Putin nie chce być zaszczepiony rosyjską szczepionką przeciwko COVID-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Prezydent Rosji Władimir Putin nie planuje zaszczepić się przeciwko koronawirusowi pierwszą na świecie zarejestrowaną szczepionką Sputnik V. Poinformował o tym Dmitrij Pieskow.

 

Jak poinformował rzecznik, prezydent nie zamierza dobrowolnie testować szczepionki przed rozpoczęciem masowych szczepień w kraju.

„Nie rozpoczęliśmy jeszcze masowych szczepień, dlatego oczywiście jako wolontariusz głowa państwa nie może brać udziału w szczepieniach. To po prostu niemożliwe”- powiedział Pieskow, odpowiadając na pytanie firmy medialnej RBC.

Przypomnijmy, Putin chwalił się rejestracją pierwszej szczepionki 11 sierpnia br., chociaż „Sputnik-V" nie przeszedł obowiązkowego trzeciego etapu testów. Wtedy głowa państwa ogłosiła nawet, że jedna z jego córek została zaszczepiona.

 

Druga rosyjska szczepionka, EpiVakCorona, została zarejestrowana dwa miesiące po pierwszej, a było to przed trzecią fazą badań, w których do tej pory przeszły dwie szczepionki zachodnich firm.

 

Sam Putin przekonał się 20 listopada br., że obie szczepionki spełniają podstawowe warunki. Są bezpieczne i skuteczne.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Oooo.MamCię

"Laura O’Neill

"Laura O’Neill

Moja przyjaciółka była pielęgniarką, teraz jest chirurgiem... on a mi powiedziała, że była chora, kiedy poszła na zebranie wielu innych pracowników medycznych tego dnia. Ona powiedziała, Laura, ja wiem że nie możesz ścierpieć wiadomości, ale to powiem ci w minutę.

I powiedziała: powiem to raz. Oni kłamią i mam email aby to udowodnić. Oni mówią, że pielęgniarki, lekarze i policja będą zaszczepieni jako pierwsi. ONI NIE BĘDĄ!!! Ona powiedziała, że oni nam powiedzą, że mieliśmy szczepionki ( a ich nie mieliśmy) aby przekonać ludzi do wzięcia ich bez kwestionowania. (Nie możesz mieć powikłań, jeżeli nie byłaś szczepiona.)... to będzie wyglądało jako bezpieczne i bez skutków ubocznych!

Oni zrobią to, aby oszukać ludzi, że to jest całkowicie bezpieczne. A nie jest. Ona powiedziała: jak kocham te pracę ale ja nie będę częścią tego gówna.

Powiedziała: powiedz swoim przyjaciołom & rodzinie nawet, jeżeli większość to zignoruje. Przynajmniej oni będą świadomi tego, co ja wiem. To nie jest pierwsza  pielęgniarka, która to mnie powiedziała.

Nie wiemy, czy to prawda, czy to kłamstwo, ale jeżeli coś takiego nam ogłoszą w mediach i w TV i będziemy widzieli ludzi chwalących szczepienia i brak jakichkolwiek problemów, to będziemy pamiętali, że byliśmy ostrzegani przed tym oszustwem.

"

Portret użytkownika Kwazar

No ja się wcale nie dziwię,

No ja się wcale nie dziwię, że prezydent Putin nie zamierza się szczepić.Będąc człowiekiem tak schorowanym (alzheimer,demencja,wątroba, trzustka i no ..no i nie wiem co jeszcze ,będąc już w sile wieku NO BO MI TAK W GAZECIE NAPISALI I W ŁONECIE PODALI A NAWET W... W ŻDWIENNIKU TELEZWIZYJNYM NADALI oraz w BRUKOWYCH SZMAT ŁAWCACH NABAZGRALI, że Putin jest już KAPUT ! Że ja mu sie nie dziwię że se szczepionki nie spróbuje.No jo bych na jego miejscu tyż nie wzion.

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

Niewidoczne jest

Niewidoczne jest najwazniejsze...

