Putin zdradził Carlsonowi w wywiadzie kiedy zaatakuje Polskę!

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

Wywiad Tuckera Carlsona z Władimirem Putinem stał się tematem szeroko dyskutowanym w mediach oraz przyczyną licznych kontrowersji. Putin został wprost zapytany kiedy zaatakuje Polskę, oto co odpowiedział.

 

Głównym przekazem, jaki Putin chciał dostarczyć Amerykanom, była kwestia bezsensowności dalszego wspierania Ukrainy zarówno finansowo, jak i militarnie. Putin stwierdził, że zaprzestanie dostaw broni zakończyłoby walki w ciągu kilku tygodni. Jednak jego odpowiedzi na pytania Carlsona ujawniły coś więcej niż tylko pragnienie zakończenia konfliktu. Putin przyznał, że cele wojenne Rosji nie zostały jeszcze osiągnięte, w szczególności chodziło mu o tzw. "denazyfikację" Ukrainy.

 

Putin wykorzystał wywiad również do podważenia wiary Amerykanów w demokrację, przedstawiając system polityczny USA jako nieefektywny i niesprawiedliwy. Zwrócił uwagę na swoje relacje z byłymi prezydentami USA, w tym z Donaldem Trumpem, podkreślając, że w jego ocenie amerykańska demokracja jest iluzoryczna​.

 

W wywiadzie Władimir Putin wyraźnie zaznaczył, że Rosja nie ma zamiaru atakować Polski ani Łotwy, podkreślając, że Rosja będzie walczyć za swoje interesy "do końca", ale nie interesuje jej rozszerzanie wojny na Ukrainie na inne kraje, takie jak Polska i Łotwa. Putin stwierdził, że jedynym przypadkiem, w którym mógłby sobie wyobrazić wysłanie rosyjskich wojsk do Polski, członka NATO, byłoby, gdyby Polska zaatakowała Rosję. Podkreślił, że Rosja nie ma żadnego interesu w Polsce, Łotwie ani gdziekolwiek indziej, zadając pytanie, dlaczego miałaby to robić​.

 

Ponadto, podczas wywiadu, Putin zajął się tematem Ukrainy, skupiając się na relacjach Rosji z Ukrainą, Polską i innymi krajami. Omówił nieudaną próbę porozumienia w celu zakończenia działań wojennych, która miała miejsce podczas rozmów w Stambule w kwietniu 2022 roku, twierdząc, że Ukraina wycofała się z porozumienia po wycofaniu rosyjskich wojsk z okolic Kijowa. Putin wskazał również na problemy wewnętrzne USA, sugerując, że negocjacje z Rosją i zawarcie porozumienia mogłyby być korzystniejsze dla Stanów Zjednoczonych​.

 

Putin również odniósł się do kwestii "denazyfikacji" Ukrainy, co jest przez niego postrzegane jako zakończenie gloryfikacji ruchu Bandery i Banderowców, uznawanych przez niego za nazistowskich sympatyków na Ukrainie. Jednak szczegółowe informacje na ten temat nie zostały omówione w dostępnych źródłach z wywiadu.

 

Kreml wyraźnie podkreślał, że wywiad został udzielony Carlsonowi ze względu na jego odmienne podejście do konfliktu ukraińskiego, odbiegające od "jednostronnego" raportowania wielu zachodnich mediów. Putin zwrócił się do amerykańskiej widowni, twierdząc, że jest to okazja, by Amerykanie mogli zrozumieć rosyjski punkt widzenia na wojnę​.

 

Podczas wywiadu unikano jednak drażliwych tematów, takich jak oskarżenia o zbrodnie wojenne popełnione przez Rosję czy sytuacja opozycjonisty Aleksieja Nawalnego. Zamiast tego, dyskusja skupiała się na tematach mniej kontrowersyjnych dla Kremla, co skłoniło wielu krytyków do zarzucenia wywiadu o promowanie propagandy Kremla​.

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Prorocznia

Czytam te wszystkie

Czytam te wszystkie komentarze i medialne i forumowe odnośnie wywiadu i dochodzę do jednego wniosku- Ludzie chcą III wojny światowej. Celowo przekręcają zwroty, określenia, sens słow i całość wydarzenia pt "wywiad" żeby zaostrzyć sytuację.

Albo zmieńcie tłumacza albo media, które TŁUMACZA wam "co autor miał na myśli" bo to jak mówienie że Izrael MUSI zabijać dzieci bo się broni...

Portret użytkownika znawca

Rosyjska Putinada jako

Rosyjska Putinada jako narracja amerykańskiej socjotechniki rangi Wunderwaffe.

 

Prawdopodobnie mieliśmy do czynienia z wydarzeniem, które można byłoby nazwać „medialną Jałtą” – spotkaniem USA z Rosją, ponownie również i w Naszej sprawie, znów ponad naszymi głowami.

