Putin zapowiada zmiany na Ziemi i wstrząsy

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Rosyjski przywódca Władimir Władimirowicz Putin podupadł ostatnio na zdrowiu. Musiał zatem pokazać, że czuje się już na tyle dobrze, aby rządzić największym krajem na Ziemi. Po zaaplikowaniu blokera w bolący kręgosłup wyszedł na mównicę i wygłosił orędzie do narodu, w którym zapowiedział, że idą zmiany na Ziemi i wstrząsy.

 

Trudno powiedzieć, co miał na myśli rosyjski prezydent, prawdopodobnie jego słowa dotyczyły sytuacji międzynarodowej, a zwłaszcza tej na Bliskim Wschodzie.

"Najbliższe lata będą decydujące, wręcz przełomowe dla Rosji i całego świata, który wkracza w epokę radykalnych zmian, a być może nawet wstrząsów." powiedział Putin

Prezydent Rosji stwierdził, ze świat zmierza ku konfliktowi. Stwierdził, ze widać to na płaszczyźnie gospodarczej, geopolitycznej i etnicznej. Dodał, że czeka nas teraz wiele konfliktów o zasoby naturalne. Ciekawe czy miał na myśli chińskie zakusy w celu kolonizacji Syberii.

 

Słowa Putina można tez odebrać, jako brak pewności, co do pozycji Rosji. Zwrócił on uwagę, że w utrzymanie obecnego statusu największego państwa świata będzie trzeba włożyć dużo wysiłku, bo świat zmienia się i tak jak kiedyś był wielobiegunowy, potem dwubiegunowy (zimna wojna) tak właśnie na naszych oczach kończy się globalne panowanie USA i wkracza nowy gracz Chiny a wkrótce i Indie. Putin dostrzega te zagrożenia i deklaruje, że Rosja postara się utrzymać swoją wielkość. 

 

 

Źródło: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-putin-w-oredziu-demokracja-jedynym-wyborem-ale-oparta-na-ros,nId,725472

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

@John Moll!

@John Moll!

Szukam tego wystąpienia Putina w oryginale i nijak nie mogę znaleźć. Wygląda na to, niemieckie RMF FM albo o źródła nie dba, albo celowo je pomija, by manipulować informacją!

Portret użytkownika 720

Ja też mam jakieś przeczucie,

Ja też mam jakieś przeczucie, że szykuje się coś mocnego. Czyżby to była III wojna światowa? Czyżby nie tylko Putin, ale reszta liderów państw na świecie wiedziała o czymś więcej i na to się szykował, świadomie ukrywając przed nami pewne rzeczy, odwracając od nich naszą uwagę?

Strony

Skomentuj