Putin może ujawnić nowe dowody w sprawie zamachu z 11 września 2001

Kategorie: 

Źródło: silverdoctors.com

Jak podaje rosyjski portal Pravda.ru, amerykańska administracja Baracka Obamy obawia się propagandowego uderzenia ze strony Kremla. Być może będą to dokumenty w postaci dowodów, będących w posiadaniu Rosjan, a wskazujących na to, że to rząd USA inspirował słynne zamachy terrorystyczne na Nowy Jork i Waszyngton.

 

Zamachy z 11 września 2001 roku są symboliczną datą od której uzyskano legitymizację do rozpoczęcia wdrażanie Nowego Porządku Świata. To właśnie zaimplementowana społeczeństwom obawa przed terrorystami spowodowała, że USA zmieniły się w państwo policyjne, które usiłuje wiedzieć wszystko o wszystkich. Umożliwiła to słynna ustawa Patriot Act, która umożliwiła wszechwładzę służb specjalnych, i to tych samych, które rzekomo nie wiedziały o planowanym spektakularnym zamachu terrorystycznym na amerykańskiej ziemi.

Nie wiadomo co konkretnie ma zostać ujawnione, wspomina się coś o zdjęciach satelitarnych. Być może Rosjanie nagrali moment, gdy w Pentagon uderzyła rakieta wystrzelona z amerykańskiego samolotu. Z drugiej strony co z tego, że Putin nakaże publikację dowodu wskazującego na uczestniczenie rządu USA w przygotowaniu zamachów z 11 września skoro większość konsumentów propagandy sączonej z mediów uzna jak na rozkaz, że to fałszerstwo i fotomontaż. Czy nie tak uczyniono po opublikowaniu podobnych dowodów w sprawie zestrzelonego lotu MH17.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika syriues

Jasne,ze to falszywa

Jasne,ze to falszywa flaga.Przeciez kazdy madry czlowiek wie,ze w gniazdo szerszeni patyka sie nie wklada.Watpie by nie wiedzieli9 o tym ludzie z bliskiego wschodu.
Ta cala propaganda,ta walka w Afganistanie o przejecie narkobiznesu i pewnie w iraku przejecie ropobiznesu i  w innych krajach arabskich.Zobaczcie ,zauwazcie i zacznijcie myslec.
Jezusa tez sprzedali za 30 srebrnikow,to ile czlowiek i zycie ludzkie moze byc dla nich warte?
Nic.Traktuja nas sami wiecie jak.Druga wojna sie skonczyla ,ale to jest dalszy ciag.Nic tych bankierow i miliarderow nie powstrzyma.Te rodziny sa zatrute a ich rod ma za cel upokarzanie nas,zniew\lanie,trucie,oklamywanie ,przciwstawianie brata w obec brata.Tak bysmy byli potulnymi owieczkami.Zebysmy nie chodzi do naszych braci i nie rozmawiali z nimi za czesto o problemach tego swiata.Rozmawiajmy o filmach reklamach samochodach i to co pozostale,to co stworzyli ci wlasnie ludzie.Ta iluzje.To nie jest prawdziwe zycie,pieniadz nie moze decydowac o losie czy zyciu  czlowieka.To jest absurd.
Czlowiek nie pochodzi z ziemi jak kawalek metalu i nie powinien miec stycznosci z drugim swiatem.
Moze dlatego niektorzy sa mocno zarazeni ta iluzja.
11 wrzesien byl dniem moich urodzin.To klamstwo sie rozprzestrzenilo na wiele kraji.
A my jak pilne owieczki dajemy sie manewrowac.Ciagna nas za uszy raz w lewa strone,raz w prawa.
Czas na wolnosc.

Portret użytkownika maniek II

...fakty...fakty!!... Wywiad

...fakty...fakty!!...
Wywiad z byłym pracownikiem nuklearnego wywiadu ZSRR na temat nuklearnego wyburzenia budynków z kompleksu World Trade Centre....
Nuklearne wyburzenie World Trade Centre - wywiad z Dimitri Khalezovem
 
https://www.youtube.com/watch?v=Vmy8k_k91tc
 
...gosc - porusza inne sprawy zazebiajace sie ztym wdarzeniem - jak np...gdzie są rakiety z Kurska...4 bite godziny - ale warto!!~/wnerwiaja tylko troche reklamy!/

Portret użytkownika Szakal

Ale śmieci... Putin sobie

Ale śmieci... Putin sobie może... w zasadzie to Rosja narazie może naskoczyc USA bo to USA kopią narazie Dupe Ruskim. Ale jak Ruski będzie pod murem to zaserwują jak zwykle coś niedobrego. A znając Ruskiego to my oberwiemy. Ale co tam koło się toczy.

"Kiedyś Trudno było mi okiełznać strach,Dziś Trudno Mi okiełznać siebie"
 

Portret użytkownika odważniak

Po co ma ujawniać, jak i tak

Po co ma ujawniać, jak i tak wszystko odkryli dociekliwi badacze? Blefuje, żeby zobaczyć jak się wiją w ukropie sprawcy mistyfikacji i kto z powodu plotki jest nerwowy. Ot psychologia. Wladimir to bardzo dobry szachista jest, który nie je gmo, jak reszta.

Portret użytkownika afgan

Wężowi w USA się wydawało, że

Wężowi w USA się wydawało, że napier....li smokowi z Rosji, więc smok pomyślał, podpuszczę węża i mu wpier....lę. Efekt będzie taki, że wygra, albo smok, albo wąż. Narazie wygląda na to, że ludzkość dostałą szansę bo gdzie dwóch się o NWO bije tam ludzkość może skorzystać.
Poczytajcie o Dekretach wojennych Zjdnoczonego Oporu Najeźdźców z 2000 roku gdzie Jehowa, Enki, Enlil, Thot, Anunaki zawarli pakt między sobą, że zrobią wszyko, aby gdy otworzą się Gwiezdne Wrota w 2017 roku przejąć kontrolę nad Ziemią. Ludzie potrzebni im są do aktywacji gwiezdnych Wrót potem nas zniszczą.
Gdy otworzymy im Gwiezdne Wrota będą mieli dostęp do wyższych wymiarów o któych narazie mogą tylko marzyć.
Problem jest jeszcze z Drakonami, którzy mają swój plan NWO. Teraz im bliżej 2017 tym bardziej się będą napier....ać, ale oni ni będą ginąć, ot tego jesteśy my Anielscy Ludzie.
ZAcznijcie myśleć, jesteśmy pod zagrodą częstotliwości w przestrzeni gdzie rsa Panów bije się o żarcie.
Polecam Bioregenezę i aktywacę 12 wymiarowych sekwencji wewnętrznego Christosa.
  

Portret użytkownika Medium

afgan napisał: Poczytajcie o

afgan wrote:

Poczytajcie o Dekretach wojennych Zjdnoczonego Oporu Najeźdźców z 2000 roku gdzie Jehowa, Enki, Enlil, Thot, Anunaki zawarli pakt między sobą, że zrobią wszyko, aby gdy otworzą się Gwiezdne Wrota w 2017 roku przejąć kontrolę nad Ziemią. 
Pierwsze słyszę o tym, ale wiem, że tzw. "naród wybrany" w latach 1991-2002 coś istotnego szykował. Są ludzie, co dotychczas maniakalnie szukają pomocy zza światów, różni kontaktowcy, nawet hipnotyzerzy. To wszystko jednak jest mi duchowo zupełnie obce i żadna pisowania wielkimi literami nie pomoże Wink
 

Strony

Skomentuj