokolenie Francuzów ma wyprane mózgi lewicową propagandą i uważa że pomimo wszystkich problemów i kompletnej odmienności Arabowie są też Francuzami.

 

Poza tym nie chcą głosować na Marine Le Pen z Frontu Narodowego choć ona jest jedyną która może uratować Francję. Francuzi to także naród lewicowych ofiar i ateistów który stracił kontakt z moralną rzeczywistością i z tym jak wyglądała kiedyś prawdziwa Francja. Niestety z takim nastawieniem ku moim serdecznym życzeniom nie wróżę im dobrze. Na marginesie, tak samo źle jest z Holandią. To jest naród który już pogodził się z tym że wymrze i co najgorsze nie ma z tym problemu. Mam tylko nadzieję, że nie wszyscy.

 

Anglicy natomiast to naród przestraszonych owiec o wypranych mózgach bojących się nawet odezwać. Mamy więc w Europie poważny kryzys i tylko ciągle Europa Centralna i Wschodnia się jakoś trzyma. Myślę jednak że część Niemców ma ciągle trochę zdrowego rozsądku dlatego że ktoś im kiedyś powiedział że są "rasą Panów" i myślę że na ich wielkie szczęście to ciągle procentuje. Aby ludobójstwo sub-rasy aryjskiej nigdy się nie dopełniło w ich interesie jest wierzyć że właśnie są "rasą Panów", gdyż tylko wtedy nie będą się mieszali z elementem bezwartościowym rasowo, jednocześnie kontynuując czystą linię krwi.

 

Dziekuję serdecznie za wywiad i serdecznie pozdrawiam wszystkich ludzi o czystych sercach. Wszelkie pytania i komentarze proszę kierować na [email protected]

 

Marcin Malik

www.kompas.travel.pl

 

AR: To ja Panu dziekuję za rozbrajającą szczerość. Rozmowa z Panem była czystą przyjemnością i od razu umawiam się na nastepną, jeśli tylko wyrazi Pan na to zgodę. Powodzenia.

 

Antoine Ratnik

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Malik
Portret użytkownika Marcin Malik


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Dzięki temu że Polska jest

Dzięki temu że Polska jest taka dobra dla Żydów może Bóg będzie dla nas łaskawy ? "Czternastego czerwca 1990 roku w rejs z Okęcia do Tel Awiwu wystartował boeing 747, zabierając około 350 Żydów. Był to początek trwającej do 1992 roku supertajnej Operacji „Most”, w wyniku której do Izraela przeniosło się 100 tysięcy emigrantów ze Związku Sowieckiego. Polska nie tylko stała się punktem tranzytowym, ale i – jak wszystko na to wskazuje – w znacznej mierze sfinansowała akcję. W osobliwych okolicznościach. Frapujące kulisy przedsięwzięcia, którego szczegóły miały być podobno tajemnicą przez co najmniej pół wieku, odsłania w opublikowanej ostatnio przez wydawnictwo „Fronda” reporterskiej książce Dariusz Wilczak."

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Jeśli tylko pojawią się

Jeśli tylko pojawią się problemy to społeczności niejednolite rasowo natychmiast skonfliktują się i skoczą sobie do gardeł - zaczną się wyżynać. Właśnie taki jest plan 3 WŚ. Elity wiedzą o tym że ludzie są leniwi oraz trochę już pojęli o co chodzi na świecie, wiec nie interesuje ich wojna w imię jakiś idei. Dlatego konflikt trzeba przenieść na poziom egzystencjalny, wystarczy że wywołają jakąś katastrofę naturalną, której efektem będzie zatrzymanie dostaw żywności i tyle, depopulację zrobią roszczeniowe i wygłodniałe brudasy, które by napełnić brzuchy gotowe są popełnić każdą podłość. Dlatego na siłę upychają brudasów w UE. (Do Polski sprowadzają w tym samym celu rezunów z OUN/UPA. Osobników którzy szczerze nienawidzą Polski tu upychają. Jak myślicie w jakim celu?) Lewaczki i płatni obrońcy multikulti - pytam was, czemu tak zawzięcie milczycie o białych dziewczynach lewicowych aktywistkach społecznych z Szwecji i Włoch zamordowanych bestialsko tylko za to że pomagały brudasom i łaziły tam gdzie oni koczowali? Bezczelnie żądacie od rasistów jakiś dowodów. Dobra. To wy też dajcie nam przykład i wyślijcie swoje córki jedynaczki do pracy w obozach dla uchodźców z Afryki.
PS
Scenariusz już jest napisany, oni nawet nakręcili film fabularny o tym jak to ma być. Dzieci, wy lubicie obrazki to sami zobaczcie: https://www.youtube.com/watch?v=RSaxm68PPT4 

