Przypadki masowej śmierci delfinów na Krymie

Kategorie: 

ITAR-TASS

Jak informuje agencja ITAR-TASS na Krymie, czyli na wybrzeżu Morza Czarnego, doszło ostatnio do wielu przypadków śmierci delfinów. Według aktualnych meldunków na brzegach znajdowane są wciąż dziesiątki martwych delfinów.

 

Władze ukraińskie uważają, że śmierć delfinów jest wynikiem nieumiejętnych połowów. Biolodzy morscy zauważają, że do masowych śmierci delfinów dochodzi zwykle w okolicy Zatoki Teodozyjskiej i Eupatorii.

 

Według władz delfiny giną masowo w sieciach rybackich. Rybacy obcinają im płetwy, aby wydostać je z sieci. Wiele osobników ginie i zostaje wyrzucona na brzegi.

Podobne przypadki śmierci delfinów obserwujemy na Pacyfiku w okolicy Peru, ale wydaje się, ze przypadki te nie są ze sobą połączone.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika arkadios

DOBRE TE TŁYMACZENIE ZE TO

DOBRE TE TŁYMACZENIE ZE TO RYBACY SĄ WINNI ZE DELFINY NIE ŻYJĄ W DWÓCH ODLEGŁYCH MIEJSCACH SWIATA I NIE TO NIE PRZYPADEK A W TAKIM RAZIE GDZIE SĄ ORGANIZACJE  CO SĄ FINANSOWANE PRZEZ ONZ? ! -NIE MA ICH WOGÓLE I W TYM SAMYM CZASIE.ZASTANAWIAM SIE NAD JEDNYM ŻE JAKOŚ WCZESNIEJ TAKIE SYTUACJE SIE NIE ZDARZAŁY ZE NAGLE WYPŁYWA SETKII TYSIĘCE DELFINÓW,LWÓW MORSKICH, PTAKÓW W DZIESIĄTAKCH TYSIĘCY,PSZCZÓŁ W MILIARDACH...A JA OGLĄDAM PROGRAM W TELAWIZJI 40 MINUTOWY JAK LUDZIE RATYJĄ DELFINA I ROBIĄ WSZYSTKO ABY PRZEŻYŁ...ACZY TO NIE PARANOJA?

Portret użytkownika raff

Ale po co sie przejmujecie

Ale po co sie przejmujecie swiatem??przeciez Wy tez zniknieciee z tego swiata.Gadacie tak jak byscie mieli zyć wiecznie.Niedlugo sami ludzie bedą je zabijac i wpier..ać na surowo jak wybuchnie jakas wojna nuklearna

Portret użytkownika gabriell

"...śmierć delfinów jest

"...śmierć delfinów jest wynikiem nieumiejętnych połowów..." - jasne. Ja się delfinom nie dziwię. Ile mogły tyle przebywały z nami. Tera do nich zaczną dołączać grupy ludzi nadających się do życia w harmonii a reszta będzie się uczyć ABC przetrwania.

~gabriell

Portret użytkownika Jarek1985

Świat, technologie, cały

Świat, technologie, cały postęp niszczy naturę i zgodę z jaką człowiek powinien żyć z nią bo tak został stworzony. Ludzie nie patrzą co będzie się działo ze zwierzętami, roślinnością, całym ekosystemem, a tym samym szkodzą sobie - byle by "teraz" dużo, szybko i tak jak inni bo "to" jest na topie. Na skalę przyszłościowią nie wróży to nic dobrego, chyba że się niektórzy "obudzą".

Portret użytkownika Alena

We Wszechswiecie jest tak ,ze

We Wszechswiecie jest tak ,ze im wyzszy poziom cywilizacji,tym mniej uzywa ona technologii na co dzien.  Technologia nie jest im potrzebna ,poniewaz posiadaja ciala i umysly ,ktore nie wymagaja "oprawy" technologicznej.Wszystko co jest im potrzebne do funkcjonowania,komunikacji i zdobywania wiedzy,jest w zakresie mozliwosci ich umyslow.Maja dostep do kazdej wiedzy,ktora jest dostepna w kosmosie,gdyz ich umysly korzystaja z "biblioteki Multiversum" ./ Ich umysly maja mozliwosc,podlaczenia sie do siatek strukturalnych i kosmicznej biblioteki/Cywilizacje te wlasnym umyslem kreuja to ,co jest im potrzebne do  egzystencji.

Portret użytkownika Alena

To kreujesz o czym myslisz,a

To kreujesz o czym myslisz,a teraz /w obecnym czasie/bardzej niz kiedykolwiek. Istnieje bowiem Inteligentne Pole Energii,ktore odpowiada na nasze mysli.Tak wiec ostroznie z negatywnym mysleniem chociazby dla wlasnego dobra. "Gregg Braden nauka cudow pl" /youtube/

Strony

Skomentuj