Pseudo-uchodźcy z Niemiec odpoczywają na urlopach w Syrii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Podczas gdy zachodnie media promują nie zawsze prawdziwy obraz biednych uchodźców uciekających przed wojną, azylanci zadomowili się i umieją już nawet wyciągnąć publiczne pieniądze na trzytygodniowy płatny urlop od bezrobocia, który oczywiście spędzają przeważnie w kraju z którego uciekali przed wojną.

 

Urzędnicy wydający decyzje o wypłaceniu pieniędzy na urlop, rzekomym uchodźcom przed wojną, zostali zobowiązani przez niemieckie władze do zachowania milczenia. Słusznie zakłada się, że pracujący na islamistów Niemcy, mogliby zacząć zadawać nieodpowiednie pytania, dlatego lepiej było utajniać to ile się dało.

 

Skończyło się to jednak po artykule gazety Welt am Sonntag, z którego wynika ewidentnie, że rzekomi uchodźcy, których w przypływie samobójczej empatii przygarnęli Niemcy, to w większości oszuści, którzy wyłudzili azyl, aby wieść wygodne życie na czyjś koszt.

 

Z drugiej strony trudno się dziwić takiej bezczelności. W socjalistycznej Europie uczy się ludzi, że praca jest czymś złym, bo przecież jest obciążona wysoką grzywną zwaną podatkiem dochodowym. Za to leniuchowanie jest czymś dobrym, bo nagradza się je pieniędzmi wyciągniętymi tym pracującym frajerom, fundując takim nierobom nawet trzytygodniowe wakacje na koszt podatników.

 

Można dojść do wniosku, że niemiecki rząd działa obecnie w interesie Islamistów, a nie Niemców. Z drugiej jednak strony polski rząd ostatnio robi wszystko w interesie Ukraińców, a nie Polaków. Może więc pogarda dla własnego społeczeństwa jest obecnie wpisana w sprawowanie władzy nad wymierającymi narodami mieszkającymi jeszcze na tym kontynencie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika lommo

Nie ma się czemu dziwić i po

Nie ma się czemu dziwić i po prawdzie nie ma co naskakiwać na socjalistów. Istnienie kapitalizmu jest nieodłącznie związane z istnieniem socjalistycznego rozdawnictwa. Kapitalizm może swoją nadprodukcję upłynnić wyłącznie na drodze rozbudowywania socjalizmu. W przeciwnym wypadku nie będzie zbytu na produkcję z powodu podstawowej zasady kapitalizmu czyli przywłaszczania wartości dodanej przez kapitalistów i tym samym strukturalnej nierównowagi między wartością finansową wytworzonej masy towarowej a wartością funduszu płac. Alternatywą dla sockapitalizmu jest realny socjalizm czyli gospodarka niedoboru gdzie nie istnieje problem nadprodukcji i wszyscy są "zatrudnieni". Ale towary nie występują w obfitości, a czasem trzeba je zdobywać.

Portret użytkownika inzynier magister

Tak kuriozalna sytuacja może

Tak kuriozalna sytuacja może być tylko wytworem tajnych planów zniszczenia cywilizacji chrześcijańskiej ! Dla wielu ludzi to jest oczywistość ! Zamiast wspierać cywilizację białych ludzi to się importuje islamistów którzy mająza zadanie wprowadzać terror i się rozmnażać na potęgę ! Trzeba siębronić razem w grupie wyszechradzikiej !!

Musimy wszyscy wspierać portale jak ZnZ i inne niezależne i patriotyczne ! Wszyscy którzy mają trochę rozumu powinni popierać w wyborach wszystkie partie które chcą dobra Polski i Polaków a najważniejsze byśmy ratowali naszą cywilizację chrześcijańską przed złem zboków z lewackiej UE która poprzez nowoczesną, PO i kodziarzy chce naszej zguby  ! Prawica i narodowcy powinni być w zgodzie i wspólnie dążyć do wygrania wyborów w 2019 roku !! Tylko żeby serwery były tym razem nasze i żeby zainstalowano kamery i zrobiono karty do głosowania których nikt nie oszuka ! plus nowe prawo wyborcze !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika lalala

PIS jest zagrożeniem...

PIS jest zagrożeniem...

A jaka partia polityczna u władzy nie jest zagrożeniem??

Dlaczego ciągle znajdują sie idioci z głęboką wiarą w to, że jakakolwiek partia u władzy będzie lepsza ?? Szczególnie po wymianie jednych "dojarzy" na drugich, zawsze pojawia sie taka polemika.

Partia u władzy może być tylko mniej lub bardziej skuteczna w działaniach, które zmierzają do napełnienia skarbca za Twoją cieżką prace, fizyczą lub umysłową, a nastepnie sprytne go opróżnienie.

Czy wiesz że nawet gdybyś miał bardzo niskie IQ i był mało zaradny życiowo, żyło by Ci sie dużo lepiej bez udziału państwa i jego administracji?

Portret użytkownika Odważniak

Zapędziliśmy się w kozi róg z

Zapędziliśmy się w kozi róg z tymi partiami. Jak ktoś wcześniej wymyślił, powinno się głosować na osobę, nie na partię, bo wiadomo, że jakiś leniwy prezes wstawi z listy tłumoków co robią to, co się im każe, bo gdyby myśleli i chcieli działać, to za dużo roboty. Głosowanie na reprezentanta narodu prześwietlając go do trzeciego pokolenia wstecz wraz z najbliższą rodziną, żeby nie było, że to żona robi biznes, a kandydat jest jak kryształ przecież. Oświadczenia majątkowe powinny być upublicznione osób, które chcą reprezentować naród. Zdelegalizować partie. Partie są od globalistów, a nie od życiolistów.

Skomentuj