Przez Islamistów szturmujących UE, lewactwo popełnia zbiorowe samobójstwo

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W lewicowych europejskich mediach rozkręca się obecnie wielka propaganda wmawiająca mieszkańcom Unii, że uchodźcy szturmujący nasz kontynent to wyłącznie uciekinierzy z krajów ogarniętych wojną. Celowo pokazuje się w TV nieliczne rodziny, aby podsycić siłę przekazu. Wykorzystując tę podbudowę medialną, Komisja Europejska nakazała dzisiaj podzielenie wśród krajów członkowskich UE, pierwszej fali islamskich imigrantów. Ma to być 160 tysięcy ludzi, którzy trafią do różnych krajów z unijnego rozdzielnika.

 

W Parlamencie Europejskim odbyło się dzisiaj orędzie na temat kryzysu migracyjnego, które wygłosił Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. Stwierdził on, że jako Europejczycy musimy przyjąć uciekinierów z kraju ogarniętego wojną. Nie odniósł się jednak do tego, że z ostatnich danych wynika, że ponad 75% uchodźców to młodzi mężczyźni w wieku poborowym, a jedynie 25% z tego tłumu to kobiety i dzieci, pokazywane do znudzenia w telewizji.

 

Z szacunków niemieckich służb wynika, że przynajmniej 60% z imigrantów przybywa do Europy nie z powodu wojny w ich kraju pochodzenia, tylko z powodów ekonomicznych. Trudno się dziwić, skoro głupi Europejczycy rozdają pieniądze, co jest interpretowane przez islamistów jako dary od Allaha, to raczej można się spodziewać jeszcze większego ich najazdu niż uspokojenia tego dramatu.

Według tego co mówił dzisiaj Juncker od początku roku do UE przedostało się przynajmniej 500 tysięcy nielegalnych imigrantów. Można zatem uznać, że te 160 tysięcy do rozdzielenia z włoskich, węgierskich i greckich obozów koncentracyjnych to dopiero początek. Władze UE swoimi działaniami nie pozostawiają wątpliwości, można się spodziewać najwyżej eskalacji tej religijnej inwazji. Skoro europejscy politycy mówią, że pół miliona uchodźców to nie problem, będziemy mieli 5 milionów, albo 50 milionów. Można już uwierzyć, że jeszcze za naszego życia Europa jaką znamy upadnie, a papież będzie uciekał z płonącego Rzymu dokładnie tak jak mówi przepowiednia

Tak długo jak będzie trwała wojna w Syrii strumień uchodźców nie wygaśnie - stwierdził szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

Oznacza to ponad wszelką wątpliwość, że to nie koniec kryzysu i można się spodziewać kontynuacji napływu islamistów. Jednak to nie tylko Syria jest krajem z którego uciekają ludzie. Takimi krajami jest również Irak, Iran, Afganistan, Pakistan, a odo tego dochodzą liczni uchodźcy z biednych państw afrykańskich.

Zdaniem europejskich masonów masowa migracja islamistów musi zostać przekształcona z problemu w zasób osobowy starzejącej się Europy. Trudno o lepszy dowód na to, że postrzeganie świata przez mieszkańców Europy jest od dawna zupełnie upośledzone. Cwane gapy z lewicy myślą, że rozpuszczają chrześcijaństwo wpuszczając na kontynent roszczeniowe islamskie hordy. W rzeczywistości jednak to Islam rozpuści ich ateistyczny światopogląd sprowadzając ich w najlepszym wypadku do poziomu piętnowanych powszechnie dziwaków.

Symptomatyczne jest też to, że w Polsce z dnia na dzień rośnie liczba uchodźców, którzy mieliby zostać ukarani przypisaniem ich do naszego nieszczęśliwego kraju. Początkowo mówiło się o 2 tysiącach potem 9 tysiącach, które następnie szybko wyewoluowały do 12 tysięcy. Jeśli wszyscy z nich sprowadzą do Polski swoje rodziny, to możemy mieć wkrótce na utrzymaniu nawet 80 tysięcy osób.

