Putin nazwał operację antyterrorystyczną na wschodzie Ukrainy "zbrodnią"

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com
W czwartek przez około 4 godziny trwała tzw. gorąca linia, w trakcie której prezydent Rosji odpowiadał na zadawane mu pytania. Władimir Putin powiedział wtedy, że wykorzystanie czołgów i lotnictwa przeciwko swojemu narodowi na wschodzie Ukrainy jest zbrodnią, natomiast prowadzenie dialogu i pójście na kompromis jest jedynym rozwiązaniem.

 

W ostatnich dniach, nowe władze Ukrainy rozpoczęły operację na terenie wschodniej części kraju, zwaną antyterrorystyczną. Decyzja ta została podjęta ze względu na nastroje separatystyczne, o których wzniecanie podejrzewa się Rosję. Władimir Putin nazwał te działania zbrodnią, popełnioną przez kijowskie władze.

 

Prezydent Rosji zaprzeczył oskarżeniom, według których na terenie wschodniej Ukrainy znajdują się pododdziały rosyjskich wojsk. Putin powiedział, że przebywają tam jedynie mieszkańcy kraju a głównym dowodem na to jest fakt iż nie są zamaskowani.
"Zamiast uznać, że coś złego dzieje się w państwie ukraińskim i podjąć próby dialogu, zaczęli zagrażać ludziom i zaszli już tak daleko, że wysyłają swoje czołgi i samoloty na ludność cywilną. To kolejne bardzo poważne przestępstwo, popełnione przez władze Kijowa" - powiedział Władimir Putin.
Komentując sytuację na Krymie jaka miała miejsce jeszcze zanim doszło do referendum, prezydent Rosji stwierdził, że rosyjscy żołnierze znajdowali się tam tylko po to aby zapobiec eskalacji sytuacji i prowokacjom. Poza tym, rosyjscy żołnierze nie przebywają na terenie Ukrainy.

 

Zdaniem Władimira Putina, stosunki między Rosją a USA zaczęły się pogarszać już od 2009 roku, gdy Amerykanie oraz wojska NATO zbombardowały Libię i pogrążyły kraj w totalnym chaosie. Stosowane przez Stany Zjednoczone podwójne standardy dezorientują Rosję - interwencja wojsk USA w Jugosławii, Iraku, Afganistanie i w Libii jest dozwolona, ale ochrona swoich interesów przez Rosjan nie jest dozwolona.

 

 

Źródło: Russia Today

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Nostra Damus

Jak poinformował dzisiaj

Jak poinformował dzisiaj Rosyjski Generał Sergej Surowikin, Rosja zaczyna stawiać na południowych wyspach Kurylskich bazę militarną zlożoną ze 150 objkektów wojskowych.
Pierwszy etap budowy ma być zakończony już w 2016, a cała inwestycja w 2020.
Bez słów, niech każdy pomyśli swoje.
Rosja poinformowała dzisiaj równierz, że dnia 01.01.2015 startuje Unia Euro-Azjatycka, niezależnie od sytucji na Ukrainie.
Do Unii należeć będą nietóre byłe kraje związkowe oraz Chiny, rozliczanie będzie się odbywać bez dolara.
To kolejny cios dla USraela i Unii Gejropejskiej.
Niemieckie czasopismo które podaje tą wiadomość przypomina jeszcze raz statystykę zadłużenia i pproponuje Rosji oraz Chinom całkowite odejście od dolara.
Porównanie zadłużenia poszczególnych krajów:
USA…………………. 108,12 Prozent
GB………………………90,3 Prozent
Frankreich……………90,2 Prozent
Deutschland……….. 78,4 Prozent
EU………………………..86,8 Prozent
Russland……………….9,86 Prozent
Fachowcy przypuszczają, że zarówno Rosja jak i Chiny zamierzają wprowadzić walutę mającą pokrycie w złocie. Od miesięcy oba te kraje pozbywają się dolara i dolarowych papierów niewartościowych jednocześnie zakupując złoto.
 

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika smult456

Owszem, to będzie cios dla

Owszem, to będzie cios dla państw Zachodu, tylko nie ma się z czego cieszyć . Tylko my na tym ucierpimy Smile a tak poza tym to ogromny sukces dla tych którzy próbują zrobić ze świata jedno wielkie państwo, niedługo cały glob będzie podzielony na unie a później one wszytskie połączą się w jedną całość 

Portret użytkownika Wlodi

Angelus wszedzie widzi zydow

Angelus wszedzie widzi zydow w ludziach ktorzy zydami nie sa tylko sa od niego madrzejsi i maja inne zdanie Ten tetryk mysli ze jak kogos zwyzywa od zyda to mu na ubliza a prawda jest taka ze jedynie pokazuje jakim jest zacofanym prymitywem Moje wypowiedzi sa tylko sporadycznie umieszczane na forum. Admin widac jest bardzo stronniczy. Zycze szczescia w wiecznym oczekiwaniu na powrot cccp. Zmartwie was, to NIGDY nie nastapi! A angelus niechaj slyszy te slowa w uszach kazdego dnia gdy jego bostwo - terrorysta i bandyta putin - bedzie sie pograzal; gdy bedziemy w Polsce wprowadzac €; gdy zagosci tu wiecej wojsk NATO itp - wszystko po to by ruskie nogi juz nigdy tu nie stanely. Pamietaj ze to ja mialem racje. Wtedy wy nadal tu bedziecie wypisywac te same herezje, te same glupoty, angelus bedzie jatrzyl, nostra bedzie udawal ze cos wie i dzieli sie ta wiedza, tymczasem swiat bedzie szedl do przodu a wasze wypociny nadal beda bez znaczenia.

