Putin zadzwonił do Macrona i ostrzegł, że sytuacja na Ukrainie będzie wkrótce dużo gorsza

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według źródeł francuskich z Pałacu Elizejskiego, to Władimir Putin zadzwonił dziś do Emmanuela Macrona. Rozmowa trwała półtorej godziny. Putin ostrzegł, że sytuacja na Ukrainie się wkrótce się pogorszy. Nie wiadomo co miał na myśli, biorąc pod uwagę i tak złą sytuację Ukrainy.

Macron rzekomo powiedział Putinowi, że sam siebie okłamuje. Zdaniem francusich dyplomatów nie było nic, co powiedział Putin, co mogłoby uspokoić. Francja przygotowuje się na najgorsze. Nie wiadomo czy mowa o upadku Ukrainy czy dalszej części marszu wojsk Putina po Europie, który najwyraźniej podejrzewają.

 

Putin powiedział Macronowi, że cele operacji Rosji na Ukrainie – czyli jej demilitaryzacja i neutralny status rozumiany jako brak uczestnictwa w NATO oraz UE – zostaną osiągnięte "bez względu na wszystko". 

Poza tym oświadczył bezczelnie, że wcale nie doszło do ataku rakietowego na Kijów, a wszystko to było „antyrosyjską kampanią dezinformacyjną”. Powiedział, że przez Ukraińców będzie jeszcze gorzej. Francja twierdzi, że Putin chce przejąć kontrolę nad całym terytorium Ukrainy.

 

Putin poinformował Macrona, że walczy z ukraińskim reżimem neo-nazistowskim. NIe kieruje armii przeciwko ludziom i rzekomo nie bombarduje Kijowa. Jest to oczywistą nieprawdą bo w Kijów trafiały w tej kampanii rakiety Iskander.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Ukraińcy ! Do ostaniego chcą

Ukraińcy ! Do ostaniego chcą walczyć po trupach waszych.Niedługo i po naszych będziemy, podobnie wykorzystani. Co to jednak znaczy po waszych,naszych ? Czy coś nas różni ludu mas że nie jesteśmy tacy sami ? Ruskie mówią. Jak chcecie to będziecie mieli jeszcze większą żeź !!! Tymczasem ruskie tylko płaczą A z francuskich pozostaną w najlepszych okoloicznościach UDKA ŻABIE kmpletnie PRZYPALONE !!!! PODZIWIAM TĄ ruską CIERPLIWOŚĆ. U mnie już dawno wiele by NIE PRZESZŁO i nie istniało Smile A tu tylko, Nie, bo nie, nie możemy.SZACUNEK kurwa Trzeba oszczędzać cywili,Tak się nie robi,powoli, trzeba szanować ich mir .Kurwa i co jeszcze ? 

Portret użytkownika Kwazar

Zadwonił do Macarona i

Zadwonił do Macarona i powiedział,że sytuacja wkrótce będzie jeszcze gorsza ? O żesz TY ! Ale jak to ?! A tak to, że trzeba gadać do trzeźwych a nie naćpanych panie Co ostatni nie dość że się doskonale orientują w sytuacji to jeszcze w mig łapią jak ona się zmienia.

Portret użytkownika Ruchomy Cel

Czy Putin Jest Masonem? 

Czy Putin Jest Masonem? 

Co mason Władimir Putin ma wspólnego z tajnymi służbami Jej Królewskiej Mości?

"What Does the Royal Arch Freemason Vladimir Putin Have to Do with Her Majesty’s Secret Service?" 

(wariscrime.com 24-09-2014)

https://wariscrime.com/new/royal-arch-freemason-vladimir-putin-majestys-secret-service/

(Tłumaczenie automatyczne) 

1993 — Polska 

Władimir Putin stracił pracę jako kontroler KGB Stasi w Berlinie Wschodnim. W Petersburgu panował głód, a KGB było winne swoim pracownikom kilkumiesięczne pensje. W miastach głodowały całe rodziny (w portach przetrzymywano żywność), a rodzina Władimira Putina nie była wyjątkiem od tej reguły.