Zewsząd słychać głosy o koniecznej solidarności w ramach narodów Europy. Pan Juncker nie omieszkał wypomnieć Polakom, że Europa zawsze ich przyjmowała z otwartymi rękami. Jednak zapomniał wspomnieć, że najpierw Polska była przez nich ordynarnie sprzedawana i to jedynie w latach 1939 -1945 nasz kraj został zdradzony przynajmniej kilkukrotnie. Jeśli tak po szmaciarsku traktuje się jakiś naród to chyba ma się względem niego jakieś zobowiązania.

Okazuje się jednak, że Polska nic nie znaczy w UE. Jest tylko dawcą kapitału i taniej siły roboczej. Nawet te mityczne pieniądze, które niby daje nam UE, musimy najpierw pobrać od firm i ludzi, wpłacić to do budżetu Unii, potem zadłużyć się, żeby odzyskać to co wpłaciliśmy. Gdy Polska wyraziła sprzeciw przeciw przyjmowaniu niemieckich uchodźców od razu pojawiły się groźby, że w takim razie UE nie odda naszych pieniędzy. Taka to jest właśnie ta Unia silniejszych państw eksploatujących słabeuszy.

Pytanie zasadnicze brzmi czy islamscy uchodźcy rzeczywiście wezmą się do uczciwej pracy i będą "zasobem osobowym" co roi sobie Jean-Claude Juncker i jemu podobni lewacy, czy też stanie się to koniem trojańskim rozsadzającym jeszcze bardziej i tak już gnijącą Unię Europejską.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika cfgb

hehe zydzi stworzyli

hehe zydzi stworzyli chrzescijanstwo i islam tak zeby sie zwalczaly, a tam gdzie 2 sie bije trzeci skorzysta, poszukajcie sobie o zasadach stwórz problem , podsun rozwiazanie i wykonaj czy jakos tak.. wszystko jest zaplanowane bo kto niby sponsoruje transporty tych arabów?? tak jak kto sponsorował majdan na ukrainie?? Islam to bzdura -niebezpieczna, poczytajcie talmud w ktorym pisza ze goje(niewierni) sa jak bydło i nalezy traktowac ich jak bydlo ze zydzi sa bogami dla gojow, poszukajcie wypowiedzi wplywowych zydow islam to tylko przykrywka-narzedzie dla ich dzialan

Portret użytkownika nalepka

Lewusy to w większości

Lewusy to w większości użyteczni idioci w łapach żydo-komuny - czyli podpalaczy świata, postępaki.
Multi-kulti to jest taki wilk w owczej skórze, koń trojański wymyślony i promowany przez żydów-syjonistów-komuchów.

Portret użytkownika inzynier magister

zastanawiać musi, że ów

zastanawiać musi, że ów kryzys imigracyjny nastąpił na naszych oczach niemalże w jednej chwili. Fala ludzka błyskawicznie dotarła przez morza i lądy na nasz kontynent. A przecież w tych tygodniach nie zaistniała żadna spektakularna przyczyna tak nagłego exodusu wielu tysięcy ludzi. Ani nie podjęto poważniejszych walk, ani nie nasilono ofensywy tak w Iraku, jak i w Syrii, w Afganistanie czy w Somalii. Kto wysłał sygnał do inwazji?
Nowa lewica dąży do modelu tzw. państwa neutralnego światopoglądowo, i paradoksalnie muzułmanie są dla nich świetnym instrumentem w realizacji swej misji. Odmienna religia będzie wykorzystywana jako karta przetargowa, aby np. wyprowadzić religię ze szkół, zabraniać procesji w Boże Ciało, zamykać katolików w kościołach, aby nie obrażali uczuć religijnych muzułmanów, zakneblować wolność słowa, zabronić demonstrowania swojej wiary, itp. To nie jest science fiction, lecz fakty jakie już się dokonały w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii czy Belgii. Dziś raporty Obserwatorium Nietolerancji i Dyskryminacji przeciwko Chrześcijanom z siedzibą w Wiedniu wskazują, że to chrześcijaństwo jest najbardziej atakowaną i dyskryminowaną religią w Europie!
: http://www.pch24.pl/kon-trojanski-i-slepcy-z-europy,38111,i.html#ixzz3lQVY02NJ