Portret użytkownika janprester

Bandera,Bandera-bohatyr nad

Bandera,Bandera-bohatyr nad bohatyry -przywódca faszystowsko-naccjonalistycznej armii Ukrainy,która jako sprzymierzeniec hitlerowsko - faszystowskich Niemiec mordowała,paliła i niszczyła wszystko i wszystkich.  Nie przesadzając- ich zbrodnie były wiele razy okrutniejsze ,mściwe,podłe  wręcz bestialskie niż niemieckiej armii .    Nic dziwnego że wyszło na jaw,że to banderowcy strzelali  na Majdanie do protestujących i milicjantów. A całego prowokatora-organizatora tej tajnej masakry szbko zastrzelili bo stawiał opór i tajemnicę na razie niby wziął ze sobą ale to powoli wychodzi na jaw.     Bandera był najwierniejszym przyjacielem i sympatytkiem A.Hitlera ,który za  wierność pomógł mu stworzyć banderowsko-faszystowską armię. Ukraińcy  w dowód wdzięczności wystawili Banderze dziesiatki pomników,tablic i obelisków upamientających jego zbrodnie.  I patrzcie co za niewdzięczność  tych ukraińców - nie postawili ani jednego pomnika kochanemu Hitlerowi dzieki któremu mają swego bohatyra Banderę--co za niewdzięczność !!!!!!!??? Ale i to nie może dziwić -ukraińcy nie umieją i nie chcą rozmawiać,kto się z nimi nie zgadza to go trzeba zarezać,powiesić lub zastrzelić i tak wysyłają wojsko i specjalne jadnostki na terenie swojego kraju i prrzeciw swojemu narodowi    -   gdzie dialog  -   kto im tak doradził.      ROSJA czeka na ten właśnie bardzo głupi ruch  Samozwańczej Ukrainy  
                                                                            Jan

Portret użytkownika Zenek

  Cała historia Polski i to

 
Cała historia Polski i to czemu jesteśmy tak przez wiele tysięcy lat jako NARÓD niszczeni przez żydowski nazizm, czemu wykastrowano nam historię, czemu do Polski pchają łapska wszelkie kabalistyczno-masońsko-satanistyczne sekty zawiera się w  jednym magicznym słowku AZRAEL i parunastu jego kombinacjach bo imię to było wielokrotnie kradzione i przerabiane w dopasowaniu do szczekającego, nazistowskiego narzecza z nami wojującego.
 
Imie to - AZRAEL - nie jest tylko tym co o nim pisze w wiki. Kluczem do zagadki jest to dlaczego został TYM O CZYM PISZE W WIKI. I tu wam koparki opadną....
 
Polska świątynia Azraela, przez niego samego wybudowana była w .... miejscu gdzie koronowano Królów Świata. Polskich LACHÓW.
 
I o tym "królowaniu" i o powrocie do tych czasów mówią przepowiednie spisane dawno, dawno temu, przed erą ich fabrykowania przez nazistów z albionu.
 
I by zapobiec spełnieniu się tej przepowiedni naziści i globaliści i inne masono-bluźniercze sekty całego świata chcą urządzić z Polski atomowe pogorzelisko rozpętując 3 atomową wojnę.
 
A teraz szukajcie a może znajdziecie odpowiedź ... ;p
 
Polecam "relanium" mieć pod reką nim zaczniecie.  Wink
 
To jest PIERWSZY KROK .... KORZENIE .....
 
 
 
 

Portret użytkownika Nostra Damus

kris napisał: To dobre

kris wrote:

To dobre Smile
http://www.youtube.com/watch?v=qqhxZ4HCK2w

 
Czy jest jeszcze ważne przykazanie "Nie zabijaj"?
Każdy kto wzywa do mordu jest mordercą, każdy kto morduje to morderca. Politycy, żołnierze, miliarderzy, milionerzy - ci pójdą na pierwszy ogień, ten piekielny.
Ni ma różnicy czy Obama, Tusk, Bush, Blair czy Merkel lub inne gady. Może być i Putin, to obojętnie. Bo nie ma mordowania "dobrego" czy "złego". Każdy mord będzie ukarany przez Najwyższego. Obojętnie czy nazywa się Allah, Jahwe, Johowa albo całkiem zwyczajnie: Bóg.
Politycy chodzą do kościoła, tylko nie wiem po co. Przez "ucho igielne" przecież nie przejdą.
Chodzą więc na modły tylko dlatego, by w ten sposób oszukać wyborców.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Strony

Skomentuj