Przyczyny powszechnego antypolonizmu na świecie są boleśnie oczywiste

Kategorie: 

Często zastanawiamy się nad tym dlaczego naród żydowski, który na tyle stuleci znalazł bezpieczne schronienie w Polsce, okazuje się obecnie najbardziej aktywnie nienawidzącą Polaków nacją. W 70 lat po wojnie nagle okazuje się, że za śmierć bliżej nieustalonej liczby Żydów odpowiadają głównie Polacy i beznarodowi Naziści.

 

Zła prasa Polski nie byłaby możliwa bez udziału organizacji i mediów żydowskich. Można już mówić o nagonce na Polaków jaką obecnie widzimy. Gdy nie wiadomo o co chodzi z pewnością chodzi o pieniądze, a zasada ta ma szczególne zastosowanie właśnie dla osób tak zwanej "narodowości bankowej". Jak zwykle chodzi o haracz dla organizacji żydowskich nazywany oficjalnie roszczeniami majątkowymi.

 

Podczas II wojny światowej swoje majątki straciły miliony ludzi, ale tylko nacje z odpowiednią siłą przebicia na arenie międzynarodowej miały szansę podjąć próby odzyskania tego co utracono. Jak już wielokrotnie na tych łamach pisano, odszkodowania należą się żyjącym spadkobiercom i ich rodzinom, ale bynajmniej nie ma znaczenia czy są to Żydzi, Polacy czy inni. Nie można przecież zakładać, że są lepsi ludzie i gorsi, wszak to było własnie istotą rasizmu. Teraz jednak okazuje się, że jest to działanie porządane i uzasadnione ze względu na jedną z licznych zbrodni wojennych popełnionych podczas największego konfliktu miilitarnego w dziejach, do którego doszło przed 70 laty.

 

Problem jednak jest w tym, że narodowość ma tu najwyraźniej kluczowe znaczenie. Polacy, którzy na skutek II wojny światowej stracili majątki na Kresach mogą tylko pomarzyć o rekompensatach, a żądanie, aby pieniądze z tych majątków wpłacić na konta jakiejś polskiej organizacji pozarządowej wzbudziłby w dzisiejszych administratorach tych ziem najwyżej śmiech. Polska jednak musi się liczyć z roszczeniami żydowskimi nawet żydowskich organizacji, które roszczą sobie prawo do majątku obywateli polskich pochodzenia żydowskiego.

 

Bez żenady wmawia się nam, że to nie Skarb Państwa dziedziczy po bezpotomnym obywatelu, tyko gminy żydowskie. Pierwsze roszczenia tego typu pojawiły się w gdy w 1996 roku ówczesny sekretarz Światowego Związku Żydów, Israel Singer wypowiedział te słowa:

"Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Można powiedzieć po latach, że te groźby zostały spełnione. Roszczenia żydowskie są szacowane na 65 miliardów dolarów. Niemcy wykupili się z winy tworząc w ramach swojej polityki historycznej, wrażenie, że Naziści to nie Niemcy. Jednocześnie płacili Izraelowi i uzbrajali ten kraj w najnowocześniejszą broń, na przykład łodzie podwodne, które Izrael od razu wyposażył w rakiety z głowicami jądrowymi. Trudno się zatem dziwić, że zbieżność interesów niemiecko-żydowskich spowodowała, że i Żydzi w swojej polityce historycznej zaczęli eksponować rzekomą polską winę.

 

Wymyślono jakieś dowody polskiej winy w postaci pseudo-historycznych analiz żydowskich historyków z USA. Najsłynniejszym przypadkiem jest Jedwabne, które wyrysowano w pamięci narodu jako hańbę. W świat poszło, że są dowody na morderstwa i, że we wschodniej Polsce spalono Żydów w stodole. Pogrom przedstawiany jest w naszych mediach przeważnie bez tła historycznego. Pomija się sprawstwo kierownicze Niemców i nie wspomina się o niegodziwościach żydowskich mieszkańców tych ziem, których dopuścili się wtedy, gdy były one wcielone do ZSRR, co nastąpiło po klęsce wrześniowej Polski. To właśnie w tych wydarzeniach, które skończyły się zsyłką na Syberię dla wielu polskich rodzin, należy upatrywać szczególnej potrzeby, paskudnego i godnego potępienia odwetu.