Wygląda na to, że z Panem płk. Putinem dzieje się coś niedobrego. Otóż to wspomniany nieszczęśnik „kamaszy”, dziarsko dowodzący pseudo specjalną operacją wojskową na Ukrainie (zwaną także w myśl rosyjskich przekazów medialnych jako – nie wojenną operacją specjalną), podczas ogłaszania współczesnej wersji historii najnowszej, oczywiście nie pojmowanej przy użyciu tzw. standardów zachodniej demokracji, zapomniał sobie o faktach następujących :

1. Wpierw, to Sanacja „eins” nie wstępowała w szeregi Paktu antykominternowskiego, wcześniej należycie współtworząc wraz z III Rzeszą – rozbiór Czechosłowacji, a to czyniło z bytu państwowego II RP coś innego, niż prowokatora tworzącego podwaliny pod wybuch II Wojny Światowej. Narracja rosyjska odnośnie zajęcia Zaolzia przez Polskę jest prowadzona w oparciu o fakty, tzn. o stwierdzeniu niezaprzeczalnym przeprowadzeniu przez nas zbrojnej grabieży nieswojego terytorium. I tak jak nas – ktoś mógłby usprawiedliwiać za ten czyn z uwagi na to, że – wcześniej w ramach traktatów międzynarodowych, zachodnie mocarstwa oszukały Polskę w sprawie Śląska Cieszyńskiego, przyznając go w całości Czechosłowacji, tak i my w stosunku do Rosji - moglibyśmy uknuć nową terminologię naliczania początku wybuchu 2 Wojny Światowej, tj. od momentu napaści III Rzeszy na ZSRR, w którym to wówczas niezaprzeczalnym momencie – Rosja musiałaby sprowokować napaść Niemców na Rosję Sowiecką.

 Siłowo to reasumując, ktoś później po Polsce napadł też na Rosję i tak się akurat złożyło, że – wg. najnowszej rosyjskiej wersji historii, akurat nie była to Polska, tylko wspomniany Pakt antykominternowski (np. takie współczesne pro-rosyjskie Węgry Premiera Wiktora Orbana, a niegdyś Węgry Faszyzmu-Nazizmu, których przecież „ekscelencja z Kremla” nigdy za to nie zganiła, że był to „Hitler znad Balatonu”, sic !).

 

2. Powtórne, Sanacja „zwei” rządząca dziś w socjalistycznej Polsce w ramach NATO, również nie prowadzi żadnych działań ofensywnych w kierunku Rosji współczesnej. Co prawda III RP oddała setki rodzajów najróżniejszego sprzętu wojskowego Ukrainie i to w pokaźnej liczbie, jednakże skala wycenianej pomocy w liczbach bezwzględnych (w oparciu o rachunek liczony np. w USD) wyraźnie odstaje od tej pomocy udzielonej UA ze strony USA, RFN, czy EU. Mówiąc oczywiście o Sanacji – mamy na myśli polską myśl polityczną opartą o prowadzenie działań rusofobicznych, nakreślonych na cel anty-rosyjski, w materii pro-zachodnio prowadzonej polityki zagranicznej zarówno przez II RP (sojusze z Francją i Anglią przeciwko Hitlerowi), jak i przez III RP (NATO, stosunki trans-atlantyckie).

Tak czy owak, wskutek trwania polskiej wersji historii najnowszej, Rosji nie sposób się przypodobać, a warto przypomnieć, że W. Putin jest szóstym władcą na Kremlu po 1945 r., który to zakwestionował również linię polityczną prowadzoną w omawianym temacie, przez swoich poprzedników - w tym 4 Przewodniczących KPZR i 1-go Prezydenta FR, jako spadkobiercy prawnym po ZSRR, którzy przecież nigdy wcześniej nie stawiali takich tez jak on sam.

 

3. Wreszcie zaś, sama skala prowadzonej akcji medialnej przez Włodzimierza Putina ściera się na dwóch gruntach, rzetelnej oceny historycznych wydarzeń z przeszłości. Co prawda „nasz” pseudo satrapa z byłego środowiska KGB, niezwykle w prosty sposób podaje do informacji światowej, wgląd w najnowszą wersję wydarzeń, czyli jakby tego nie nazwać kolokwialnie – Rosja lepiej zna się na Polsce, niż ona sama na sobie. Jako Prawicowiec twierdzę to samo co W. Putin, tzn. to, że - elita polityczna II RP i jej organizacja politycznej przynależności dla Narodu Polskiego, skończyła się dla Polaków – tragicznie w skutkach niepoliczalnych i niemożliwych do wstępnego wyliczenia strat wszelakich. Więc i tutaj – Prezydent Putin nie tyle co - nie bredzi, a mówi suche fakty.  

