Putin nakazał rosyjskim siłom powietrznym przygotować się na czas wojny

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Rosyjski minister obrony, Siergiej Szojgu ujawnił informację, że Władimir Putin nakazał siłom powietrznym przygotować się "na czas wojny".

 

Rosyjski prezydent rozpoczął kontrolę narodowych sił lotniczych, aby ocenić ich gotowość do walki. Zdaniem ministra obrony, systemy obrony powietrznej są gotowe do uruchomienia. Jak donosi agencja informacyjna TASS, Siergiej Szojgu powiedział:

Zgodnie z decyzją Naczelnego Wodza Sił Zbrojnych, rozpoczęła się kontrola sił powietrznych, której celem jest ocena gotowości jednostek wojskowych do wykonywania zadań zbrojnych. 

Szczególnie istotne jest, aby żołnierze zachowywali czujność, byli odpowiednio rozlokowani i gotowi do odparcia agresji.

Wiadomość pojawia się w momencie, gdy stosunki między Rosją a krajami członkowskimi NATO stają się coraz bardziej napięte, a Władimir Putin w ostatnich miesiącach często wypowiada się publicznie o zwiększeniu siły militarnej.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Wojna trwa już od 1973r,

Wojna trwa już od 1973r, kiedy to wykreślono homoseksualizm z listy chorób ! To wtedy zaczęła się wojna kulturkampfu nowych hitlerowców NWO z chrześciaństwem ! Putin częściowo zachamował w Rosji rewolucję sorosowców ale nie dał rady jej całkiem zatrzymać ! W USA lewaccy teroryści od prania mózgów się wściekają na samą myśl że ktoś zatrzyma pranie ! "Poziom nauczania w Stanach Zjednoczonych upada coraz bardziej. Sytuacji nie zmieniają nawet rosnące nakłady finansowe na edukację. Poważny cios rewolucyjnym praktykom w szkolnictwie może zadać nowa sekretarz ds. edukacji, Elisabeth „Betsy” DeVos.http://www.pch24.pl/zwolenniczka-edukacji-domowej-pokieruje-amerykanska-oswiata--lewaccy-zwiazkowcy-szykuja-protesty,49381,i.html#ixzz4YHBNtdrV

To tak jak w Polsce, nie ważne jest dobro społeczne ale czy u władzy jest lewak czy chrześcijanin ! Jeżeli chrześcijanin to trzeba protestować tak długo aż lewak bedzie u władzy ! To jest rozumowanie dyktatorów imperium gejowskiego ! Nie ważne jest demokratyczny wybór ale siła terorystów lewackich od sorosa, bo to oni mają być u władzy w ich opinii, jeżeli nie to zadymy i rozruchy ! Choroba psychiczna imperium gejowskiego to niebezpieczna zaraza która roznoszona jest w szkolach i na uniwersytetach ! "Gdy próbuje się stosować zasady demokracji do orzekania o faktach naukowych dochodzi do takich absurdów jak ogłoszenie ślimaka rybą lądową. Homoseksualizm także został metodami demokratycznymi wykreślony z listy chorób. Poniżej kilka konkretów. W 1968 r. aktywiści gejowscy manifestowali na zebraniach Komisji Taksonomicznej APA, domagając się uczestnictwa w spotkaniach, na co w końcu wyrażono zgodę. (8)

Decyzja o wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób została podjęta na dorocznym Kongresie Psychiatrów Amerykańskich. Przez trzy lata, od 1970 do 1972 roku, kiedy podejmowano problem homoseksualizmu, aktywiści homoseksualni wpadali na spotkania i rozbijali je. Krzyczeli: "Przestańcie nas zabijać, wy nas nienawidzicie".W roku 1970 wykład Irvinga Biebera na temat homoseksualizmu i transseksualizmu został przerwany przez osobę z zewnątrz, w tajemnicy wprowadzoną na spotkanie psychiatrów. Jak opisuje zajście Bayer (1981), naukowiec został m.in. nazwany "matkojebcą" (9). W tym samym czasie grupa postępowych i gejowskich psychiatrów zaangażowała lewicowego aktywistę Franka Kameny'ego i działaczy Gay Liberation Front. Z podrobionymi dokumentami uwierzytelniającymi wdarli się oni na zamknięte spotkanie psychiatrów w czasie Kongresu.Kameny porwał mikrofon i wygłosił następująca deklarację: "Psychiatria jest wcielonym wrogiem. Psychiatria wypowiedziała bezlitosną wojnę w celu naszej eksterminacji... Odrzucamy was, jako naszych właścicieli. Możecie to uznać za deklarację wojny." Mimo tej deklaracji kilka godzin później ta sama grupa aktywistów poprowadziła wspomnianą wyżej dyskusję panelową na temat homoseksualizmu (10).Opisany wyżej incydent był tylko jednym z wielu.

http://www.homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych

Jak widzicie jeżeli cośsię nie zgadza z celem imperium gejowskiego zostanie zlikwidowane !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Pilot

Apage satanas ... Zapraszam

Apage satanas ... Zapraszam do Baligrodu na rynek glowny ( obok obecnie remontowanego na koszt polskiego podatnika kosciola tzw. grecko-katolickiego czyli banderowskiego), gdzie pare metrow dalej jest pomnik Polakow "wyriezanych" i "zarubionyh" widlami i toporami tej pokojowej nacji i prosze sobie przestudiowac tych okolo 100 biednych dusz i ich rok urodzenia i smierci. To bydlo naderowskie dzieci w Baligrodzie riezalo. Europejczycy kurwa mac wielcy. Na Lotnisku w Rzeszowie gdzie w poniedzialki i Piatki do Berlina mozna za 10 Euro poleciec w dwie strony ryanairem POlowa pasezerow ma paszporty z widlami.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Kimbur

Za to żołnierze UE są w

Za to żołnierze UE są w stanie nieczujności. Nie bronią granic, które są dziurawe jak sito, i przez które przenikają islamiści w setkach tysięcy ludzi młodych i bojowych. Mało tego, żołnierzom UE strzelać zakazano! Żołnierze UE służą do obrony nachodźców po to, by nachodźcy "rozmontowali" kraje unijne. To w imię jedności Unii ku chwale Makreli - najwyższej Kanclerz UE, która jednym zdaniem "Wpuście uchodźców" Unię zniszczyła, najpierw doprowadzając do Brexitu - i merkelowców rozplenionych jak stonka w KE, Parlamencie UE i wysokich szczeblach władzy krajów UE.

Portret użytkownika oli.sit

3-CIA WŚ W TYM ROKU JEST

3-CIA WŚ W TYM ROKU JEST NIEUNIKNIONA. POLSKA UCIERPI W NIEJ NAJMNIEJ ../// PO WOJNIE BĘDZIE PO CHINACH 2-GIM MOCARSTWEM...///. POLACY BĘDĄC ZA GRANICĄ    WRACAJCIE  DO KRAJU. !!!!!/////. PRZEPOWIEDNIA" ULANGA" NIE Z TEGO ŚWIATA.////

Portret użytkownika Ulvhedin

W 2018r. napiszesz, że 3

W 2018r. napiszesz, że 3 wojna światoaww za rok? Hm, zastanów się jeszcze raz co piszesz. Nie ważne czy wrogowie są "realni" ważne zeby zachować stan (nie)pokoju wśród ludności ciwilnej. Wtedy łatwiej ludzmi sterować.. ot co cała filozofia.

 

Strony

Skomentuj