John Scarlett (stacja MI6 Moskwa) zawarł umowę z Putinem w Polsce. Znali się stosunkowo dobrze (od 1979 r. w Ein Kerem w Jerozolimie) i obaj byli masonami z łuku królewskiego. Polska stała się terenem handlowym dla potencjalnych rosyjskich dysydentów, którzy sprzedawali na Zachód wszystko, co tylko mogli. Niemal każda agencja wywiadowcza zjechała się do Polski, aby kupić wszystko, czego potrzebowała, a ilość szemranych i podwójnych transakcji, które miały miejsce, sięgnęła gorączki. To było prawie śmieszne. Nikt tak naprawdę nie wiedział, kto pracował dla której agencji lub która agencja była z kim sprzymierzona. Można nazwać MI5, MI6, CIA i IRA jako tylko kilka w tym ogólnodostępnym; desperacki pęd po informacje, narkotyki, broń — co tylko chcesz. Prawie każda agencja wywiadowcza i organizacja mafijna brała udział w grze. Wszystko było na wyprzedaży. 

Jaka była umowa, którą Scarlett zawarła z Putinem? 

Putin potrzebował bezpiecznego wyjścia dla siebie i swojej rodziny z szybko pogarszającej się sytuacji w Petersburgu. Scarlett zgodziła się założyć dla niego nową tożsamość w Wielkiej Brytanii jako nauczyciela niemieckiego w zamian za… cóż, ta część jest niejasna. Scarlett miała już wszystkie informacje, których potrzebował od Putina, w sieci masonerii Łuk Królewski. Zgodził się jednak zabrać Putina i jego najstarszą córkę z powrotem do Wielkiej Brytanii, a później uratować żonę i młodszą córkę. Scarlett miała odstąpić od tej umowy. Czemu? MI5 (z własnych powodów) postanowiło torturować, a następnie zamordować pana Putina, gdy tylko postawił stopę na brytyjskiej ziemi. Był zbędny. Mieli większość potrzebnych informacji i nie zamierzali honorować żadnej umowy. Skutek tego wszystkiego był taki, że kiedy Putin dowiedział się o prawdziwym programie brytyjskiego wywiadu, odwołał umowę i wrócił do Rosji. Jak dotąd, tak proste, z wyjątkiem tego, że był jeden komplikujący czynnik: masoneria z łukiem królewskim. Pan Putin był częścią rosyjskiego oddziału i został bardzo zawiedziony przez swoich brytyjskich odpowiedników. Ponadto był pod kontrolą umysłu MI6/Royal Arch Masonerii Illuminati od 1979 roku i był jednym z ich agentów w KGB do 1994 roku.

Dlaczego 1994?

Ponieważ był to rok, w którym laptopy MI6/Illuminati zaczęły znikać w Europie. Pan Putin zaczynał to wszystko rozpracowywać i w konsekwencji tropił starszych oficerów MI6, którzy trzymali w laptopach kodowane kolorami informacje o dostosowanych programach kontroli umysłu dla swoich oficerów i agentów (elektroniczne zamki, które nie były miały być odblokowane, ale w rzeczywistości były dość łatwe do złamania przez KGB). Gdy kody zostaną złamane, stosunkowo łatwo jest kontrolować któregokolwiek z wymienionych agentów (jak również zgadywać, jak kontrolować innych, którzy byli „indoktrynowani” w podobny sposób), a następnie obrócić ich przeciwko swoim „panom”. 

Zobacz:

Nieoficjalna biografia byłego oficera MI6, który jest obecnie zaangażowany w walkę z brytyjskim wywiadem, aby powstrzymać kampanię nękania przeciwko niemu. Pan Tomlinson jest masonem z łuku królewskiego. W przeszłości był w przyjaznych stosunkach z dwoma byłymi dyrektorami generalnymi MI5 (Stella Rimington i Eliza Manningham-Buller) i MI6 (John Scarlett), podczas gdy szli po szczeblach kariery. Pan Tomlinson został przeszkolony jako programista kontroli umysłu MI6 Illuminati.

Richard Tomlinson (były oficer MI6) 

"Richard Tomlinson (ex-MI6 Officer)

https://richardtomlinsonmi6.blogspot.com/?m=1

Aby poznać...

