Radosław Sikorski i Anne Applebaum będą reprezentować Polskę na spotkaniu Grupy Bilderberg w Dreźnie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jak wynika z oficjalnych informacji, w tym roku na spotkaniu nieformalnego rządu światowego, tak zwanej Grupy Bilderberg, które odbędzie się wkrótce w Dreźnie w Niemczech wschodnich, pojawi się przynajmniej dwóch reprezentantów naszego kraju. Do pani Anne Applebaum, która reprezentowała Polskę w 2015 roku, dołączy nie kto inny tylko jej mąż, Radosław Sikorski.

 

Tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się między 9 a 12 czerwca, w hotelu Kempinski Taschenberg Palais w Dreźnie. Grupy wynajętych ochroniarzy już zaczęły rozstawiać bariery uniemożliwiające dostanie się w pobliże hotelu. Władze niemieckie zabroniły dodatkowo jakichkolwiek demonstracji i zapowiedziano, że każde zgromadzenie powyżej 15 osób będzie rozganiane.

 

Jak zwykle w spotkaniu wezmą przedstawiciele biznesu, władzy i prawdziwej władzy, czyli bankowości. Wśród uczestników mają być między innymi szef Deutsche Bank, prezes koncernu medialnego Axel Springer, prezes Deutsche Telekom czy też Ryanair. Wśród polityków wiadomo, że na spotkania została zaproszona Angela Merkel, Jose Manuel Barroso,czyli były przewodniczący Komisji Europejskiej,a także wiele innych osób.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika milache

Bez nas ludzi żadna mała

Bez nas ludzi żadna mała grupka ludzi nie jest w stanic nic zrobić, napewno nie przetrwać. Tym bardziej jakąś większą wojne rozpętać się już boją. Oni to wiedzą. Są w kropce.  I dlatego kombinują ja kuń pod górę, żeby omamiać Nas. Nic nam nie zrobią, bo życ musimy!!! A niech tam mają, miłej zabawy im życze na tym spotkaniu.

Portret użytkownika inzynier magister

Soros w Gazecie wyborczej, a

Soros w Gazecie wyborczej, a umowa TTiP w gospodarce ! Bilderbergowie za rakiety i system rakietowo logistyczny USA w Polsce chcą by PiS oddał im część suwerenności ! PiS robi błąd takim zachowaniem ! Cyrograw z diabelstwem zawsze się zle kończy dla podpisującego taki cyrograf ! To też pokazuje że NWO steruje całym USA ! Tam nie ma różnicy pomiędzy NWO a rządem USA ! "Marszałek Tyszka w wywiadzie udzielonym „Rzeczpospolitej” mocno skrytykował obecne „elity” rządzące Polską. Jego zdaniem negatywna selekcja spowodowana ordynacją wyborczą sprawia, iż politycy nie mają własnego zdania i wolą tematy zastępcze. Takim tematem ma być spór o Trybunał Konstytucyjny.- Łatwiej jest przez sześć miesięcy toczyć jałowe spory o Trybunał Konstytucyjny niż merytorycznie rozmawiać o skomplikowanej umowie – ocenił poseł klubu Kukiz’15.- Wicepremier Morawiecki otwarcie mówi o poparciu umowy przez Polskę. Mamy więc dość osobliwy mariaż między rządem PiS a potężnymi zagranicznymi korporacjami, których interesy zabezpiecza TTIP – stwierdził wicemarszałek Sejmu RP. Jego zdaniem zgoda na przyjęcie umowy rujnującej polską gospodarkę to efekt politycznego handlu. Zachodnie wojska będą stacjonowały nad Wisłą, w zamian robiąc w dziedzinie gospodarki wszystko, czego chcą.- Obawiamy się, że zgoda rządu na TTIP to karta przetargowa za deklaracje rotacyjnej obecności wojsk USA na terenie Polski – powiedział Tyszka zapowiadając podjęcie przez środowisko Kukiz’15 wszelkich starań, by nie dopuścić do wejścia kontrowersyjnej umowy w życie. Dlaczego TTIP jest tak niekorzystne dla Polski? Także i o tym opowiedział w rozmowie z „Rzeczpospolitą” marszałek Tyszka.- Istnieje uzasadnione ryzyko, że TTIP doprowadzi do dumpingu cenowego. Amerykańscy producenci po prostu zaleją UE tanią, gorszą żywnością. To doprowadzi do bankructw m.in. polskich rolników, którzy cenowo nie będą w stanie konkurować z wielkimi producentami zza oceanu – powiedział polityk Kukiz’15. http://www.pch24.pl/ttip-to-zagrozenie--sprzeciw-wobec-niekorzystnej-dla-polski-umowy-nareszcie-padl-z-ust-polityka,43841,i.html#ixzz4B49XVgDu

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

Fakt uczestnictwa Sikorskiego

Fakt uczestnictwa Sikorskiego w spotkaniu Grupy Bilderberg potwierdza wcześniejsze przypuszczenia, że działa on w interesie Syjonistów szykujących ludzkości zniewolenie poprzez NWO. Zastanawiające jest, że ten „człowiek”, będący pozbawioną kręgosłupa moralnego i etycznego intelektualną miernotą, od lat pełni istotne funkcje w kolejnych rządach RP. Począwszy od rządu Jana Olszewskiego, poprzez rząd Jerzego Buzka, Jarosława Kaczyńskiego, a ostatnio Donalda Tuska. Zadziwiająca jest jego zdolność akomodacji, czyli zmiany swoich poglądów w zależności od rodzaju polityki uprawianej przez partię, do której akurat przynależy. 

Jego uczestnictwo w spotkaniu Grupy Bilderberg jest dowodem na to, że służy on obcym, ponadnarodowym „siłom”, i na pewno nie działa w interesie Polski i Polaków.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika on551

"Radosław Sikorski i Anne

"Radosław Sikorski i Anne Applebaum będą reprezentować Polskę na spotkaniu Grupy Bilderberg w Dreźnie" - co ty czlowieku piszesz za brednie! Rzad Polski nie upowaznil jakiegos Sikorskiego i jego zona do reprezentowania naszego kraju w spotkaniu grupy Bilderberg!!!

Lecisz zwykla lewacka propaganda!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj