Putin znowu nie żyje

Kategorie: 

Źródło: mem

Putin znowu nie żyje. Na podstawie informacji z popularnego kanału na Telegramie wyciągnięto wniosek, że Władimir Putin nie żyje już od października.

 

 

Wokół postaci Władimira Putina narosło wiele mitów i spekulacji, z których jednym z najbardziej powracających są plotki dotyczące jego rzekomej śmierci. Informacje o "śmierci" Putina pojawiały się wielokrotnie, stając się niemal rytuałem w mediach i na platformach społecznościowych. Za każdym razem wiadomości te okazywały się nieprawdziwe, a sam Putin pojawiał się publicznie, dementując pogłoski.

 

Plotki o śmierci Putina mają długą historię i często są połączone z teoriami spiskowymi. Jedną z najczęstszych jest ta, mówiąca o użyciu sobowtórów, które miałyby na celu ukryć prawdziwy stan zdrowia lub nawet śmierć prezydenta Rosji. Teorie te zyskują na popularności w czasach niepewności politycznej lub kiedy Putin przez dłuższy czas nie pojawia się publicznie.

 

Najnowsza fala spekulacji wybuchła po pojawieniu się informacji w niektórych mediach i na kanałach Telegram, według których Putin miał umrzeć w swojej rezydencji w Wałdaju. Doniesienia te opierały się na rzekomych wyciekach z wewnątrz Kremla i miały zostać potwierdzone przez różnych „ekspertów” i politologów. Opisywano nawet szczegółowo scenariusze związane z jego śmiercią, takie jak zatrzymanie serca, reanimacja czy nawet szczegóły dotyczące miejsca przechowywania jego ciała.

 

Reakcja Kremla na tego typu wiadomości jest zazwyczaj szybka i stanowcza. Rzecznik Kremla, Dmitrij Pieskow, wielokrotnie dementował podobne plotki, nazywając je absurdalnymi i bezpodstawnymi. Kreml stara się przedstawiać Putina jako postać energiczną i w pełni zdrową, regularnie publikując zdjęcia i materiały wideo z jego udziałem w różnych aktywnościach.

 

Zjawisko to pokazuje, jak łatwo informacje, nawet te najbardziej nieprawdopodobne, mogą być rozpowszechniane i jak trudno jest zwalczać fałszywe wiadomości w dobie Internetu. Niezależnie od tego, jak absurdalne mogą wydawać się te plotki, zawsze znajdą odbiorców skłonnych im uwierzyć, co pokazuje, jak skomplikowana jest gra informacyjna wokół postaci tak wpływowych jak prezydent Rosji.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ba19

Wojna w całej Europie?

Wojna w całej Europie? Rosyjski generał ostrzega

Wojna w Ukrainie może przerodzić się w wojnę w Europie - straszy rosyjski generał. Według niego, zakończenie obecnego konfliktu nie będzie oznaczać końca konfrontacji między Rosją a Zachodem. - Prawdopodobieństwo celowego wciągnięcia naszego państwa w nowe konflikty zbrojne znacznie wzrasta - stwierdził wojskowy.

Wiele informacji podawanych przez rosyjskie media lub przedstawicieli władzy to element propagandy. Takie doniesienia są częścią wojny informacyjnej prowadzonej przez Federację Rosyjską.

Szef Akademii Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Rosji generał Władimir Zarudnicki twierdzi, że konflikt w Ukrainie może doprowadzić do pełnoskalowej wojny w Europie - podała rosyjska agencja państwowa RIA Novosti powołując się na artykuł w czasopiśmie "Myśl Wojskowa", wydawanym przez rosyjskie Ministerstwo Obrony.

- Nie można wykluczyć możliwości eskalacji konfliktu w Ukrainie - od rozszerzenia uczestnictwa sił zastępczych wykorzystywanych do konfrontacji wojskowej z Rosją do wojny na dużą skalę w Europie - uważa wojskowy.

https://wiadomosci.wp.pl/wojna-w-calej-europie-rosyjski-general-ostrzega-7003382435789536a