Zbiór cytatów znanych i wpływowych żydów.

https://www.youtube.com/watch?v=aSc4PeGpVl0

1). „...Za każdym razem kiedy coś zrobimy, mówisz mi Ameryka zrobi to czy tamto… chcę ci powiedzieć bardzo wyraźnie: nie martw się o naciski Ameryki na Izrael. My naród żydowski kontrolujemy Amerykę i Amerykanie o tym wiedzą...” izraelski premier Ariel Szaron do Szimona Peresa 3.10.2001, cyt. radio Kol Yisrael (nagranie).

2). "...Gospodarka Izraela jest w doskonałej kondycji. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie, a Izrael notuje w tej chwili bezprecedensowe ekonomiczne sukcesy. Obecnie osiągnęliśmy gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan, wykupujemy Polskę, Rumunię oraz Węgry. I wedle mojej wiedzy nie mamy z tym żadnych problemów...'' Prezydent Izraela Szimon Peres.

http://www.youtube.com/watch?v=JL4Cu-K17vE

3). „...Bardzo dobrze wiecie, i wiedzą to równie dobrze głupi Amerykanie, że my kontrolujemy ich rząd, bez względu na to kto siedzi w Białym Domu. Sprawa jest taka, ja to wiem i wy to wiecie, że żaden amerykański prezydent nie może nas sprowokować, nawet jeśli zrobimy coś nie do pomyślenia. Co oni (Amerykanie) mogą nam zrobić? To my kontrolujemy Kongres, media, rozrywkę i wszystko w Ameryce. W Ameryce możecie krytykować Boga, ale nie możecie krytykować Izraela...” Tzipora Menache, rzecznik izraelski.

4). "...Rosyjskie media działają przeciwko Rosji i jej narodowi bo są w rękach żydowskiej mafii..." Igor Rodionow, Minister Obrony Rosji.

5). „...My Żydzi jesteśmy niszczycielami, i będziemy niszczycielami. Nic nie możecie zrobić co spełni nasze żądania i potrzeby. Zawsze będziemy niszczyć gdyż chcemy mieć własny świat...” You Gentiles (Wy Goje), żydowski autor Maurice Samuels s. 155.

6). "...Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym..." Izrael Singer (1943) – były sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 2001–2007 słowa wypowiedziane w 19 kwietnia 1996 r. na Światowym Kongresie Żydów.

7). „...Będziemy mieć światowy rząd, czy wam się to podoba czy nie. Jedyna sprawa to czy ten rząd ustanowi się poprzez podbój czy zgodę....” Żydowski bankier Paul Warburg przed amerykańskim Senatem, 17.02.1950.

8). "...Istnieje ogromna różnica między nami [Żydami] i naszymi wrogami, nie tylko w zdolnościach lecz moralności, kulturze, świętości życia i sumieniu. Oni są tu naszymi sąsiadami, ale wydaje się, że jakby w odległości kilkuset metrów, są narody które nie należą do naszego kontynentu, naszego świata, ale faktycznie należą do innej galaktyki...” prezydent Izraela Mosze Kacaw, The Jeruzalem Post, 10.05.2001.

9). „...Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy...” Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, w przemówieniu w Knesecie, cyt. Amnon Kapeliouk, Begin and the Beasts (Begin i bydło), New Statesman, 25.06.1982

10). "...Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie [..] Gdyby goje nie mogli służyć Żydom "nie mieliby po co istnieć". – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda...." Rabin Owadia Josef, przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem 2010 rok.

Zebral w sieci: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika DUMNY POLAK

Wszystko co ma początek, ma i

Wszystko co ma początek, ma i swój koniec. Biedna SKUNDLONA pEJSIARNIA, są tacy wielcy, a nie wiedzą co ich wszystkich niebawem czeka... A pozostałych przy życiu wykończymy sami. Dla mnie zawsze będą tylko pierdolonym ścierwem na opał. Dokończymy z chęcią co zaczał adolfik.

Portret użytkownika Medium

Ten rudzielec Maxim Mironow

Ten rudzielec Maxim Mironow to jakiś zachodni agent?

Artykuł napisany tak, jakby słowa tego rudzielca włożono w usta Pieskowa.

Jak ktoś chce się zaszczepić teraz, niech jedzie do Moskwy, było na Sputniku w komentarzach zaproszenie.

Część Rosjan wiąże większe nadzieje z tą drugą szczepionką, RosKomNadzoru, choćby Jewgienij Fiodorow. Czy puszczą ją w szerszy obieg - nie wiem.

Strony

Skomentuj