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Rodak

W  sprawie  zorganizowanego

W  sprawie  zorganizowanego najazdu  imigrantów  na  Eurpe  wszyscy kłamia  i  nie  mówia  kto  finansuje, kto  organizuje  i  kto  wydaół  traki  rozkaz tego  najazdu, bo  widać , że  jest  to  zorganizowana akcja i  wmawia  się  nam, że to  ISIS, a  faktycznie  Klub  Bilderberga  postanowił  to  sfinansować  dla  swoicj  celów  dla  przyspieszenia  organiuzacji  NWO i  spowodowania  wielkiego  konfliktu  w  Europie, bo taki  jest  im  potrzebny  do  wprowadzenia  wojskowej  dyktatury NWO lub  wywołania  wojny  na  wielką skalę dla  depopulacji  świata, bo  nie  moga  w  inny  sposób  kontrolowac  i  zapanopwac  nad  tłumami.
LUDZIE  OBUDŹCIE  SIĘ  !!!!!!

Portret użytkownika Los Anonimos

Ok czas się odezwać.  Może

Ok czas się odezwać. 
Może jak to sobie zobaczycie to przejrzycie na oczy ci co jeszcze do nich nie dotarło.
Pozwólcie, że sprostuję: każdy lubi jakiś tam sport, pływanie, jazda na rowerze, bieganie itp.  To co zobaczycie to jest właśnie dla nich sport! To jest na porządku dziennym, jest to w nich wryte w psychikę przez pokolenia.
Po obejrzeniu tego filmiku, może się zastanowicie czy chcielibyście, aby Wasza rodzina, żona, córka właśnie tak skończyli. Bo jeżeli otworzymy im furtkę do naszego kraju to jest wielce prawdopodobne, że to właśnie stanie się i Tobie!
 
Film znaleziony na FB.
UWAGA!! Film 18+ jest dość drastyczny. Osobom o słabych nerwach proszę o nie oglądanie. Administratora proszę o nie usuwanie linku.
https://www.facebook.com/gazetastonogaoficjalne/videos/1595691550686980/
 
Zaczyna się era przetrwania. Zabij albo zostań zabitym.
Tyle mam do powiedzenia.
 