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Portret użytkownika ARTUR

Przecież każdy prawdopodobnie

Przecież każdy prawdopodobnie widział nagranie z konferencji prasowej Putina i innych osób gdy jego ręka przeszła przez mikrofon Smile . Przedstawiony ostatnio wywiad z sobowtórem Putina miał za zadanie uwiarygodnić obecną osobę w oczach świata . To jest tak jak z CPK , już od kilku miesięcy piszę że jest to projekt wojskowy i jeśli NATO rozkaże wybudować to Tusk nie ma nic do powiedzenia i dzisiaj słyszę w RMF pytania redaktora w rozmowie z politykiem o wojskowy charakter CPK Smile Politycy to debile i zanim cokolwiek pomyślą to zwykły robol jak ja pracujący fizycznie już wie co się wydarzy Smile

Portret użytkownika spokoluz

ZATEM STAŁO SIĘ - ełrokołchoz

ZATEM STAŁO SIĘ - ełrokołchoz klepnął i przechodzi gospodarczo w tryb wojenny /? - klamka zapadła. Wymarsz IV rzeszy na wschód to nie czy ale kiedy ? 

Plan był inny , przedni - wielka niezwyciężona 404 miała dać w doopę kacapii , osłabić ją i jak zaczeliby przechodzić w ofensywę to włączyliby się sratowcy aby ino 404 nie przejeła kontroli . To wielka dymokratyczna armija miała rozbić i podbić osłabionego niedźwiedzia i przejąć całkowietą kontrolę na wziętym do klatki niedźwiedziem.

Cusik kurwa poszło nie tak ........ i teraz trza na chybcika coś ulepić i iść na wschód.  Ulep na prędce nie wróży nic dobrego dla obywateli jewrokołchozu kategorii drugiej  czyli byłe demoludy bo pan zza wielkiej wody do końca chce utrzymac status hegemona kosztem innych jak zwykle bo do tego się przyzwyczaili.

Jak kto może to trza spier...ać z jewrokołchozu , nie czekać bo tyb wojenny w gospodarce uruchamia się na wojnę - na czas pokoju gospodarki są w trybie rozwoju - tylko niektóre bo one doją inne małe gospodarki aby oni mieli ciągły , duży wzrost .

Tryb wojenny w jewrokołchozie to dojenie małych aby produkowali taniej i w dużej ilości dobrego uzbrojenia dla swoich obywateli aby oni walczyli z tych co doją te małe gospodarki.

Podczas II wś nie było tylko jednej dywizji SS z większych państwa ówczesnej europy - nie było SS Polen bo Polen walczyło wtedy z dwoma najeźdźcami.  Dzisiaj nie będzie się tak nazywać ale usrańcy wepchną polinowo kopem w doopę na front wschodni - tak jak w 1919r. Piłsudzki , kamrat wujka adolfinio na rozkaz brytka poszedł na wschód aby odbić dla nich donbas - doszli tylko do kijowa.

Przed II wś polinowo wraz z III rzeszą rozbierały czechosłowację w 1938 r. - pytaniem jest kto kurwa namieszał , że polinowo wraz z III rzeszą nie uderzyli na kacapię za kasiorę city of london ?  Przecież to było przyklepane do 1938r.

Nic od tego czasu nie wyplynęło dlaczego 3,8 milona sołdatów III rzeszy i ponad 1 milion poliniaków czyli około 5 milionów sołdatów razem nie uderzyło na kacapię. To gdzieś siedzi w archiwach brytolskich bo przeciez oni "rodowici" brytole to zorganizowali .

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika axell69

Nie ważne  skąd  pochodzi , 

Nie ważne  skąd  pochodzi ,  przekaz  jest   ważny   i smieszny   , kolego  rozumiem  że w związku z pochodzeniem   obrazka  chcesz  nadal  żyć   w czarnej  żydowskiej dupie ,               gratuluję  wyboru 

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika r.abin

U ruskich - taka moda. Babka

U ruskich - taka moda. Babka mojej zony (80 lat) zauważyła dawno, że zamiast Brezniewa - podstawili kukłę. Mało już ludzi pamiętających poprzednika Andropowa. Lubiał on ci, szybką jazdę (przez Moskwę) - na sygnale. Póxniej mieliśmy taką ambasador w Watykanie - a teraz?

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Takie informacje służą tylko

Takie informacje służą tylko i wyłącznie temu aby Ukraińcy chętniej wchodzili w maszynkę do mielenia mięsa nad Dnieprem, wierząc naiwnie, że zwycięstwo jest tuż za rogiem bo armia rosyjska jest rozbita i zdemoralizowana śmiercią swojego przywódcy.

 

Krótko mówiąc: propaganda dla debili.

 

Skomentuj