Szczegóły kodu „maszyny do pisania” w starym, brytyjskim więzieniu w Jerozolimie: odpowiada on za 10 różnych oddziałów brytyjskich departamentów wywiadu infiltrowanych przez Łuk Królewski od 1945 roku. jak organizacja masońska, która dusi świat od ostatnich dni Imperium Brytyjskiego. Ci z brytyjskiego wywiadu, którzy nie byli królewskimi masonami, w ogóle nie mieli pojęcia, co się dzieje. Jeśli udało im się złapać „rosyjskiego szpiega” wśród nich, to dlatego, że masoni z łuku królewskiego uznali tę osobę za zbędną, a następnie nakarmili ją rybami. Pomyśl o Burgessu, Macleanu itp., a uzyskasz obraz. Blunt uniknął takiej cenzury i nagonki. Był „mistrzem” masonerii łuku królewskiego. Jednym z najbardziej złowrogich wydziałów Królewskiego Łuku Masonerii/Brytyjskiego Wywiadu jest „ZKTZ” — znajduje się na liście kodów na brytyjskiej maszynie do pisania w muzeum „Więzienie Brytyjskie” w Jerozolimie. To więzienie było prowadzone przez Brytyjczyków, którzy zmusili Żydów i Arabów do obsadzenia ich posterunku „policji palestyńskiej”. (Zayin, Chet, Tzadik, po hebrajsku) = kod dla „zygoty”: Projekt Królewskiego Genomu Krótko mówiąc, Władimir Putin został wybrany jako dawca nasienia DNA w ramach tego Królewskiego projektu „zygoty”, a następnie został zamówiony przez masońskich ciało do kopulacji z różnymi brytyjskimi agentkami podczas pobytu w Berlinie. Zygoty zostały następnie „zebrane”, a zaangażowana młoda kobieta została następnie zamordowana. Stephen Daldry zorganizował różne ofiary, które miały zostać wysłane do Berlina właśnie w tym celu. Chwalił się też, że w tym okresie słyszał, jak ich (podsłuchiwane pokoje) są mordowane. Kamery zostały również umieszczone w telewizorach, aby masonowie z łuku królewskiego mogli oglądać później – w istocie „filmy tabaki”. Do 1993 r. masoni z łuku królewskiego nie mieli już żadnego pożytku dla Putina w zakresie informacji lub DNA, a zatem był on zbędny – masonem łukiem królewskim lub nie. Dodatkowo w 1994 roku — operacja „diamentów” pod nadzorem Johna Scarletta poszła nie tak. Towar zniknął gdzieś w Bośni i dlatego ktoś z brytyjskiego wywiadu musiał nosić puszkę. Zobacz https://www.richardtomlinsonmi6.blogspot.com/, aby uzyskać szczegółowe informacje. 4. 1995 — kwatera główna MI6, Londyn Richard Tomlinson został zwolniony z MI6 na podstawie nieujawnionych zarzutów. Uciekł z kraju i uciekł, w końcu pojawił się ponownie w tajemniczym rosyjskim wydawnictwie, aby w 2001 roku opublikować swoją autobiografię „Wielkie wyłom”. Co się wydarzyło w międzyczasie? 5. 2003 — Szanghaj, Chiny Na rozkaz Manninghama-Bullera: Andrew Marr (i kilku innych brytyjskich agentów wywiadu) porwał i torturował swojego byłego agenta we Francji. Motywem tego było zmuszenie agenta z powrotem pod kontrolą umysłu (agentem był były mason z łuku królewskiego, który przeszedł na AWOL), w celu przesłania wiadomości MI5 do Chin. Dlaczego Chiny? Na Uniwersytecie Jiao Tong w Szanghaju zorganizowano „konferencję edukacyjną”, aby poprawić stosunki rosyjsko-chińskie. Z wyjątkiem tego, że nie było o tym rozgłosu, w kraju lub za granicą, i żadnych raportów opublikowanych później. Na tę „dyskretną” imprezę przybyło dziewiętnaście samochodów pancernych, w których uczestniczył rosyjski kontyngent liczący prawie 100 uczestników, którzy następnie zatrzymali się na trzy tygodnie w hotelu Academic Center Uniwersytetu. Przez cały ten okres kampus był ogrodzony kordonem chińskich czołgów, uzbrojonych strażników i żołnierzy. Co zabawne, o tej „konferencji edukacyjnej”, w której Władimir Putin znalazł się wśród znakomitych gości, nie wspomniano w prasie międzynarodowej. Był to jednak czas epidemii SARS w Chinach, dlatego w Szanghaju nie było wielu zagranicznych reporterów. 