Portret użytkownika Surun

Jutro (w sobotę) ma się odbyć

Jutro (w sobotę) ma się odbyć wielka demonstracja przeciwko nielegalnemu importowi zakładników NWO do Polski. Tak, nazywam ich zakładnikami, bowiem zostali zwabieni w przyjazd do Europy przez oligarchów żydowskich w USA i Europie niemożliwymi do spełnienia obietnicami oraz zastrzykami finansowymi na podróż i pobyt. Niewykluczone, że każdemu młodemu islamiście obiecano 72 pięknych europejskich dziewic…
Urząd Miejski m. Warszawy po wcześniejszym wydaniu identyfikatora dla przewodniczącego manifestacji, cofnął na nią zgodę z uwagi na rzekomą techniczną niemożliwość organizacji marszu. Zob: http://kierunki.info.pl/2015/09/przegryziemy-knebel-ratusza. Organizatorzy oskarżani są o rasizm, ksenofobię i nawoływanie do nienawiści.
Argumenty, że są to uchodźcy z kraju, gdzie jest wojna i że życie ich jest zagrożone, są wyssane z palca. Wczoraj audycja TVN została nagle przerwana gdy Marek Kuchciński z PiS zdążył powiedzieć, że „ci uchodźcy pochodzą nie tylko z terenów na których jest wojna” (parafrazuję). Nie ma żadnych dowodów na to, że są to Syryjczycy, co gorzej – nikt z nich nie został przebadany pod kątem epidemiologicznym i wcale się nie zdziwię gdy w Polsce i innych krajach europejskich dojdzie do epidemii Eboli, zwiększenia zachorowań na HIV i inne choroby. O tym Kopaczowa (lekarz nota bene) raczy nie wiedzieć?
Nie wiadomo kim są ci młodzi w większości mężczyźni, którzy setkami tysięcy przyjeżdżają do Europy, bez możliwości weryfikacji, czy nie są członkami ISIS / AlKaidy ?!
Ten argument też nigdzie nie pada, anie w mediach, ani w wypowiedziach oficjalnych.
Jeśli nawet część imigrantów jest z Syrii, to dlaczego media milczą o tym, że powodem tragedii tego narodu są amerykańskie bombardowania?
Argument, że Polacy również wyjeżdżali z powodów politycznych z komunistycznej Polski jest jednym wielkim draństwem. Ja też byłem emigrantem politycznym i wiem jakie procedury należało przejść aby móc legalnie się osiedlić w innym kraju. Nikt mi nie płacił za utrzymanie, od razu musiałem ciężko pracować by przeżyć (wyjechałem do Francji). Takich jak ja też były tysiące i wszyscy przeszliśmy to samo. I nie pamiętam by ktoś z francuskiego rządu czy kościoła apelował do Francuzów by nas przyjmowali pod swój dach.
Strona organizacyjna na Facebooku POLACY PRZECIW IMIGRANTOM: https://www.facebook.com/events/1487457864881242/
za:http://www.monitor-polski.pl/jutro-o-godzinie-16-tej-wielka-demonstracja-przeciwko-inwazji-zakladnikow-nwo-do-polski/

Portret użytkownika papadupa

jesli 100 jest w stanie

jesli 100 jest w stanie zrobic taka rozpierduche:
https://www.youtube.com/watch?v=GzWBMc3RCF0
to mysle ze 12 000 spokojnie zastraszy ludzi we wszystkich mastach w Polsce,powyzej 40 tys. mieszkancow.
Jak bys zareagowal widzac takie scenki u siebie?
Olal bys? Nie sadze!
I wlasnie to jest niebezpieczne. Nie pare rozpieprzonych radiowozow, powywracanych smietnikow i wybitych szyb.
Niebezpieczne jest to ze na nich ruszymy!
Gdzies lezy sobie spokojnie, podpisana ustawa 1066...
pozwole sobie zacytowac z jakiegos portalu:
"Konieczność wprowadzenia takich rozwiązań prawnych rząd argumentuje wymaganiami przepisów Unii Europejskiej. Jednak sama ustawa wzbudza wiele kontrowersji, między innymi dlatego, że w ramach tzw. „ wspólnej operacji” obce służby porządkowe, mogą uczestniczyć w ochronie imprez masowych, wspólnych patrolach, obserwacjach (czyt. inwigilacja), ale także w tłumieniu ewentualnych wystąpień polskich obywateli, a użycie zwrotu„ratownicze działania”, wydaje być się przykrywką faktycznego charakteru ustawy.
Takowy projekt ustawy w połączeniu z wcześniejszymi nowelizacjami ustaw, między innymi ostatniej kontrowersyjnej dotyczącej zgromadzeń publicznych i możliwości wprowadzenia przez prezydenta stanu nadzwyczajnego, wzbudza wiele obaw.
Czyżby władze Polski obawiały się w najbliższej przyszłości gwałtownych wystąpień polskiego społeczeństwa? Czy polski rząd nie potrafi w odpowiedni sposób zapewnić „bezpieczeństwa” swoim obywatelom? Kraj nasz, coraz bardziej małymi kroczkami oddala się od swojej suwerenności, a coraz bliżej zbliża się do totalitarnego państwa policyjnego, w którym wolność oraz swoboda Polaków jest w drastyczny sposób ograniczana przez polską policje, a może niedługo także przez obce służby."
 
tak se mysle... bedzie gruz..
 

Strony

Skomentuj