Przez zaledwie pół dnia w niektórych rejonach Danii spadło około 60 cm śniegu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Europie przyszła prawdziwa śnieżna zima. Szczególnie doświadczyła tego Dania, którą w ostatni weekend nawiedziły szczególnie obfite opady śniegu. Przez zaledwie pół dnia w niektórych rejonach kraju spadło około 60 cm śniegu.

 

W centralnej części wyspy Zelandia w pół dnia spadło 50 - 60 cm śniegu, podaje duńskie TV 2. Szczególnie mocno zostało zasypane miasto Roskilde i jego okolice.

W niektórych obszarach opadom śniegu towarzyszyły silne wiatry. Ponadto ogłoszono ostrzeżenia z powodu oblodzenia i nagłego ochłodzenia do -10 ° C. Wszystko wskazuje na że śnieżna aura pozostanie w najbliższych tygodniach na północy kontynentu europejskiego.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Wojox

Coś szybciutko zima gna.

Coś szybciutko zima gna. wczoraj z rana w Anglii skrobałem szyby w samochodzie. Było -1 a gdzie grudzień, styczeń? Anglicy są zawsze przygotowani, jak przez 2 tygodnie zasypalo śniegiem, to owce żarły lodzik i śnieg. Nie widziałem aby ktoś im sianko zwoził. Ten naród jest poniżej wszelkiej krytyki. Zapewne myślą iż zwierzęta nie odczuwają głodu i zimna...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Skomentuj