Putin tłumaczy się przed Rosjanami za zaniechania w sprawie Ukrainy

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Zdaniem rosyjskiej propagandy głównym celem Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej jest zrzucenie katastrofy ekonomicznej na Ukrainie na Rosję. Społeczeństwo rosyjskie domaga się radykalnego działania, ale Kreml wspomaga partyzantkę w Dongasie i lawiruje w światowej polityce między zdecydowanymi działaniami. a wspólnymi interesami.

 

Zdaniem Rosji celem jest wywołanie wielkiej wojny, która ma spowodować ukrycie masowego bankructwa USA oraz giełdy papierów wartościowych. W przypadku wojny z Rosją dług może się całkowicie wyzerować. Wojna jest też na rękę koncernom zbrojeniowym, które mogą dzięki temu zarobić dużo pieniędzy.

 

Jak zwykle krajami fronotwymi na wypadek wojny między USA, czyli NATO, a Rosją, będzie Europa Wschodnia czyli między innymi Ukraina i Polska. Warto zobaczyć poniższy film aby zastanowić się czy to tylko propaganda, czy też usprawiedliwienie zaniechań, które z politycznego punktu widzenia uchroniły nas przed groźbą globalnego konfliktu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: wloodek
Portret użytkownika wloodek

Komentarze

Portret użytkownika korneliusz

Putin powiedzial swieta

Putin powiedzial swieta prawde o Planach wobec Polski i innych slowianskich Narodow. Plan przewiduje oddzielenie zasiekami  wybranego obszaru ze wschodu i zachodu. Zasieki maja byc podwojne pierwszy powstanie wzdloz calej granicy z Bialorusia a drugi polozony glebiej na wschod, powstanie na granicy Rosyjsko Ukrainskiej (dlg.ca.1300 km.) . Ewentualni uciekinierzy z obszaru objetego dzialaniami zbrojnymi zatrzymywani beda na PLOCIE ,jak w slynnych sanatoriach wojennych.
Zachodnie zasieki stana w Niemcech i prawdopodobnie obszar bylej NRD bedzie strefa Buforowa ,przed ucieczka z obszaru operacyjnego.
Pisalem o tym juz w 2008 r. w Paranormalium i   TE Wojny maja uzdrowic zdychajace zachodnie gospodarki.
 
Wasze sprzeciwy i madre dyskusje niczego nie zmienia ,bo  ZDARZENIA  dzieja sie z nieuchronnoscia apokaliptyczna !
 

Portret użytkownika korneliusz

Ploty NIEMOZLIWE  do 

Ploty NIEMOZLIWE  do  postawienia  i druty kolczaste na Granicach ?
Spusc z tonu i poczytaj w necie ,bo dziki na bialoruskiej granicy znalezli i plot proponuja stawiac a  Kolomujski ten drugi dluzszy na granicy z Rosja --  Grypa 666.
Ty oczywiscie  nie jestes  Baranem i  Wszystko Wiesz lepiej  !
Wzrusasz mnie swoja naiwnoscia i  pyszalkowata pewnoscia siebie.
Bull   Szczynukowicz herbu slepakura  - wyleczy Cie juz bardzo niedlugo z tej przypadlosci wieku mlodzienczego.
 

Ban - zaśmiecanie portalu.
Moderacja

Strony

Skomentuj