Przygotowywana w tajemnicy ustawa numer 1449, może oznaczać przymus szczepienia

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Poseł Konfederacji - Grzegorz Braun - zdradził, że rząd PiS po cichu tworzy ustawę, która będzie nakazywała szczepienia ochronne, w tym również te na COVID-19 i jego wszystkie warianty.

Ustawa o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, ma uchylać zwolnienie z obowiązku poddawania się obowiązkowym szczepieniom ochronnym osób, które przebywają na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Obowiązkowe szczepienia ochronne, oraz poprzedzające je lekarskie badania kwalifikacyjne, mają być przeprowadzane w terminie wskazanym przez lekarza, który sprawuje opiekę zdrowotną nad osobą zobowiązaną do poddania się obowiązkowemu szczepieniu ochronnemu.

 

Zatem rząd najwyraźniej ma w nosie konstytucję oraz opłakane efekty dotychczasowej globalnej akcji szczepień i zamierza iść w zaparte, byle tylko postawić na swoim. Jeżeli ten projekt zostanie podany do publicznej wiadomości, można się spodziewać strajków podobnych do tych, jakie miały miejsce w wypadku ustawy zaostrzającej przepisy aborcyjne.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Adaada

PILNE.

PILNE.

Wprpwadzenie ustawy o przymusie szczepień wiąże się z prostym pytaniem: czy rząd ma /posiada/ oczyszczony izolat SARS-Cov-2, który jest przyczyną wprowadzenia szczepień obowiązkowych?

Test PCR został uznany za naukowo nieważny przez wiele sądów na całym świecie.

Jeśli rząd nie może udowodnić, że SARS-Cov-2 istnieje, to wszystkie szczepienia i kwarantanny są przestępstwami zgodnie z Kodeksem Norymberskim i Konstytucją. Tyle w temacie.

 

Strony

Skomentuj