Quo vadis Wielka Brytanio!!

Kategorie: 

Źródło: twitter

Coś dziwnego dzieje się w Wielkiej Brytanii. Od przynajmniej dekady kraj ten podlega dramatycznym zmianom. Większość z nich zachodzi ze względu na napływających tam szerokim strumieniem imigrantów, głównie z krajów islamskich. Doszło do tego, że w 2014 roku najpopularniejszym imieniem w Zjednoczonym Królestwie jest Mohammed.

 

Na wyspach postępuje islamizacja, a władze tego kraju w kontekście napływu obcych, skupiają się na walce z ... Polakami. Z brytyjskich mediów płynie przekaz, wedle którego trzeba skończyć przede wszystkim z imigracją z Unii Europejskiej. Jednocześnie premier David Cameron stwierdza, że Islam jest częścią Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo, czy mówi tak zastraszony faktem, że Islamiści przejmują ten kraj, czy też jest to jakaś polityka, której celów teraz nie dostrzegamy.

 

Gdy do tego wszystkiego dodamy takie głosy jak ten emerytowanego biskupa Kościoła Anglikańskiego, Lorda Richarda Harriesa, który wezwał, aby podczas następnej koronacji królewskiej, oprócz Biblii czytać wersety Koranu, to aż ciśnie się na usta pytanie: Quo vadis Wielka Brytanio? Dokąd zmierzasz? Czyj to jest kraj, Brytyjczyków, czy Islamistów?

"Muzułmanie mogliby wtedy poczuć, że są lepiej przyjmowani przez miejscowe społeczeństwo" - argumentuje biskup Harries

Biorąc pod uwagę nagonkę na Polaków rozkręconą przez partię UKIP z Nigelem Faragem na czele, oraz wtórującego mu premiera Camerona, można sugerować, że celem tych pseudpolityków jest Islamizacja tego kraju, bo Polacy ciężko pracują i głęboko integrują się z brytyjskim społeczeństwem, a Islamiści wręcz przeciwnie, a na dodatek zasilają często szeregi ISIS, która to organizacja, dzięki temu, już wkrótce zacznie prowadzić krwawą wojnę w centrum Europy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika jj

Im agresywniejsza będzie

Im agresywniejsza będzie polityka państw zachodu oraz coraz większa "chęć posiadania" mieszkańców - tym więcej islamu przenikać będzie do zachodnich społeczeństw.
Ponieważ zachód ukierunkowany jest na materializm a Islam na duchowość - będzie się rozwijał jako przeciwwaga dla konsumpcjonizmu.

Portret użytkownika locutus79

Każdy kraj ma swoich buraków

Każdy kraj ma swoich buraków i chołote ,ale to nie jest nawet 1/10 wszystkich imigrantów w danym państwie.Polacy w każdym miejscu na ziemi potrafią zaklimatyzować się ,zintegrować i cieżko pracować i nikt nie powie że to buractwo i hołota.To nie wrzucaj mnie do jednego wora ze swoją rodziną ,do trzeciego pokolenia w obie strony.Tylko pajace którzy za ciency są i boją się poważnych decyzji wypisują takie bzdety.A teraz za obrazę wszytkich którzy zmuszeni byli do wyjazdu za granicę ,stań przed lustrem ,zrób krok w tył i z całej pary jeb..j się w czoło.

Portret użytkownika zaduma

Jak smród po gaciach ciągnie

Jak smród po gaciach ciągnie się za nimi kolonialna przeszłość. W epoce postkolonializmu nie da się zachować dawnych wpływów i zysków  bez poświęcenia części własnej tożsamości. Należy  godnie przyjąć i ugościć dawnych poddanych, żeby "perły w koronie" same przynosiły swoje dobra w zębach i powierzały panu. My jesteśmy obcą cywilizacją z kontynentu, z wygladu podobną za to nieznaną im i nigdy przez nich nie podbitą, (prawdopodobnie niebezpieczną), bo na kontynencie nie odpędza się okupanta patykami. Wszystkich mieszkańców naszej części Europy nazywają Polakami, bo nie mają geografii w szkołach. Ot i cała tajemnica "antypolonizmu" Angoli. 

Portret użytkownika furia

Wygonic brudasow . Ich

Wygonic brudasow . Ich miwjsce jest kazdy wie gdzie .... islamizacja europy nie mowi sie za glosno o tym ze wzgledu na bezwzglednosc tej nacji.Otworzyliscie drzwi i je tak zostawiliscie nie miejcie pretensji na obecny stan rzeczy .... tepic to dranstwo jak sie da.

Strony

Skomentuj