Śledzenie wsteczne: 

Richard Tomlinson był obecny podczas torturowania tego agenta we Francji w 2002 roku, a także miał uczestniczyć w „spotkaniu”, które odbyło się w Chinach. Krótko mówiąc, polecono mu nadzorować całą operację. Tomlinsonowi nie pozwolono poznać wiadomości, dopóki nie została ona bezpiecznie dostarczona Putinowi w Chinach. Był jednak obecny w czasie, gdy przekazano wiadomość. Operacja nosiła kryptonim „METE”. Istota OP METE była następująca: Wszczepienie bomby atomowej (do wiercenia wykorzystano ESSO) pomiędzy płytami tektonicznymi pod dnem morskim — tuż przy Aceh w Indonezji. MI5 miały wysłać wojskowy statek w rejon po wybuchu, aby sprawdzić poziom promieniowania. Przeliczyli się. Poziomy promieniowania wpływają teraz na wszystkie okoliczne wyspy, w tym na Półwysep Arabski. Do eksplozji doszło 26 grudnia 2004 roku. Ponadto agent, do którego przysłano wiadomość, pracował dla Richarda Tomlinsona w Europie Wschodniej w latach 1992-1995 i znał go od lat. W latach 1993-1996 agent wielokrotnie spotykał się z Putinem. Agent przekazał prezydentowi Putinowi i Richardowi Tomlinsonowi przesłanie dotyczące „OP METE”. Manningham-Buller nakazał też agentowi (zgodnie z instrukcjami Marra) powrót do Rosji, a następnie próbę zamachu na prezydenta Putina. Czemu? Agent mógł się tylko domyślać, że nawet próba wykonania takiego rozkazu zakończyłaby się natychmiastową śmiercią. Byłby to idealny sposób na pozbycie się „posłańca”. Na nieszczęście dla Manningham-Buller, chińska inwigilacja zarejestrowała spotkanie Putina, Richarda Tomlinsona i wspomnianego agenta. Mieli przesłuchać agenta później w obecności CIA, który następnie potwierdził informacje w wywiadzie. Wywiad indonezyjski został należycie ostrzeżony i podjął działania, wyciągając duże roszczenia ubezpieczeniowe z brytyjskimi firmami tuż przed wydarzeniem (głównie tego samego dnia wcześniej, aby przeforsować roszczenia bez wzbudzania podejrzeń i wycofywania się firm brytyjskich z umowy), w w stosunku do obszarów i budynków, w które uderzy tsunami. Autorzy nie wiedzą, czy zamiast tego można było zdemontować bombę, ale uważają, że prawdopodobnie nie było to technicznie możliwe. Mają nadzieję, że tak właśnie było. Wiadomo, że Władimir Putin nie jest już członkiem masonerii Łuku Królewskiego. Czy to samo można powiedzieć o Richardzie Tomlinsonie? Jego obecna walka z SIS sugerowałaby, że on również uwolnił się od programowania kontroli umysłu MI6/Royal Arch Masonerii.

===

Portret użytkownika Q

A w telewizji propaganda na

A w telewizji propaganda na całego , że "morderca , bandyta itd." ale najlepsze są te ich "materiały filmowe" . Pokazują zniszczony sprzęt , czołgi i ciężarówki ale nie dodają że to wraki poligonowe .. co widać w tle gdzie jest pustkowie jak okiem sięgnąć i gdzieś tam odległy las. Ale już szczytem ignorancji było pokazywanie 3 sekundowej "migawki" nagranej telefonem - odtwarzanej raz za razem chyba z pięć razy pod rząd - gdzie widać było jedną płonącą ciężarówkę i kilka transporterów spokojnie sobie jadących. Na koniec nocne zdjęcia filmowe - gdzieś daleko za miastem widać było błyski wybuchów. To ma być "bombardowanie" ?

Teraz pytanie , poco Putin zatelefonował do Macrona ? Jak się prowadzi wojnę to się nie telefonuje do prezydentów odległych krajów - bo gdzie Ukraina a gdzie Francja ? - tylko się robi swoje. A skoro oni sobie pogadali to znaczy , że mieli o czym .. 

Portret użytkownika Kwazar

Że co ? lukson997....pędraku

Że co ? lukson997....pędraku ? " J*bać ruskich troli ? A może zacznij od j*bania swojej własnej dupy ?  A pędź że stąd  niedojebana dziurawa śmierdząca skarpeto ! Tu, jest miejsce dla wszystkich, co mają coś prawdziwego i sensownego ( chociaż czasami nie do końca  Lol Ale wydźwięk jest inny niż twój ŚMIERDZĄCA SKARPETO ) do powiedzenia. A choćby i najgorszą prawdę ale jednak powiedzą ! 

Portret użytkownika ronin

coz nawet dane jakie podaja

coz nawet dane jakie podaja ukraincy a sa one duzo zawyzone to straty jakie poniesli rosjanie sa mniejsze niz niemcy poniesli w tylko jednej bitwie pod bzura takze wiadomosci jakie sa nam przedstawiane jakoby ukraina wygrywa ta wojne sa jakby dla debili.

Strony

Skomentuj