Raport amerykańskiej Partii Republikańskiej wskazuje, że koronawirus SARS-CoV-2 wyciekł z Wuhan

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W dalszym ciągu trwa dochodzenie w sprawie pochodzenia koronawirusa SARS-CoV-2, który wywołał globalną pandemię. Ostatnie wnioski służb wywiadowczych sugerują, że winni są pracownicy laboratorium w Wuhan.

 

W raporcie mowa jest o „licznych dowodach”, pokazujących, że w ramach chińsko-amerykańskiej kooperacji, trwały badania nad zmodyfikowanymi koronawirusami, które intencjonalnie miały zakażać ludzi. Republikanie dążą jednak do przeprowadzenia wspólne śledztwa z Demokratami, które ostatecznie ustali źródło pandemii COVID-19.

 

Z przecieków i komentarzy po opublikowaniu raportu, wynika bowiem, że choć na ten moment agencje wywiadowcze USA są skłonne przyznać, że wirus uciekł z laboratorium, to jednak nadal nie zostało ustalone ponad wszelką wątpliwość czy rzeczywiście doszło do wycieku czy też wirus pochodzi od zwierząt.

 

Ustalenie przyczyn wybuchu pandemii może się wiązać z roszczeniami wobec Chin. Gdyby udowodniono bez cienia wątpliwości, że COVID-19 jest efektem zaniedbań chińskich naukowców i służb, zapewne dziesiątki państw zażądałyby rekompensat za straty ludzkie i gospodarcze. W grę wchodziłyby dziesiątki bilionów dolarów. Same USA również mogą zostać oskarżone o współudział, bo zapewne Chińczycy w kontrze opracowują własny raport, w którym część winy zrzucą właśnie na Amerykanów. Póki co nadal wiemy tyle, ile dotychczas.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika baca

skoro amerykańska partia

skoro amerykańska partia komunistyczna ustaliła że wirus jest z wuhan to znaczy że amerykańska partia jest źródłem objawień Kozery...
dobrze że nie czyta raportów niemieckiej partii narodowosocjalistycznej bo raport tamtej partii ustalił że to żydzi sa wirusem

 

Portret użytkownika Maryjan_66

Jak cos wycieknie z czegoś to

Jak cos wycieknie z czegoś to zazwyczaj tam nie wraca - jak olej z silnika. Do Wuhan juz nie wróciło, więc by sie tego czegosć pozbyc z miejs pozostałych, trzeba to jedynie uwolnić, a nie np kisić za maskami, czy w kwarantannach.

Jankesy naklepali tego pływającego i latajacego złomu, juniwersal soliderów i bandziorów naszkolili, ich kolejne pokolenia naukowców - czyli  dzieciaków ojców rzeszy, co ich nasprowadzali po wojence czekają nad deskami kreślarskimi, znaczy aktualnie przy monitorach.. to cza wrogów tera poszukać.

Portret użytkownika chujozaur

anmerykańce to są jednak

anmerykańce to są jednak kurwy. Czują oddech chińców na plecach, to teraz będą po nich skakać i oskarżać o całę zło na świecie, tylko zapomnieli, że to oni powodują najwięcej konfliktów, wszędzie gdzie się wpierdalali ze swoją misją niesienia pokoju na świecie to zostawiali rozjebane kraje, to oni stworzyli terroryzm międzynarodowy, oni wywołują celowo kryzysy gospodarcze, oni z izraelem sieją zamęt i te skurwysyny mają tupet oskarżać innych? Ameryka to śmietnik świata, zbieranina hołoty z całego świata. enklawa kurestwa i głupoty, akumulacja zbydlęcenia i oni chcą podporządkować sobie resztę świata? hehhe czekam jak będą srać ze strachu przed chinolami, będzie pięknie patrzeć na ich zasłużony upadek bo na nic dobrego ten kraj nie zasługuje.

Portret użytkownika Wungiel

Oni będą pić, co sami

Oni będą pić, co sami nawarzyli, szybciej niż myślisz. Dolara przy "życiu" trzyma już chyba tylko ręka opatrzności. Na bliskim wschodzie nazbierali tyle klapsów, że aż im się tyłki zarumieniły. Kolorowym szajba odbija a jest ich więcej niż białych. Jeszcze się okaże, że im Yellowstone pierdyknie wcześniej niż prognozowali a uskok San Andreas otworzy się ochoczo, jak żydowskie rączki na dulary. Tylko trzeba pamiętać, że kitajce, to nie gorsi bandyci - jedyne, co można im oddać, to to, że działają bardziej dyplomatycznie i pragmatycznie zamiast polewać napalmem obszary, które wymykają im się z ich strefy wpływów. Chociaż myślę, że i to do czasu - jak już obecny hegemon ostatecznie upadnie i nie będzie miał kto "pilnować porządku" to nie licz na to, że nasi koledzy o żółtym kolorze skóry nie połaszą się na różne kąski tu i tam. W ogóle zaryzykowałbym stwierdzenie, że patrząc na ich historię, to mało jest ludów tak okrutnych, jak te zamieszkujące wschodnią Azję.

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Nie po to stworzyli CHiny by

Nie po to stworzyli CHiny by sie ich bac.

Kissinger Henry jesli pokonamy Chiny to kto nam sie oprze?

USA przenioslo swoje fabryki , firmy do Chin. To ich stolica NWO.

Jesli ktos da USA wpierdol to tylko sami amerykanie w wojnie domowej.

 

Portret użytkownika Wungiel

A samoloty z jedenastego

A samoloty z jedenastego września wyparowały od pożaru. Paszporty zamachowców nie wyparowały i grzecznie czekały na śledczych. Ludzie przestali chorować na grypę bo noszą maski. Na wirusa chorują bo nie noszą masek. Klimat się ochładza, bo się ociepla. Murzyni w USA napadają na resztę ponieważ biali są rasistami. Szczepionki działają bo liczba "chorych" rośnie. Czy czegoś nie rozumiesz, no powiedz, czy coś Ci tu nie pasuje? Wink

 

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Skomentuj