 

Jednak dla statystycznego Polaka ocena tych wydarzeń opiera się o to co napisały o tym polskojęzyczne gazety stanowiące tubę zagranicznej propagandy adresowanej do polskiego społeczeństwa. Łatwiej jest windykować naród sprawców niż ofiar. Potrzebne było zatem stworzenie symboli, które bez względu na prawdę historyczną będą uwierać Polaków i kreować ich jako głównych sprawców zagłady Żydów. Jednak historia okupacji w Polsce była często naznaczona polską krwią i to często przelaną właśnie w obronie Żydów. Mimo to stworzono frazę "polskie obozy zagłady" i dzięki paszkwilom filmowym, takim jak Ida, Pokłosie czy Lista Schindlera, świat zakodował, że Polacy są współwinni i to nie przypadek, że Holokaust wydarzył się w Polsce.

 

Ogłupieni ludzie łykają wrogą Polsce propagandę i nie rozumieją, że po wrześniu 1939 roku nie było żadnej Polski. Były tylko tereny wcielone do III Rzeszy i Generalna Gubernia. Niemcy są ludźmi racjonalnymi dlatego skoro dzięki polskiej tolerancji na podbitych przez nich terenach żyło najwięcej Żydów w Europie, to postanowili zbudować dla nich obozy właśnie tutaj. Ekspediowanie milionów ludzi, przy zbrodniczych zamiarach było bezsensowne. Lepiej było zwozić ich z całej Europy co ostatecznie uczyniono. Jak można jednocześnie stać na straży pamięci pomordowanych w holokauście Żydów i pozwalać na takie kłamstwo historyczne jak replikowane bez opamiętania w prasie zachodniej frazy w stylu "polskich obozów"?

 

Przebiegła polityka historyczna Izraela i Niemiec już chyba na stałe zepsuła polską reputację w świecie. Przyczynia się to do promowania niechęci do Polaków jako uzasadnionej. Nie wygląda na to aby ktoś na świecie zamierzał walczyć o nasze dobre imię. Wręcz przeciwnie powszechny na świecie antypolonizm jest akceptowany jako coś dopuszczalnego podczas gdy antysemityzm czy homofobia urosły do rangi strasznych przestępstw.

 

Pisze się już bez żenady o "Nazistowskiej Polsce" w której doszło do ludobójstwa Żydów i na Zachodzie dojrzały już nowe pokolenia ludzi, którzy uważają, że to nie Polacy zostali napadnięci przez niemieckich narodowych socjalistów i rosyjsko-żydowską szajkę bolszewików, ale wręcz, że byli wspólnikami Hitlera. Niestety w imię realizacji celów niektóre nacje fałszuje prawdę historyczną i podsycają nienawiść do innych próbując wywierać na nich niedopuszczalną presję. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Nostradamus2017

Nazistami było 150 tysięcy

Nazistami było 150 tysięcy żydów w mundurach SS i Wermachtu walczcych u boku Hitlera i mordujacych innych żydów, byli żydowscy policjanci z Gett i żydowskie Judenraty sprzedające bogatych żydów nazistom j.w.
Dzisiaj potomkowie tych nazistów upominaja się o odszkodowania, KPINA, sr*my na nich, żydowskich morderców narodów europy, faszystów, nazistów i rasistów.

Portret użytkownika Rodak

Żydzi  są  zawsze

Żydzi  są  zawsze  [przewrotni  i  dla  szmalu  posuna  sie  do każdego  swiństwa, nawet  w  stosunku  do swoich  dobroczyńców. Tak  jak  DStalina  i  Armię  Czerwona  witali  kwiatami  i  przystapili  od  razu  do  spporządzanie  list prosktrypcyjnych  na  wywózki  Polaków  na  Sybir.
To nacja , która  sprzeda  kazdego  dla  swoich  korzyści.

Portret użytkownika analityk

Mają problem, bo od lat

Mają problem, bo od lat podsycają konflikt, który źle sie skończy dla nich. Jak dawniej byłem pozytywnie nastawiony do Żydów tak teraz mam podejscie tolkienowskie. Tak samo się skończy wciskanie do Europy obcej kultury z bliskiego wschodu. W końcu nastąpi konflikt wielopokoleniowy. 

Portret użytkownika proxi

Każd złoto na terenie Polski

Każd złoto na terenie Polski należy do Żydów bo "waszi ulice, naszi kamienice" a wiadomo że na ulicach niewiele złota można znależć, a nasi prominęci niech dalej się szczycą żydowsimi korzeniamii upodlają naród

Portret użytkownika proxi

Dopóki każdy Polak nie

Dopóki każdy Polak nie zapuści pejsów i nie przestawi się na koszerne żarcie zawsze będzie antysemitą. Żydzi rządzą światową finansjerą, a kto ma kasę ten ma rację, a gdy nasi "wybrańcy narodu" włażą im i d...ę i jeszcze szkalują rodaków to co się dziwić że żydostwo chce coraz więcej i traktuje nas "po staremu" Waszi ulice naszi kamienice.

Strony

Skomentuj