Putin nakazał zamordowanie prezydenta Zelenskiego. Poluje na niego 400 najemników z grupy Wagnera!

Kategorie: 

Wołodymir Zelenski - Źródło: Wikipedia

The Times podaje, że około 400 osobowa "Grupa Wagnera" czyli prywatnych najemników z firmy oligarchy J. Prigożyna, współpracownika W. Putina działa w Kijowie - ich celem jest prezydent W. Zelensky oraz członkowie ukraińskiego rządu.

Wszystko wskazuje na to, że to Putin wysłał do Kijowa ponad 400 najemników z tzw. grupy Wagnera, by zamordowali prezydenta Ukrainy. Oznacza to, że prędzej czy później dojdzie do próby zamachu. Działania dywersyjne cały czas doskwierają obrońcom Kijowa. Dodanie do tego 400 zaprawionych w bojach zawodowych płatnych zabójców, może tylko doprowadzić do większego przelewu krwi.

 

Tzw. grupa Wagnera to prywatna rosyjska firma wojskowa należąca do zaufanego współpracownika Władimira Putina — oligarchy Jewgienija Prigożyna. Wiadomo o udziale tych najemników w wielu ostatnich konfliktach zbrojnych, w tym np. ostatnio w Syrii. Wcześniej ci kontraktowi żołnierze współpracowali nawet z CIA.

 

Skoro wysłano grupę Wagnera do zlikwidowania rządu i prezydenta Ukrainy, to oznacza, że Putin ma nadzieje tym sposobem szybciej zakończyć konflikt ustanawiając w Kijowie marionetkowy rząd podległy Rosji. Na pewno Rosjanie zdają sobie sprawę, że zdobywanie Kijowa spowoduje, również po ich stronie, ogromne straty w ludziach i sprzęcie i próbują tego uniknąć.

 

Jednocześnie nie ma mowy o tym, aby Rosja odpuściła. Po przegrupowaniu na Ukraińców ruszą siły rosyjskie skłądające się z lepiej wyszkolonych zawodowych żołnierzy, a nie wystraszonych poborowych, jak to było do tej pory. Wojna Rosji z Ukrainą, zwana przez Kreml "specjalną operacją", wchodzi w decydujący etap. Na froncie walczą doborowe jednostki a Kijów jest już praktycznie otoczony.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika wodzu®

Na budynkach mieszkalnych na

Na budynkach mieszkalnych na Ukrainie pojawiają się w ostatnim czasie niepokojące symbole. Władze ostrzegają mieszkańców i radzą usuwać wszelkie nietypowe oznaczenia. Namalowane białym lub pomarańczowym sprejem znaki mają pomagać rosyjskim okupantom w nalotach.
No kur!!!! maks Kabaret ciekawe jak to robili Szkopy w 1939 r na Warszawą ? a może niech palą w piecu będzie mgła jak w smoleńsku :) ten Naród ukraiński jest naprawdę pier... czy jak to jest u nas w Polsce w Pracy to oni uważają nas za wariatów , na huj nam BHP i dźwig w Krakowie pier.... ale mamy w Polsza ich setki :)

Portret użytkownika pilip

bacuś, widze, że bardzo boli

bacuś, widze, że bardzo boli cię obrażanie putina od geja, wszystko wytrzymasz, ale nie to.

może sam się kryjesz z orientacją co? marzy ci się, żeby putinek gej ci wsadził y wypełnił swoją miłością, ty ruski trollu Biggrin

Portret użytkownika ARTUR

A jak to jest być banderowcem

A jak to jest być banderowcem i homosiem ? Może nie dawał solowych występów dla nazistów Azowa ale nie potępił zbrodni na Polakach co zrobili i robią nawet Niemcy . Nie da się stać w rozkroku pomiędzy Rosją a Niemcami bo pośrodku są Polacy i trzymają wszystko " za jaja " Smile Co innego postępowanie Putina , Bideta/Kamali i papieża , ta wielka trójka nadal się popiera w dążeniu do wojny totalnej nie zważając na takie pionki jak " przywódcy europejscy " .

Portret użytkownika Jag

Ta wojna ma trwać aż

Ta wojna ma trwać aż emigranci z ukrainy, ale też muzułmanie zaleją nasz kraj i zdestabilizują go. Na własne życzenie na fali medialnej propagandy tracimy auwerenność. To wszystko jest niestety zaplanowane i nic z tym nie możemy zrobić. Byliśmy rozgrywani i nadal jesteśmy i będziemy przez wszystkich Rosję, USA czy UE. Mendia rządzą tym światem. Z Bogiem.

Portret użytkownika ................................................

.............................

...............................................................................żeleński postąpił jak prawdziwy słowianin nie zostawił swojego narodu na pastwę żydo-rusko-enkawudzistów  walczy nie ucieka-------------------------------------------------------------i teraz pytanie do wszystkich szmat====================ilu postąpiłoby tak jak on--------------------------------------------------------------------podpowiem,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,000000000000000000000000000000000000000000....................................................................................................................................w żydopolaczkowie u kocmołuchów rusków u pedofili niemieckich i innych to samo-------------------------------------------------------------------------tylko ostatnio piłsudzki w polsce miał takie jaja albo taki charakter----------------------------------------------dzisiejsze ciot-k-i matyldy może za rok będą miały okazje przekonać się co to jest biorobocik putinek---------------------------------------jak zrówna z ziemią cały ten żydoland,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,wtedy żydopolaczki się osrają........................................................................................................................

Strony

Skomentuj