Portret użytkownika yoko

żadne skrajne poglądy, rządy

żadne skrajne poglądy, rządy i zmiany nie będą dobre dla ludzi - ktoś zawsze będzie pokrzywdzony
 
pewien filozof mówił o złotym środku, czy wy ludzie nie widzicie że i lewicowcy i prawicowcy mają trochę racji? jakby to połączyć... ale zamiast, powstaje fanatyczne wręcz przywiązanie do swojej strony w tym sporze. albo czarne albo białe
 
artykuł momentami mocno mnie zbulwersował, momentami koń by się uśmiał
 
"dziecko stworzone na podobieństwo boga".. haha xD
 
częściowo zgadzam się z tym, że każda rasa(?) powinna być u siebie - w końcu ma przystosowania rasowe do życia w danych warunkach, może tam kultywować swoje tradycje etc - ale kto komu zabroni migrować!?
 
jeżeli jesteś u kogoś w gościach to respektujesz jego przyzwyczajenia i zasady, proste!
 
to że świat jest zalany mieszanką kulturową to wina polityki a nie przeciętnego Kowalskiego dlatego głupie jest zrzucanie winy na całe rasy za to, że żyją w Europie
 
cała ta wędrówka ludów nie jest spowodowana widzimisię poszczególnych osób tylko sytuacją polityczną i gospodarczą
 
przecież każdy wie, że w domu najlepiej - każdy wolałby być u siebie!
 
 

Portret użytkownika leming pospolity

Wrzucanie tutaj

Wrzucanie tutaj schizofrenicznych wynaturzeń pewnych rasistów to moim skromnym zdaniem kiepski pomysł !!! Sad Kiedyś naprawdę z ciekawością się tutaj zaglądało w poszukiwaniu chociażby ciekawych linków w komentarzach użytkowników ... teraz poprostu ręce (i cała reszta) opadają czytając takie nazistowkie,nastawione na dzielenie i skłócanie ludzi GNIOTY !!! Aż strach pomyśleć,że tak ograniczone myślenie i takie postawy są jeszcze obecne w XXI wieku ... w dobie powszechnego dostępu do internetu i otwartych granic !!! 
Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika nałukowiec

Malik to rasista i tyle!

Malik to rasista i tyle! Kuźnia jego, nie kolor skóry i oczu ma znaczenie czy ktoś jest CZŁOWIEKIEM ino to, co zasrańce dorosłe wpoją małemu gnojkowi do głowy, czego same ojce i dziadki swoim przykładym (a nie wykładym) nauczą dziecko od urodzenia! Ino że jedne to są ankoholiki i ciągle narąbane a w domu głód i smród, inne to seksoholiki zboki, same się zeszmacają, zaś bogate snoby kupują ino gadżety i tłuką się o kasiorę, a wszyćkich gnojów wychowuje ulica!
Jeszcze bym zapomniał, najgorsze są głupie ojce, takie p..eby, co kupują gnojom gry od samych demonów, co tam się ludzi ćwiartuje i i masakruje a krew zalewa monitor, te głupki same to dzieciom na kompa instalują!
A wtedy Białe kibole idą na mecz z maczetami, nożami i siekierami! Przejdziesz Biały Malik koło nich w ciemnej ulicy? Gdzie są ich ojce i kościół, żeby im wpoić szacunek do wszyćkich staruszków i do kobiet, że takich za Chiny nie wolno uderzyć, jeszcze do przyrody a nawet do Wszechmocnego, no jakie z nich katoliki? Jakie z nich LUDZIE?

Portret użytkownika taj

Jak można być dumnym z tego,

Jak można być dumnym z tego, że jest się białym?
To tak jakby być dumnym z tego, że się ma rozmiar buta 45 albo wzrost 180cm.
Tak samo jak patriotym, jak można być dumnym ze swojego kraju?
Przecież nikt nie wybiera w jakim kraju się rodzi, więc dlaczego ma być z tego dumny?
 
Dumnym to można być z jakiegoś osiągnięcia, które wymagało pracy i wysiłku.

Portret użytkownika Funky Koval

Ja jak pracowałem na

Ja jak pracowałem na zachodzie europy to murzyni mieli ciągle jakieś wąty do mnie ! Ciągle oskarżają białych o rasizm, to jest ich śpiewka bezustanna, murzyni są strasznie agresywni do białych i cały czas przypominają że biali zrobili z nich niewolników ! W USA ciągle powtarzają że to oni wybudowali USA, a nie biali... jednym zdaniem rasowe społeczeństwo jest skazane na upadek, albo wybiją białych i wtedy samo się rozpadnie bo miksy czy murzyni nie utrzymają państwa w normalności co widać na podstawie RPA w Afryce ! Ci którzy nie wiedzą jak jest naprawdę lubią wyzywać innych od rasistów ale sami nie doświadczyli innych ras i kultur na własnym karku w ciężkiej rzeczywistości walki o utrzymanie się ! Społeczeństwa zachodu pomieszane kulturowo i rasowo to mieszanka wybuchowa i strasznie szkodliwa dla umysłu białych ludzi ! Generalnie ludzie z innym kolorem skóry nie cierpią białych, z tą różnicą że białych słowian czasami się boją jeszcze bardziej niż anglojęzycznych białych !

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kon­taktują. Albert Einstein

Portret użytkownika Arcanum

Malik jak zwykle zabawny z

Malik jak zwykle zabawny z tym "chrztem Polski" i przejmowaniem obcej kultury narzuconej ogniem i krzyżem przez Watykan. Gdyby losy wojny potoczyły się inaczej i mówilibyśmy dziś po niemiecku, to parafrazując Malik pewnie by stwierdził, że: "Polska przyjęła język niemiecki i od tego czasu wszyscy są niemcami. Uważam, że powinniśmy być wierni naszym niemieckim wartościom i pielęgnować je zamiast w imię absurdalnej polskiej ideologii odchodzić od nazizmu"

Portret użytkownika leming pospolity

Zjednoczenie i ROZWÓJ ,albo

Zjednoczenie i ROZWÓJ ,albo podział i ZACOFANIE !!! Smile
Jeżeli ktoś ma problem z innym człowiekiem tylko i wyłącznie z powodu koloru jego skóry,powinien zostać poddany sterylizacji na koszt podatnika ... w ten sposób taki rasistowski element zostałby wyeliminowany ze społeczeństwa w ciągu dekady !!! Język
PS. http://joemonster.org/filmy/69656/Ciekawy_eksperyment_pokazujacy_jak_to_jest_z_tym_rasizmem
Czekam na komentarze do filmiku - ciekawe dlaczego sytuacja rasowa na świecie wygląda tak a nie inaczej państwo "malikopodobni" ?!
Do pewnych ludzi pewne FAKTY ani racjonalne tłumaczenie poprostu nie będą w stanie dotrzeć ... co wynika oczywiście z ich ograniczenia w pojmowaniu otaczającej NAS rzeczywistości ... a najgorsze jest to,że ludzie ci często uważają się za lepszych od innych bo trochę pozwiedzali i trochę poczytali !!! Smutne to moi drodzy :( 
Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! Wink

Portret użytkownika MadMike

"Ja osobiście nie wierzę w

"Ja osobiście nie wierzę w rasizm Białych wobec innych..." to typowe dla takich naziolskich hipokrytów rasistów.  A w ogóle co to ma być? Zmianynaziemi zmienia profil i obszar działania?
rzygać się chce Malik od tego bełkotu...

Portret użytkownika tak jasne

i tu własnie zaczyna się

i tu własnie zaczyna się NAZIZM  dlatego nigdy nie będę wspierał NOPU  Oraz Ruchu Narodowego . Jestem Polekiem Czystej Krwi mogę udowodnić swoje korzenie na 3 pokolenia ale nienawidzę takich oszołomów . BO jutro otworzą obozy koncentracyjne i zaczną zabijać starców , dzieci ,  i kazdego kto ma 2 cm mniej wzrostu i bóg jeden wie co im jeszcze odwali - ale to tylko dlatego że Nacjonaliści są upośledzeni umysłowo i zamiast walczyć o Polskę - to ganiają Pedałów na ich kolorowych imprezach , a syn tuska je*ie im laskę w miedzyczasie bo ktoś musi pilnować czystości rasowej :D:D:D . ale jest Ale ! drugą skrajnością są Komuchy z lewicy którzy w większości (żydzi ) rozwalają ten kraj od srodka Smile ale ich żaden nacjonalista nie ruszy bo ma gówkę jak orzeszek a odwagę jak Scooby Doo :D:D:D i co tu dalej pisać abyu oczyscić tan kraj czy europę to najlepiej aby skrajni zatłuki się nawzajem z bambusami czy alter nie gojami :D  co do ludzi o jasnych oczach - bekarty po niemieckie Biggrin po szwedzkie , po ukraińskie  itp Smile - zabijmy się  teraz nawzajem bo mamy inne oczy :D:D:D - tu jest płenta - Mam nadzieje że rozumiecie że jest pewna granica SKRAJNOŚCI której niepowinno się przekraczać - wiec zwracam się do Zygfryda - wyluzuj Oszołomie ! co do oczu  - moja mama ma niebieskie , ojciec brązowe - a mi wyszły zielone Język

Strony

Skomentuj