Tyle, że – „ruska ekscelencja” zapomina o reszcie faktów namacalnych liczbowo, w tym m.in. o 20 % ubytku ludzkiego z ogółu ludności II RP, co sprawia, że nawet 20 mln strat ludzkich ZSRR z czasów wojny światowej, nie jest procentem wyższym od ogółu ludności niż te, które nastąpiły w Polsce. Poza tym ktoś, kto został uznany rosyjską narracją za prekursora do doprowadzania do wybuchu konfliktu światowego, nie mógłby przy okazji, przeprowadzać akcji wywozu około 2 mln ludzi na niewolnicze roboty przymusowe do wewnątrz III Rzeszy, budować dziesiątek obozów koncentracyjnych, w których m.in. masowo poddawano więźniów do celów eksperymentów medycznych, w tym także – dzieci. Nadto, najliczniejszy ruch oporu z czasów wojny działał w Polsce, a to skutkowało m.in. mniejszymi dostawami broni i materiałów wojennych na front wschodni wysyłanych tam przez Wehrmacht, wtenczas – gdy w Rosji trwała tzw. Wielka Wojna Ojczyźniana. A czy rzekomy „polski prowokator” mógłby się jeszcze do tego wszystkiego samoistnie : okraść, bestialsko gwałcić, porywać członków rodzin o cechach wyglądu typowo nordyckiego ?

Takie państwo - Naszą Polskę … nie można uznać za prowokatora do wybuchu konfliktu światowego i za te – skandaliczne słowa o tym, że to Polska jest odpowiedzialna za wybuch tegoż konfliktu światowego - Putina musi spotkać jakaś kara, może ONZ mógłby nadać mu jakieś sankcje etc. ? Polska, to miała ogromny koszmar w tamtych czasach, a jej straty to nie jakieś tam straty, powiedzmy liczone w około 115 tyś. „jankeskich szczylów”, które nie doczekały sobie oglądania Playboy lub słuchania Elvis Presley, na spokojnie u siebie, w cichych i przytulnych zakątkach USA – i to jeszcze bez - sowieckiej inwazji na własne terytorium, zakończonej brutalną radziecką okupacją ze strony Kraju Rad i jego marionetkowych rządów komunistycznych, rozsianych wzdłuż Europy Wschodniej.  

 

Także … takiego Putina, należy ignorować – albo – złapać go i oddać do szpitala psychiatrycznego na przymusowe leczenie. Zapewne jako przywódca Federacji Rosyjskiej wpisał się już on nam – Polakom, na naszą czarną listę, gdzie może już swobodnie rywalizować o palmę pierwszeństwa wielkości głupoty, jak nie z Europejskim Socjalizmem (Sozialstaat und EU), to z amerykańskim imbecylizmem typu – NATO, na terenie byłych demoludów Układu Warszawskiego.

 

System wolnorynkowy NATO to nie jest gospodarka centralnie planowana ZSRR. W porównaniu do obydwu modeli, sozialstaat EU nigdy nie był i dalej nie jest zdolny do bycia geopolityczną potęgą.

Portret użytkownika Obserwator

Francja, Polska i Niemcy ze

Francja, Polska i Niemcy ze wspólną inicjatywą. Chcą przeciwdziałać Rosji

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/francja-polska-i-niemcy-ze-wsp%C3%B3ln%C4%85-inicjatyw%C4%85-chc%C4%85-

przeciwdzia%C5%82a%C4%87-rosji/ar-BB1i6lSJ

Tu są dowody, ze te kraje nie chcą aby była strefa buforowa  między NATO a Rosją , tylko czemu tego nie powiedzieliście jak ZSRR - Rosja się wycofywała z byłych krajów RWPG , w tedy daliście zgodę na tą strefę , oj nieładnie oszukiwać w Układach i Deklaracjach Między Narodowych , tak jak USA nie zgodziła się na rakiety na Kubie i groziła III wojna światowa, tak Rosja nie  da zgody na bazy NATO pod swoimi granicami , a to dowodzi,  ze NATO szykuje się do napaści na Rosję! pod fałszywą flagą !

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Portret użytkownika Oserwator

Jak UNIA - NATO szczuje do

Jak UNIA - NATO szczuje do wojny z Rosją , Rosja nie potrafi sobie poradzić z Ukrainą co walczy bronią ZSRR a szczuje , ze Rosja zaatakuje  - wygra  konwencjonalnie  z  USA - NATO , a ich budżet to 1.5 biliona dolarów , a  to broń o której Ukraina może tylko sobie pomarzyć , niestety USA  - NATO  - UNII zachciało się surowców   darmowych z Syberii i myśli, ze je łatwo przejmie jak tereny  w byłych krajach RWPG  - Ukrainie , tylko ze  Rosja otwarcie mówi, ze jak NATO zaatakuje to nie będzie miała wyjścia i odpali atomy , tylko ci zieloni z LGPT nie rozumieją ze Rosja nie zatruje !

https://dorzeczy.pl/opinie/548289/szef-dunskiego-mon-wskazal-kiedy-rosja-zaatakuje-nato.html

Niestety branie narkotyków na swój użytek jaki jest dozwolony w krajach UNII powoduje dewocję u rządzących !

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Portret użytkownika ARTUR

Podejrzewam że te minusy są

Podejrzewam że te minusy są za sobowtóra Smile Niestety , Putin nie miał brązowych oczu , z wiekiem nie miał też krótszych palców ale długie jak u pianisty , zaczęły mu się też zapadać skronie co jest objawem słusznego wieku a sobowtór jest wiele lat młodszy , Putin w czasie rozmowy nigdy nie dotykał rękami twarzy / ja też mam taką zasadę / , miał też ostry nos a nie " klupę " .

Strony

Skomentuj