Putin skomentował skutki operacji wojskowej w Syrii

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube/RT

Operacja wojskowa w Syrii wniosła wiele dobrego dla rosyjskiego przemysłu obronnego, stwierdził Władimir Putin podczas najnowszego, bezpośredniego programu pytań i odpowiedzi w rosyjskiej telewizji.

„Jest to wielki zysk dla naszego przemysłu obronnego. Przetestowanie najnowszego uzbrojenia w warunkach bojowych pozwoliło w pełni określić jego użyteczność bojową oraz nadać kierunek pracom mającym na celu wyeliminowanie niedoskonałości, jak i ulepszenie naszej taktyki bojowej” - powiedział Putin.

„Wiedzieliśmy już, że są to dobre, w pełni sprawne systemy bojowe. Jednakże, gdy mieliśmy okazję zobaczyć jak radzą sobie w warunkach bojowych – stworzyło to kompletnie oddzielną historię,” dodał. Była to odpowiedź na pytanie „Co Rosyjskie Siły Zbrojne miały z uczestnictwa w tej operacji zbrojnej?”

 

Putin wspomniał również, że na plac boju sprowadzano ekspertów od uzbrojenia w celu umożliwienia im zaplanowania przyszłych poprawek w broni. „Nie mówimy tu jedynie o poprawkach wykończeniowych, trwa poważna praca.”

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika ajwaj

„Wiedzieliśmy już, że są to

„Wiedzieliśmy już, że są to dobre, w pełni sprawne systemy bojowe. Jednakże, gdy mieliśmy okazję zobaczyć jak radzą sobie w warunkach bojowych – stworzyło to kompletnie oddzielną historię,”

Mówi prawdę, blefuje, blefuje żeby ukryć że jest źle, blefuje żeby ukryć że jest dobrze, blefuje żeby ukryć że jest inaczej niż myślał, blefuje żeby ukryć że jest tak jak myślał, blefuje bo myśli że inni odczytają jego blef jako prawdę, mówi prawdę bo wie że inni potraktują jego słowa jak blef, blefuje dwupoziomowo zakładając że inni odczytają jego słowa odwrotnie więc żeby nie wpadli na prawdę...jaki jest sens słuchania słów jakiegokolwiek polityka?

Portret użytkownika sceptyyk

„Jest to wielki zysk dla

„Jest to wielki zysk dla naszego przemysłu obronnego. Przetestowanie najnowszego uzbrojenia w warunkach bojowych pozwoliło w pełni określić jego użyteczność bojową oraz nadać kierunek pracom mającym na celu wyeliminowanie niedoskonałości, jak i ulepszenie naszej taktyki bojowej”                                                                                                 Znalezione obrazy dla zapytania ja sie nie pierdole mowie jak jest

Skomentuj