Przymusowe lądowania francuskich A380 w USA – istniało ryzyko ataków bombowych

Kategorie: 

Źródło: twitter

Dwa wielkie Airbusy A380 należące do narodowego francuskiego przewoźnika Air France, lecące z USA do Francji zostały zmuszone do lądowania jeszcze na terenie Stanów Zjednoczonych. Przyczyną była informacja, wedle której na pokładzie samolotów mogły się znajdować bomby.

 

Po zniszczeniu w powietrzu rosyjskiego A321 nikt już nie wątpi, że jest to możliwe, aby zaczęły spadać następne samoloty. Trudno się dziwić w obliczu faktów jakie poznaliśmy w ostatnich dniach. Wojna z Państwem Islamskim rozpoczęła się na naszym kontynencie i każdy dzień może przynosić kolejne zaskoczenia.

 

Ostatecznie na pokładzie zmuszonych do lądowania Airbusów Air France nie znaleziono bomb. Dzisiaj na jednym z kont Twittera pod kontrolą ISIS, opublikowano zdjęcia domniemanego ładunku, który był był odpowiedzialny za zniszczenie Airbusa pełnego Rosjan. Była to zwykła puszka jak od napoju z odpowiednim wyposażeniem. Przemycenie czegoś takiego na pokład samolotu jest niestety bardzo realne mimo uciążliwych kontroli bezpieczeństwa.

Rzekoma bomba użyta do wysadzenia Airbusa A321 - źródło: twitter

Nerwowo jest też na lotniskach. Dzisiaj ewakuowano Terminal 3 lotniska w Kopenhadze. Wystarczy samotny bagaż, aby sparaliżować pracę całego lotniska. Poza tym dzisiaj we francuskich mediach pojawiła się informacja o planowanych atakach na największe francuskie lotnisko CDG (Charles de Gaulle) w Roissy pod Paryżem.
 

Widmo powszechnego terroryzmu straszy w Europie. Wczoraj odwołano mecze piłkarskie, Francji z Belgią i Niemiec z Holandią. W Hanowerze ewakuowano ze stadionu 50 tysięcy osób. Decyzję podjęto na skutek podejrzenia przeprowadzenia zamachu. Wygląda na to, że każda impreza masowa będzie teraz budziła takie wątpliwości.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika keri

Tak bardzo chcą straszyć, że

Tak bardzo chcą straszyć, że sami mało się nie zesr.ją.
Odwołują loty, mecze i udają, że to ma cokolwiek wspólnego z terrozyzmem islamskim.
Jesli na lotnisku boją się torby, to niech nie wchodzą do toalety, tam w kiblu też coś może straszyć. No i w lodówce, to oczywistość Smile
Ta paranoja w wykonaniu kiepskich aktorzyn wcale nie udziela się widzom, czyli Europejczykom, a Arabowie mają z tego ubaw po pachy.
Zamiast zasiać strach, zasiali śmiech.
I niech ta radość nam się udziela.

Portret użytkownika Rodak

Ludzie !!! Nie dajcie  sie

Ludzie !!!
Nie dajcie  sie  nabierac  na  stwarzanie  wrażenia  powszechnego  zagrożenia, bo  Paryż  13.XI, tak jak  11.IX  w  NY  , to  fałszywe  flagi  przed  atakami  na  inne  panstwa.

Portret użytkownika achiles

TO BYŁY KITY, TAKIE

TO BYŁY KITY, TAKIE PODBIJANIE BEMBENKÓW STRACHU SPOŁECZEŃSTW. No ale doskonały, nigdy zagrożenia, nie NALEŻY IGNOROWAĆ. COŚ PODOBNEGO, JAK WCZORAJSZY MECZ W NIEMCZECH ODWOŁANY.

Skomentuj